Rzeczywista Demokracja Bezpośrednia

Obrazek użytkownika zbzukowski
Blog

W ciągu ostatnich kilku lat, brałem udział w wielu Petycjach na ważne dla Wspólnoty Narodowej Polaków, tematy.
Jako były więzień i banita polityczny PRL-u, od blisko trzydziestu lat przebywający w USA, każdego dnia, budzę się z jedną myślą: Aby Kiedyś, Polska Była Polska...

Nie dbam o to, że wielu moich Rodaków uzna taką postawę, jako przejaw zbytecznej egzaltacji, lub oszołomstwa.
Nie wstydzę się tej postawy, będąc jednocześnie przeświadczonym, że Polacy wstydzący się swojej polskości, są ubodzy duchowo, pozbawiając się istotnego elementu, swej egzystencji, jakim jest tożsamość narodowa.

Przez długi okres czasu, pisząc moje blogi, nie przywiązywałem należytej uwagi, do stosowania polskich znaków, uznając te wszystkie "ogonki i kreseczki", jako: "przerost formy nad treścią", bo przecież ważne jest to, co się pisze, a nie to, czy używa się naszych - narodowych - "ogonków i kreseczek".
Żałuję tego - myliłem się i to bardzo...

Ten tekst jest pierwszym - publikowanym, z szacunkiem dla ojczystej pisowni - na miarę wolnego czasu, wracał będę do moich, poprzednich tekstów, aby je poprawić...

Przed kilkunastu dniami, zetknąłem się z kolejną Petycją, tym razem zupełnie inną, niż poprzednie.
Petycją pod nazwą: AKT WOLI NARODU.

Należy ją uważnie przeczytać, jednocześnie zapoznając się z Ogłoszeniami i Komentarzami, bo tylko wówczas zdołamy zrozumieć, że jest to "droga" zarówno do odzyskania przez Naród polski, należnej mu roli Jedynego Suwerena; jednocześnie, najprostszy sposób na wprowadzenie w naszej Ojczyźnie Ustroju, rzeczywistej Demokracji Bezpośredniej.

W dyskusjach toczących się w cyberprzestrzeni, wielu podaje przykład Szwajcarii, jako kraju, gdzie zastosowano Demokrację Bezpośrednią.
Niestety, to nieprawda.

Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z urzędnikami, którzy będąc przedstawicielami społeczeństwa, posiadają jakikolwiek zakres władzy, oprócz roli wykonawców Woli tego społeczeństwa; wszędzie tam, Demokracja Bezpośrednia faktycznie nie ma miejsca.

Urzędnik może być jedynie wykonawcą Woli Narodu, złożonego z Suwerenów, posiadających obywatelstwo narodowe i tylko wtedy mamy do czynienia, z rzeczywistą Demokracją Bezpośrednią, bo wszelkie decyzje zapadają, na wskutek głosowania Suwerenów - inaczej narodowych obywateli danego Kraju.

Wielu ludziom może się wydawać, że to jakaś utopia, bo przecież nigdzie na świecie, nie ma takiego ustroju.

Fakt, że taki ustrój nie istnieje, nie przesądza o jego - rzekomo utopijnym - charakterze.

Zwróćmy uwagę na przypadki ośmieszania i protestów wobec takiej koncepcji ustrojowej, ze strony tzw. "elit władzy" - Czy to nie powinno nas skłonić do zastanowienia się: dlaczego "elity" nie chcą nawet rozmawiać, na temat rzeczywistej Demokracji Bezpośredniej?!

Logiczna odpowiedź, nasuwa się tu sama - po wprowadzeniu Ustroju Demokracji Bezpośredniej, nie będą mogli kraść, korumpować, "ustawiać w życiu" siebie i swoich krewnych, narzucać całemu Narodowi, co ma robić i jak myśleć - wreszcie: nie będą mogli mordować za pomocą "nieznanych sprawców, nieszczęśliwych wypadków", czy "seryjnych samobójców"...

"Elity władzy" wiedzą, aż za dobrze, że wprowadzenie w Polsce Demokracji Bezpośredniej, nie tylko pozbawi ich dostępu do "złotego koryta korzyści", ale oznaczać musi - jako tego, naturalną konsekwencję - rzeczywiste rozliczenie ich postępowania w przeszłości ( ze wszystkim, co to może oznaczać, a więc: zawieszenie wszelkich Umów, które naruszyły narodową Rację Stanu, cofnięcie złodziejskiej "prywatyzacji" i odebranie tego, co ukradli Narodowi polskiemu).

Szanowni Państwo - Suwereni we własnej Ojczyźnie, nie pozwólcie niszczyć przyszłości Waszej, dzieci i wnucząt Waszych i podpiszcie Petycję:
AKT WOLI NARODU!

Poniżej bezpośredni link do tej Petycji:

http://www.petycjeonline.com/akt

Ocena wpisu: 
Brak głosów