Raport do raportu

Obrazek użytkownika Zuzanna Kurtyka
Kraj

Pozwalam sobie zadać parę pytań. Zadaję te pytania publicznie, nie sam na sam, nie za zamkniętymi drzwiami. Odpowiedzi na te pytania oczekuje Stowarzyszenie Rodzin które ja m.in. reprezentuję, i jak sądzę polskie społeczeństwo, tzn. ta część społeczeństwa, dla której państwo polskie od pewnego czasu obijające się jak w lustrze w tragedii smoleńskiej, jest ważne.
Niniejszym przedstawiam swój raport z prośbą do ministra Milera jako przewodniczącego Komisji o odpowiedzi na zawarte w nim pytania.

1. Na jakiej podstawie komisja stwierdziła, że samolot jest sprawny?
Wojskowi prokuratorzy powiedzieli we wtorek /26 07 2011/ na konferencji prasowej: czarne skrzynki nie rejestrują czy system automatycznego odejścia jest sprawny.
Skąd komisja wiedziała, że naciśnięcie przycisku „uchod” rozpoczęło prawidłowe uruchomienie programu komputerowego, który kontroluje dalsze działanie samolotu?
Czyli: - co zarejestrowało wciśnięcie przycisku „uchod” -jakie urządzenie ?
- w jaki sposób zostało ustalone, ze program komputerowy działał w prawidłowo w momencie krytycznym?
Ustalenie tych faktów jest ogromnie ważne bo - jeśli nie można tego sprawdzić to nie można wykluczyć awarii lub sabotażu.

2. Dlaczego brakuje wyjaśnienia błędnego naprowadzania samolotu przez kontrolerów lotniska w Smoleńsku?
Załoga dostała złe informacje dotyczące:
- odległości od lotniska,
- dotyczące wysokości ,
- położenia w osi lotniska,
- komenda „horyzont” została wydana 29 sek. za późno.
Gdyby nie te informacje to nawet awaria przycisku 'uchod” spowodowałaby co najwyżej tzw. „twarde lądowanie” . Nie zginęliby wszyscy.
Jakie są prawne podstawy obecności i dowodzenia płk. Krasnokutskiego w wieży kontroli lotów?

3. Instytut Ekspertyz Sądowych w Krakowie nie potrafi odczytać stenogramów z CVR /Cocpit Voice recoder/ od czerwxa 2010r. i stąd dalsze pytanie : na jakim wiarygodnym odczycie oparła swe wnioski Komisja min. Milera skoro IES nie był w stanie tego dokonać?

4. Dlaczego komisja min. Milera tak jak i Mak nie podaje pełnych danych z wysokościomierza ciśnieniowego?
Raporty bazują tylko na trajektorii wyznaczonej przez Radio-wysokościomierz. Na jakiej podstawie Komisja stwierdza, że załoga tylko nim się posługiwała podczas podejścia do lądowania?
Dlaczego ukrywa się tak istotny czynnik techniczny jak porównanie przedstawionej trajektorii wg RW/radiowysokościomierz/ z trajektorią wg BW / wysokościomierz baryczny/?

5. Dlaczego komisja min. Milera nie odniosła się w żaden sposób do danych medycznych?

Dopóki nie otrzymamy odpowiedzi od Komisji min. Millera na powyższe pytania, jej raport nie będzie miał żadnej wartości odnoście wyjaśnienia bezpośrednich powodów naszej tragedii
Zuzanna Kurtyka
prezes Stowarzyszenia Rodzin Katyń 2010

P.S. Od dzisiaj chciałabym na stałe gościć na portalu niepoprawni.pl i dzielić się z Państwem swoimi przemyśleniami.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Z raportu -
Manewr odejścia w autopilocie można wykonać w dwóch przypadkach:
− przy przechwyconej ścieżce schodzenia z systemu lądowania ILS po naciśnięciu przycisku „odejście”;
− przy przechwyconej ścieżce schodzenia z systemu lądowania ILS po przestawieniu dźwigni sterowania silnikami przez pilotów (nie jest to możliwe ze stanowiska technika pokładowego) maksymalnie do przodu.
Podobny efekt można uzyskać, gdy pomimo braku sygnałów ILS zostanie włączony tryb ABSU „Glisada” przy włączonym przełączniku „Posadka” na pulpicie PN-5. Czynność ta powoduje jednak odłączenie kanału sterowania podłużnego ABSU „tangaż” i samolot nie jest sterowany w kanale podłużnym. Z ustaleń Komisji wynika, że możliwość ta (nieopisana w IUL) nie była znana pilotom 36 splt.

Przesłuchano załogę nr 101? Z powyższego wynika, że cała załoga zgodziła się na opisane powyżej "odejście w automacie", które było niemożliwe. Mamy w to uwierzyć? Załoga dobrze wiedziała, że nie ma ILS-u. Jak zatem miała być generowana ścieżka odejścia? O takich sprawach zapomnieli piloci? Samolot to nie wóz z sianem, a pilot to nie woźnica. W samolocie stawką jest życie wszystkich ludzi na pokładzie.

Czy nieudane próby włączania trybów ABSU są rejestrowane?
Czy przebadano ABSU?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176794

wersji!
Stąd też raPOrt jest tak mocno przesiąknięty mak'owiskiem!

Szanowna Pani!
Piszę to oczywiście przez łzy!
Jako potomek kresowiaków znam bolszewię i tych co im służą!
Jednakże mam nadzieję, że dojdziemy prawdy!
Miło Panią widzieć na NP.
Serdecznie pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#176799

Tutaj można się poczuć jak w domu, wśród swoich. Całym sercem jesteśmy z Panią i gorąco wspieramy Panią w zmaganiach z III RP.

Czekamy z niecierpliwością na następne teksty.

---
A na drzewach, zamiast liści...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#176803

również Panią witają, a przynajmniej 2/3 mojej rodziny i kilkunastu znajomych.
Ma Pani dostęp do informacji z "pierwszej ręki", więc tm bardziej Pani wpisy są wiarygodne. Rozumiem, że nie o wszystkim może Pani pisać - wszak tajemnica ......
Ps.
Podziwiam Hart Pani Ducha !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Podłe słowa bolą !

#176804

Gawronski Rafzen
Na podstawie prawa i w granicach prawa. Reszta to w wypadku śmierci osób współudział na zasadzie art. 18 k.k.
Śpóżnione działania prawne mają wadę zaniechania.
Pozdrawiam.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#176806

Raport rozwlekłością i opisem banałów maskuje nieudzielenie odpowiedzi na najistotniejsze pytania i nieustalenie rzeczywistej przyczyny katastrofy. Położenie nacisku na niedostateczne wyszkolenie pilotów obarcza winą jakąś bliżej nieokreśloną sferę: programy szkoleń, symulatory, pieniądze, kontrole szkoleń itd. Odpowiedzialność rozmyta, skierowana na niski szczebel.
Gdzie jest aneks kwestii nieustalonych? Gdzie lista zagadnień na które komisja musiała odpowiedzieć nie wiem ? Gdzie lista rejestratorów, protokołów do których komisja nie miała dostępu?Gdzie lista hipotez których nie można wykluczyć?

Można opisując wypadek samochodowy zgodnie z prawdą napisać iż przyczyną było urwanie się koła i jednocześnie pominąć fakt nadpiłowanych wachaczy.Wszystko zgodnie z prawdą a pierwotne źródło urwania koła ukryte-przemilczane.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176807

lub wmawiac ludziom, ze ABS w samochodzie nie dziala
gdy na skrzyzowaniu brakuje sygnalizacji swietlnej

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176824

Pani pytania są zasadne jak i dziesiątki innych poruszanych przez ostatnich naście miesięcy.

aktualny stan dociekań przyczyn i okoliczności tragedii wskazuje, że jesteśmy dopiero w fazie przygotowania podbudowy faktograficznej pod proces sprawców tej zbrodni.

Jasne elementy to Biała Księga i dalsza działalnośc komisji Macierewicza i szereg cioekawych wątków badanych przez społeczność bloggerską - zapewniam ze temat się nie "znudzi" i będziemy o tym pisać aż do skutku a ostatnio okazało się że silnego wsparcia udziela NIK!

raport MAK to PR-owska hucpa, wybór załącznika 13-go jako podst. prawnej nadaje się sam w sobie na TS dla Tuska, raport Millera to wtórnik MAKowin i jest tak samo "techniczny" jak pierwowzór - bajeczki o stanach emocjonalnych załogi bez badania dowodów!!

prokuratura zarówno wojskowa jak i cywilna okazuje paniczny strach przed działaniem - skandalem jest nie wydania decyzji w sprawie sekcji zwłok - dowody fałszerstw protokołów autopsji są dostatecznym powodem!

nasi krakowscy specjaliści od fonoskopii odmówili podpisania się pod raportem i nie ma ani zdania o ich pracy, chociaż odczytali w 100% celowo zaszumony zapis falsyfikując wiele MAKowskich kłamstw - ta strzelba jeszcze wystrzeli!

Jestem inżynierem i widzę czarno na białym jak bezsensowna jest oficjalna wersja "katastrofy" - w prywatnych rozmowach i dyskusjach na forach wielu ludzi o stosownym wykształceniu to potwierdza i podpiera wyliczeniami.

Niestety nic nie zrobimy dopóki nie wygramy wyborów...

życzę wytrwałości i pozdrawiam! 

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#176809

[quote=Polon210]

raport MAK to PR-owska hucpa, wybór załącznika 13-go jako podst. prawnej nadaje się sam w sobie na TS dla Tuska,

[/quote]

PDT złamał prawo zawierając jednoosobowo umowę międzynarodową. Przekroczył uprawnienie. Nie jest to jego pierwszy wyczyn. Mam nadzieję, że odpowie za lekceważenie prawa po wyborach.

Pozdrawiam PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176904

i to zawarł "na krzywy ryj" bo on "ufa" KGB-iście Putinowi - załamka ;/

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#176986

Pani Zuzanno

W pełni popieram te pytania, a jest ich o wiele więcej. Niestety nikt z obecnego rządu nie chce na nie odpowiedzieć. Ani chybi prikaz z Rossiji, a kto wie, pewnie i z Brukseli brzmi jasno: "to wina pilotów, pozostaje ustalić kto ich do tego zmusił...". Wspieramy Panią całym sercem i jeśli będzie trzeba, pomożemy w realnym Świecie.

Jak napisano powyżej: tutaj może pani poczuć się jak u siebie. Nie twierdzę, jest sporo błahych spraw, ale z reguły ludzie tu piszący mają umysły przenikliwe i nie skażeni są propagandą, za to mają własne zdanie i kierują się zasadą, która po angielsku brzmi "question your reality". I to pomimo tego, że z tego powodu nikomu z nas lekko nie jest, a wszystko wskazuje na to, że lżej nam nie będzie, bo ten nieistniejący układ już - teraz widać - z własnej woli "raz dobytej władzy nie odda nigdy".

Witamy wśród niepoprawnych, tych opluwanych "oszołomów", "faszystów z pochodniami", "moherów", "katoli" i ludzi z tym niezrozumiałym patriotyzmem we krwi, którzy nie łykają wszystkich bajek, jak przysłowiowy pelikan rybek.

Się rozpisałem. Koniec. Poprostu witamy

...nie dość prawdy się dorobić, trzeba ją jeszcze obrobić i obronić, i piersiami zastawić, i pieczęć swą położyć jej na piersiach...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

****** "Not Every Conspiracy is a Theory" ******

#176810

Życzę Pani dużo siły w pokonywaniu wszelkich trudów,aby uzyskać pełną prawdę o śmierci kochanego męża,naszego Prezydenta i pozostałych patriotów.Należy się ona również nam.Dalego jestem z Panią,Pani Zuzanno!Krew Prezydenta i towarzyszących mu osób głośno woła do Boga,Polski,Europy i świata o prawdę. PANI TO DOSKONALE CZYNI.Ich misja miłości i pamięci została spełniona do ostatniej kropli krwi.Czyż można zapomnieć o walce o prawdę?Ja nie zapomnę.Zapewniam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176814

gość z drogi

 i wielki szacunek,dla Pani,dla Rodziny

szczególnie dla Syna

Pani pytania,są i naszymi pytaniami i nie spoczniemy,aż nie doprowadzimy

do Prawdy

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#176816

Asta

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Asta

#176817

..... jak miło Panią "widzieć " ,na NP !!
Świadomość,że będzie Pani Senatorem RP, napawa mnie -optymizmem .
POZDRAWIAM

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176819

ad 2) doskonale obrazuje
zdjecie 478.
https://picasaweb.google.com/107906898396623830387/MWzNeJ?gsessionid=FLXQtgb9QAu6yuV8QndfLA#5596240360969916258

Z Geometrii - dwa punkty jednoznacznie wyznaczaja prosta.
wiec wystarczy polaczyc prosta
pkty "1-ja bierioza" i "2-ja bierioza"
Jak ruscy "prowadzili" samolot na pas startowy.

Po prostu podajac pilotom wczesniej polozony prog pasa oraz sterujac nimi z boku od kursu
pokazywano im wirtualny pas do ladowania
lezacy 1000m wczesniej
oraz polozony kilkadziesiat metrow z boku -
w tym przypadku na lewo.
Czyli ten wirtualny "pas startowy" pokazywany we mgle pilotom
zaczynal sie w lesie na lewo od przecinki na podejsciu do rzeczywistego pasa !
Nie dosc ze byl w lesie to dodatkowo na stoku doliny,
wiec faktycznie nizej od poziomu lotniska.

Gdy juz tak sprowadzono we mgle samolot
wtedy uruchomiono COS co spowodowalo blokade sterowania samolotem i odejscia na drugi krag.
Piloci zorientowali sie ze sa w pulapce - tego moznaby sie dowiedziec z dowodow - zapisy glosow + dane z urzadzen sterowania pojazdem.
Niestety bylo juz za pozno.

Dlatego ruscy niszczyli dowody , nie oddali ich a te ktore sa do dyspozycji za magnetycznie sfałszowane.

Zespol Moskwa + Krasnokutski
i robota kontrolerow czyli
swiadomie
CELOWANO NIMI W LAS .
Tam bylo wiele drzew wiec nie jest istotne jaki trafi sie
gatunek bo staly tam i czychaly az wpadnie w gestwe...
Niektore zapewne byly dosc grube.

Ale Miller tego nie powie bo chyba chodzi
na krotkiej czerwonej smyczy

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176836

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Ja również chciałabym usłyszeć odpowiedź na te pytania.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#176847

Wielki szacunek dla Pani w walce o PRAWDE! Dazenie dotarcia do prawdy o tragdeii smolenskiej jest obowiazkiem kazdego Polaka, kazdego uczciwego czlowieka..Moim zdaniem tragedia smolenska to owoc rozgrywek politycznych wiekich tego swiata..Nigdy by do tej tragedii nie doszlo, gdyby prezydentem USA nie zostal mulat..Dlatego tez moim zdaniem dojscie do prawdy o smolensku bedzie mozliwe dopiero po wyborach prezydenckich w USA..W Polsce poki co na obecna chwile nie ma szans na dotarcie do prawdy..Osobiscie nie mam watpliwosci iz obecny uklad rzadzacy Polska jest w ta zbrodnie wplatany po uszy!! Dlatego tez wszystko zrobia aby za dwa miesiace nie oddac wladzy poprzez wybory...Obawiam sie najgorszego z kolejnym stanem wojennym wlacznie..Za duzo ludzi bezposrednio lub posrednio jest umaczanych w tej tragedii i nie tylko..POnadto za rzadow PO wydarzyla sie cala masa karalnych nadurzyc, tajemniczych samobojstw..Musimy sobie zdac sprawe ze zyjemy w panstwie mafijnym w ktorym wladza i instytucje panstwa z sadami i prokuratura wlacznie jest podporzadkowana grupom przestepczym wspieranym przez Niemcy, Rosje i Michnikowszczyzne.. Mimo wszystko dzialania Pani uwazam za bardzo potrzebne , jednoczesnie prosze o ostroznosc..Ta banda lobuzow rzdzaca dzis Polska jest zdolna do kazdej zbrodni, kazdego dranstwa..Niech Pania i Pani rodzine Bog chroni bo na instytucje obecnej Polski nie ma co liczyc!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176850

Jestem pełen podziwu dla nieustępliwości Pani i Stowarzyszenia, które Pani reprezentuje.Chciałbym także tą drogą wyrazić moje współczucie i chęć solidarnej walki o prawdę w sprawie katastrofy.
Dlatego chciałbym dołączyć się do Pani pytań, bo chwilami mam wrazenie,że daliśmy się ograniczyć do badania tylko WYCINKA rzeczywistości.
Co się dzieje w sprawie ekshumacji? Uwazam, że ten temat jest kluczowy, choćby przez wzgląd, jak bardzo jest tabu dla rządzących.
Apeluję o akcję obywatelskiego nieposłuszeństwa.Choćby do badania szczątków trzeba byłoby zaprosić ekspertów z poza grnic Polski.
To samo dotyczy ubrań. Jak to się dzieje, że do dnia dzisiejszego, nie zostały przebadane przez niezalezne laboratoria?
Jeżeli chodzi o zorganizowanie grup wspierania działań, to NP będą w tym celu najlepszym forum.
I proszę o nagłasnianie KAŻDYCH objawów utrudniania wyjaśnienia tej katastrofy, jakie będzie Pani napotykać po Polskiej stronie.
Taka wiedza, odpowiednio zarchiwizowana, może później stanowić podstawę do ukarania winnych organizacji zamachu, jak i tych którzy obecnie utrudniają śledztwo.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176853

Z wypowiedzi Najjaśniejszego Pana Premiera wynikało, że takie tłumaczenie to robota, że ho, ho.
A jak się już uporali to mamy co mamy, widać więcej szczegółów nie było.

Warunki brzegowe zarysowane przez zwierzchnika "naszych władz" (Prezydenta Miedwiediewa) stanowiły niestety dość sztywne ramy.

Kpię sobie, oczywiście, przepraszam, niestety nie da się inaczej.

Serdecznie pozdrawiam Pani Zuzanno.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#176861

rząd, że przyjął raport MAK, dla dobra stosunków międzynarodowych, a może i pokoju.

O tyle zwalenie winy na pilotów to niewybaczalne. Wiedząc, że nie dacie rodzinom zadośćuczynienia, trzeba było przyjąć wersję awarii samolotu.

To ostrzeżenie dla tych wszystkich, co chcą grzebać w tajemnicach drugiej wojny światowej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176863

 Witam bardzo Pani Zuzanno.Bardzo ja osobiście jak i moje rodzina w pełni popieramy wszystkie działania wszystkich ludzi w Polsce i na Świecie mające na celu wyjaśnienie tej Narodowej Tragedii.

Tragedii tak bolesnej dla Nas,mimo iż nikt z członków naszej rodziny tam nie był w tym czasie.

Niech Pan Bóg obdarzy Pania swoimi łaskami.

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#176865

Pozdrowienia,
Iranda

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Iranda

#176898

Bardzo serdecznie pozdrawiam!

Proszę przyjąć wyrazy wielkiego szacunku i sympatii.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176899

Witamy serdecznie.

Pozdrawiam PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176901

Jak wyżej napisał KUKI samolot to nie fura z sianem , ale komisja Millera napewno nią jest. Witam na Niepoprawnych- pamietamy i nie zamierzamy milczeć, pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Athina

#176903

Wielki Szacunek ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176911

W moim domu i najbliższej rodzinie nikt nie kupił anodinowych i millerowych wypocin.

Bardzo się cieszę, że została Pani tak ciepło przyjęta do grona "niepoprawnych".

Przenikliwość, fachowa wiedza, spostrzegawczość i przede wszystkim samodzielne myślenie, odporne na propagandową obróbkę, będzie Pani pomocne w drodze do prawdy. Na prawdę czekamy również my, wszystkie mohery i katole, cały ciemnogród, niewykształcony i ze wsi.

Tutaj z pewnością otrzyma Pani, wsparcie w każdej postaci. Od realnej pomocy po wsparcie w modlitwie.

Z wyrazami szacunku W. F.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176922

To zaszczyt dla użytkowników portalu niepoprawni.pl, że jest Pani tutaj. Jestem przekonany, że winni zbrodni smoleńskiej i ich sitwa poniosą sprawiedliwą karę.

Pozdrawiam.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#176923

To właśnie chciałam powiedzieć - zaszczyt to dla nas, że dołączyła Pani do Niepoprawnych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dama Pik

#176938

Cieszę się bardzo widząc Pani wpis na Niepoprawnych. Duszą całą i sercem jestem z Panią, a Pamięć Dzieła Pani Męża zawsze trwać będzie. Zapraszam też na portal: niezależna.pl :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

macias749

#176944

Im bliżej dnia wyborów do polskiego parlamentu w dniu 09.10.2011, tym więcej propagandowego zgiełku, pustych obietnic i pogróżek kierowanych do nas, Polaków. Rozpętana została nagonka na wszelkie wartości narodowe i chrześcijańskie.

Ataki te - w moim przekonaniu - świadomie i celowo zorganizowane mają na celu odwrócenie uwagi społeczeństwa od najistotniejszych problemów w kraju. Zjawiskiem, które szczególnie niepokoi, jest katastrofalny stan naszej wolności.

Nadal nikt nie jest wstanie zorganizować obywatelskiej ochrony rzetelności w komisjach wyborczych. Nieliczne inicjatywy obywatelski które poszukują wolontariuszy w celu zapewnienia uczciwych wyborów (przy przyjęciu jednej osoby w każdym obwodzie wyborczym to i tak potrzebne będzie zaangażowanie 25 000 osób jako mężowie zaufanie).

Brak pełnego zaangażowania społeczeństwa we wszystkich obwodach spowoduje ze aktualna władza zrobi to zostało zrobione podczas wyborów samorządowych (pomoże szczęściu i sama się wybierze manipulując głosami nieważnymi, więcej na ten temat można zobaczyć w przykładowych danych z województwa mazowieckiego.

Dlaczego są takie rozbieżności w obwodowych komisja wyborczych województwa mazowieckiego w danych na stronie PKW. Anomalie które istnieją wśród danych po wyborach samorządowych w 2010 nasuwają pytania, dlaczego oficjalne dane podawane przez obwodowe komisje wyborcze to znaczy: uprawnionych (liczba osób uprawnionych która jest stałą na dany dzień) oraz liczbę kart wydanych które się różnią się na różnych listach tak bardzo: do sejmiku, do rad powiatu, na prezydenta, burmistrza, wójta.

Dlaczego w obwodowych komisjach wyborczych popełniono tyle błędów polegające na podawaniu rozbieżnych liczb uprawnionych (liczba osób uprawnionych która jest stałą na dany dzień) oraz liczbę kart wydanych, (dane zaznaczone żółtym tłem).

Dlaczego w tak dużej liczbie obwodowych komisji wyborczych województwa mazowieckiego w głosowaniu do sejmiku procent głosów nieważnych jest dużo wyższy od średniej krajowej, czy to oznacza że województwie mazowieckim 303 351 wyborców poszło głosować i samo źle zagłosowało.

Wykaz danych z poszczególnych okręgów z informacją z obwodowych komisji wyborczych, rozbieżności zostały zaznaczone kolorowym tłem i innym kolorem cyfr dołączony linkach.

http://s2.ifotos.pl/img/WarszawaO_hseaaxw.png http://s2.ifotos.pl/img/WarszawaO_hseaana.png http://s2.ifotos.pl/img/WarszawaO_hseaaex.png http://s3.ifotos.pl/img/WarszawaO_hsnsaaq.png

Brak reakcji społeczeństwa na te fakty spowoduje że media polskojęzyczne będą nam wmawiały jaki mamy wspaniały rząd który się cieszy poparciem społeczeństwa.

A fakty są całkiem inne rosnące zadłużenie, bezrobocie - zwłaszcza wśród młodych - dobitnie świadczą o marnowaniu potencjału narodowego. Ubodzy w naszym kraju stają się jeszcze ubożsi, oświata, kultura i nauka są degradowane.

Wzrasta także - moim zdaniem - zagrożenie integralności terytorialnej państwa, bezpieczeństwa publicznego. Narasta biurokracja w administracji.

To właśnie sprawia niezadowolenie wielu Polaków. Od wielu stuleci jako Naród próbujemy rozwiązywać jak najlepiej problemy społeczne, polityczne, religijne. Sięgnijmy więc do dobrych wzorców - także tym razem, szczególnie w dzień wyborów parlamentarnych. Wtedy naprawdę jest szansa, że przezwyciężymy kłamstwo, antyludzki totalitaryzm.

Aby przełamać tą niemoc musimy się wszyscy zaangażować i działać i namawiać do działania:

  • jeżeli nie wystąpimy z wnioskiem o informację czyli wynik z głosowania w każdym obwodzie komisji wyborczej to wtedy będzie można samemu przeliczyć wyniki głosowania. W przypadku rozbieżności danych złożyć protest. Takie działanie obroni nas przed takimi osobami jak komendant z Białołęki i puste karty do głosowania,
  • znać USTAWĘ Z DNIA 5 STYCZNIA 2011 R. - KODEKS WYBORCZY (wraz z przepisami wprowadzającymi tę ustawę),
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176960

Witam Panią serdecznie.Wyrazy głębokiego współczucia dla Pani.Niestety,jestem przekonany,że wielu myślących Polaków nie bardzo wie, jak napisać do Pani te słowa....Jeszcze kilkanaście minut temu też do nich należałem.Na Pani pytania,jestem głęboko niestety przekonany, nie poznamy odpowiedzi nigdy. Zapewne ś.p. Małżonek Pani mógłby o skali infiltracji naszego Państwa wiele opopwiedzieć, a sięga ona nie tylko historii np. dotyczącej II Wojny Światowej, a wiele wcześniej. Kto raz uzależnił swoją Rodzinę od "opiekunów", nigdy się nie uwolni i nie ma znaczenia jaki język jest ich ojczystym.Katastrofa(?) Smoleńska wielu, gdy głęboko się zastanowić była na rękę,stąd de fakto nikt, oczywiście z wyjątkami, z ekipy rządzącej nie pali się szukania przyczyn a co za tym ldzie powoli, acz systematycznie tracimy wiarygodność i szacunek w NATO. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176969

Witam na niepoprawnych i cieszę się ogromnie, że zamierza Pani dzielić się z nami bezpośrednio swoimi przemyśleniami.

Przesyłam wyrazy szacunku i podziwu, że potrafi Pani w tak trudnej sytuacji i tak już długo walczyć.

Najserdeczniej życzę zdrowia i wytrwałości.

Jesteśmy z Panią!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176971

No cóż nie ja zadaję pytania. U mnie było by stosowne pytanie, nieodmiennie zakończone: bo co, tuszujecie swoją zbrodnie ?! Literalnie nie zrbili nic, by ich nie posądzać o przygotowanie i przeprowadzenie zamachu w Smoleńsku i zachowują się właśnie tak, jakby tą(i wiele ubocznych) zbrodni mieli na swoim sumieniu. Piękna, dumna i odważna Pani Zuzanno, swoim:
Przestałam się bać i już się nie boję,niesie Pani posłnie dla inych - "nie bać się".
Czołem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176983

 Witam Szanowna Pania na NP. Jestem pelen podziwu, dla Pani odwagi i determinacji w domaganiu sie prawdy o katastrofie. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176989

Oddanie dochodzenia w łapy szympansów to nie jest skandal, jakaś nieokreślona konieczność, to zdrada prosta. Taki sposób walki politycznej jest barbarzyństwem, a co ma wisieć nie utonie i nikt się nie wywinie. Prędzej czy później. Stan zdrowia kogokolwiek nie uniemożliwia osądzenia sprawy i wskazania winnych. Niestety, obecna rzeczywistość jest taka, że "Polska zdała egzamin", a komisja egzaminacyjna na Kremlu dała najwyższą notę.

Miejmy nadzieję, że nie zabraknie Pani determinacji, sprzymierzeńców i realnej pomocy, bo z przykrością przyznaję, że ja sam to mogę tylko coś tam popisać tu i ówdzie.

Szczęść Boże!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176999