Ruszyła strona: Stop komunie w mediach i w marketingu

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Dziś ukazała sie reklama heyah, która do promocji swojego wizerunku sięga po zbrodniczy totalitaryzm. Coraz częściej w mediach komunizm pokazuje się jako coś trendy. jako coś nie tylko niegroźnego, ale fajnego. Na stronie jest adres mailowy do heyah, gdzie można wysyłać protesty.

Strona ma za zadanie walczyć z wykorzystywaniem komunizmu jako "fajnego narzędzia", pozytywnego motoru napędowego, który może posłużyć do budowania wizerunku firmy. Autorzy strony nie zgadzają cię na robienie celebrytów z postkomunistycznych elit.


Link do video heyah:http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/nowa-oferte-w-heyah-reklamuje-lenin-wideo

Fanpage przeciwko komunizmowi:
http://www.facebook.com/pages/Stop-komunie-w-mediach-i-w-marketingu/444283848970468

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Produkcja lemingów-czerwonoarmiejców jest tańsza niż produkcja czołgów. Tylko z pozoru to wygląda, jak niewinna zabawa. Efekty są rozłożone w czasie, więc nie wywołują reakcji. Tak będą wyglądały wojny przyszłości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#319156

Ożywimy żydokomune małymi krokami. Tu trochę pomachamy leninem, tam uczcimy 2013 rokiem gierkowskim. Kropla drąży skałę, informacja zatruwa świadomość małymi dawkami tak aby pacjent nie zorientował się że jest już otumaniony. Młode pokolenie czyta mniej, mniej wie, więc kim dla nich będą potwory komunizmu? Tym czym przekaże im zbiorowośc dezinformująca. A kiedy już uwierzą, to ciężko będzie ich ocucić. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#319173

w Polsce kilka lat temu ktoś ptóbował reklamy z motywem "Che" Guevary i szybko się wycofał. Widocznie pobierał nauki u Niemców, tam to się udaje. Ale w Berlinie mają też pomnik Marksa z Engelsem. U nas to nie jest możliwe. Sam bym poszedł robić porządek... :-)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#319195

B.dobra inicjatywa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#319315