Fundusz Ofiar Terroru AGORAntów

Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

idą wybory, więc POstęp & Co. znowu POpełnia zbrodnie, tym razem na wolności słowa - dyskryminuje Polskich Patriotów, którzy nie lękają się terroru poprawności. spektakularne wykańczanie Dubienieckiego, to tylko jeden z elementów gry wyborczej. obok toczy się przemilczany w mediach proces sądowy kolejnego niePOkornego: postępowanie wobec Antoniego Klusika - brata skopanego pod Krzyżem ŚP. Jana Klusika.

Przypomnimy, że Antoni Klusik jest bratem zmarłego Jana Klusika, którego zgon nastąpił w niewyjaśnionych do dzisiaj okolicznościach, a jako jedna z przyczyn jego śmierci jest rozważana hipoteza, że do śmierci przyczyniło się pobicie, do którego doszło Warszawie na Krakowskim Przedmieściu podczas tzw. akcji „obrony krzyża”. Prokuratura nie zakończyła jeszcze śledztwa w tej sprawie i nie wykluczyła właśnie takiej przyczyny śmierci Jana Klusika.
Agora S.A czuje się urażona za słowa jakie wypowiedział Antoni Klusik na konferencji OSPN, które opublikowały Radio Opole i TVP Opole w programie „Loża Prasowa”. Wtedy to Antoni Klusik nazwał „Gazetę Wyborczą” m.in. „organizacją przestępczą i organizacją wrogą naszej cywilizacji”.

warto zauważyć, że Antoni Klusik w przeciwieństwie do Borusewicza, Komorowskiego i Niesiołowskiego jest osobą o nieskalanym życiorysie:

http://www.encyklopedia-solidarnosci.pl
http://wiadomosci.gazeta.pl

w związku z ww. szybkotoczącym się procesem z pozwu AGORAntów i innymi absurdalnie przewlekanymi procesami, tam gdzie michnikoidy mają marne szanse (vide sprawa z powództwa Jana Kobylańskiego) proponuję, by założyć Fundusz Ofiar Terroru AGORAntów (FOTA). w przeciwnym wypadku sowieckie pachołki skutecznie zamkną usta wszystkim myślącym po polsku, a na arenie polityki zostaną tylko medialne balony akwizytorów POstępu :(

My Polacy musimy trzymać się razem i wspierać wzajemnie, bo rozdziobie nas "WRON"...

 

 


vide: 3kr@n

Brak głosów

Komentarze

od dawna zachowują się jak okupant.Tak jakby żyli w innym kraju.Tak oni żyją w innym kraju-nie mają głodowych pensji i mogą przez to popierać i ukrywaćrządowe machlojki.Obrażają inteligecję nawet średnio rozgarniętego człowieka wynajdując każdego dnia indywidyuda o zwichrowanych życiorysach by popierali ich kłamliwe tezy.Anam szczęki latają z wściekłości że nie mamy do nich bezpośredniego dostępu.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#141718

ten pomysł podsunął mi kontrast zderzenia bestialstwa generowanego przez wszechmocnych AGORAntów ze szlachetnością takich bezradnych rodzin jak Klusikowie.

od dłuższego czasu mam wrażenie, że podlegamy planowej ekstrakcji z Kraju - mamy stracić nadzieję i uciec gdziekolwiek. tak może zrobić większość po stwierdzeniu znacznego zawłaszczenia struktur Państwa przez sowietów. jedyna nadzieja w ich stopniowym odtwarzaniu gdzieś obok w ramach wspólnoty Narodu i Wiary.

coraz bardziej skłaniam się ku idei intronizacji Chrystusa na Króla Polski...

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#141719

"... mogą przez to popierać i ukrywać rządowe machlojki".

Patrząc obiektywnie na rzeczywistość, odnoszę wrażenie, iż ci AGORAnci nie tylko popierają ale wręcz to oni desygnują patałachów na odpowiednie stanowiska w państwie, dając im do rąk znamiona władzy, aby móc rządzić zza pleców pożytecznych idiotów, którzy za przysłowiową miskę, zdolni są do wszelkich bezeceństw. Oni zaś stanowią tzw. drugi garnitur, o którym w 1947 roku raczył wspomnieć niejaki J. Berman w przemówieniu do starszych i mądrzejszych. Gdyby udało się tych skur... wyrzucić na Madagaskar to reszta sama na kolanach ucieknie.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#141751

przybędą POsiłki w postaci izraelskich einsatzkommando wychowanych w duchu żydowskiego nazizmu, tak jak hitlerjugend...

ogłoszą np. odrębność terytorialną Auschwitz, gdzie są kości ich przodków okopią się, sprowokują strzelaninę, zdobędą nowy teren, okopią się, sprowokują strzelaninę, zdobędą nowy teren, itd. itp. jak w Palestynie.

w latach 90tych XXw wieku było ich tam zaledwie kilkuset...
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#141814

W ubiegłym roku, nie pamiętam już dokładnie kiedy i gdzie, pojawiła się informacja, o wypowiedzi, odchodzącej bodajże na emeryturę, doradczyni Białego Domu. Nie zacytuję jej dokładnie, pamiętam jedynie kontekst wypowiedzi . Muszę dodać, że wynurzenia Pani doradcy
były na tamtą chwile tak nierealne, że potraktowałem je z lekceważeniem.
Jednak ostatnie zamieszanie w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, czyli budzenie się świata arabskiego, spowodowały, że w mojej głowie zapaliło się czerwone światełko.Przypomniałem sobie wypowiedź Pani doradcy, wypowiedzi wysoko postawionych Żydów (polityków, rabinów), zmasowane ataki na Polskę i Polaków (jako dpowiedzialnych za holokaust,II Wojnę Światową ), totalne manipulowanie historią. Przy czym widoczne jest nagłe przyśpieszenie, w szerokim spektrum, propagandy antypolskiej. Przechodząc do meritum, kontekst wypowiedzi Pani doradcy był taki, „ że nie widzi ona potrzeby pomagania i obrony państwa Izrael, a Żydzi niech założą sobie nowe państwo w Polsce”. Przyznajcie, że kilka miesięcy temu taka wypowiedź wydawać się mogła kuriozalna.
Osadzając ją jednak w dzisiejszych realiach światowych jak i w polskich nabiera ona całkiem innego znaczenia.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

UPS

#141821