Postępowanie dyscyplinarne p-ko Z-cy Przew. Sejmowej Komisji Sprawiedliwości !?

Obrazek użytkownika Fundacja LEX NOSTRA
Kraj

Jak z państwowego przedsiębiorstwa wyjąć bezkarnie pieniądze, wykończyć prezesa i odkupić je za bezcen ?

Szanowni Państwo,

Przedstawiam sprawę p. Łukasza Gojke - b. prezesa państwowego przedsiębiorstwa - "Susz" Sp. z o.o.

W wyniku działań - jak twierdzi p. Łukasz - m.in. dyrektora regionalnego banku, oraz radcy prawnego - obecnie Posła na Sejm RP i Z-cę Przewodniczącego Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka p. Jerzego Kozdronia, p. Gojke stracił cały dorobek swojego życia. Obecnie nie pracuje, gdyż nigdzie nie może znaleźć zatrudnienia - ma "wilczy bilet".

Jako osoba "wykluczona społecznie" od 12 lat bez środków do życia, będąca na utrzymaniu żony - nauczycielki, a teraz z realną wizją bezdomności całej rodziny, p. Łukasz Gojke wszelkimi sposobami szuka sprawiedliwości - dotychczas jednak bez skutku

Nie jest dobrze w Państwie, gdy osoba zarządzająca przedsiębiorstwem należącym do Skarbu Państwa, została sponiewierana i "wylądowała pod mostem" tylko dlatego, że ktoś oszukał ją na 62 tys. złotych, podczas gdy zarządzane przez nią przedsiębiorstwo przyniosło kilka milionów zł. zysku - i to nie dla niej, ale dla Skarbu Państwa, dla nas wszystkich - podatników.

Nie jest dobrze w Państwie, w którym prokuratury patrzą przez palce na ograbianie Skarbu Państwa - Skarbu Narodu Polskiego, a prokurator "nie doszukuje się przestępstwa" powołując się przy tym na treść "umowy", której nie ma.

Nie jest dobrze w Państwie, gdy sąd nie chce widzieć głównego dowodu w sprawie, ale na podstawie tego dowodu pozbawia p. Łukasza Gojke dorobku życia, doprowadza do licytacji za bezcen domu i wpędza p. Łukasza wraz z żoną w długi, których nigdy nie będą w stanie spłacić.

Nie jest dobrze w Państwie, w którym radca prawny doprowadza do wydania wyroku sądowego na podstawie umowy, której "nie ma", "przemija postępowanie dyscyplinarne", a następnie zostaje Posłem na Sejm RP i Z-cą Przewodniczącego Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Na naszej stronie internetowej umieściliśmy:

1. Wniosek Fundacji LEX NOSTRA do Ministra Skarbu o umorzenie "długu" p. Łukasza Gojke, oraz jego małżonki.

2. Opis sprawy p. Łukasza Gojke.
3. Dwa nagrania wideo, w których p. Łukasz Gojke opowiada o swojej sprawie.

http://fundacja.lexnostra.pl/index.php/component/content/article/32-interwencje/104-jak-z-pastwowego-przedsibiorstwa-wyj-bezkarnie-pienidze-wykoczy-prezesa-i-odkupi-je-za-bezcen-

Z poważaniem

Maciej Lisowski
Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

http://fundacja.lexnostra.pl/

Sprawa p. Łukasza Gojke opublikowana na stronie Fundacji LEX NOSTRA:

http://fundacja.lexnostra.pl/index.php/component/content/article/32-interwencje/104-jak-z-pastwowego-przedsibiorstwa-wyj-bezkarnie-pienidze-wykoczy-prezesa-i-odkupi-je-za-bezcen-

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tych dużych ,a także rodzinnych nie wielkich
Naród odurzony tańczy, tak jak słomiane chochoły
Wiatr głupoty pomiata nimi, bo są matoły
Pobudka będzie bolesna i dotkliwa to gwarantowane
Cierpią przy tym ludzie mający życie powikłane
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#285241