Odpowiedź Łukasza Gojke na list Pana Posła, Radcy Prawnego Jerzego Kozdronia.

Obrazek użytkownika Fundacja LEX NOSTRA
Kraj

Szanowni Państwo,

Po opisaniu przez Fundację LEX NOSTRA sprawy postępowania dyscyplinarnego obecnego Posła na Sejm RP p. Jerzego Kozdronia na portalu „wgospodarce.pl”, Pan Poseł odniósł się do naszej publikacji ( http://wgospodarce.pl/opinie/5020-posel-jerzy-kozdron-o-sprawie-lukasza-gojke-solidnie-wykonywalismy-swoje-obowiazki ).

Niestety w jego odpowiedzi nie dopatrzyłem się konkretów, których oczekiwałem od Pana Posła. Przed napisaniem naszego tekstu, przeanalizowaliśmy kilka segregatorów dokumentacji tej sprawy i oczekiwałem polemiki na płaszczyźnie faktów potwierdzonych dokumentami.

Mam właściwie jedno pytanie do p. Posła - na jakiej podstawie twierdził, iż istnieje umowa z dnia 30 września 1998 r., skoro nikt jej nie widział, a właśnie przez jej rzekome istnienie - jednym orzeczeniem sądu - p. Łukasz Gojke wraz z żoną stracili dorobek całego życia ? Konkretne pytanie - Panie Pośle.

Gratulując Panu nominacji na stanowisko Wiceministra SPRAWIEDLIWOŚCI mam nadzieję, że nie zapomni Pan, że Ministrem się bywa, a porządnym człowiekiem się jest, lub nie...

Ponieważ jednak tekst sprostowania dotyczy wyłącznie p. Łukasza Gojke, tym razem oddaję jemu głos.

Poniżej tekst odpowiedzi napisany przez p. Łukasza Gojke.

Maciej Lisowski
Dyrektor fundacji LEX NOSTRA
www.fundacja.lexnostra.pl

Odpowiedź Łukasza Gojke na list Pana Posła, Radcy Prawnego Jerzego Kozdronia :
http://fundacja.lexnostra.pl/index.php/wiadomosci/aktualnosci/158-odpowiedz-lukasza-gojke-na-list-pana-posla-radcy-prawnego-jerzego-kozdronia

Ocena wpisu: 
Brak głosów