Zaproszenie i podziękowania - relacja z Cork

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Kraj

W niedzielę o godz. 18 w Cork w Irlandii odbył się pokaz filmu „Więźniarki” oraz dyskusja po emisji. Imprezę zorganizował nasz irlandzki oddział niepoprawnego radia pl.

Pełny zapis dyskusji znajdzie się w jutrzejszej audycji. Postaramy się także załączyć jakieś zdjęcia z pokazu. Na razie polecę relację uczestników.

http://www.corkinfo.net/2011/07/wiezniarki-piotra-zarebskiego-w-cork.html

Dziś tylko zapowiem, że w przeciwieństwie do naszych, krajowych dyskusji nie było tam okopywania się na swoich pozycjach, a zwolennicy różnych opcji politycznych dyskutowali na jednej, wypełnionej po brzegi, sali. Ciekawa rozmowa o medialnej, polskiej rzeczywistości o zbliżających się wyborach i wszystko to po filmie który wielu widzów wzruszył.

Musimy w tym miejscu przeprosić osoby, dla których nie starczyło miejsc siedzących, a także podziękować wszystkim obecnym za dużą frekwencję oraz ciekawą dyskusję.

Specjalne podziękowanie należy się firmie Aren'Art za sponsorowanie tego spotkania. Polska firma z dużą wrażliwością. Zwiększmy jej dochody, by mogła nam się odpłacić sponsorując podobne spotkania i pokazy :)

Ocena wpisu: 
Brak głosów