Szczegóły audycji 223 Niepoprawnego RadiaPL

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Ogłoszenie

WARTO POSŁUCHAĆ - SZCZEGÓŁY PROGRAMU AUDYCJI 223

W prokuraturze zalągł się zbrodniczy kaczysta Marek Pasionek. Na szczęście prokurator Parulski był na posterunku...
19:00 Blog:Gadający Grzyb – Knowania prokuratora Pasionka

Putinizacja Polski nikogo nie dziwi, ale dlaczego?
19:14 BLOG:Dama Pik (czyta JaWa) – „J…ć rząd, j…ć sąd”

Rozpoczął się proces, który nie wzbudza zainteresowania mediów. Proces, który dotyczy kombinacji operacyjnej ABW i ludzi służb WSW/WSI oraz Bronisława Komorowskiego, a oskarżony jest dziennikarzem! Jaki to kraj? - pyta Aleksander Ścios.
19:24 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – Proces w sprawie Afery Marszałkowej

Wielki urok Iwana upadł pod naporem nowoczesnej walki polskich wojsk. - "Wojna 1577 - 1582" - odc. 82
19:53 Historia:czyta Katarzyna – Dzieje Polski, Michała Bobrzyńskiego

Dobry zwyczaj nie pożyczaj, ale ponoć są lepsze. Dziś poruszamy temat walki biurokracji z odruchami serca. W sezonie ogórkowym, szukamy czegoś na zagrychę: będzie o walce z obrzezaniem, trupich oszustwach na Haiti, naprawdę wielkim bracie, sukcesie euroładowarki, smutnym losie wielbłąda co się ekologom nie kłaniał i notach biograficznych generała Franco. Jak co tydzień mnóstwo informacji, a wszystko w rytmach nowego, ekologicznego gatunku muzycznego, jakim jest Heavy Metan ! Zapraszam.
20:18 TOP 10: AGENTomasz – 11 czerwca 2011 – http://agentomasz.pl

Polska cierpi na przekleństwo ludzi bez kręgosłupów okupujących najwyższe państwowe urzędy – przykładem prokurator generalny Andrzej Seremet, który nie kwapi się do walki z patologiami. A tymczasem zaufani ludzie Moskwy szykują się do powrotu na polityczne salony...
21:57 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) – Seremet jak Jaskiernia

Przyczyna, dla której rozmaite nacje nie lubią Polaków jest głęboko ukryta i wcale nie wiąże się z naszym narodowym charakterem.
22:09 BLOG:coryllus (czyta JaWa) – Dlaczego nie lubią Polaków

11 X 1962 - Otwarcie największego w historii soboru. 21 w historii a II watykańskiego. Na zakończenie krótkiego fragmentu, pewne ciekawe spostrzeżenie.
22:28 Czytanka:czyta MarkD – Otwarcie – „W cieniu krzyża” Józefa Mackiewicza

Widzę z daleka - idzie. Myślę - jak ja podjadę rowerem, zanim ja zeskoczę i wyciągnę broń, to on mnie zobaczy i uprzedzi. To nie takie proste Dalsze wspomnienie Egzekutora z AK. Spotkanie ze skazanym.
22:36 Egzekutor z AK:Egzekutor z AK – „Suseł” – Spotkanie

Wykład prof. Krzysztofa Kawalca, w Klubie Myśli Politycznej we Wrocławiu, który jest kontynuacją salonu śp. Aleksandry Natalli-Świat, o Ruchu Autonomii Śląska - bardzo niejawnej organizacji (żródła jedynie internetowe...)
22:48 Wykład:Prof. Krzysztof Kawalec – Ruch Autonomii Śląska – folklor czy zagrożenie

Rolexa przegląd tendencji światowych: tarcza antyrakietowa powstanie, mimo rosyjskich pohukiwań, gazociąg po dnie Morza Kaspijskiego również, Węgry wyrastają na lidera regionu, a Tusk i jego kamaryla... zresztą, posłuchajcie sami.
23:32 Blog:Rolex (czyta Gadający Grzyb) – Z oblotu Iskandra

Świadomy program wychowawczy młodego pokolenia, stosowany konsekwentnie przez przywódców ZHP uchronił związek przed wpływami komunizmu i wpojeniem młodym przekonania, iż rewolucja październikowa była „dobrodziejstwem” dla ogółu ludzkości.
23:47 BLOG:Godziemba (czyta JaWa) – Antykomunizm ZHP (2)

Nie mieliśmy karabinów, ale mieliśmy silną wolę. Oni dziś mają wszystko... Wolność i Solidarność 30 lat później. Tym razem wspomina Leon Stobiecki - twórca "Solidarności" w Stoczni Marynarki Wojennej.
24:00 Impresja:Jan Pospieszalski i Ewa Stankiewicz – Leon Stobiecki

TO TRZEBA POSŁUCHAĆ!
Mija 14 miesięcy od katastrofy. Co wiemy na pewno... Jesteśmy oszukiwani. Dlaczego?
24:06 Felieton:Antoni Macierewicz – Głos Polski

Co Berliński Instytut im. Roberta Kocha wie o toksycznej pałeczce okrężnicy i ogniskach epidemii? Skąd biorą się zakażenia wtórne? Czy Stoperan, reklamowany intensywnie w Polsce, zapobiega zakażeniom?
24:18 Felieton:Zbigniew Hałat – Spróbuj pomyśleć

Tym razem Redaktorzy Studia KEM: Napoleon Bonaparte oraz Werbal Kint
z gościnnym udziałem Biskupa zapraszają na prawie dwugodzinną
audycję kulturalną - oświatowo - muzyczną, której motywem
przewodnim będzie przemoc jako narzędzie dzialania państwa. Odsłuchamy
ścieżki audio najważniejszych wydarzeń policyjno służbowych z pierwszych
dni kwietnia 2011 roku. W pierwszej z dwóch części jak zwykle klasyczne tłuste brzmieniabluesowo - jazzowo hip hopowe. Plus ekskluzywna relacja z walki bokserskiej
Ruble in The Jungle pomiędzy Muhamadem Alim a Georgem Foremanem.

W audycji nagrania z ostatniego koncertu objawienia trójmiejskiej sceny offowej :Le Batard De La Raison oraz doskonałego przemówienia Ewy Stankiewicz pod Ambasadą Rosyjską w Warszawie 9 kwietnia 2011 roku. Będziemy też na komendzie na Wilczej u Filipa Rdesińskiego oraz pod namiotem na Krakowskim Przedmieściu.

24:29 Studio KEM: – S2E5 Bójki, ustawki, rękoczyny Rada Zakładowa Sezon 2

UWAGA! NOWY AUDIOBOOK
Rozpoczynamy czytanie opracowania poświęconego kpt.Stanisławowi Sojczyńskiemu - twórcy i pierwszemu komendantowi Konspiracyjnego Wojska Polskiego oraz żołnierzom tej organizacji. Pierwszy fragment przedstawia dzieje "Warszyca" przed akcją "Burza"
2:36 Czytanka:Ksawery Jasiak – czyta MarkD – Z dziejów Konspiracyjnego Wojska Polskiego cz.1

Brak głosów