Szczegóły audycji 220 Niepoprawnego RadiaPL

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

SZCZEGÓŁY AUDYCJI 220 NIEPOPRAWNEGO RADIA PL - WARTO SŁUCHAĆ!

19:00 Wiersz:Zbigniew Herbert – Bema pamięci rapsod żałobny (C. Norwid)

O finansowaniu partii Donalda Tuska, ale tym razem tylko pozornie o PO. Warto posłuchać szczegółów nieznanych publicznie. Informacje szokujące i wyjaśniające przyczynę NIEPOWOŁANIA komisji sejmowej, o którą zabiega PIS po listach Michała Kamińskiego do Seremeta.
19:09 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – Chłopcy z ferajny

Wielki Książę Kościoła - Kardynał Stefan Wyszyński - gdyby dziś był Prymasem Polski.
19:35 Blog:Katarzyna – Kocham Ojczyznę więcej niż własne serce

Dzień Dziecka: Sejm Dzieci i Młodzieży jako coroczna, pseudodemokratyczna szopka, obnażająca mimowolnie fasadowość IIIRP.
19:51 Blog:Gadający Grzyb – Parlamentarna leminżeria

Przemyślna polityka obniżania poczucia wartości u Polaków ma na celu utrzymanie władzy i łatwiejsze rządzenie ludźmi. Wiadomo bowiem, że osoby przekonane o swojej niemocy, niekompetencji i małości nie staną we własnej obronie i nie odważą się bronić wartości, które wyznają. Nie poznając własnej historii wytrącamy sobie miecz z dłoni i dajemy się ogłupić zgodnie z ich planem, bo to historia jest naszą zbroją i orężem!!!! Zabić pamięć, wynarodowić, odebrać poczucie więzi i dumy i niewolnik gotowy.
20:04 Blog:tutejszy (czyta JaWa) – Doktryna wstydu – czyli jak sponiewierać Polaków i utrzymać władzę

Wspomnienia: "Wtyczki" SB rozpoznane i wydalone z oddziałów partyzanckich na Podlasiu. Na kolonii pod Łopaczewem nocami grabią mieszkańców...
20:15 Historia:”Suseł” – Egzekutor z AK – Wydalenie z oddziału podejrzanych partyzantów

Konserwa o temacie 'Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie'. Dyskutujemy sobie w gronie Kreator, Jabollissimus oraz dwaj słuchacze o wychowaniu dzieci. Zaczęło się niewinnie od żony Baraka - dlaczego nie przyjechała. Potem było tylko lepiej: mrożące krew historie uliczne z dziećmi w roli głównej, wpomnienia edukacji częściowo-domowej Kreatora, rzeczy podsłuchane przez Jabollissimusa i poglądy prof. Wolniewicza. Debatujemy o wychowaniu, patologiach współczesnej edukacji i lewicowych teoriach. Porównujemy to do szkół 100 lat temu i do szkół japońskich - gdzie jest przesadna presja...
20:25 Konserwa:Jabollissimus&Kreator – Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie!

Władza może być albo święta albo tajna. Dlaczego zawalił się porządek władzy świętej? Czy żyjemy już w epoce władzy tajnej? Pytania na kanwie wspomnień Wojciecha Kossaka.
21:46 Blog:Coryllus (czyta Gadający Grzyb) – O prawdziwej naturze władzy

Interesująca analiza zachowania oraz wypowiedzi Jacka Sasina dotyczących jego roli w Katyniu i Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r.
22:02 BLOG:Free Your Mind (czyta JaWa) – Wokół zeznań Sasina (2)

Domniemana (tajna) rozmowa między patriarchą Moskwy - Nikodemem a wysłannikiem Watykanu - Tisserantem.
22:29 Czytanka:czyta MarkD – Wszelki antykomunizm musi być zdjęty z porządku dziennego – „W cieniu krzyża” Józefa Mackiewicza

27.05.2011 w Domu Pielgrzyma AMICUS w Warszawie odbyła się sesja pt.: Wokół polityki historycznej i poprawności politycznej. Sesję przygotowało Towarzystwo im. Stanisława ze Skarbimierza pod przewodnictwem naukowym prof. dr hab. Wiesława Jana Wysockiego. Media wybierane i te, które nam się narzucają.Jak tworzono atmosferę zagrożenia przed wprowadzeniem stanu wojennego za pomocą mediów. Kto kontroluje media dziś, co mediom się nie opłaca, kogo lubią reklamodawcy. - o tym mówił jeden z prelegentów sesji.
22:34 :Rafał Ziemkiewicz podczas sesji „Wokół polityki historycznej i poprawności politycznej” – Komuno wróć! Nigdy nie odeszłam.

Dzieci są coraz bardziej państwowe. A społeczeństwo polskie starzeje się zgodnie z planem.
23:09 Felieton:Stanisław Michalkiewicz – Myśląc Ojczyzna

Dlaczego nie potrafimy filtrować medialnych komunikatów równie sprawnie jak za komuny? Głupiejemy? Czy media są w stanie wmówić nam wszystko?
23:17 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) – Lot trzmiela

Władza banków przypomina system feudalny. Dlaczego tak jest i dlaczego walka o Polskę to walka o polski system bankowy, polski bank centralny i polski pieniądz.
23:24 BLOG:Tomasz Urbaś (czyta Jawa) – Walka o Polskę? Lot trzmiela

Skąd kłopoty z upamiętnieniem ofiar katastrofy. Z czym walczy władza po ich śmierci.
23:43 Wywiad:Antoni Macierewicz – O upamiętnieniu rodzin

Panel dyskusyjny Polska racja stanu a w nim:

1) Polskie zmagania z modernizacją
24:11 Kongres P-WP: prof.Zdzisław Krasnodębski

2)O sposobach nieistnienia władzy w Polsce
24:41 Kongres P-WP:prof.Jadwiga Staniszkis

3)Odnaleźć własne miejsce w Europie
1:07 Kongres P-WP:prof.Ryszard Legutko

4)Co jest Polską racją stanu w Unii Europejskiej?
1:28 Kongres P-WP:dr Krzysztof Szczerski (UJ)

5) Pytania z sali i wymiana opinii
1:47 Kongres P-WP: – Dyskusja po panelu Polska Racja Stanu

Między Warszawą a Manilą. Piękno kraju tysiąca wysp. Czego mogą nas nauczyć Filipińczycy.
1:58 Felieton:prof. Piotr Jaroszyński – Myśląc Ojczyzna

Konferencja oraz debata, poświęcone realizacji idei Pomnika Smoleńskiego, odbyły się 26 maja 2011 roku w gmachu Sejmu. Dlaczego pomnik i jaki pomnik? - spojrzenie na projekt pomnika z pozycji etyka i teologa.
2:08 Spotkanie:ks. prof. Paweł Bortkiewicz, Zuzanna Kurtyka – Poświęcona realizacji idei Pomnika Smoleńskiego w Warszawie

Andrzej Michałowski - współorganizator strajku w Porcie Gdańskim, członek KS; po pacyfikacji strajku w ukryciu, zwolniony z pracy, poszukiwany listem gończym. Skazany na 5 lat więzienia i 4 lata pozbawienia praw obywatelskich http://encyklopedia-solidarnosci.pl/wiki/index.php?title=Andrzej_Micha%C5%82owski wspomina, ocenia i porównuje. Wnioski gorzkie...
2:42 Impresja:Ewa Stankiewicz i Jan Pospieszalski – Ćwiczenie na wyobraźnię – Andrzej Michałowski

W ostatnim rozdziale opracowania - dowódcy oddziałów sokołowskich. Po "Młocie" przedstawiamy sylwetkę Kazimierza Kamieńskiego - "Gryfa", "Huzara". "W czasie służby (1939) zabito pod nim cztery konie, on sam odniósł tylko niewielkie kontuzje"
2:48 Czytanka:Kazimierz Krajewski i Tomasz Łabuszewski – W rocznicę walki w Borychowie – Sylwetka „Huzara”

Ocena wpisu: 
Brak głosów