Warto posłuchać - nadajemy bez przerwy

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Ogłoszenie

AUDYCJA 247 - SZCZEGÓŁY

Głowy nie dam, czy Tomasz Poręba nie odnalazł w sztabie wyborczym jakiejś kiecki po Kluzikowej i nie przebiera się w nią ukradkiem. Kampania wygląda tak, jakby to robił.

19:00 Blog:Gadający Grzyb - Kampania powtórzonych błędów

Gdyby naród posłuchał Andrzeja Gwiazdy w 80 i 89 roku nie mielibyśmy tych 22 lat straconych, nie byłoby Polski w demontażu. Nie byłoby Wałęsów, Tusków i Komorowskich. Nie byłoby likwidacji przemysłu bezrobocia i całego tego s.......

19:13 BLOG:alchymista (czyta:JaWa) - Druga młodość Andrzeja Gwiazdy

CAT - cóż to za twór i komu służy. Idée fixe Krzysztofa Bondaryka w realizacji. Szczegółowe wyjaśnienie ostatnich doniesień o inwigilacji prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

19:25 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Robespierre od tajemnic

Wojny Zygmunta III. W tym odcinku (94) mowa o wojnie z Turcją i Szwecją. Co zyskaliśmy, a co straciliśmy. Upokarzający sześcioletni rozejm w Altmarku.

19:47 Historia:czyta Katarzyna - "Dzieje Polski" - Michała Bobrzyńskiego

„Najważniejsze było, żeby walczyć z ludźmi z „Bundu”, socjalistami (…) Poszliśmy do takiego lokalu Haszomer Hacsai. Wszystko tam porozbijaliśmy i napisaliśmy na ścianie „Zdrajcy do Moskwy!” Sam to napisałem” (Iccak Raviv, członek Betaru) - film prezentowany na pokazie w Klubie Gazety Polskiej w Olsztynie to historia opowiedziana przez członków żydowskiego stowarzyszenia "Betar"założonego przez Zeeva Żabotyńskiego. Wiedzą o nim Ci, co się interesowali przekłamaniami w historii, ot, chociażby na temat powstania w getcie warszawskim. "Myślę że Betar zmienił ducha Żydów" - tak mówi jedno ze świadectw z najnowszego filmu Roberta Kaczmarka, do którego scenariusz napisał Piotr Gontarczyk

20:07 Spotkanie:dr Piotr Gontarczyk - Pokaz filmu "Betar" Roberta Kaczmarka Klub GP w Olsztynie 2.09.2011

Warto posłuchać, by wiedzieć, czego naprawdę dotyczyła wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego. Na czym polega "biała flaga" wywieszona przez rząd. List do Donalda Tuska dotyczący warunków, organizacji i tematyki debat między PiS a PO.

21:11 Konferencja prasowa:Jarosław Kaczyński - Konferencja prasowa nt. debat przedwyborczych

„Po dwudziestu latach rzekomych „reform”, wychodzenia z komunizmu na rozkaz genseka Gorbaczowa znalazła się armia ludzi, którzy w tej ruskiej gównianej prawdzie rzeźbią ornamenty.” - Rolex komentuje ostatnie skandale związane z koniecznością ekshumacji ciała Zbigniewa Wassermana i sfałszowania dowodu osobistego Tomasza Merty.

21:30 Blog:Rolex (czyta Gadający Grzyb) - Kantyczka na 1 września

Ideowe korzenie księdza Roncalli wzbudzały podejrzenia w zdrowych kręgach kościelnych .Biskup Roncalli, czyli późniejszy papież Jan XXIII był od zawsze zafascynowany potępionym przez św. Piusa X ruchem masońskim.

21:46 Artykuł:Lech Maziakowski (czyta:JaWa) - FATIMA cz.6 Umocowanie ideowe Jana XXIII

Różnice między tradycyjną a nową metodologią badań rozwoju sytuacji i doktryn w świecie komunistycznym. Odcinek 24 - Czynniki wpływające na „nową metodologię”

22:07 Czytanka:czyta Katarzyna - "Nowe kłamstwa w miejsce starych" - Anatolija Golicyna

Skąd brały się podpisy pod deklaracjami "poparcia". Zmasowana obecność komunistów w życiu kulturalnym Włoch. "Czerwona masoneria" z oportunizmu czy przekonania?

22:24 Czytanka:czyta MarkD - Teatr, film, radio - "W cieniu krzyża" - Józefa Mackiewicza

Spotkanie z redaktorem Tomaszem Sakiewiczem, Tomaszem Kaczmarkiem (Agentem Tomkiem)oraz kandydatami na posłów i senatorów PIS w okręgu Kielce.

22:34 Spotkanie:Klub Gazety Polskiej Kielce

Początki polskich sił pancernych podczas wojny polsko-bolszewickiej 1919-1920. Polska była wtedy CZWARTĄ POTĘGĄ PANCERNĄ EUROPY

23:57 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Polskie czołgi pod Warszawą w 1920 roku

W 1916 r. pogorszyła się sytuacja państw centralnych. Przedłużająca się wojna groziła wyczerpaniem rezerw ludzkich. Władze niemieckie zrezygnowały z planów tworzenia Judeopolonii. Licząc na polskich rekrutów do armii niemieckiej 5 XI 1916 r. ogłosiły akt proklamujący powstanie tzw. Królestwa Polskiego „z ziem wydartych panowaniu rosyjskiemu". Tymczasem Żydzi nie zrezygnowali z planów opanowania ziem polskich i nadal próbowali je realizować.

24:08 Czytanka:A.L.Szcześniak (czyta:JaWa) - Judeopolonia cz.13 KRACH WIELKIEJ JUDEOPOLONII -AKT 5 LISTOPADA 1916 ROKU

Jak Polak powinien być informowany o programach wyborczych, kto powinien to robić. Czym powinien program wyborczy partii, w czyim interesie jest budowany. Co jest przyczyną braku realizacji programów wyborczych. W czyim interesie Sejm uchwalał prawo. (wyniki badawcze prof. Rybińskiego.)

24:24 Aktualności RM:prof.Andrzej Zybertowicz - Jak skutecznie informować o programach wyborczych

Komentarz do problemów gospodarczych i finansowych Polski w kontekście propagandy sukcesu rządu Donalda Tuska.

24:41 Aktualności RM:Zbigniew Kuźmiuk - Przyszłość gospodarcza i finansowa Polski

Gorąco zachęcamy do słuchania o tym, jak traktowano chorobę, jak tłumaczono sobie jej przyczyny i jaki był stosunek do chorych w świecie starożytnym, a jak ujmuje to Biblia. Dziś odc. 1 - Medycyna starożytnej Grecji (czasy Homera; świątynie Asklepiosa, Demokryt z Abdery, Alkmenon z Krotone, Diogenes z Apolonii, szkoła medyczna w Knidos; Chryzyp, Erasystratos)

24:57 Artykuł:Czyta Katarzyna - Koncepcja zdrowia i choroby w starożytnej kulturze klasycznej i w ujęciu biblijnym - ks. prof.Arturo Katolo

O porozumieniu Stowarzyszenia Katyń 2010 z PiS, przyczynach wsparcia w kampanii wyborczej partii Jarosława Kaczyńskiego. Komentarz do ekshumacji ciała Zbigniewa Wassermana; Mister Wasserman nie będzie już spoczywał w plastikowym worku i chciałabym, aby to dotyczyło też innych ofiar. Na czym polega tajemnica dwóch dowodów w dokumentach Tomasza Merty?

01:13 Wywiad:Magdalena Merta - Wdowa po wiceministrze kultury Tomaszu Mercie, który zginął w katastrofie smoleńskiej

Redaktorzy o szukaniu prawdy na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej i o podretuszowanym, przez komisję Milera, raporcie MAK

01:25 Blues:Julia Jaskólska i Piotr Jakucki - Smoleńsk 2010 - Szukamy prawdy

Rozpracowanie i likwidacja przez WUBP w Łodzi dwóch największych komend KWP „Lasy-Bory” i „Gaje-Grody”, jaka nastąpiła w okresie 1946-1947, oraz ogłoszona w lutym 1947 r. „amnestia” nie położyły kresu istnienia formacji niepodległościowej założonej przez kpt. Stanisława Sojczyńskiego „Warszyca”. Działania Jana Małolepszego "Murata".

02:46 Czytanka:czyta MarkD - III komenda - "Z dziejów KWP" - Ksawerego Jasiaka

Ocena wpisu: 
Brak głosów