Niepoprawne RadioPL - audycja w I Rocznicę Katastrofy Smoleńskiej

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Ogłoszenie

Od jutra 24-godzinna Audycja Specjalna. Zaczynamy: godz. 8:41 - 10.IV.2011.

Witamy wszystkich słuchaczy Niepoprawnego RadiaPL. Mija właśnie pierwsza rocznica od największej polskiej tragedii po II Wojnie Światowej. 10 kwietnia 2010 roku, w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach, w pobliżu smoleńskiego lotniska Siewiernyj rozbił się rządowy Tupolew TU-154M z polską delegacją zmierzającą na obchody 70. rocznicy katyńskiego ludobójstwa. W wyniku katastrofy śmierć poniosło 96 osób - elita naszego kraju - w tym para prezydencka: Lech i Maria Kaczyńscy.

W tym smutnym i szczególnym dniu redakcja naszego Radia: MarkD, JaWa, Katarzyna i Gadający Grzyb, przygotowała 24-godzinną Audycję Specjalną. Początek audycji: godz. 8:41 - 10.IV.2011. Audycja ta będzie się składać z 4 bloków prowadzonych kolejno przez wszystkich członków naszej redakcji. Przypomnimy w niej materiały dotyczące katastrofy smoleńskiej emitowane w Niepoprawnym RadiuPL na przestrzeni minionego roku.

Pragniemy w ten sposób dać świadectwo, że wspomnienie tego, co wydarzyło się przed rokiem na przesiąkniętej polską krwią smoleńskiej ziemi nie zaginie, że nie zadowolą nas zdawkowe odpowiedzi na pytania o przyczyny tragedii, a słowa Bóg-Honor-Ojczyzna nie są dla nas pustym dźwiękiem.

Przede wszystkim jednak jest to nasz hołd dla ofiar smoleńskiej hekatomby i wyraz nieustającej pamięci o tych, którzy 10.04.2010 polegli podczas pełnienia obowiązków państwowych. Chcemy również złożyć wyrazy naszej solidarności z rodzinami i bliskimi ofiar.

Cześć ich pamięci!

Niepoprawne RadioPL:

Katarzyna

JaWa

MarkD

Gadający Grzyb

Brak głosów