Niepoprawne Radio PL - zobacz, co w audycji 394!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Kultura

Ostatnie audycje są także do pobrania w postaci pliku mp3 (można je słuchać z odtwarzaczy i komórek) na stronie http://audycje.4shared.com


Wszystko co głoszą antychrześcijańskie hordy zawarte w tytule posta. Kim oni są, jak manipulują i jak powinniśmy się sprzeciwiać.

19:02 Blog:Guantanamera (czyta MarkD) - Gzprciombzfo

Sędzia Igor Tuleja otworzył "puszkę z Pandorą", dzięki której Polacy mają w końcu możliwość zrozumienia, skąd wywodzą się ich "autorytety".

19:16 Artykuł:Ryszard Legutko (czyta:JaWa) - Genealogia III RP

Obaj cwaniaczkowie – Łazarz i Opara - są siebie warci i powinni pójść na rynek, żeby naciągać jeleni na grę w „trzy karty”.

19:26 Blog:Gadający Grzyb - Krach "NE", czyli złapał kozak Tatarzyna

Do stłumienia prób wywołania powstania narodowego w Galicji rząd austriacki wykorzystuje rabację chłopską (rzeź galicyjska). Odc. 194

19:37 Historia:czyta Katarzyna - T. III, rozdz. II Polityka romantyczna 1831 - 1863, cd. § 26 Walka społeczna "Dzieje Polski" Michała Bobrzyńskiego

Gadający Grzyb zaprezentował historię i działalność portalu „Niepoprawni.pl”, a także opowiedział o roli blogosfery i internetu w przełamywaniu monopolu informacyjno-opiniotwórczego Obozu Beneficjentów i Utrwalaczy III RP. Konferencja „Pytania o naszą niepodległość”, Wrocław 2013.

19:51 Pytania o nasza niepodległość - edycja III - Wrocław - Ossolineum, styczeń 2013:Gadający Grzyb - Niepoprawni.pl (Niepoprawne Radio PL)

O bilansie ideowym Powstania Styczniowego opowiada dr dr Michał Łuczewski. Konferencja Ośrodka Myśli Politycznej i Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

20:17 Konferencja:dr Michał Łuczewski (opracowanie Józef Wieczorek) - 150 Rocznica Powstania Styczniowego - bilans ideowy

Stchórzyliśmy w sprawie katastrofy smoleńskiej, tchórzymy w kwestii żydowskich roszczeń majątkowych. Pamiętajmy zatem o przestrodze Izy Moszczeńskiej, patriotycznej publicystki, która w 1911 roku ostrzegała: „Kto kark do ziemi zgina, nie ma prawa dziwić się, że po nim depczą”.

20:42 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) - Kto kark do ziemi zgina...

Jawni współpracownicy - funkcjonariusze PZPR, mieli podobnie jak funkcjonariusze SB całą sforę Osób Chętnie Udzielających Informacji. Takie osoby, jeśli były tajnymi współpracownikami w skrócie barwnie i trafnie określa się OchUI-ki …

20:52 Blog:Józef Wieczorek - Dlaczego się nie ujawnia jawnych współpracowników?

Początki konspiracji i kolejny burzliwy romans Włodzimierza. Na co nie miał czasu? Odpowiedź w kolejnym fragmencie książki Ossendowskiego.

21:12 Czytanka:Antoni Ferdynand Ossendowski (czyta MarkD) - Lenin - rozdz.VII cz.2

Oba artykuły wybrane przeze mnie do dzisiejszej audycji dotyczą genealogii i mentalności polskich elit rządzących, które nie chcą ujawniać własnych przodków, za to chętnie grzebią w pokoleniach Polaków.

21:33 Artykuł:Zdzisław Krasnodębski (czyta:JaWa) - Postkomunistyczne elity. Rodowe tajemnice

„Pierwszym gościem dzisiaj jest Witold Szpiczyński z klubu GP. Mówi o akcji 'Podziel się książką z Polakami we Lwowie'. Część tej akcji odbędzie się w Warszawie 31 stycznia pod pomnikiem Słowackiego. Zbiór książek trwa dalej w całej Polsce i będą wysyłane nie tylko do Lwowa. Drugi gość Wojtek Urbański -wróg kapitalizmu, opowiada o ruchu 'occupy', rewolucji na Islandii i organizowaniu akcji anty-ACTA w Szczecinie”.

21:44 (12):Jabollissimus&Kreator - Konserwa oburzona na kapitalizm!

Przygotowania do zbrodni

23:00 Czytanka:Martyna Ochnik (czyta : JaWa) - Oszołomy- część 20

Na plebanii w Białej u proboszcza księdza Mleczki, głównej kwaterze rewolucyjnej z początku na całe województwo Podlasia, a potem na obszerny powiat bialski, dawny komisarz pełnomocny Komitetu Centralnego na województwo - Roman Rogiński przygotowuje napad na konną baterię wosk rosyjskich gen. Mamajewa. Odc. 8

23:19 Historia:czyta Katarzyna - Józef Piłsudski "22 stycznia 1863" frag. muzyki Krzesimira Dębskiego z filmu "Szwadron"

Pan Marek Michno prezentuje działalność Klubów „Gazety Polskiej” - konferencja „Pytania o naszą niepodległość”, Wrocław 2013.

23:36 Pytania o nasza niepodległość - edycja III - Wrocław - Ossolineum, styczeń 2013:Marek Michno - Kluby Gazety Polskiej (Niepoprawne Radio PL)

„Ksiądz Stanisław Brzóska był dowódcą ostatniego oddziału partyzanckiego w powstaniu styczniowym.” Dzieje powstańczych walk aż do śmierci bohaterskiego kapłana. Druga i ostatnia część eseju Godziemby.

24:42 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Ksiądz - generał - cz.2

"Środowisko „Gazety Wyborczej”, najwyraźniej uważając, że „czysty typ nordycki i bez mydła jest czysty”, chciałoby nam wmówić, że interesowanie się rodzinnymi korzeniami osób publicznych jest czymś nieprzyzwoitym". Tymczasem /.../ ich ojcowie mordowali albo gnębili polskich patriotów, a oni chcą zamordować pamięć. Nie wiadomo, co gorsze.

01:02 FelietonRM:Stanisław Michalkiewicz - Nędzna imitacja szlachty

"Daleko nad Pacyfikiem skrawek Polski w mieście aniołów". Jak zawsze pięknie opowiedziana historia. Tym razem o Poli Negrii i polskiej parafii w Los Angeles.

01:12 FelietonRM:prof. Piotr Jaroszyński - Myśląc Ojczyzna

Tematem spotkania ze Stanisławem Michalkiewiczem były „Teorie Spiskowe". Spotkanie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Patriae Fidelis, a odbyło się w sali przy kościele św. Jana Ewangelisty na Putney.

01:21 Spotkanie:Stanisław Michalkiewicz - Teorie spiskowe (Stowarzyszenie Patriae Fidelis, Londyn)

Brak głosów