Audycja Niepoprawnego Radia PL - szczegóły

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Przypominamy, że audycji można słuchać przy pomocy odtwarzaczy (ikonki poniżej), urządzeń przenośnych typu telefony komórkowe, smartfony i tablety, a także można je sobie ściągnąć w postaci pliku mp3 i wysłuchać w podróży.

"Naród, który odcina się od historii, który się jej wstydzi, który wychowuje młode pokolenie bez powiązań historycznych - to naród renegatów!"(Stefan Kard. Wyszyński "Polska jest jedna")

19:00 Przesłanie:czyta Katarzyna - Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński - Fundamenty Narodu przyszłości 1972, Naród bez przeszłości godny współczucia, w tle Wojciech Kilar - Smuga Cienia

"Plichta obiecując wysokie zyski nie zrobił nic innego niż Tusk roztaczając przed naiwnymi głupcami wizję „zielonej wyspy”, zasilanej 300 miliardami euro z UE i aby to kłamstwo uwiarygodnić do boju ruszyły idące ręka w rękę z oszustami «zaprzyjaźnione media»".

19:04 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) - III RP, czyli znowu wydymani przez "elyty"

Dokąd zmierza współczesność i jaką rolę w jego budowie przypisano religiom świata i ich wysłannikom, będącym inspiratorami i gwarantami nowego ładu, porządku i harmonii. Cyryl i Michalik w tle NWO?

19:22 Blog:MagdaF (czyta MarkD) - Piramida Fostera, zegarek Cyryla i kapelusz Zdrojewskiego

O tym się nie mówi w Polsce. Islandia może w najbliższym czasie wycofać swój wniosek o członkostwo w Unii Europejskiej. To rezultat czerwcowych wyborów prezydenckich.

19:40 Blog:legionnaire (czyta:JaWA) - Islandia nie chce do UE, a POlska chce do strefy euro?

O cynicznym wykorzystaniu Legionów przez Bonapartego i roli, jaką, mimo bezprzykładnej klęski, odegrały w budzeniu ducha narodowego, idei wskrzeszenia państwa polskiego i odnowieniu sławy orężnej żołnierza Rzeczpospolitej.

19:54 Historia:czyta Katarzyna - T. III dok. § 4 Legiony "Dzieje Polski" Michała Bobrzyńskiego

Z historii zagadnienia eutanazji. Może egejskie, brzegi Gangesu, Sparta. Kto w historii był zwolennikiem eutanazji. Warto poszerzyć swoją wiedzę na podstawie tego wykładu.

20:15 Wykład:ks.prof.Arturo Katolo - Eutanazja. Godne umieranie ? cz.2

Zdaniem Profesora, szczególną rolę w tym ciągłym trwaniu Polski w wybuchowej cywilizacyjnej mieszance, odegrało przeprowadzenie głupiej, podstępnej i złodziejskiej transformacji ustrojowej, w której nie zadbano o należne miejsce prywatnej własności, stopniowo wprowadzając iście turański niszczący przedsiębiorczość ucisk fiskalny.

20:27 Wykład:prof.Tadeusz Marczak - Geocywilizacyjne miejsce Polski

Sekta smoleńska goni w piętkę: "rewelacje" ujawnione przez otrzepanego z pajęczyn agenciaka – Jasia "Flanelkę" Osieckiego o wynagrodzeniu dla prof. Biniendy świadczą, że zwyczajnie kończą im się "wrzutki".

22:03 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - Flanelka znowu nadaje

Niezwykła historia pierwszego meldunku Zbigniewa Koźlińskiego o dokonaniu przez Rosjan mordu na oficerach polskich znajdujących się w Rosji. Miał wtedy 19 lat... . Jest to fragment książki pt. "Kremlowskie trucizny", którą jesienią wydadzą krakowskie Arcana.

22:13 Artykuł:Anna Zechenter (czyta:JaWa) - Zachód znał prawdę o Katyniu

Po spotkaniu w kwietniu 1971 Rzymie delegatów PRL z arcybiskupem Casaroli następuje konferencja Episkopatu Polski a po niej, w czerwcu 1971, oficjalny komunikat EP z tezami o pojmowaniu normalizacji stosunków pomiędzy państwem i Kościołem. W skrócie - Kościół zadeklarował pełną lojalność wobec ustroju komunistycznego.

22:33 Czytanka:czyta MarkD - Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy - Józef Mackiewicz

Może ta audycja otworzy oczy ludziom, którzy ufają Bronisławowi Komorowskiemu.Usuwanie krzyża z przestrzeni publicznej, ignorancja wobec listu Biskupa Meringa to tylko niektóre zachowania obecnego namiestnika pałacu.

22:56 Rozmowy Niedokończone RM:dr Stanisław Krajski - Masoneria przeciw Polsce i Kościołowi oraz TV Trwam (cz.I)

Skandale Sikorskiego niszczą Polskę. Czy przyczyn należy szukać w odpowiedziach na pytania dotyczące przeszłości i tajemniczych kontaktów szefa MSZ z brytyjską ambasadą w Warszawie?

24:16 Artykuł:dr Leszek Pietrzak - Kim pan jest, panie Sikorski? Gazeta Warszawska

Historyczna wizyta w Warszawie Patriarchy Moskwy podpisanie apelu pojednania katolików z prawosławiem. Po Pakcie Warszawskim mamy Warszawskie Pojednanie. Patronka Warszawy Matka Boża Łaskawa niech ma nas w opiece.

24:31 Felieton:Jan Pietrzak - Pojednanie Warszawskie

Leninowskie plany dotarcia na Zachód po trupie rozbitej Polski i eksporcie rewolucji z bronią w ręku były stałym elementem sowieckiej polityki. Udało się je częściowo zrealizować dopiero Stalinowi, który poprzez pakt Ribbentrop-Mołotow "wpuścił" Niemcy w rozpętanie wojny.

24:41 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb)? - Zrealizowany plan Lenina

W dniu 21 czerwca 2012 r. w Łukowie odbyła się konferencja naukowa zorganizowana przez Burmistrza Miasta, w związku z wątpliwościami, jakie na wcześniejszej sesji Rady Miasta wzbudził projekt uchwały radnych PiS, w sprawie nadania łukowskiemu rondu imienia „Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych”.

24:57 Konferencja:dr Mariusz Bechta, prof. Jan Żaryn oraz Leszek Żebrowski - O Narodowych Siłach Zbrojnych w Łukowie

Ocena wpisu: 
Brak głosów