Szczegóły audycji - NiepoprawneRadio.PL

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Dlaczego warto włączyć odtwarzacz - wyjaśniamy

Co może wmówić młodym ludziom propaganda. Jak przeciwstawić się temu. Dlaczego prowadzimy protest. Czego się domagamy? O tym niezłomna Ewa Stankiewicz z Krakowskiego przedmieścia w Warszawie dla Niepoprawnego Radia Pl (rozmawiał Janusz - czyli szybkowar44)

19:03 Solidarni 2010:Ewa Stankiewicz - O manipulowaniu świadomością młodzieży, celach i trwaniu Solidarnych2010

Na drodze realizacji spiżowych wytycznych Umiłowanych Przywódców z Pierwszego Zjazdu Mediodajni Bratnich Krajów... czyli Gadający Grzyb o implementacji wzorców "liberalnego autorytaryzmu" w polskiej przestrzeni publiczno-medialnej.

19:12 Blog:Gadający Grzyb - Medialna rusyfikacja

Ciąg dalszy podrozdziału - Reformy wewnętrzne. Tym razem o projektach reform politycznych, blokowanych przez możnowładztwo.Organizacja świeżo odzyskanych Inflant wzorem dla reform Stefana Batorego. Próba złamania buty panów; wyroki śmierci na senatorze litewskim Ościku i Samuelu Zborowskim. Przygotowania do wyprawy:Przez Moskwę na Turcję. Nagła śmierć króla

19:35 Historia:czyta Katarzyna - Dzieje Polski - Michała Bobrzyńskiego

O równości w strefie wpływów na przykładzie parytetów w Unii Europejskiej i debaty 6 lipca w Europarlamencie.

19:54 Blog:Marcusso - Równość po europejsku

TEGO NIGDZIE WIĘCEJ NIE USŁYSZYSZ!SPECJALNIE DLA NIEPOPRAWNEGO RADIA PL Z KALABRII, ADRESOWANE NIE TYLKO DO NIEPOPRAWNEJ POLSKI

Tym razem Innocenty Czepialski czyli Ks. prof. dr hab. Artur Katolo o eugenice w wykonaniu urzędników i lekarzy nazistowskich Niemiec. Przekazana przez Ks. Profesora wiedza nie pozostawia złudzeń, czym jest w istocie eugenika. Ks. Profesor nie straszy, ale to, o czym mówi, jest dla słuchaczy o silnych nerwach. Z tą wiedzą trzeba jednak zapoznać się bez emocji, by rozumieć, dlaczego eugenika również dziś jest zagrożeniem dla nas i całej cywilizacji.Kto ma uszy niech słucha i myśli.

20:01 Felieton:Innocenty Czepialski - Eugenika i eutanazja w medycynie III Rzeszy

To książka, która nigdy nie była w sprzedaży. Wydał Związek Skazanych na Śmierć (sic!) O książce, o IPN i losach autorów rozmawiał z najmłodszym skazanym Janusz - czyli szybkowar44

20:35 Rozmowa:Jerzy Urban (zb.nazwisk przypadkowa) - Współautor książki "Związek skazanych na śmierć"

Liczyłem na to, że Donald Tusk zachowa się jak premier naszego kraju, a nie szef Platformy Obywatelskiej, który będzie za wszelką cenę bronił swoich kolegów. Dla mnie ten człowiek nie jest przywódcą państwa polskiego i na to miano nie zasługuje - gorzkie to słowa. Czy uzasadnione?
W wypełnionym po brzegi warszawskim kinie Palladium odbyło się spotkanie Mariuszem Kamińskim, które prowadziła Joanna Lichocka. Byłym szef CBA szczegółowo relacjonuje przebieg działań w związku z aferą korupcyjną w rządzie Donalda Tuska. Posłuchajmy.

20:49 Spotkanie:Mariusz Kamiński (szef CBA) - Joanna Lichocka i Klub Gazety Polskiej (oddz.W-wa)

Różnice między antykomunistą a antystalinistą. Kto rozpoczął destalinizację. - Część I. Rozdz 4. Ciąg dalszy: Wzorce Dezinformacji: „Przemiany”

Antystalinizm Destalinizacja w praktyce Improwizowana destalinizacja

21:48 Czytanka:czyta Katarzyna - Nowe kłamstwa w miejsce starych - Anatolija Golicyna odc. 8

Przypomnienie 19 najważniejszych tez "Białej Księgi" katastrofy smoleńskiej. Materiał do utrwalenia. Ale co ważniejsze, analiza zachowań żurnalistów i polityków po "instrukcjach" z Moskwy.

22:11 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - "Biała księga" kontra moskiewska propaganda

Protestujcie, gdzie się da i to na piśmie! Brak waszego głosu jest im bardzo na rękę.

22:36 BLOG:Hopcio (czyta Jawa) - Do Was młodzi Polscy kibice!!!

Polskie elity polityczne, medialne, opiniotwórcze w sprawie katastrofy smoleńskiej chodzą na rosyjskim pasku – śpiewają na melodię i do tekstu Putina w ruskim barze karaoke.

22:44 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) - POlska jak ruski bar z karaoke

W tłumaczeniu i wykonaniu Bola druga część Listu miłosnego do Ameryki Tomasa Davida Schumana. Autobiografia autora; młodość, wychowanie, agenturalne przygotowanie, podjęcie współpracy z KGB.

22:56 Czytanka:czyta i tłum. Bolo - List miłosny do Ameryki - Tomas David Schuman

Rzeczy Wspólne to kwartalnik wydawany przez Fundację Republikańską. Stworzony po to, aby – nietypowo dla naszej debaty publicznej – poważnie mówić o polityce.

18 maja w Klubie Fundacji Republikańskiej w Warszawie odby ła się promocyjna dyskusja o 4 jego numerze. W dyskusji biorą udział prof. Andrzej Nowak - historyk z UJ, redaktor naczelny dwumiesięcznika Arcana, Bronisław Wildstein - pisarz, publicysta Rzeczpospolitej i Uważam Rze oraz Bartłomiej Radziejewski, redaktor naczelny Rzeczy Wspólnych. - poglądach niekwestionowalnych i wykluczonych z debaty publicznej czyli o ukrytej przemocy i drylowaniu mózgu w III RP.Możliwe jest wyzbycie się strachu przed tym zjawiskiem.

23:17 Spotkanie:prof Andrzej Nowak, Bartłomiej Radziejewski, Bronisław Wildstein - O przemocy symbolicznej - dyskusja o numerze 'Rzeczy Wspólnych' (31.05.2011) cz. 1

Seawolf przypomina okoliczności i mechanizm pogromu kieleckiego – prowokacja sowieckiego NKWD i polskiego MBP mająca „przykryć” sfałszowane referendum i wybory.

24:24 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - Jak się przykrywa wybory czyli pogrom kielecki http://niepoprawnipl/blogs/seawolf

Wzorem dla współczesnych w Parlamencie Europejskim był "wielbiciel" Polski i Polaków - "nieodżałowany, drogi Bronisław".

24:34 BLOG:yarrok (czyta JaWa) - Geremek był pierwszy

Książka oskarżająca papieża Jana XXIII o sprzyjanie komunistom lub nawet konspiracji przeciwko kościołowi.

Książka nie jest dostępna, jej nakłady były wyszukiwane przez policję z propozycją wykupienia całych nakładów.

24:41 Czytanka:czyta MarkD - Zakazana książka - "W cieniu krzyża" Józefa Mackiewicza

Czy mamy rozwijać się i dorównywać tzw. starej Europie podtrzymując własne tradycje i zachowując nasze wartości, czy też, jak chcą konkurenci PiS, niewolniczo naśladując Zachód, także w sprawach religii oraz obyczajowych.

4 lipca br. na warszawskim Żoliborzu odbyło się w kinie Wisła spotkanie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.Najpierw było przemówienie, potem pytania z sali.

24:58 Spotkanie:Jarosław Kaczyński - O sprawach ważnych dla Warszawy

Rozmowy Polaków. To trzeba posłuchać! Tylko proszę usiąść wygodnie. Można łyknąć tabletkę uspokajającą.:-) Rozmowę ze stoickim spokojem prowadzi Janusz - czyli szybkowar44, ale i on nie potrafił wytłumaczyć tej pani, że rząd, PO i Donald Tusk to nie to samo co Polska.

02:18 :Rozmowy pod Namiotem - Nie będę pluć na Polskę

Imieniny Jana i koniec 44 sezonu kabaretu pod Egidą

02:26 Felieton:Jan Pietrzak - Totusk Tuusk

Przeszłość wciąż żywa. Losy Grecji i jej kultury po utracie niepodległości.

02:33 Felieton:prof.Piotr Jaroszyński - Wszyscy jesteśmy po trosze Grekami

Struktura Samodzielnej Grupy Konspiracyjnego Wojska Polskiego. Nazwiska, pseudonimy, stanowiska, zadania.

02:44 Czytanka:czyta MarkD - Z dziejów KWP - Ksawerego Jasiaka z fundacji Pamiętamy

Ocena wpisu: 
Brak głosów