Mordercy są wśród nas.

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Widzimy ich codziennie na ekranach telewizorów , piszą sążniste artykuły w swoich gazetach ,są zadowoleni pewni siebie ,bezkarni.
Mija rok od katastrofy smoleńskiej a my w dalszym ciągu nie wiemy nic na temat jej przyczyn. Zamiast wyjaśnienia okoliczności śmierci 96 osób na pokładzie prezydenckiego samolotu mamy od nich propozycję : dość Smoleńska.
Zakończmy żałobę powiedzmy sobie : trudno tak musiało być , zgaśmy znicze ,usuńmy gdzieś na bok Krzyż , zapomnijmy.
Czy uwiera ich sumienie? Wątpię a nawet jestem pewien ,że nie. Widziałem w interenecie taki film: na lotnisku Tusk podchodzi Komorowskiego coś mu mówi na ucho a następnie obaj aż pokładają się ze śmiechu. Kamera robi zbliżenie i wtedy w oddali widzimy wynoszone trumny z samolotów ,trumny z ofiarami Smoleńskiej katastrofy.
Oni nie muszą kończyć żałoby oni nigdy nie byli w żałobie.
To był ich triumf ,ich zwycięstwo ,święto ,wataha została dorżnięta. Co prawda zabrakło tego jednego którego dziś starają się zabić gazetami , cynglami z TVN czy z innej propagandowej stajni. To im sie nie udało stąd taka wściekłość ,że jeszcze żyje ,że nie wycofał się z polityki ,że jeszcze z nimi walczy.
Mordercy nie lubią gdy się wspomina o ich ofiarach.
Nie ukrywają tego , wrzucają do śmieci płonące znicze , zdjęcia Lecha Kaczyńskiego, Marii Kaczyńskiej tam jest ich miejsce mówi nam H.Gronkiewicz Waltz. Porządek musi być i jest. Porządek panuje w Warszawie.
Pomnik ? Jaki pomnik , "NIE ZASŁUŻYŁ NA POMNIK". No proszę to u nich trzeba sobie zasłużyć. U NICH!!!!!
Są jak nasi okupanci , pogardzają tubylcami pogardzają ciemnotą modlącą się pod Krzyżem ,pogardzają naszymi obyczajami ,pogardzają tym co nas wzrusza ,przejmuje.
Codziennie w swoich mediach wypalają ze świadomości temu tak doświadczonem narodowi patriotyzm ,wiarę w Boga ,dumę z polskości.
Smoleńsk pozostnie taką samą tajemnicą jak był Katyń. Taką samą to znaczy wszyscy wiedzą kto to zrobił a mordercy w dalszym ciągu prowadzą śledztwo.
Katyń wyjaśniała komisja Budrenki ,Smoleńsk wyjaśniałą komisja Anodiny. Sklutek i rezultat jest taki sam.
Zniszczony ,gnijący wrak na smoleńskim lotnisku z biało-czerwoną szachownicą to najlepszy symbol tego "śledztwa"
Nie wiemy nic ale zarazem wiemy wszystko bo wiemy kto to zrobił. Wiemy kto brał w tym udział. Wiemy kto cały czas kłamał ,dokonywał manipulacji medialnych wrzucając na wizję nie odbyte rozmowy , kłamliwe insynuacje.
To byli "nasi" nie kagiebiści od Putina. Przecież są do dziś w mediach ,dalej manipulują dalej kłamią ,łżą bez zmrużenia oka.
Przejęcie urzędu Prezydenta RP odbyło się jak w gangsterskim filmie. Jeszcze nie było oficjalnej potwierdzonej wiadomości ,że Lech Kaczyński Prezydent RP nie żyje a oni już byli w pałacu już przetrząsali jego szafy ,sejfy.
Jeden z nich pędził do Putina tak szybko jak mógł aby być pierwszym aby kamery mogły pokazać go jak ściska się z nim nad zwłokami swojej ofiary.
Brat Lecha Kaczyńskiego musiał czekać aż te obrzydliwe przedstawienie dobiegnie końca.
Mordercy są wśród nas ,mówią po polsku ,chodzą do kościoła ,czynią znak krzyża odbywają rekolekcje.
Mordercy zapowiadają ,że nas nie opuszczą i przez kolejne cztery lata będą nami rządzić.
Obiecują ,że raz na jakiś czas będą nawet składać kwiaty na grobach swoich ofiar.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nic dodac, nic ujac, Panie Mareczku, .... no moze motto z Herberta.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#149306

pokazuje jak Gronkiewicz sama robiąc świństwa , zmusza do tego także urzędników i ludziom jej podległym.Urzędnik który nie chce robić rzeczy niegodnych może stracić posadę.I TAK TO JEST prawie w każdej dziedzinie.Przykładów jest aż nadto.Zabiorą głodową rente?Argumentacja jest że noga ,czy inny organ odrosną-a jak nie to może np. śpiewać.pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#149315

To dobrze , że postawił Pan sprawę tak jasno.
Okupanci nie biorą pod uwagę odwetu....
Tak są przekonani przez ruskich psychologów i miejscowych spin doktorów, ,że go nie będzie
A odwet nie potrzebuje większości parlamentarnej i nie dba o stan i jakość dyskusji społecznej.
Odwet nie zawsze nawet potrzebuje pomocników.
Nierzadko nie dba o postronnych... .
I aby była pełna jasność:
Ja nie nawołuję - ja wnioskuję o możliwości wystąpienia jeno.

P.S.> Proszę zwrócić uwagę jak podobnie do Tuska I Komorry na płycie lotniska zachowuje się Putin , przy przekazywaniu zwłok Prezydenta.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#149333

Nic dodać nic ująć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#149337

O ile PRL to była okupacja wojskowa, a PZPR było tylko wykonawcą wytycznych z Moskwy, to teraz mamy okupację agenturalną z tym, że przenikają się teraz interesy Berlina z Moskwy, sytuacja więc jest gorsza i przypomina rozbiory w którym przecież też formalnie istniała Królestwo Kongresowe jako namiastka Polski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#149350

na pomnik zasłużyli sowieccy mołojcy pod Ossowem,

                                                                 ordnung muss sein.

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#149426

Mocne słowa, rzeczy nazwane po imieniu bez niedomówień. Niby wszystko to wiem ale po przeczytaniu pana tekstu, poczułam się strasznie przygnębiona. Nie dziwie się ludziom że taki scenariusz odrzucają, może to podświadoma ochrona.Ciężko jest wielu ludziom w naszym obecnym kraju zmierzyć się z bolesną prawdą, burzy ona spokój i poczucie bezpieczeństwa.Nie ważne, ze jest to bezpieczeństwo złudne, wytworzone przez strachliwe umysły ale na tu i teraz bezpiecznie oddala konieczność brutalnej konfrontacji z prawdą a zwłaszcza konsekwencjami, zmianami jakie po jej zaakceptowaniu muszą nastąpić w ich życiu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#149443