Kto wygrał wybory na Prezydenta RP w 2010r?

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Wiadomość ,która przeszła prawie bez echa przez reżimowe media bo tak je trzeba już nazywać to wiadomość o znalezieniu kilkuset kart wyborczych z wyborów samorządowych na prezydenta Warszawy w samochodzie byłego policjanta oskarżonego o morderstwo.
Kilkaset głosów ukrytych ,schowanych przez policjanta to za mało żeby zaważyło to na wyniku wyborów.
Czyżby? A ja się pytam ile było takich przypadków? Jeśli udało się "skręcić " tych kilkaset kart wyborczych to jak jest pewność ,że takich przypadków nie było więcej?
Przecież jeszcze niedawno zapewniano nas ,że to niemożliwe aby dochodziło do JAKICHKOLWIEK fałszerstw podczas wyborów.
A ja pamiętam noc wyborczą z 4 na 5 lipca 201o roku gdy po północy Przewodniczący PKW ogłosił osłupiałym dziennikarzom ,że prowadzi Jarosław Kaczyński.
Do rana wynik wyprostowano być może za pomocą takich samych metod jakie zastosowano w wyborach samorządowych.
W ciągu jednej nocy w ciągu kilku godzin wynik wyborów na Prezydenta RP zmienił się o 6 %.
Jestem przekonany ,że mamy na stanowisku Prezydenta RP samozwańca a raczej mianowańca na korzyść którego skorygowano wynik wyborów.
Nie miejmy złudzeń POlszewia władzy raz zdobytej nie odda dobrowolnie ,oni nie cofną się przed fałszerstwem a jeżeli to nie pomoże to zafundują nam drugi Smoleńsk.
Wataha bowiem nadal jest niedorżnięta a nawet jej liczebność rośnie. Stad te rozpaczliwe próby rodem z sowieckiego wymiaru sprawiedliwości czyli używanie psychiatrii w walce z przeciwnikiem politycznym,
Stąd tez straszenie Trybunałem Stanu za ściganie skorumpowanych polityków.
Jeśli to nie da rezultatu pójdą na całość i znajdą jakiegoś Ryszarda C.

Brak głosów

Komentarze

Dziś pojawiła się informacja o wynikach tajnego sondażu na zamówienie PO. Wyniki wyciekły. PO ma 20% twardego elektoratu. Tyle samo co PiS.

Vote up!
0
Vote down!
0

M-)

#170513

kitciwucho;Do tych kart w bagażniku należy doliczyć te znalezione na śmietniku , a także aferę z kupowaniem głosów zdaje się w Walbrzychu.To będzie już te 6 procent. Nie wątpię , że proceder był zastosowany na szerszą skalę.

Vote up!
0
Vote down!
0

kitciwucho

#170558

sama odkryłam i pisałam w tej sprawie skargę. Też dostałam odpowiedź, że to nieprawidłowość, ale nie miała wpływu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#170576

których w ostatnich wyborach samorządowych było, jak dobrze pamiętam, około 12%.

I chyba zapomniana sprawa, kobieta z listy PiSu zagłosowała na siebie a komisja podliczyła ją na zero, które po jej interwencji zamieniło się w 19 głosów. Ale to nie wpływa a gdzie tam!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#170587

nikt ich usilnie nie poszukiwał. A gdyby szukał, to można przyjąć, że byłoby ich kilkakrotnie więcej. Wniosek z tego taki, że to metoda, a nie "nieprawidłowość".

I następny wniosek - perfekcyjnie przygotowani mężowie zaufania są niezbędni. Ba, tylko jak przebiega weryfikacja chętnych, jeśli w samym centrum PiSu byli sabotażyści. Jest pewność, że innych nie ma?

I czy kandydaci na "mężów" nie będą mieli do wykonania zadań , zupełnie innych niż te, których od nich oczekujemy. Niestety, mam poważne obawy...

Vote up!
0
Vote down!
0
#170601

Zostały sfałszowane w noc wyborczą. Są tego świadkowie, więc prawda wyjdzie na jaw, niestety po czasie....

Vote up!
0
Vote down!
0
#170611

"cud nocy wyborczej" a szczególnie ewenement, że PO ma 20% twardego elektoratu a w ostatnim "sondażu" po serii wpadek rządząca klika ma jakoby 50% zwolenników - rewolwery do czoła przystawiaja "ankieterzy"??

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#170842