Propaganda sukcesu Donald Tuska

Obrazek użytkownika Archiwum X
Kraj

Premier Donald Tusk zahipnotyzował się swoją propagandą sukcesu. Ostatnie lata jego rządów to pasmo przegranych Polski na arenie międzynarodowej, jak i w polityce wewnętrznej.

Za dwuletnich rządów PiS zadłużenie zostało radykalnie zmniejszone (w odniesieniu do PKB), natomiast za rządów Donalda Tuska - gwałtownie wzrosło.

Co Polska sfinansowała za 280 mld dol.?

Długi Gierka w 80% przeznaczone zostały na sfinansowanie inwestycji; w latach 70. wybudowano około 570 nowych fabryk. Tylko do roku 2003 dochody z ich prywatyzacji wyniosły (zgodnie z oficjalnymi danymi) 40 mld dol., czyli dwukrotnie przewyższyły wielkość zadłużenia w 1980 r.

Dochody z prywatyzacji drugiej części fabryk gierkowskich uzyskane w latach 2004-2010 nie zostały dotychczas opublikowane; nie są zapewne mniejsze niż uzyskane w pierwszym etapie.

Niestety, długi Tuska przeznaczone zostały w przeważającej części na sfinansowanie konsumpcji. Zadluzenie Polski 2013 przekroczyło próg bezpieczeństwa.

Donald Tusk żyje w świecie urojonym. Teraz jednak propaganda sukcesu, którą Tusk sam się zahipnotyzował, brzmi już zupełnie inaczej w uszach Polaków niż jeszcze rok czy dwa lata temu.

Donald Tusk wierzy w coś, co ma się nijak do prawdy. Premier nie porusza ważnych spraw dla Polski. Polska w ciągu trzech lat jego rządów straciła więcej generałów niż w czasie kampanii wrześniowej. Nie mówi w ogóle o katastrofie smoleńskiej. Nie pada ani jedna fraza dotycząca tej strasznej tragedii, która obnażyła przecież słabość, nieudolność i niekompetencje urzędników i instytucji państwowych pod jego rządami .

Warto kliknąć tutaj: http://zdjecia.abceblog.com/dyktatura-w-usa/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 zrozumiec, dlaczego tyle razy czytam wpisy i komentarze, typu : Tusk nieudacznik, Tusk zahipnotyzowal sie, Tusk nie wie jak itd. Dlaczego sa jeszcze Polacy, ktorzy nie widza, ze on nie jest nieudacznikiem, ze chca wierzyc, ze on sie stara tylko nie potrafi. Kiedy wreszcie wszyscy Polacy zrozumieja, ze on niszczy Polske z premedytacja, ze konsekwetnie realizuje plan likwidowania Polski ? Dowodow na to jest masa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#371587