Skarga na Sikorskiego

Obrazek użytkownika polak-racjonalista
Blog

Trzeba przejść do czynów

Proponuję aby na skrzynkę "premiera" wysłać skargę na ministra Sikorskiego z żądaniem dymisji ww.

tu jest link do strony gdzie można takiego wpisu dokonać.
https://www.premier.gov.pl/premier/napisz_do_premiera/

Tego tak nie można zostawić...dosyć

Proponuję dla leniwych następującą treść korespondencji.

"Szanowny Panie Premierze
Jestem oburzony/a wypowiedzią Pana ministra Sikorskiego podczas ostatniej wizyty w Londynie. Pan minister obraża obywateli Naszego kraju porównując ich do mordercy z Norwegii. Atakuje ludzi o innych poglądach politycznych oskarżając ich o chęć obalenia polskiego Rządu. Wystawia fatalną cenzurę polskiemu społeczeństwu i dewastuje wizerunek Polski na arenie międzynarodowej. Jak to świadczy o ministrze zwłaszcza spraw zagranicznych Pan Premier sam powinien ocenić. Ja, jako obywatel domagam się natychmiastowego wyciągnięcia wobec ministra konsekwencji i zdymisjonowania Pana Sikorskiego z tak poważnego stanowiska.
Z poważaniem"

ja wysłałem

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Chętnie skorzystam, ale treść skargi sama napiszę.
Za wpis i zdjęcie ilustrujące entelegencje Radka - dycha.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#173636

każdy powinien napisać po swojemu....ale jak ktoś bardzo leniuszkowaty to może wykorzystać.
pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

czasem trzeba jak krowie na rowie

#173642

List do Tuska? Zanim dojdzie ten list Tusk powinien już zmienić adres - cela nr 13.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#173638

"Szanowny Panie Premierze
Wczorajsze wystąpienie ministra Sikorskiego w Londynie uważam za karygodne. Stwierdzenie, jakoby PiS był polską wersją norweskiego zabójcy- bo taka była konkluzja- jest skandaliczne i niczym nie poparte w rzeczywistości i godzi w dobre imię Polski i polskiej prawicy w szczególności.
Skoro wystąpienia europosłów w PE są traktowane jako pranie polskich brudów za granicą, to jak nazwać wczorajszą wypowiedź ministra Sikorskiego? Czy tak ma wyglądać porządna i skuteczna polityka zagraniczna, by uderzać w przeciwników politycznych na forum międzynarodowym?
Dlatego zwracam się do Pana, jako do bezpośredniego zwierzchnika ministra Sikorskiego o prześwietlenie tej wypowiedzi i wyciągnięcie stosownych konsekwencji.
Z poważaniem"
Ode mnie to poszło ;)
----------
"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#173670

Szanowny Panie Premierze,
Jestem przerażony i zdruzgotany wczorajszą wypowiedzią ministra Sikorskiego w Londynie. Minister Spraw Zagranicznych, powołany m.in. do tego, by dbać o dobre imię Polski w świecie, bez cienia refleksji szkaluje swój naród. Nie wiem, czy próbuje wywołać wilka z lasu, czy po prostu szybciej mówi niż myśli. Nie ma usprawiedliwienia dla takich wypowiedzi członków rządu RP.
Wypowiadając taką nieprawdziwą i krzywdzącą opinię, minister Sikorski wpisał się w szkalującą Polskę i Polaków propagandę niektórych zachodnich mediów ("polskie obozy śmierci"). Należy się także zastanowić, ilu potencjalnych inwestorów i turystów odstraszył swoimi słowami. Inwestycja lub wycieczka do kraju, w którym jest wielu potencjalnych psychopatycznych morderców, może wydawać się interesująca wyłącznie miłośnikom sportów ekstremalnych.
Niedawno zżymał się Pan na słowa Zbigniewa Ziobry w Parlamencie Europejskim. Moim zdaniem, wypowiedź ministra Sikorskiego przyniosła dużo większe szkody Polsce. Mam nadzieję, że wyciągnie Pan konsekwencje wobec swojego ministra. W każdym normalnym kraju minister, który wygłosił takie słowa, zostałby zdymisjonowany.
Z poważaniem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#173691

Panie Premierze,
Jeżeli Pan rządzi (?) krajem, który nazywa się Polska, to z pewnością nie potrafi Pan tego robić. Prawdopodobnie w Pana domu rządzi żona, proszę ją zapytać czy niegrzeczne dziecko głaszcze się, czy stawia do kąta albo sprawia manto.
Patrząc na zachowania Pańskich ministrów, można stwierdzić, że dobrał Pan sobie nieudaczników, nieodpowiedzialnych ludzi, którzy z uporem sr_ją również w Pana gniazdo.
Ich zachowania, bez ponoszenia odpowiedzialności są dowodem na to, że albo Pan ich działania popiera albo nie potrafi ich Pan odpowiednio ustawić do pionu.
Chcę przypomnieć, że z moich podatków opłacany jest Pan i Pana ministrowie i przede mną powinien Pan wytłumaczyć się z działania swojego rządu.
Gdybym ja w swoim domu miała takich Sikorskich, Grabarczyków, Rostkowskich i im podobnych, dawno wylecieliby z niego na zbity pysk.
A teraz proszę iść do żony i zapytać, co robi się z niegrzecznymi albo nieposłusznymi dziećmi.
Matka Polka.
Aby odpowiedzieć na mój list, adres znajdzie Pan w swojej poczcie.

No i już poszło !
_________________________________________________________
„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#173737

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

M-)

#173746