"TO JEST DO ZROBIENIA!"

Obrazek użytkownika SuperKasiołek
Blog

BabaJaga napisała 22 czerwca w tekście „DWIE! WYSTARCZĄ TYLKO DWIE…”: „wystarczy, że 20% elektoratu J.Kaczyńskiego, tj. 1 225 651 osób przekona TYLKO DWIE osoby, żeby poszły na wybory i zagłosowały na J.Kaczyńskiego.” I dalej: „To jest do zrobienia! Po prostu - ZRÓBMY TO!”

Właśnie to pchnęło mnie – trochę późno, ale mam nadzieję, że nie za późno – do działania. A ponieważ wiem, że moje osobiste przekonywanie nie jest najskuteczniejsze trzeba mi było zadziałać inaczej.

Jerzy Robert Nowak posiłkuje się w odkrywaniu obłudy rządzących wycinkami z gazet. Ja od kilku lat „podsłuchuję” media. Po prostu podczas jakiejkolwiek pracy ze słuchawkami na uszach prowadzę nasłuch głównie konferencji prasowych, a potem porównuję z podawanymi wieczorem „setkami”. I prawie zawsze udaje mi się wytypować, o czym nie powiedzą media, a co naprawdę byłoby interesujące dla obywateli. Natomiast czym się zajmują tego nie muszę chyba tutaj przedstawiać.

Ciekawsze fragmenty wymienionych archiwizuję, pokazuję rodzinie i tym udaje mi się przekonać do swoich argumentów. Stąd po przeczytaniu tekstu BabyJagi wpadł mi do głowy pomysł, aby coś pokazać szerzej. Musiało to być coś świeżego, bo niestety nasz Naród przechodzi obojętnie obok odgrzewanych kotletów. A że cały czas zastanawiało mnie dlaczego rządzący ciągle wmawiają nam, żeby nie odwoływać się do tragedii smoleńskiej (choć to przecież przez nią całe to zamieszanie wyborcze) i czytając co rusz na różnych forach o tym, że tu „oblewali”, tam się śmiali w czasie żałoby narodowej zaświtało mi w głowie, że może właśnie chodziło o zatuszowanie tej nienaturalnej reakcji na to co się stało. Stąd mój wybór, aby opublikować te fragmenty, które pokazują:

1. śmiech w pobliżu płaczących rodzin ofiar tragedii smoleńskiej (na 12:50, 2.07.2010 – 138064 wejść na: http://www.youtube.com/watch?v=rMFByatbaVI&feature=channel)

2. kpinę z demokracji (1716 wejść na: http://www.youtube.com/watch?v=V6Z5RWHuCkA)

3. hipokryzję samego premiera (1200 wejść na: http://www.youtube.com/watch?v=uHpvnVXYrsA&feature=channel)

JEŻELI MOŻECIE, TO PRZEKAZUJCIE TE LINKI DALEJ!

I nie chodzi mi tu o autoreklamę, czy tzw. lans, bo nie wiem czy udało mi się przekonać przynajmniej dwie osoby. Chodzi jedynie o DOTARCIE do jeszcze większej rzeszy POLAKÓW z przekazem: PRAWDZIWA TWARZ OBECNIE RZĄDZĄCYCH!

P.S. BabaJaga bez względu na wynik dzięki za tego kopa: http://www.niepoprawni.pl/blog/1283/dwie-wystarcza-tylko-dwie!

Przy okazji trochę prywaty:) Dziękuję mojej rodzinie, która nie tylko słowem wsparła moje działanie, ale przyczyniła się do tego: 1. aby na jednym ze słupów w centrum jednego z miasteczek na południu Polski w ostatniej chwili przed ciszą wyborczą I-szej tury wyborów nie zostały zaklejone przez bojówkarzy PO plakaty wyborcze Jarosława Kaczyńskiego; 2. aby w dużym mieście południowej Polski poinformować wyborców o tym, że jeden z lokali wyborczych został przeniesiony w inne miejsce, czego jeszcze w przeddzień wyborów nie zrobiła tamtejsza komisja wyborcza; 3. aby do co najmniej dwustu osób nie trafiły ulotki Komorowskiego i obraźliwe zdjęcia trójwymiarowe pt.: Zgoda buduje…, które pokazują Tuska i Komorowskiego w pozie znanej z filmów wyprodukowanych przez Mosfilm: Robotnik i kołchoźnica, a z drugiej strony ojca Tadeusz Rydzyka i Jarosława Kaczyńskiego w nienaturalnych pozach z dopiskiem niezgoda rujnuje.

Ocena wpisu: 
Brak głosów