Komentarz do komentarza z Dziennika.pl

Obrazek użytkownika SuperKasiołek
Kraj

Przepraszam, że tak prosto z mostu, ale właśnie udało mi się wreszcie przeczytać odpowiedź na moją prośbę skierowaną do NIEpoprawnej Redakcji:) i spieszę z moją odpowiedzią na komentarz, jaki pozwolono sobie zamieścić w Dzienniku.pl. Proszę mi wybaczyć jeszcze jedno, że nie będę przeformułowywać tego e-maila i "przedrukuję" go bez większych zmian, ale po prostu już zasypiam nad klawiaturą.

Oto treść mojej prośby do Redakcji:

Jestem użytkownikiem portalu od niedawna i nie przysługuje mi jeszcze status blogera. Jednak to co się stało wczoraj za sprawą Dziennika.pl (http://dziennik.pl/polityka/wybory-prezydenckie-2010/article635949/Ten_film_ma_pogrzebac_Komorowskiego_.html) zmusza mnie do reakcji. Nie zależy mi na tym co piszą w tamtej gazecie. Natomiast jako osoba wypowiadająca się na Waszym (ale jak najbardziej i moim) forum i cytowana już przez niektórych tutejszych Niepoprawnych, chcę ujawnić powody, jakie mną kierowały podczas publikowania cytowanego filmiku. Stąd moja PROŚBA o umożliwienie mi opublikowania poniższego tekstu, jako odpowiedzi na komentarz w Dzienniku.pl do umieszczonego przeze mnie filmiku na Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=rMFByatbaVI&feature=aso.

W umieszczonym na Youtube opisie do filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=rMFByatbaVI&feature=aso jest MIĘDZY INNYMI tekst: "Przekonanych do głosowania na Jarosława Kaczyńskiego proszę o uświadamianie innych poprzez rozpowszechnianie tego i innych moich filmików. Z góry dziękuję!". Nie wycofuję się z tych słów, ale chcę je dla jasności uzupełnić: 1. Nie zmieniam zdania co do przekazywania dalej informacji. Mam jednak nadzieję, że nikt nie czuje się do tego przymuszany. 2. Oczywiście według Dziennika.pl można tylko szydzić z pana Jarosława Kaczyńskiego. Jakiejś części prawdy o innych osobach, szczególnie z elit rządzących, broń Boże! nie można pokazywać. 3. Nikogo nie zamierzam tym filmikiem POGRZEBAĆ! Nie kryję się z tym, że wybieram od dłuższego czasu propozycje na państwo według PiS. Jednak informacji o tym jakie te propozycje są w Dzienniku.pl jak na lekarstwo. Za to granie naszymi emocjami poprzez wmawianie nam jak to zmienił bądź nie zmienił się jeden lub drugi kandydat zdarza się tu na porządku DZIENN(IK)ym. I jeszcze jedno. Najważniejsze! Filmik został opublikowany dla równowagi, by pokazać jak to rządzący od początku "z powagą i w sposób najbardziej godny" (cytuję z pamięci słowa pana Tuska z konwencji z 26.06.2010) zajęli się "wszystkimi sprawami" wynikłymi z tragedii smoleńskiej po 10.04.2010.

Skoro można było oglądać wszędzie (czytaj we wszystkich możliwych publikatorach medialnych z GW na czele) odwrócony szalik Prezydenta Kaczyńskiego, to tym bardziej można pokazać taki obrazek.

Jeszcze raz proszę o opublikowanie powyższego tekstu i jeżeli to możliwe - w miarę szybkie.

Z poważaniem, SuperKasiołek

No i przyszły. Szybkie pozdrowienia. A z nimi odpowiedź od NIEPOPRAWNEJ Redakcji:

Witam!

Nadałem rangę blogera.
Udanych wpisów.  :)

I tym sposobem mogę "osobiście" Was o tym wszystkim powiadomić, za co jeszcze raz dziękuję!

A teraz bardzo ważne!

Serdecznie witam WSZYSTKICH "TUTEJSZYCH" BLOGERÓW. Równie serdecznie witam wszystkich Czytających i Komentujących i wśród Was szczególnie Wszystkich tych Nieprzekonanych a Poszukujących.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

trzymamy kciuki i powodzenia w blogowaniu 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#68999