Przychodzi TV OB-CIACH do POLSATU (video)

Obrazek użytkownika intuicja
Kraj

Zdecydowałyśmy z Carcinką, aby „ puścić” cały materiał (właściwie bez cięć). Carcajou sugerował napisanie analitycznych notek, do każdego z czterech odcinków. Niestety nie potrafię:( Co tu analizować. Popatrzcie i wyciągnijcie wnioski sami… Wszystko jak na dłoni.

Dzień był dość smętny: szaro, wietrznie i delikatnie mówiąc średnio przyjemnie:( Zimno skutecznie przepędziło palaczy sprzed budynków. A szkoda, miałam ochotę z nimi porozmawiać – takie zupełnie luźne dyskusje zawsze ożywiają filmy i są po prostu ciekawe…
Panie i Panowie miłego oglądania;))) (jakaś herbatka się przyda)
Sami analizujcie i piszcie komentarze.

(FILMY W KOMENTARZACH - AUTOR CARCINKA)

PRZYPOMNIENIE (z wcześniejszej notki)
3. Nagłaśniam również uroczystość upamiętniającą podstępne zwabienie przez Sowietów przywódców Polskiego Państwa Podziemnego, o co prosiły dwie panie zaangażowane w jej organizację:

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA UROCZYSTOŚĆ, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 27-ego MARCA (NIEDZIELA), GODZ. 12.OO W PRUSZKOWIE POD WILLĄ PRZY UL. ARMII KRAJOWEJ 11 (DAWNA UL. PĘCIŃSKA 3)

(można dojechać kolejką WKD => odjazd z Warszawy Śródmieście np. godz. 11.15)

Brak głosów

Komentarze

Vote up!
0
Vote down!
0

intuicja

#146759

...

http://www.petycje.pl/petycja/6872/petycja_do_telewizji_polsat_ws._jury_w_programie_amust_be_the_musica.html

Vote up!
0
Vote down!
0

intuicja

#146789

kaja

intuicjo, carcinko - podziwiam Was! Weszłyście do jaskini Polsatu i obnażyłyście jego nędzę.

kaja

Vote up!
0
Vote down!
0

kaja

#146992

Świetna robota !!!

 

____________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

Vote up!
0
Vote down!
0

________________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

#147050

I bardzo dobrze - Dziewczyny - pozbawiać nas, niepoprawnych, przyjemności posłuchania BEŁKOTU POLSATOWSKICH URZĘDNIKÓW?
NIEDOCZEKANIE WASZE!
Dzięki i pozdrowienia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#147061

dziękuję za bardzo pouczający materiał, który pokazuje gdzie ONI mają dokładnie NAS z naszymi okropnymi bogoojczyźnianymi patriotyzmami.
Najpierw odsyłanie od Annasza do Kajfasza, a potem dyskusje w stylu "tajne, łamane przez poufne, łamane przez sekretne" lub "Pewnego razu mówił Dziad do obrazu, a obraz do niego ani razu". Przecież dla nich nie ma problemu z jakimś bogoojczyźnianym patriotyzmem, więc o co chodzi tej pani bez nazwiska, a jedynie z jakimś nickiem Intuicja.
Najlepiej od razu pisać lub mailowac do tych gwiazd Polsatu, nauczycielki śpiewu Zapendowskiej, i innych przemądrzałych tamże, schowanych za szklanymi drzwiami, strażnikami, kamerami, kodami dostępu i Bóg jeden wie czym jeszcze.

Oczywiście pisać i mailować na Berdyczów.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#147167

To jeszcze nie koniec sprawy:) => mam nadzieję.

Vote up!
0
Vote down!
0

intuicja

#147445

Troszeczkę nie tak ,podziwiam Was za Wasz upór, daliście trochę ognia ale zetknęliście się w przypadku 3 i 4 z profesjonalistami ,dobrze wykonującymi swój zawód,Prawda jest taka:moim skromnym zdaniem ;że jeśli ktos chce lub nie chce oglądać takiego a takiego programu w Tv (polsat nie jest przecież wybitnym programem )to p po prostu przełącza kanał takie mamy prawo,a to że Zapendowska to kobieta bez kszty swiadomości to pewne.

Vote up!
0
Vote down!
0

fuck

#147192

"jeśli ktos chce lub nie chce oglądać takiego a takiego programu w Tv (polsat nie jest przecież wybitnym programem )to p po prostu przełącza kanał takie mamy prawo"

To zawsze można zrobić - zgadzam się.

Ale należy również uświadamiać "profesjonalistów", że jest grupa ludzi, które myśli inaczej i co ważne, grupa ta zaczyna domagać się poszanowania dla swoich poglądów.
Być może wydaje się to teraz "wołaniem na puszczy", ale "kropla drąży skałę".

Vote up!
0
Vote down!
0

intuicja

#147449