Tęcza zamiast Krzyża

Obrazek użytkownika germario
Blog

W Warszawie 11.11.2013 r. doszło do spalenia tęczy.
Wydaje się to niemożliwe, ale dziwoląg udający tęczę, obiekt, stworzony przez "artystkę", który w przestrzeni miejskiej miał zmuszać ludzi do myślenia, integracji(?), do tworzenia własnych interpretacji (tak przynajmniej próbują tłumaczyć to "dzieło" "koneserzy", dla których historia, tradycja i wiara są jedynie zaściankiem i przeszkodą w propagowaniu swoich lewackich poglądów ) został spalony ponieważ w dzisiejszych czasach jednocześnie kojarzy się z pedalstwem, zboczeniem i całym tym niby oświeconym ruchem.
Ruchem takim jak "twój ruch", który jak to powiedział jakiś debilny poseł, chyba Rozenek, będzie zmierzał do postawienia takich instalacji w całej Polsce.
Tęcza, która wszędzie jest postrzegana jako symbol i manifestacja wszelkich zboczeń, tęcza, która jednoznacznie służy prowokacji, ma zastąpić w świadomości społecznej obraz krzyża, który jest symbolem naszej wiary, naszej historii.
Tacy ludzie, takie kreatury zostały wybrane do Sejmu RP przez naćpanych marychą, pozbawionych wszelkich zasad idiotów zainteresowanych tylko legalnym dostępem do marychy (na początek)i tworzeniem nowej rzeczywistości, gdzie chora mniejszość ma rządzić zdrową większością.
Mówię dość, ile jeszcze pozwolimy pluć sobie w twarz, jak dużo jeszcze policzków mamy nadstawić i kiedy zdrowo zaczniemy reagować na działania takich debili?

germario
Polskość to normalność.

Brak głosów

Komentarze

przybudowke do lewactwa i PObolszewi, ktorzy sa glownymi sprawcami i zyrantami Palikota bez nich by go nie bylo i on sam o niczym nie decyduje zas tych juz nie koniecznie wybrali debile tylko zdrajcy i pokacapska swolocz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#390057

Ulica warszawska mówi że widziano dzisiaj jak-biedroń ze swoją żoną-składali kwiaty na zgliszczach tęczy.!!Rzygać się chce.!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#390151