Treści z tagiem: hakerzy

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Cywilizacja we mgle dezinformacji błądzi.

Wielokrotnie pisałem o dysproporcji i niekompatybilności między on-line'owym, błyskawicznym trybem reportingu w mediach elektronicznych umożliwionym przez zaawansowaną technologię a trybem życia człowieka i trybem przebiegu wielomiesięcznych i wieloletnich procesów społeczno-politycznych. Pominę...

4.7
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:8)
Obrazek użytkownika elig
Świat

  Trzy dni temu /2.02 2014 portal Niezalezna.pl opublikował wiadomość: "Roman Giertych i prorosyjscy nacjonaliści na liście adresowej ideologa Kremla?".  Grupa ukraińskich hakerów włamała się do skrzynki poczty e-mail Aleksandra Dugina, ideologa imperializmu rosyjskiego.  Czytamy  /TUTAJ/:  "...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Firma Kaspersky Lab znana z zabezpieczeń komputerowych zrobiła interaktywną mapę która pokazuje przebieg  300.000 cyberataków jakie  wykrywa każdego dnia. Fascynujący, żywy obraz w 3D .

Mapa pokazuje w wymiarze 3D jak cyberatak obejmuje kulę ziemską. Ataki wyświetlono w różnych kolorach, wskazując jak podróżują od  miejsca pochodzenia do...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Gawrion
Świat

Każdy z nas słyszał słowo Anonymous. Od słowa anonymous odróżnia je to, że jest pisane wielką literą.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika elig
Świat

  Amerykański bezzałogowy dron Reaper uzbrojony w rakiety Hellfire rusza do ataku na wroga. Nagle zmienia kurs i zamiast zwalczać nieprzyjaciela, niszczy bazę wojskową USA. Co się stało? To hakerzy przeciwnika włamali się do systemu sterowania bezzałogowym samolotem i skierowali go przeciw własnym wojskom.

  W tak dramatyczny sposób...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

Działa strona Kancelarii Prezydenta.
Te pierwsze pod kontrolą partii pruskiej, ta druga Ruskiej.
A Tusk w Laosie rozmawia z Miedwiediewem.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika eska
Kraj

Stanowisko Krajowej Rady Prokuratury:

„1. Krajowa Rada Prokuratury docenia inicjatywę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i przyjmuje ją jako wyraz zaufania do roli i funkcji Rady w sprawach dotyczących działalności prokuratury i prokuratorów oraz troski.

........

5. Rada...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Kto kogo załatwi ad... acta!? Kolejny bajzel do POtęgi Tuska!!!Jeszcze nie tak dawna żyrandolowy p'reydęt zwołał BBN i zabałwanił publicznie, że nie tylko zapanowali razem z Koziejem nad cyberprzestrzenią, ale już nawet wygrali tę wojnę!
Dzisiaj rankiem kolejny bałwan, POniemiecki cieć głupawo i buńczucznie ogłosił, że Polacy mając do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika germario
Idee

Ostatnio mam bardzo mało czasu i proszę wybaczyć mi złe rozumienie tematu. Wiem jak nie rozumiem, to nie powinienem się odzywać, ale proszę o odrobinę wyrozumiałości. W skrócie chodzi mi o "atak hakerów na...." i można by tu stworzyć listę celów.
W skrócie zrozumiałem , że takie działania są protestem przeciwko kneblowaniu internetu,...

0
Brak głosów