Polacy brutalnie pobili mężczyznę. Sąd wydał wyrok w sprawie Paula Kohlera

Obrazek użytkownika Anonymous
Nazwa serwisu: 
[ONET.PL]
Cytat: 

Czterech Polaków skazanych przez sąd w Wielkiej Brytanii za brutalne pobicie oraz kradzież. Dwóch z nich spędzi 19 lat w więzieniu za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Dwóch kolejnych skazano na 13 lat - za kradzież z włamaniem.

11 sierpnia 2014 r. mężczyźni brutalnie pobili Paula Kohlera w jego domu w Wimbledon. W wyniku pobicia Kohler musiał poddać się rekonstrukcji twarzy. - Wciąż odczuwam ból. Mam problemy ze wzrokiem. Również moja rodzina dochodzi do siebie po tym, co nas spotkało - powiedział Kohler po wydaniu przez sąd wyroku skazującego.
W trakcie procesu sędzia Susan Tapping podkreśliła, że prawdopodobnie głównym celem mężczyzn była kradzież, a nie pobicie domowników. Druga wersja zakłada, że mężczyźni byli członkami gangu i chcą odebrać dług - wybrali złym dom. W trakcie procesu 24-latek i 32-latek przyznali się do stawianych im zarzutów - pobicia oraz włamania i kradzieży. Dwaj pozostali, 29-latek i 30-latek, zostali skazani za włamanie i kradzież. Trzej mężczyźni wcześniej byli już karani - zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii.

Sam Kohler jest zdania, że mężczyźni pomylili adresy i stał się ich ofiarą przez przypadek. - Otworzyłem drzwi, a oni bez słowa rzucili się na mnie i bili z nieprawdopodobną siłą - zeznawał.

Ocena wiadomości: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Sześć m-cy i "po sprawie" w Polsce to trwałoby ze 2 lata a wyroki też po 2-3 lata i kto wie czy nie w zawiasach

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1463384