Kazała uczniom pisać listy do dżihadystów

Obrazek użytkownika Anonymous
Nazwa serwisu: 
goniec.com
Cytat: 

Nauczycielka jednej z brytyjskich szkół zmuszała dzieci do pisania listów do syryjskich terrorystów, których określała mianem „bohaterów” – informuje „Daily Mail”.

Odręczne listy wraz z rysunkami i odciskami rąk dzieci kierowane były do członków Al-Kaidy. Dzieci odnosząc się do dżihadystów porównywały ich do „diamentów” czy „braci”. Dziewczynki miały pisać, że kiedy  zostaną matkami będą posyłać swoich synów do walki.

Pochwalne notki kobieta umieszczała na Twitterze wraz ze zdjęciami z egzekucji dokonywanymi przez terrorystów. Posługiwała się tam nickiem @irhabiyya_18.

Nauczycielka zmuszała uczniów do pisania listów zarówno po angielsku jak i po arabsku. Nie podano do wiadomości ani nazwiska nauczycielki ani szkoły, w którym doszło do incydentu. Sprawę odkryli członkowie organizacji działającej przeciw ekstremizmowi „Quilliam Foundation”.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

warto śledzić tę sprawę...

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1493396