będą eksmitować polskich dyplomatów.

Obrazek użytkownika Anonymous
Nazwa serwisu: 
[WP.PL]
Cytat: 

W Sankt Petersburgu będą eksmitować polskich dyplomatów. Sąd Arbitrażowy wydał "list wykonawczy", pozwalający na usunięcie z budynku konsulatu pracujące tam osoby. "Nie uznajemy wyroku sądu w Sankt Petersburgu" - napisał na Twitterze w reakcji na te doniesienia rzecznik polskiego MSZ Marcin Wojciechowski, powołując się na Konwencję Wiedeńską.

Ocena wiadomości: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Niedawno z wynajmowanego przez niego biura w Moskwie wyrzucono jakiegoś biznesmana zachodniego, choć sprawa była w sądzie, a on udowodnił, że szkody w lokalu zostały spowodowane przez wynajmującego mu to biuro, który nasłał zbirów niszczących wyposarzenie...

Ciekawe, że od niemal 30 lat postsowiecka mafia rządząca w PRL-bis nie może odebrać należących do Polski kilku budynków -- zajmowanych przez sowiecko-rosyjską agenturę w znakomitych miejscach w Warszawie.

A za najem powierzchni w tych budynkach pieniądze oczywiście bierze postsowiecko-rosyjska agentura. I nie płaci żadnych podatków... [sic!]

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1470110