Treści z tagiem: Nigel Farage

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

Kiedy jeden z kandydatów Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa do rady miasta wywołał sensacje proponując wprowadzenie prawa o przymusowej aborcji wszystkich płodów z zespołem Dauna , Farage zaznaczył że jest w lekkim szoku , ale jest skłonny stwierdzić ,że dopóki jest liderem partii , nie zamierza się tym zajmować „...(źródło )
...

1
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

List intelektualistów węgierskich „ Do Obywateli Europy „Nasze zaniepokojenie wynika z faktu, iż w XX wieku nie raz doświadczyliśmy, że za propagandową kampanią kompromitacji kraju okrzykniętego zbrodniczym może iść dosłownie wojskowa interwencja. „.....”Od wyborów 2010 roku przeciwko Węgrom planowo prowadzona jest kampania dyskredytacji....
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika reign_77
Idee

Obecnie Brytyjczyk Nigel Farage jest szefem Europejskiej Frakcji Konserwatystów. W PE mówi krótko, zwięźle, na temat i w ciekawy sposób. Tymczasem z Polski nasi europosłowie w większości należą do Frakcji Socjalistów. Dlaczego tak?

Możliwe, że sięga to zamierzchłych czasów średniowiecza. W potężnym skrócie: Chłopi w Polsce byli poddanymi...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Świat

Brytyjski eurodeputowany Nigel Farage nie ukrywa swej niechęci do Unii Europejskiej, jej struktur i urzędników. Dwa lata temu zarzucił Hermanowi Rompeyowi brak legitymizacji pełnionego urzędu, a także ogólny niedostatek demokracji w instytucjach unijnych. Jest świetnym mówcą; bez zaglądania do jakichkolwiek notatek używa celnych i trafnych słów...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Film też pośrednio wyjaśnia zachowanie Tuska i Sikorskiego i tego jaki mają cel w swoich działaniach. Nigel Farage tłumaczy jak rodzi się dyktatura za unijnym przyzwoleniem.

 

[video:http://www.youtube.com/watch?v...

 

 

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Ogólnoeuropejska akcja ratowania polskiej demokracji, o której pisałam 9 lipca (http://www.niepoprawni.pl/blog...) przybrała formę ogólnoświatowej i jest nadal w toku. Niemniej na rozesłane listy nadeszły już pierwsze odpowiedzi i po informacjach o Polsce, zamieszczanych na portalach zagranicznych można sądzić, że akcja jest skuteczna.

Z...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog
O tym, że Nigel Farage to klasyczny"Moherowy Beret" wiadomo od dawna. Szczególnie boleśnie przekonał się o tym kiedyś  "charyzmatyczny" Jerzy Buzek.

[video:http://www.youtube.com/watch?v...

 

Polityk prześladujący przewodniczącego PE okazuje się coraz bardziej przerażający!

"Tell Them Where to Go, Mr Orbán...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PiotrCybulski
Świat

Czy przemówienia parlamentarne muszą być nudne? Odpowiedź na to pytanie może brzmieć: nie. Zależy kto przemawia lub na jaki temat. Przecież jak ktoś ma bujne słownictwo i mistrzowskie umiejętności oratorskie, do tego doskonale potrafi wmontować w swą mowę mimikę i gestykulację, to nawet i o jakichś suchych statystykach mówić będzie porywająco...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Krótki filmik z obrad europarlamentu z wystąpieniem Farage'a i próbami odebrania mu głosu przez Buzka krąży po sieci, warto w związku z nim poruszyć kilka spraw, nie dotyczących bezpośrednio samego przedmiotu dyskusji.
0
Brak głosów