Treści z tagiem: msza

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Idee

Chociaż środowiska lewicowo-liberalne często podnoszą postulat rozdziału Kościoła od państwa, to ich przedstawiciele w trudnych momentach decydują się na udział w katolickiej liturgii. Dobrym przykładem jest ich obecność podczas uroczystości pogrzebowych śp. Pawła Adamowicza. “...(źródło)

...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika 1normalnyczlowiek
Kraj

Prawda jest jedna - poglądy są różne!

            Myliłby się ktoś sądząc, że w tak doniosłym dniu jak w święto Konstytucji 3 Maja i w uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, ten najpoważniejszy, najdonioślejszy głos będzie pochodził od tych, którzy dzierżą w ręku władzę i media. Choć z pewnością całe sztaby spin doktorów...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika wojcicki
Kraj

Zaczynam rozumieć niechętnych Kościołowi ateistów. Widziałem tę "trojkę": Lecha Wałęsę, Ewę Kopacz i Bogdana Borusewicza.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sosenkowski
Kultura

ZŻ NSZ organizuje rajdy historyczne upamiętniające Polskich Patriotów walczących z kolejnymi okupantami na lubelskiej ziemi i zapraszają chętnych na następne imprezy wraz z rodzinami :)))

 

http://nsz.com.pl/index.php/aktualnosci/720-10-czerwca-2012-rajd-w-marynopolu

10 czerwca 2012 odbył się rajd pamięci...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika raven59
Ogłoszenie

Przed chwilą otrzymałem informację od syna Śp. Maryli Płońskiej o dacie jej pogrzebu .

Oto treść informacji przekazanej przez Konrada Płońskiego - syna Śp. Maryli Płońskiej, w komentarzu pod moją notką na temat śmierci Pani Maryli.

Maryla Płońska

Pogrzeb mamy Maryli Płońskiej odbędzie się w dniu jutrzejszym –

03.12....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika ooone
Idee

Grupka z gitarami i perkusja odegrala kawalek. Usadowiona przy oltarzu, na prawo. Wstalismy. Procesyjnie od glownej bramy posuwal sie kondukt. Dziewczynka z rozpuszczonym wlosem, przebrana za chlopca-ministranta niosla krzyz, za nia kilka innych "ministrantek". Dalej pani w spodniach, z makijazem ktory moglby byc troche skromniejszy, niosla...

0
Brak głosów