kooperacja

Obrazek użytkownika Klonowy Liść
Gospodarka

Globalizacja ekonomiczna jest to kooperacja gospodarcza, która  polega na międzynarodowym przepływie kapitału inwestycyjnego  przy   minimalizacji ograniczeń celnych.
 System globalizacji działa jak naczynia połączone, które umożliwiają  przepływ kapitału   z państw  bogatych, gdzie koszty produkcji są wysokie, do  państw o  najniższych kosztach produkcji  
Działanie globaizacji nabardziej widać w...

2.25
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.3 (6 głosów)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

O tzw. III RP możemy powiedzieć, że nie tylko nie troszczyła się o rozwój Polski, lecz także prowadziła do znacznego regresu. Zmiany pozytywne jakie można zauważyć nie były bowiem efektem zbiorowego wysiłku lecz skutkiem wytężonych indywidualnych starań albo wręcz pasożytniczych przekrętów.

Proszę zwrócić uwagę na typowe dla rozwoju ludzkości procesy komunikacji i kooperacji.

W swoim rozwoju...

4.1
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.1 (7 głosów)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Najpierw może warto byłoby zastanowić się skąd się wzięło kłamstwo i oszustwo. Oczywiście skłonność do oszustwa wzięła się z odziedziczonej po naczelnych tendencji do rywalizacji o pożywienie i samice. Zwierzęta potrafią oszukiwać.

Ale to dotyczy przeszłości, a kwestię miejsca kłamstwa w relacjach międzyludzkich musimy rozpatrywać w oparciu o analizę struktur aktualnych.

Oczywistym warunkiem...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Okazuje się że prawdziwa afera to nie to co ujawniły taśmy, ale sposób postępowania wokół tego i ze strony rządu i opozycji .Takie mam wrażenie obserwując wydarzenia jakie miały miejsce po ostatniej "aferze taśmowej".

Nie wiem czy jest jeszcze gdzieś na świecie taka społeczność, która pozwali sobie narobić w talerz , potem udaje że nic się nie stało  i spokojnie konsumuje to czym ją karmią....

0
Brak głosów