Treści z tagiem: komputery

Obrazek użytkownika gps65
Idee

Otóż mamy jakąś rzeczywistość. Ona jest. To jest zbiór bytów. Na razie jeszcze nic o niej nie wiemy - w ogóle nas nie ma - czyli tych, co by mogli poznać świat. Te byty to są póki co tylko przedmioty poznania. Niektóre z tych bytów w skomplikowany sposób się ruszają, odżywiają, przepoczwarzają i powoli ewoluują, uzyskując zdolność poznania, stają się nie tylko przedmiotami, ale i podmiotami poznania, czyli tymi, które chcą poznać. Chcą poznać wszystko, w tym samych siebie.

2.1
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.1 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Rafał Brzeski
Świat

Przed podróżą zagraniczną dobrze sobie przypomnieć, że:

  • wszelka korespondencja przekazywana droga radiową może być podsłuchiwana (i zapewne jest). Dobrze jest przyjąć, że monitorowana jest również łączność kablowa.  
  • w większości krajów lepiej zapomnieć o prywatności w hotelu, biurach, miejscach publicznych, nie...
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
Blog

Przysunąłem do ściany komputer i przypomnałem sobie, że w gnieździe zostawiłem klucz USB. Byłem pewny, że go, albo gnizdo zniszczyłem. Nic z tych rzczy. Klucz był tylko nieco zgięty. Ale sprawny. I okazało się, że to jest właśnie to. Taki wykrzywiony pasował idealnie do stanowisk komputerowych. Na styk. Wszyscy mnie chwalili za pomysł. I też...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
Blog

Kiedyś w jakiejś firmie poszukiwali telefonisty. Mi się ta firma kojarzyła z komputerami. Ale jak się okazało miała szerszy zakres działania. Między innymi była producentem dość popularnego programu.
Moje zadanie, jako telefonisty, polegało na konserwacji tego programu. Na przykład klient mi mówił, że nie działa mu przycisk w prawym...

3.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:5)
Obrazek użytkownika DoktorNo
Kraj

Jak informuje Wirtualna Polska, MSWiA ma swój pomysł na zapewnienie dostępu do Internetu najgorzej zarabiającym Polakom. Ma to się odbyć poprzez "(…) zaawansowany projekt finansowania komputerów z dostępem do internetu osobom o niskich dochodach i niepełnosprawnym. O przydziale komputerów będą decydować gminy".

A więc będziemy mieli...

0
Brak głosów