Treści z tagiem: Kazik

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Co rozumieją szarpidruty ? Charakter pracy, promujący emocjonalność, zakłóca zdolność racjonalnej analizy. Skutek jest taki:

http://wpolityce.pl/polityka/2...

http://wpolityce.pl/gwiazdy/24...

Rozumieją niewiele, sami ze sobą rady dać nie mogą, piją, ćpają, na mentorów się nie nadają.

Mam kolejnego szarpidruta,...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

W okolicach 2004 roku do kilku sygnałów, zapowiadających gwałtowną zmianę na scenie politycznej, doszły te płynące z radia, TV i internetu – niespecjalnie nawet ukryte – w piosenkach.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika intuicja
Kraj

Kazik Staszewski: "Czy nam się to podoba czy nie – był najlepszym prezydentem Polski ostatniego 20-lecia. Bo kto, jeśli nie on?"

"Lech Kaczyński powinien mieć pomnik w Warszawie?

- Oczywiście, że powinien. Bez względu na opinie o nim – zginął na posterunku, pełniąc obowiązki głowy państwa, a nie u siebie na działce, zabijając się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Blog

To nie Bóg stworzył kobietę.
To nie Bóg stworzył Kazika.

Kazika stworzył Jaruzelski.
Twierdzi tak cyngiel z Czerskiej, Wojciechowski oburzony tym, że Kazimierz Staszewski podważa autorytet konsultanta prezydenta RP - generała Wojciecha Jaruzelskiego w wywiadzie w RZEPIE.

- Kociołek miał wydać rozkaz...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Meller krytykuje PO? Nie robi to na mnie wrażenia. Kukiz? Kukiza cenię i szanuje, pozostaje mi się cieszyć, że mu się odwidziało. Kazik? Jak wyżej. Kto czyta moje teksty, ten wie, pisałem o tym niedawno. Jednak i moja cierpliwość ma swoje granice.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78

Kilka dni temu namieszał Kazimierz Marcinkiewicz, dziś zaś inny Kazimierz, a mianowicie Kazik Staszewski podzielił się z nami kilkoma uwagami, które zapewne wzbudzą trochę polemik. Myślę tak, dlatego, że choć Kazik politykiem nie jest, po pierwsze - od polityki nigdy nie uciekał, po drugie, a z tego pierwszego wynikające, wiele razy w...

0
Brak głosów