CHOROBA WIEŃCOWA. CUKRZYCA TYPU 2. MCDONALD'S. MICHEL MONTIGNAC. ŻYWIENIE RACJONALNE.

Obrazek użytkownika LuizaGĘSIOR
Blog

_______________________________________________________________
ODCHUDZANIE, WYŁĄCZNIE JAKO: ŻYWIENIE RACJONALNE. ♥♥♥♥♥

60.TEMAT.
MASA, SIŁA, JAKO SUBSTANCJA ORAZ TREŚCI LOGICZNE TJ. ODŻYWIANIE ZDROWE I ROZSĄDNE. *****

ZAWSZE W ŻYWIENIU NALEŻY PAMIĘTAĆ O KILKU REGUŁACH ODŻYWIANIA CZŁOWIEKA:
Tzw. niezmiennych. Wyniki badań, w laboratoriach np. na oddziałach szpitalnych, czy w przychodniach zdrowia, wykazały bardzo duże podobieństwo między ludźmi 15 a 75 letnimi. Wynika z tych badań jednoznacznie, że różne osoby, a raczej Ich organizmy, reagują na pokarm niemal identycznie, ponieważ liczy się zawsze skład pierwiastkowy produktu zjedzonego przez człowieka, wobec którego, poszczególne narządy wykonują wyuczone przez miliony lat reakcje, długim procesem o nazwie: życie organizmów żywych na planecie Ziemia.

Dlatego też, w diecie racjonalnej należy wybierać pożywienie sklasyfikowane wg tabel tzw. INDEKS ŻYWIENIOWY TJ. IŻ PRODUKTU.

1. ENERGIA:
To głównie, jako podstawa CHLEB TYPU KR-IRL. IŻ=2,6%. Wiem, że to problem, że się go nie kupi, że trzeba samemu, ale dla pana piekarza toksyczna mąka ma znaczenie, natomiast Twoje zdrowie, dla pana piekarza znaczenia nie ma. Dlatego musisz koniecznie sam. Tylko bez miodu, bez rodzynek, bo sprzyjają otyłości i cukrzycy typu 2. Wyłącznie wg oryginalnego przepisu ze strony internetowej;
Skrót adresu strony w Internecie: INSTYTUTIRL
ADRES: http://www.instytutirl.com.pl/

2. MIĘSA:
Wyłącznie chude tj. wołowina, cielęcina, chudy drób bez skóry, cała dziczyzna.

3. RYBY:
Chude i tłuste, ale tłuste to tylko te dzikie, hodowlane wykluczone.

4. OWOCE MORZA:
Tylko dzikie, bez octu, bez żadnych dziwnych zalew i sosów.

5. OWOCE:
Zdecydowanie wszystkie, jakie znamy.

6. WARZYWA:
Wszystkie świeże, gotowane, pieczone i smażone, ale jeśli smażone to wyłącznie na kroplach oleju i wodzie, ponieważ chłoną tłuszcz. GLUKOZA NATURALNA; to ryż, wszystkie kasze, owoce, warzywa. Logika myślenia, postęp, spokój.

7. NABIAŁ:
Cały i wszystkie przetwory nabiałowe: wykluczony.
Mleko krowie na planecie Ziemia jest dla cielaka, a nie dla człowieka. Koncentracja składników, to oczywiste tycie człowieka, wyroby w markecie dodatkowe toksyny. Takich wyrobów cielakowi bym nie dał z szacunku dla zdrowia przyszłej krowy. Cielak staje się krową 12 razy szybciej, niż noworodek dorosłym człowiekiem. Jeśli babcia pod lasem hoduje krowę, karmi ją wyłącznie trawą, w zimie sianem i suszonymi burakami, to wtedy od takiej zdrowej krowy, mleko jedynie powoduje otyłość u ludzi, ze względu na koncentrację składników (nadmierne spożycie). Mleko w marketach oraz np. jogurty z proszku, albo żółty ser 45% tłuszczu o długim terminie przydatności do spożycia, to już inny problem. P. S. Najwięcej wapnia jest w szprotkach np. wędzone 1400 j. m., mleko tylko 120 j. m., jogurty 120-170 j. m.

7a. JAJA:
Wszystkie jaja np. kurze, przepiórcze są dozwolone.
Kurczaki nawet małe żywią się wyłącznie trawą, jak dobra gospodyni o nie dba, to również suchymi ziarnami zbóż, no i niekiedy kurczak dzióbnie robaka. To wszystko. Dla ludzi, którzy spożywają jaja kurze problem stanowi jedynie duża ilość tłuszczu, ale to w przypadku, gdy kury są karmione resztkami z pańskiego stołu i spożywają WYSOKIE WĘGLOWODANY z chleba oraz ciast, czyli chodzi o mąkę. Trzustka u kur działa podobnie jak u człowieka. Jaja zakupione w markecie; to ocenę zostawiam jednak bez komentarza.

8. WĘDLINY:
Wszystkie muszą być wykluczone. Dobra masarnia z 30 dkg mięsa, wykonuje 100 dkg wyrobu finalnego o nazwie smaczna kiełbasa, lub mówią chuda szynka. Resztę ponad te 30 dkg to azotany, azotyny, fosforany, i cała paleta polepszaczy smaku, zapachu, barwniki itd. To zwykły przekręt i dramat. Jeśli jest inaczej, to dlaczego stację telewizyjną nie wpuszczono do 9 z 10 masarni, które ta TV chciała pokazać. Pokazała tylko tą jedną, przygotowaną do pokazania w TV, i wyglądał ten zakład jakby tam nie było produkcji. Zwyczajnie szkoda słów, po prostu omiń.

9. MĄKA:
Każda mąka np. pszenna, żytnia, odmiana pszenicy tzw. orkiszowa i inne to: GLUKOZA NIENATURALNA, wykluczamy. Stymuluje otyłość oraz cukrzycę typu 2, wzdęcia i zaparcia mamy gwarantowane. Są to tzw. WYSOKIE WĘGLOWODANY TJ. OD 26.01% WZROSTU.

10. CUKIER:
Spożywczy, biały i brązowy. Wykluczamy. Otyłość, cukrzyca typu 2. GLUKOZA NIENATURALNA; to mąka i cukier. Irracjonalne zachowania, częsta zmiana nastroju, nerwowość.

11. NAPOJE:
Kawa ekspres lub rozpuszczalna kofeinowa, herbata czarna, zielona, czerwona, soki świeże owocowe, warzywne to tak. Herbaty smakowe wykluczone, karton oczywiście również wykluczony. Alkohol dozwolony to: wina wytrawne i półwytrawne, białe i czerwone, każde piwo jasne, lecz uwaga woda schodzi do 24 godzin po piwku, oraz wódki wyłącznie białe.

12. PRZYGOTOWANIE DO SPOŻYCIA:
Gotowanie w wodzie; tak. Gotowanie na parze; tak. Pieczenie wg uznania; tak. Smażenie na patelni; tak. Jest tylko warunek podstawowy: smażymy zawsze na kroplach oleju i wodzie, przyprawy to sól kamienna, morska, pieprz, sucha papryka. Olej z pestek winogron, oliwa z oliwek, olej słonecznikowy, taka kolejność użycia, oczywiście do wyboru i smaku. Dokładniej przeczytasz w książce, naukowego INSTYTUTU IRL KRAKÓW. Książkę tą czytałem, ja się nią zachwycam, i w moim życiu jest na drugim miejscu, zaraz za elementarzem, a przed literaturą w oparciu o którą moja praca doktorska stała się faktem; warto po prostu zwyczajny niezbędnik.

PUENTA:
Z tej klasy tytularnym Profesorem się nie dyskutuje, należy wyłącznie się w Jego wykład wsłuchać. Tym profesorem jest; Przyroda planety Ziemia.

WYSTARCZY ZAPOZNAĆ SIĘ Z TREŚCIĄ PUBLIKACJI;
Książka, pt. PORADNIK ŻYWIENIOWY CZŁOWIEKA W XXI WIEKU. *****
Znajdują się w niej unikatowe tabele żywieniowe tzw. INDEKS ŻYWIENIOWY TJ. IŻ PRODUKTU. NISKIE WĘGLOWODANY, to np. banany, buraki, kasza, ryż, winogrona, ziemniaki. Publikacja zawiera pełną klasyfikację dostępnych w handlu artykułów spożywczych, tj. ponad 200 pozycji. Wybieramy pożywienie tzw. zalecane i dozwolone.

WYKLUCZAMY PRODUKTY TZW. ZAKAZANE:
Zaczynamy wtedy dopiero, opanowywać i odchudzać nasz organizm. W rozdziale NR 35, zamieszczono kompendium wiedzy nt: afrodyzjaki, seks, hormony, testosteron.

KONKLUZJA FINALNA:
Ilość żywności należy bezwzględnie dostosować do trybu życia, czyli zapotrzebowania energetycznego własnego organizmu. Najistotniejszym stabilizatorem wyrównywania braków energii u człowieka jest bez wątpienia tzw. CHLEB TYPU KR-IRL. Wskazana jest także zasadotwórcza cytryna ok. 2,5-4 sztuk / 24h. Sok z cytryny neutralizuje kwasowość soków trawiennych pustego żołądka zmniejszając łaknienie.

R E F L E K S J A:
INDEKS ŻYWIENIOWY, a; INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze. IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody, czyli sfera faktów. IG; to wirtualne poglądy, dezinformacja, obłuda i biznes.

ORGANIZM CZŁOWIEKA BUDUJE NOWE KOMÓRKI W OPARCIU O SKŁADNIKI I ZWIĄZKI POKARMOWE:
Dostarczane mu wraz ze zjadanym pożywieniem. Jemy pokarmy tzw. śmieciowe, to komórki mamy w złym gatunku; Wynik: częste dolegliwości, choroby, niesprawny układ immunologiczny, również krótkie życie. Gdy natomiast spożywamy produkty biologicznie prawidłowe, wynik jest następujący: realizujemy konstruktywnie, długi cykl życia bez większych dolegliwości i chorób.

WYBÓR NALEŻY DO NASZEGO MÓZGU, KTÓRY GDY JEST ODŻYWIONY GLUKOZĄ NATURALNĄ:
Czyli tzw. NISKIMI WĘGLOWODANAMI TJ. DO 26% WZROSTU; to podejmuje trafne decyzje w tej realnie istniejącej dla rozumnego człowieka: oczywistości.

CHLEB NA OTYŁOŚĆ-IRL, JEST W CHWILI OBECNEJ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYM PRODUKTEM ŻYWIENIOWYM DLA CZŁOWIEKA NA PLANECIE ZIEMIA:
75% Energii (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 22% wzrostu). W całych swoich dziejach ludzkość (7 mld), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego produktu żywieniowego.

INSTYTUT naukowo-badawczy im. Prof. Ryszarda Lorenca w Krakowie. Dr inż. Jarosław MICHAŁ, telefon: 12 353 18 75, telefon/fax: 12 358 77 30, Info: INSTYTUT IRL KRAKÓW, Pn.-Pt. 10:00-17:00

ARTYKUŁ JEST OCZYWIŚCIE DO WOLNEGO WYKORZYSTANIA:
Proszę tylko zauważyć, że treści w tym artykule stanowią identyfikację zjawisk, które są wyewoluowane przez przyrodę, i każdy może sobie prawdy te potwierdzić. Wartość stanowią wyniki badań laboratoryjnych, a nie puste ciągle powtarzane frazesy, nieprawdy biologiczne, czyli zwyczajnie pospolite kłamstwa. Chodzi też o to, że stale mówimy o rozszerzaniu się chorób tzw. plaga otyłości oraz plaga cukrzycy typu 2, jako o chorobach cywilizacyjnych.

DLA NAS TJ. IRL KRAKÓW, OKREŚLENIE CYWILIZACJA WIĄŻE SIĘ Z PODAWANIEM LUDZIOM WIEDZY, PRAWDZIWEJ I JASNEJ:
Oraz łatwej do potwierdzenia. Dopiero wtedy mówimy o cywilizacji, jako o pojęciu, bo samo słowo powtarzane wielokrotnie bez merytorycznych wyjaśnień nic nie uszczegóławia, a raczej utrudnia precyzyjną i logiczną ocenę prawd biologicznych.

MOTTO:
Mądrość człowieka polega na respektowaniu dokonań przyrody i nie zmienianiu jej zasad. Moją intencją jest przekazać tę wiedzę, ponieważ swoje własne życie realizujemy tu i teraz. Autorem przedstawionego artykułu jest; Dr inż. Jarosław MICHAŁ, konsultant INSTYTUTU IRL KRAKÓW.

Powyższe treści dzięki uprzejmości autora, zamieścił/a: jw. *****
P. S. Od siebie tylko dodam, że te proste zasady zwyczajnie działają. Polecam i pozdrawiam Wszystkich, zwłaszcza Tych z nadwagą.

60.TEMAT.
ENGLISH VERSION: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

Biologia, medycyna.

________________________________________________________________
RYŻ. DIETA. INDEKS GLIKEMICZNY. IG TO BŁĘDY. ♥♥♥♥♥

BH.240.
MOTTO: RYŻ TO KONIECZNOŚĆ. *****

WIKIPEDIA:
Produkty uboczne powstające podczas obróbki ziaren ryżu; czyli otręby i proszek powstały po rozdrobnieniu odpadów z procesu polerowania ziarna, wykorzystuje się jako karmę dla zwierząt. Z otrąb uzyskuje się olej używany do celów spożywczych i przemysłowych. Pokruszone ziarna wykorzystuje się do warzenia piwa, destylacji alkoholu oraz produkcji skrobi i mączki ryżowej. Plewy stosuje się jako opał i materiał do pakowania, produkuje się z nich również nawóz i furfurol. Słomę używa się na ściółkę, paszę dla zwierząt, pokrycia dachowe oraz do produkcji mat, odzieży, opakowań i mioteł. Ryż wykorzystywany jest także w papiernictwie, do wyrobu przedmiotów plecionych, kleju i kosmetyków (puder). Stanowi źródło skrobi. Podczas młocki usuwa się zwykle zarówno plewy, jak i otręby, czasem dodatkowo stosuje się polerowanie glukozą i talkiem, co nadaje ziarniakom połysk.

IRL KRAKÓW:
Ryż, biały lub brązowy, podnosi poziom cukru o ok. 18-20% wzrostu po spożyciu, a więc wyjątkowo nisko, max. po ok. 60 min. czyli nie od razu, i wchłania się długo. Kasza jaglana zawiera skrobię, ryż też, a mimo to kasza wchłania się już po 15 minutach, tj. mamy ten największy wzrost, a w ryżu po 60 minutach. Są to tzw. NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU.

WSKAZANIA TE MOŻNA I TRZEBA ZWERYFIKOWAĆ, RÓWNIEŻ UWIARYGODNIĆ:
W trosce o własne zdrowie i ew. wyniki sportowe. Każdy kto zechce, może sobie te wzrosty sprawdzić własnym glukometrem i nie jest to trudne. Wobec tego ryż powinien być jako produkt żywieniowy; zalecany lub dozwolony. Odnośnie konsumpcji to ostatnie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

PUENTA:
Ryż biały to produkt najwyższej wartości odżywczej, a więc biologiczne realia. Należy również wykluczyć ze swojego jadłospisu tzw. WYSOKIE WĘGLOWODANY TJ. OD 26.01% WZROSTU, niezdrowe dla człowieka.*****

NIEPRAWDY BIOLOGICZNE ORAZ PUSTE FRAZESY:
O ryżu i nie tylko o ryżu, rozpowszechniają jedynie Spece od tzw. Indeksu Glikemicznego, a to dlatego, że nic nie badali, nie znają glukometru, również nie czytali książek ze szkoły podstawowej (biologia 4 klasa) czyli plotą i plotą, wydając książkę za książką o tym Indeksie Glikemicznym. Kłamią. Omiń.

GOŁYM OKIEM WIDAĆ, ŻE CI SPECJALIŚCI OD IG, CYNICZNIE I BEZCZELNIE:
Potwierdzają nieprawdy biologiczne, które sami głoszą ośmieszając się przy tym skutecznie.

PRZECIEŻ DO NICH, NIE MOŻESZ ZADZWONIĆ, BO NIE MA GDZIE:
Nie masz kogo zapytać, o te wpisy w Internecie, dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel, dlaczego ? To proste uciekają przed prawdą bo mówią kłamstwa, oszczerstwa i Ich nigdzie nie ma. Do instytutu: IRL KRAKÓW, zawsze możesz zadzwonić bo są to żywi, realni naukowcy nie poddani jakimkolwiek naukowym reżimom czyli lekko, łatwo mówią prawdy biologiczne, które zbadali. Warto.

NALEŻY TAKŻE DOSTOSOWAĆ SIĘ DO WSKAZÓWEK DIETETYCZNYCH:
I realizować plan odżywiania własnego organizmu w oparciu o produkty zawarte w tabelach wg prozdrowotnej, odchudzającej i antycukrzycowej klasyfikacji tzw. INDEKS ŻYWIENIOWY, TJ. IŻ PRODUKTU. Jest to łatwe i smacznie równocześnie. Oryginalne przepisy.

CHLEB TYPU KR-IRL, JEST W CHWILI OBECNEJ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYM PRODUKTEM ŻYWIENIOWYM DLA CZŁOWIEKA NA PLANECIE ZIEMIA:
80% Energii (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 26% wzrostu). W całych swoich dziejach ludzkość (7 mld), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego produktu żywieniowego.

ZOBACZ TAKŻE; CUKRZYCA TYPU 2, WG: IRL KRAKÓW.
Książka, pt. PORADNIK ŻYWIENIOWY CZŁOWIEKA W XXI WIEKU. *****
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
Skrót adresu strony w Internecie: INSTYTUTIRL
ADRES: http://www.instytutirl.com.pl/

BH.240.
ENGLISH VERSION: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

Biologia, medycyna.

________________________________________________________________
ZOBACZ TAKŻE: NISKIE WĘGLOWODANY. (NEWS) ♥♥♥♥♥
Niezbędna, kreatywna energia.

M. MONTIGNAC, BYŁ POLITOLOGIEM, NIE CHIRURGIEM; JEDNAK TAK. *****
MM.2.
a._: http://sandrarecho.pinger.pl/m/1289881

ARTYKUŁ BH.305.
1._: http://www.instytutirl.com.pl/index3.php
2._: http://superstarsi.pl/blogi/AdamPYZIK/niskie-weglowodany-miazdzyca-nadcisnienie-indeks-glikemiczny-michel-montignac-piwo-otylosc.html
3._: http://www.powitaminy.pl/artykuly/nowy_chleb.php

Biologia, medycyna.
MM.2./ + inne artykuły wg kolejności.

________________________________________________________________

Brak głosów

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika all10101 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 

Instytut Lorenca w Krakowie, dieta odchudzająca i proponowany styl życia według profesor Tyrpy.

                Jako, że już pojawił się na moim blogu przy okazji artykułu "Prawdy i mity o odchudzaniu cz.2", w komentarzu spam, linkujący do Instytutu Ryszarda Lorenca w Krakowie, pozwolę sobie odpowiedzieć na treści zawarte pod tym linkiem. Może najpierw trochę o wspomnianej instytucji.

                Rzeczony Instytut posiada jedynie adres korespondencyjny, nie posiada żadnego adresu fizycznego. Patrząc jedynie na formę ekspresji, trudno mi uwierzyć w ich rewelacje naukowe, ponieważ w swoich artykułach nagminnie używają kapitalizowania (dużych liter), kolorowych czcionek, wielu wykrzykników pod rząd, co jawi ich bardziej jako internetowych krzykaczy, niż profesjonalistów. Profesjonalne, nie potrzebuje wielu zabiegów typograficznych, celem nagłaśniania swoich treści.

                Podobnie, acz komicznie, o braku profesjonalizmu świadczą materiały fotograficzne, pojawiające się na stronie Instytutu. Przykładem niech będzie zdjęcie młodego człowieka w skąpym odzieniu, na wzorzystej kanapie, prezentującego przy pomocy strzałki ewakuacyjnej kierunek unoszenia szyi podczas wykonywania skłonów na leżąco.

                Dodatkowo, jeśli spróbujemy odnaleźć informację na temat dyrektora instytutu  Prof. zw. dr hab. n. med. Lidii TYRPY w bazie naukowców polskich nauka-polska.pl, dowiemy się, że taka osoba nie figuruje w bazie danych. Pomyłka ? Nie sądzę. 

 

MathMed-blog      Blog lekarza medycyny. Polecam i pozdrawiam świątecznie

Vote up!
0
Vote down!
-2
#315044

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika AdamDee nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Może być powiększony.
Z frytkami i colą.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
-2

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#315054

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika all10101 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 MathMed blog znalazłem w sieci i obnaża on bezlitośnie "rewelacje zawarte w opisach rzekomego "Instytutu". Żenada, że ktoś wrzuca na NP takie treści. Pozdrawiam świątecznie, all10101

Vote up!
0
Vote down!
-2
#315057

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika LuizaGĘSIOR nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

___________________________________________________________
ZOBACZ KONIECZNIE. ♥♥♥♥♥

WYJAŚNIENIE DOTYCZĄCE KŁAMLIWEGO WPISU POWYŻEJ (JEST TO BEZCZELNE OSZCZERSTWO),
ZNAJDUJE SIĘ W LINKU PONIŻEJ: *****

MM.4.
Skrót adresu strony w Internecie (wpisz w Google): pinger.pl/m/4500013

ADRES.
MM.4./MM.7._: http://sandrarecho.pinger.pl/m/4500013

ARTYKUŁ BH.305.
305._: http://www.instytutirl.com.pl/index3.php
249./302.(Ziemniak)._: http://www.myspace.com/441640023/blog/543000540
210./29.(Czekolada 70%)._: http://sandrarecho.pinger.pl/m/4490989
223./301.(Marchew)._: http://sandrarecho.pinger.pl/m/15670283

Biologia, medycyna.
MM.4./MM.7./ + inne artykuły wg kolejności.

___________________________________________________________

Vote up!
0
Vote down!
-2

REALIA. http://sandrarecho.pinger.pl/m/8256460

#316645

oprócz obniżania powagi portalu dopuszczanie do zamieszczania takich bzdur?

Niech sobie uprawiaja geszeft gdzie indziej.

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
-1

cui bono

#315109

[quote=synteticus]

oprócz obniżania powagi portalu ?

[/quote]

P. S. Skrzyknęli się CI specjaliści od IG, którym oszukują POLAKÓW i jeden za drugim będą się rejestrować oraz dodawać negatywne wpisy (merytorycznie na ICH poziomie) aby zakrzyczeć prawdę. Robią to od października 2009 roku! *****

Rozprawa w Sądzie zbliża się nieuchronnie. Notariusz ma coraz więcej materiałów (próby dyskredytowania, kłamstwa, oszczerstwa) i kompletuje dalsze.

A poniżej oczywista / OCZYWISTOŚĆ.
REALIA. http://senior.zgorzelec.eu/forum/index.php?topic=14.0

Vote up!
1
Vote down!
0

REALIA. http://sandrarecho.pinger.pl/m/8256460

#343040

Pani Luizo Gęsino, jak zrozumiałem z tego, co napisał ktoś kto płaci pani za te wypociny, a pani przekleja (LOKOWANIE PRODUKTU - RYŻ)

pieczywo mam sobie sam piec:

"CHLEB TYPU KR-IRL. IŻ=2,6%. /.../ Dlatego musisz koniecznie sam"

mam jeść mięsa:
"Wyłącznie chude tj. wołowina, cielęcina, chudy drób bez skóry, cała dziczyzna" (najdroższe białko zwierzęce)

nabiał: "wykluczony cały i wszystkie przetwory nabiałowe:
Mleko krowie na planecie Ziemia jest dla cielaka" (najtańsze białko zwierzęce)

"ryż powinien być jako produkt żywieniowy; zalecany lub dozwolony."

Czy pani szanowna drwi, czy o drogę pyta?
(LOKOWANIE PRODUKTU - RYŻ) Chińskie lobby???

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#343057

___________________________________________________________
IDENTYFIKACJA. ANTYKULTURA PRZEGRYWA. BŁĘDY W IG. ♥♥♥♥♥

BH.0.
MOTTO: MINUS -- 0, TJ. MNIEJ NIŻ ZERO ! *****

KAŻDY Z NAS, POSŁUGUJE SIĘ ŚRODKAMI W JAKIE WYPOSAŻYŁA GO RODZINA:
I doposażyło życie. To co mówi, pisze oraz to co robi, klasyfikuje Go i identyfikuje jednoznacznie. Czytajmy więc te wypowiedzi, a osąd nasuwa się Nam jako smutna i żałosna; realna oczywistość.

PUENTA:
Istotne są jednak tzw. NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU, a głównie tzw. GLUKOZA NATURALNA, niezbędne dla naszego mózgu.

WAŻNE.
GLUKOZA NATURALNA; TO RYŻ, WSZYSTKIE KASZE, OWOCE, WARZYWA:
Logika myślenia, postęp i spokój. Także wypowiadanie słów, które mają merytoryczną wartość. Wskazane są produkty zalecane i dozwolone wg tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO TJ. IŻ PRODUKTU.

GLUKOZA NIENATURALNA; TO MĄKA I CUKIER:
Irracjonalne zachowania, częsta zmiana nastroju, nerwowość. Również wypowiadanie słów, które nic nie znaczą.

ROZUMIEM I DORADZAM, WYŁĄCZ ZE SWOJEJ DIETY TZW. GLUKOZĘ NIENATURALNĄ:
Bo to naprawdę pomaga; w realnej ocenie rzeczywistości. *****

UWAGA; NALEŻY RÓWNIEŻ ZAOPATRZYĆ SIĘ W PATYCZEK (DŁ. 30-32,5 CM):
Którym rytmicznie pukamy się po własnym czole, próbując wrócić do realiów, obowiązujących na planecie o nazwie Ziemia.

R E F L E K S J A:
INDEKS ŻYWIENIOWY, a; INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze. IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody, czyli sfera faktów. IG; to wirtualne poglądy, dezinformacja, obłuda i biznes.

CHLEB NA OTYŁOŚĆ-IRL, JEST W CHWILI OBECNEJ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYM PRODUKTEM ŻYWIENIOWYM DLA CZŁOWIEKA NA PLANECIE ZIEMIA:
75% Energii (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 22% wzrostu). W całych swoich dziejach ludzkość (7 mld), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego produktu żywieniowego.

ZOBACZ TAKŻE; CUKRZYCA TYPU 2, WG: IRL KRAKÓW.
Książka, pt. PORADNIK ŻYWIENIOWY CZŁOWIEKA W XXI WIEKU. *****
Wydanie (3): zaktualizowane i uzupełnione.
Skrót adresu strony w Internecie: INSTYTUTIRL
ADRES: http://www.instytutirl.com.pl/

BH.0.
ENGLISH VERSION: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

Biologia, medycyna.

___________________________________________________________

Vote up!
0
Vote down!
0

REALIA. http://sandrarecho.pinger.pl/m/8256460

#343107

Pani Luizo Gęsino, kto włazi do kogoś do domu a potem go wyśmiewa?

cytuję:
"UWAGA; NALEŻY RÓWNIEŻ ZAOPATRZYĆ SIĘ W PATYCZEK (DŁ. 30-32,5 CM):
Którym rytmicznie pukamy się po własnym czole, próbując wrócić do realiów, obowiązujących na planecie o nazwie Ziemia."

Pani Luizo Gęsino, kto włazi do kogoś do domu i straszy go sądem?
Cytuję:
[Rozprawa w Sądzie zbliża się nieuchronnie. Notariusz ma coraz więcej materiałów (próby dyskredytowania, kłamstwa, oszczerstwa) i kompletuje dalsze.]

Odpowiadam na dwa zadane wyżej pytania:
PROSTAK I CHAM!

Oj pani Gęsino! Nieładnie!
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#343114

________________________________________________________
No to po TWOICH wyznaniach czas na moje: KOCHAM CIĘ! ♥♥♥♥♥

________________________________________________________

Vote up!
1
Vote down!
0

REALIA. http://sandrarecho.pinger.pl/m/8256460

#343153

"Rozprawa w Sądzie zbliża się nieuchronnie. Notariusz ma coraz więcej materiałów (próby dyskredytowania, kłamstwa, oszczerstwa) i kompletuje dalsze."

niepoprawni.pl/blog/6466/choroba-wiencowa-cukrzyca-typu-2-mcdonalds-michel-montignac-zywienie-racjonalne#comment-362316

Właśnie się pożegnaliśmy. Nieodwracalnie.

Proszę szukać szczęścia i materiałów dla sądów w innych miejscach.

Pozdrawiam,

Hun

Vote up!
0
Vote down!
0
#343173

Są wprawdzie jakieś oczywiste prawdy, tzn. takie, które każdy zna, ale całość to bełkot.
W życiu nie zaufałabym takiemu instytutowi, którego pracownicy czy naganiacze nie umieją nawet uporządkować swoich myśli.

Vote up!
0
Vote down!
0
#343161