XIX-wieczny manifest niewolniczego kompleksu [A. Śmiech o liście Prezesa]

Obrazek użytkownika Mufti Turbanator
Artykuł

http://prawica.net/opinie/23361

Zastrzegam, że bynajmniej nie utożsamiam się ze stanowiskiem p. Śmiecha! - Mufti.

Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

że niby manifest rusofobii...?! Pojeb.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407925

Mówiąc delikatnie, niechęć i obawa wobec Rosji jest oczywista nawet tu na niepoprawni.pl...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407930

rusofobia to termin z pogranicza psychiatrii, dotyczy nieuzasadnionego - lęku, tu raczej nikt nie ma lęku, a jeżeli są wonty to jak najbardziej uzasadnione (Smoleńsk)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407935

że kiedy zaczęła się wojna z Gruzją, Rosjanie zrobili sondę uliczną w Moskwie z pytaniem: czy może się to przerodzić w wojnę światową. Znamienna była reakcja młodych dziewczyn o nieco dziwnych fryzurach. Najpierw śmiech, a potem: to chyba z Chinami. Fakt, kogo się można bać na tym świecie, jeżeli bardziej spuchniętą nóżką stoi się w Azji?

Przesłanie Kaczyńskiego jest jak najbardziej trafne. Ale czas przestać liczyć na to, że w USA coś się zmieni. Oni są chyba na skraju wyczerpania. Wojna o Azję Środkową ich przerosła.

Pozdrawiam.

Ps. Prawica.net to stronka grupująca dziwnych osobników :-)

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#407927

Jakoś też mam coraz silniejsze takie wrażenie ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407929

Bodajże Triarius nazwał prawica.net "prawica.niet". I słusznie. Są gostkowie, którzy piszą ciekawie, ale od pewnego czasu powtarza się tam oklepane dykteryjki plus takie "kwiatki" jak powyższy. A - i jeszcze w miarę regularnie pisze tam sam Pan Dr Hab. Prezes Wielomski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#407934

To XiX-wieczne awanturnictwo ubrane w szatki nierealnych celów i niesłusznych postulatów. Czy się to komuś podoba czy nie, Donald Tusk, niejako antycypując stwierdzenia Jarosława Kaczyńskiego, wypowiedział w programie T. Lisa następujące słowa:

"W dzisiejszych czasach Polska nie potrzebuje romantycznych wojów. Nie trzeba zakładać zbroi, na plecy pióra, nie trzeba husarii, nie jesteśmy pod Kłuszynem".

Jakkolwiek by nie spojrzeć na obie wypowiedzi, ale i na praktykę rządów, jest dla mnie zupełnie jasnym, że przynajmniej w tym aspekcie polityki państwa to Donald Tusk zbliża się (czy też usiłuje się zbliżać) do przedłożeń Myśli Narodowej, zaś tezy Jarosława Kaczyńskiego są programowi narodowemu w polityce zagranicznej całkowicie obce.

 

No tak, zaadoptowanie Romana Giertycha z jego pretorianami zrobiło z PO partię typu Narodowego, może Endecję, może ........

A więc drodzy wyborcy hasło dnia. Cała prawica głosuje na PO . PO partią narodowej ... miłości?. PO to Naród. Naród to PO. PO z Narodem. Naród z PO.  itd, itd, itd. Wielu, a już chyba panu Śmiechowi rzeczywiście niechęć do Kaczyńskiego odwaliła na klapę.

Można rzec śmiało, że odkryte zostało nowe schorzenie kaczofobia, a że odkrywcą jest imć Śmiech można śmiało zapisać to nowe schorzenie jako śmieszna kaczofobia.

I to byłoby na tyle na dzień dzisiejszy. I jeszcze jedno. Po pierwsze nie przesadzać, bo można się ośmieszyć.

______________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#407933