Traktat Lizboński przywraca karę śmierci

Obrazek użytkownika Bacz
Notka

Traktat Lizboński przywraca karę śmierci w czasie wojny, zamieszek i przewrotów!

Oto komentarz z blogu p. Gwiazdowskiego http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=596

Traktat Lizboński wprowadza karę śmieci za udział w zamieszkach, strajkach i przewrotach! SmedleyB
2009-03-09 23:22:41

Jak zauważył profesor Schachtschneider traktat reformujący Unię Europejską (tzw. Traktat Lizboński) przywraca również karę śmierci w Europie, co jest niezmiernie ważne biorąc pod uwagę fakt, że Włosi starali się na zawsze znieść karę śmierci we wszystkich krajach należących od UN.

I nie jest to zapisane w żadnym osobnym traktacie lecz jako przypis, ponieważ wraz z traktatem reformującym Unię Europejską, akceptujemy również Kartę Praw Podstawowych która mówi, że nie ma kary śmierci lecz później jest przypis który mówi „chyba że w wypadku wojny, zamieszek [riots], przewrotów [upheaval]” - wówczas możliwa jest kara śmierci.

Schachtschneider zwraca uwagę na fakt, że jest to skandal, ponieważ autorzy wstawiają przypis pod przypisem i przez to zapis ten odczytać może tylko jakiś super ekspert.

Fragment z: http://tiny.pl/bft8

20 lutego 2008 roku w Niemieckim Parlamencie w Monachium odbyło się posiedzenie poświęcone Traktatowi Lizbońskiemu.

Na spotkaniu tym Profesor Schachtschneider z uniwersytetu w Nuremburgu wydobył na światło dzienne dotychczas przemilczany paragraf.

Profesor wyjaśnił, że ów nieznany paragraf oznacza, że wraz z raftyfikacją Traktatu Lizbońskiego przywrócona zostanie w Europie kara śmierci. Będzie ona stosowana w przypadkach zbrodni brania udziału w ZAMIESZKACH [RIOTS] , POWSTANIACH/PRZEWROTACH [CIVIL UPHEAVAL] i WOJNY. (Jeżeli nie będziemy w czasie wojny to kto będzie definiował co to takiego „RIOTS” i „UPHEAVAL”?)

Profesor Schachtschneider zaznaczył, że klauzula ta jest czymś wyjątkowo skandalicznym, ponieważ wyraźnie została zamaskowana w traktacie pod postacią przypisu do przypisu i poza ekspertami nikt nie zdołał by go odkryć.

Fragment z: http://tiny.pl/bft2

Brak głosów