Michalkiewicz o Niesiołowskim. Zobacz program w TV Trwam

Obrazek użytkownika Ursa Minor
Wideo

Niesiołowski został wzięty do Platformy na chłopaka do pyskowania, ale chyba dopuścił sobie do głowy, że jest to jakaś poważna rola polityczna – mówi Michalkiewicz w programie "Polski Punkt Widzenia" w TV Trwam.

Niesiołowski został wzięty do Platformy na chłopaka do pyskowania, ale chyba dopuścił sobie do głowy, że jest to jakaś poważna rola polityczna i zaczyna ferować takie wyroki że to bydło wszystko itd. To pokazuje, że te objawy narastają. Stają się trochę kłopotliwe i groźne.

Myślę, że to jest przyczyna, to jest powód aby poważnie zastanowić się nad przeprowadzeniem badań psychiatrycznych posłów, bo nikt o ile mi wiadomo, takich badań nie przeprowadza. Wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie – mówi poeta. (…) Wścieklizna polityczna jest chorobą odzwierzęcą, więc tu jakiś dobry weterynarz by się przydał – mówi Michalkiewicz.

Na pytanie o specyficzny język komunikacji między Niesiołowskim a Dworakiem. Michalkiewicz odpowiedział, że nie wiemy czy ten szyfr nie jest elementem kodu, zasugerowany im przez oficerów prowadzących.

Michalkiewicz w rozmowie w TV Trwam komentuje również argumentację władz uczelni na nie wydanie zgody na UW na debatę narodowców i udzielenie jej prof. Środzie. Podsumowuje też działania premiera wobec tzw. frakcji konserwatystów w PO.

http://www.fronda.pl/a/michalkiewicz-komentuje-zachowanie-niesiolowskiego-wscieklizna-polityczna-jest-choroba-odzwierzeca-wiec-tu-jakis-dobry-weterynarz-by-sie-przydal-zobacz-program-w-tv-trwam,26434.html

Brak głosów