Europejskie Centrum Obrony Wolności Słowa

Obrazek użytkownika Mufti Turbanator
Artykuł

http://janpospieszalski.salon24.pl/196453,europejskie-centrum-obrony-wolnosci-slowa

W czasie ostatniej sesji Parlamentu Europejskiego w dn. 16 i 17 czerwca br. w Strasburgu miały miejsce spotkania, których celem było powołanie Europejskiego Centrum Obrony Wolności Słowa. Inicjatorami prac tego Centrum sa m. in. europosłowie z grup politycznych Europejskich Konserwatystów i Europy Wolności Demokracji: Marek Gróbarczyk z Polski oraz Morten Messerschmidt z Danii. Koordynatorem prac Centrum jest były konsul generalny RP w Strasburgu Dariusz Sobków oraz politolog mieszkający w Strasburgu Zbigniew Stefanik. Siedziba Centrum Obrony Wolności Słowa docelowo będzie Strasburg.

(Całość tekstu - pod podanym wyżej linkiem.)

Brak głosów

Komentarze

W jaskini wolności uni europejskiej jest potrzebna centrum wolności słowa. Oczywiście zgadzam się z państwem jak najbardziej. Bo to pokazuje uniomatołkom czym naprawdę jest to gniazdo talmudystow. Gniazdo ałtorytetów. Gniazo złodzieji i likwidatorów mojej Ojczyzny POLSKI. Tym bardziej jestem zadowolony że to POLACY pokazują tą światową obłudę. Powodzenia. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#406135

Zmawiam Zdrowaśkę i trzymam kciuki za wspaniała inicjatywę.
Serdecznie pozdrawiam panią Ewę Stankiewicz. Miałam zaszczyt ją poznać. Nie dosyć, że utalentowana to naturalna i urocza. Nic z gwiazdy. Ciepły, kochany, dobry człowiek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406140