depopulacja: GMO, Szczepienia, Opryski, Eugenika..( )W psychologii i psychiatrii jest tyle prawdy ile w plotce będacej podstawą kłamstwa i współczesnych relacji międzyludzkich.

Obrazek użytkownika wilre
Artykuł

(  )

Psychiatria, bzdura dla naiwnych

W psychologii i psychiatrii jest tyle prawdy ile w plotce będacej podstawą kłamstwa i współczesnych relacji międzyludzkich.

 

Jeśli, na kłamstwie i nie realnych, iluzorycznych zawodach zarabia się najlepiej, dlaczego do medycyny, religii, polityki, edukacji, ekonomii, idei prawa nie dołączyć jeszcze kilku innych będących lustrzanym odbiciem szalonego świata ...

 

Czy, jest możliwe, aby specjaliści od medycyny, mówili językiem bzdur obłożonym zawodowym slangiem.?

 

Czy bzdury, różnią się czymś od bełkotu psychologii i psychiatrii.? 

 

Dzisiaj, postaram się wam uświadomić, że koncepcja psychiatrii, jest tak samo niedorzeczna, jak koncepcja bzdury, i pomogą nam w tym sami psychiatrzy i psycholodzy.

 

Możemy, zdefiniować psychiatrię jako medyczne podejście do zaburzeń psychicznych. 

 

Psychiatra, tak jak wielu innych psychopatów zwanych lekarzami, zagraża ludziom diagnozami, będącymi podstawą do wydania eksperymentalnych środków farmakologicznych lub umieszczenia zagrażającego systemowi człowieka w szpitalu, będącego formą   w i ę z i e n i a   reedukującego za pomocą w/w leków.

( )

Zauważ, że szpital, jest miejscem kaźni w której więzień, ma mniej praw, niż normalni więźniowie, skazani na wielokrotne wyroki dożywocia. 

 

Gdy, sąd zatrzyma cię za brak poprawności politycznej względem władzy, lekarzy, systemu, - psychiatra ma tzw : prawo podania wszelakich środków farmakologicznych i zastosowania przymusu bezpośredniego do zniwelowania nieposłusznego obywatela. 

 

Zastrzyki, leki eksperymentalne, izolatki, eksperymentalne terapie farmakologiczne, niszczenie psychiki za pomocą izolacji i traumy, to standardowe metody działań w szpitalach psychiatrycznych dla ludzi walczących z medycyną, rządami, edukacją, czy kłamstwem historycznym.

 

Na 4 niebezpiecznych schizofreników przypada 25 zdrowych ludzi, zniszczonych przez system i niesprawiedliwość społeczną oraz kłamstwa sądów i przeciwników politycznych ... 

 

O ile za morderstwo z niewyobrażalnym okrucieństwem dostaniesz 10,15 czy 25 lat, za naruszenie poprawności politycznej, możesz resztę swego życia spędzić w psychuszce.

 

Terapia szokowa (ECT) jest stosowana w stosunku do większości więźniów (nie pacjentów) klinik (obozów) psychiatrycznych. Jest to całkowite wyniszczenie organizmu i zniszczenie naturalnej formy ochrony układu nerwowego. 

 

Na badania psychiatryczne, możesz być skierowany i ty, ponieważ sądy chętnie ulegają opinii lekarzy "ekspertów", wymuszających pewne anormalne zachowania. Sam byłem świadkiem skierowania na badania psychiatryczne dziewczyny, która upierała się za przepisaniem jej leków homeopatycznych. 

etc etc etc

Chorzy nie są ludzie - tylko chciwi sławy i pieniędzy lekarze, psychiatrzy, neurolodzy i psycholodzy.

 

Nieistniejące zawody, opinie, nauki, fałszywe autorytety i teorie, oto iluzja wpływające na wasze życie psychiczne.

 

To, ci ludzie, chcą was zastraszyć i przekonać was do regułki : leki są bezpieczne, potrzebne do życia, a uzależnienie jest minimalnym skutkiem ubocznym ... 

 

To samo, można powiedzieć o alkoholu, narkotykach, kawie, nikotynie ... tylko z wszystkich tych rzeczy ktoś czerpie zysk, nie zważając ma szkody społeczne ...

 

Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury, a tych bzdur uczy się na wyższych uczelniach, a kretyni mają tytuły, pensje i autorytet społeczny. Iluzja tworzy alternatywną, powszechnie akceptowaną utopie iluzji ...

 

Jeśli autorytety pierdolą tego typu kłamstwa, jak ma się to do poważnych publikacji wolnych specjalistów z zakresu psychiatrii, psychologii, filozofii czy neurologii.?!

 

Otóż, nikt nigdy nie odważyłby się podpisać pod regułką, że zaburzenia psychiczne u różnych ludzi są identyczne, lub mogą być zredukowane do działania mózgu.

 

Regułki te, wymyśliły koncerny farmaceutyczne i utrzymywane przez nie "autorytety", aby sprzedać jak najwięcej leków, reklamowych treści prasowych i książek popularnonaukowych o zerowej wartości edukacyjnej. 

 

Jeśli, dane zaburzenie psychiczne, nie może dotknąć dwóch różnych ludzi, to na jakiej podstawie są wszystkim przepisywane identyczne lekki.?! To samo pytanie można zadać w kwestii szczepień ... !!!

____________________________________

Jak się stwarza wariata

 

Żaden psychiatra nie ma formalnego modelu zaburzeń psychicznych. 

 

Więc, dni oceny stanu psychicznego w szpitalach i klinikach, są żartem chorego psychicznie lekarza, który eksperymentuje na pacjencie za pomocą leków, które wywołują dane zaburzenia psychiczne w czasie oceny zdrowia danego pacjenta. 

 

Pielęgniarki, zaznaczają na kwestionariuszu najbardziej popularne odpowiedzi, nie mając nic wspólnego z rzeczywistością i rzetelnością.

 

Co ciekawe w przypadku tzw : depresji w 55-60% podaje się pacjentom placebo, a leki przeciwdepresyjne podawane pacjentom nieznacznie poprawiaja ich stan w 40-53%. 

 

Leki psychotropowe mają niebezpieczne skutki uboczne : zaburzenia seksualne, ogromny przyrost wagi, myśli samobójcze, impuls mordercy ... 89 % ludzi biorących psychotropy czeka dzień w dzień, na śmierć ...

 

Pomimo tej całej gadaniny o świadomej zgodzie pacjenta, psychiatrzy nie ujawniają im tych faktów, ani faktu, że psychotropy są najgorszą odmianą narkotyków. 

 

Gdyby, psychiatra był normalny, powiedziałby pacjentowi wprost : psychotrop to narkotyk, uzależni ciebie w oka mgnieniu i będzie cię prześladował, aż do końca życia. 

(  )

 

99,91% ludzi nie złamało prawa, a jest torturowanych, przetrzymywanych w izolatkach, narkotyzowanych i poniżanych ...   Żaden pacjent, nie wie, czy spędzi w zakładzie miesiąc, czy całe życie ... Bez sądu, winy, świadków ... Totalitaryzm idealny w imię zła zwanego "leczeniem" ...

 

Szpitale psychiatryczne wydają się eliminować zagrożenie z którymi nie daje sobie radzić system : z uczuciami, prawdą, zasadami, z problemami tworzonymi przez system i będącymi formami pułapki na zbyt wrażliwe osoby, widzące iluzje, utopii systemy. Jest to walka z logiką i chęcią osiągnięcia wolności, omijającej prawo systemowe i władze ...

 

Czym jest psychiatria ... ?

 

Psychiatria, to obłędna filozofia, chorych psychicznie zwierząt bojących się utracić władze przez zasady logiki, czy moralności ... 

 

Jeśli, nie możesz osiągnąć czegoś przez strach, więzienie ..., użyj autorytetu, który wmówi tobie lub sędziemu, potrzebę/  p r z y m u s   "leczenia" ciebie - z   n o r m a l n y c h   form zachowania ... 

 

Psychiatrzy mówią często, że ich sposoby leczenia są sankcjonowane przez coś co nazywa się modelem biopsychospołecznym. 

 

I przyjmujecie to wyjaśnienie ... ?! 

 

Jednak, chwytając za PubMed okazuje się, że cała wiedza na temat modelu biopsychospołecznego (1600 publikacji) została sprefabrykowana, a cała przygoda z tym pojęciem sięga 2002 roku.

* * *

Raz idąc do lekarza, zaczynasz być uzależniony od wizyt i leków, a więc lekarzy i koncernów farmaceutycznych. 

Jeśli tego nie widzisz, jesteś po prostu głupi i naiwny, i to najłagodniejsze określenie stanu twojej psychiki. 

 

Jeśli, samokrytyka powstaje wiele lat po konkretnym wydarzeniu lub nie istnieje, nie możemy mówić o uczciwości, tylko o tuszowaniu faktów i zacieraniu dowodów, i tworzeniu nieistotnych faktów zastępczych mogących uchodzić za samokrytykę.

 

Szambo polityki, kościoła, psychiatrii, autorytetów ... 

 

Daniel Kahneman: 

 

"Wiemy, że ludzie mogą zachować niezachwianą wiarę, gdy przez strach daną jednostkę otoczy społeczeństwo o tych samych wyuczonych poglądach."

 

Wszyscy myślą inaczej, ale o tym nie mówią, zachowując wiarę w absurdy. Szkoda takich ludzi i społeczeństw, ale iluzja istnieje, a utopia ustrojów, religii, nauk ... , składa jaja pasożytów w waszych głowach. 

 

Prawda, jest zakazana przez strach i wiarę ... 

 

Liga Świata

Dydymus

_______________________________

UZUPEŁNIENIE

INNE INFORMACJE:

Żniwa psychiatrii 

Pięć milionów zamordowanych w minionych 10 latach, przez jedną tylko pseudospecjalizację medyczną, zwaną psychiatrią. Taki ukazał się artykuł w „Naturale News” 27 maja 2015 roku

https://boskaenergia.blogspot.com/2017/04/psychiatria-jest-kupiona-przez-przemys.html

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (9 głosów)

Komentarze

(  )

Attention Deficit Hyperactivity Disorder, czyli ADHD zostało po raz pierwszy w 1968 zdiagnozowane przez Leona Eisenberga, amerykańskiego psychiatrę. Do objawów tej przypadłości miały należeć brak koncentracji, wyjątkowa pobudliwość, chaotyczność. Najczęściej przypisywano ją pociechom żywym, aktywnym, które nie były w stanie usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż pięć minut.

 

Najstraszniejsze w tym wszystkim jest to, że pacjentom, u których stwierdzono ADHD przepisywano silne leki otępiające tj. Ritalin. Środek ten blokuje rozwój, ogranicza wolności, samodzielność oraz powoduje szereg zmian w zachowaniu. Według Szwedzkiej Narodowej Komisji Doradczej w sprawie Bioetyki podawanie Ritalinu można uznać za łamanie praw człowieka.

 

Nowe jednostki chorobowe wymyślone na potrzeby zniewolenia ludzi oraz w celu ich depopulacji, to między innymi choroba dwubiegunowa, ADHD, autyzm. Te choroby powodowane są albo przez szczepionki zawierające rtęć oraz inne świństwa chemiczne, bądź dosłownie wymyślone na potrzeby przemysłu farmaceutycznego, jak np. ADHD. Sam „wynalazca” ADHD Leon Eisenberg przed śmiercią w 2009 roku wyznał, że to oszustwo, ale nadal jak gdyby nigdy nic, traktuje się to coś jako chorobę i faszeruje się dzieci truciznami, w celu ich „wyleczenia”. W swoich kłamstwach zarówno lekarze, jak i farmaceuci posuwają się tak daleko, że nawet doszukują się ADHD u zwierząt. To nie żart. Dowiedziałam się od tym osobiście od pewnej kobiety, której weterynarz postawił taką diagnozę jej pupilowi.

(  )

etc etc etc

W samej Warszawie pod bokiem Ministerstwa, nie wiadomo dlaczego zwanego Zdrowia i Naczelnej Izby Lekarskiej, znajduje się ]]>kilkadziesiąt przychodni, oferujących leczenie ADHD]]>. Wyszukiwarka Google na pojęcie ADHD Warszawa wyświetla 322000 linków.

______________________________________

Polecam również doskonały artykuł na temat psychiatrii "Psychiatria, czyli oszustwo za parawanem uzdrawiania"

Niemiecki listonosz, Gert Postel, pracował 20 lat na różnych stanowiskach lekarskich bez wykształcenia medycznego; doszedł m.in. do pozycji ordynatora kliniki psychiatrycznej, wystawiał ekspertyzy dla sądów przysiȩgłych, a i dyskutował w cztery oczy z ministrem zdrowia. Powierzano mu nawet pozycjȩ szefa miejskiego szpitala psychiatrii i neurologii, przeznaczoną normalnie rzecz biorąc tylko dla profesorów zajmujących katedrȩ. Jego relacje i książki w wyjątkowy sposób demaskują psychiatrów i psychoterapeutów, osłaniających siȩ otoczką „przyjaciela w potrzebie".

 

Więcej:

  WOLNE MEDIA -

]]>Psychiatria – oszustwo za parawanem uzdrawiania]]>

Vote up!
6
Vote down!
-1


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1596452

Naprawdę, nie wiem jak Ci dziękować za te teksty. Należą do ważnych, jeżeli nie najważniejszych, jakie znajdują się w internecie.

Borykam się z  przebijaniem do świadomości Polaków w tym temacie ....ale jestem bez szans. Ubóstwianie zawodu lekarza  wryło się w mentalność bezmózgowców do cna.

Właściwie te oszustwa medyczne można rozciągnąć na całą tzw. służbę zdrowia, bo  przekręty dotyczą oprócz w/w,  także transplantacji, "śmierci mózgowej",chemio- radioterapii itp. Właściwie poza chirurgią, która jest czasem przydatna...i tylko wtedy, gdy nie zostawi się wacika w brzuchu, to wszystko inne jest czystym, bezczelnym biznesem. Natomiast chirurgia jest  rzemiosłem jak , krawiec ,mechanik itp. Wiedza na poziomie technikum, ale przydatna.

Jeżeli chodzi o psychologów, znalazło się już paru, którzy demaskują  kłamstwa, np. psycholog. Wasiukiewicz Anna.

Jej wykłady i książki na temat niebezpieczeństw psychologii są dostępne w internecie. Jednak nie spotkałam polskiego psychiatry, który by się wypowiedział na ten temat.

Serdecznie pozdrawiam.

https://www.youtube.com/watch?v=FUa5C2ig6HU

https://www.youtube.com/watch?v=zZhnQ46pTlk

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

Verita

#1596458

-

Ujawnione składanie fałszywych opinii psychiatrycznych przez psychiatrów biegłych sądowych. Jak wyglądają takie przekręty w rzeczywistości i jak psychiatrzy pozostają bezkarni pokazuje ten przykład. Strona poświęcona ofiarom i przeciwnikom psychiatrii

]]>https://anty-psychiatria.blogspot.com/]]>

Pozdrawiam z szacunkiem, Verito -

Vote up!
6
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1596530

Od dawna nie słucham co tacy psychiatrzy czy psychologowie pierniczą. Bo to tak jak bym miał chodzić do wróżki i jej słuchać, czy słuchać cyganki. Ale ci pierwsi są gorsi, bo unormowani przez prawo i dlatego bardziej bezczelni.

Vote up!
3
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1596547