Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
6 lat temu @Anka1 Witam!   Prawda, że wyrażnie widać, tą przepaść kulturową pomiędzy byłą i obecną władzą? Właśnie przed chwilą słuchałem posma Neumanna w Polsacie, jak sprawnie rzucał hasłami politruka. Żadnej prawdziwej myśli, żadnej uczciwości. Otwartym tekstem jedna idea - PIS jest zły, PIS trzeba zniszczyć. To jest właśnie reakcja pokonanego gówniarza - czekaj, ja ci jeszcze pokażę! I oni tam wszyscy, jak jeden mąż, są tacy sami. Ja uważam, że nie ma wyjścia. Dla dobra Polski trzeba się ich pozbyć. Wyłapywać po kolei i karać zgodnie z prawem.   Pozdrawiam 10 Gówniarstwo – Pro publico Bono
Obrazek użytkownika Anka1
Obrazek użytkownika Weteran Polski
6 lat temu tusk i schetyna Osobiscie nie widze żadnej różnicy pomiędzy tymi dwoma postaciami oprócz posiadanych nazwisk. 2 O utrąceniu kandydatury Wojciechowskiego do ETO i PO-wskiej mentalności Wschodu
Obrazek użytkownika Anka1
Obrazek użytkownika Grasja
6 lat temu Tak, młodszy szczur zachowuje się adekwatnie do swojego pseudo i tak tez wyglada, tyle że takich osobników jest więcej. Chamelity są całkiem liczne i niestety mają wpływ na kulturę. Szczerze mówiąc odechciewa się chodzić do teatru, czy do kina, bo wszędzie ich pełno - rzygać się chce na ich widok! 2 Przyszedłem dziś do państwa, żeby ogłosić artystkę dalszego planu...
Obrazek użytkownika Anka1
Obrazek użytkownika contessa
6 lat temu Anka1 - proponuję wysłać senatorom USA - tym trzem co się smarka li w liście do premier Szydło - screen wpisów KOD-ziarzy po wypadku prezydenta Dudy, z tłumaczeniem na angielski. Zeby gnioty wiedziały kto tu faktycznie zabija demokrację.  Pozdrawiam. 2 JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH - ORZECZENIE BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO. LECH KACZYŃSKI ZGINĄŁ W SAMOLOCIE, ANDRZEJ DUDA MIAŁ ZGINĄĆ W PANCERNYM SAMOCHODZIE?
Obrazek użytkownika Anka1
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
6 lat temu Anka1 - re:Gdzie my zyjemy..., na ksiezycu ? Gorzej, zyjemy w matryksie posiadajac jedynie makiete panstwa. Wlasnie obecnie przygladamy sie probom Pani Premier Beaty Szydlo i Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, probom stworzenia suwerennego panstwa z calymi tego konsekwencjami. Proby te sa tak wielkim zagrozeniem, ze wasnie probowano zamordowac Prezydenta. Teorie spiskowe podpieraja sie spekulacjami, tutaj mamy do czynienia z naga polska rzeczywistoscia. Z bezlitosna prawda, ktora "druga strona " w przestrzeni medialnej stara sie osmieszyc na wszelakie mozliwe metody. pozdrawiam 4 JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH - ORZECZENIE BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO. LECH KACZYŃSKI ZGINĄŁ W SAMOLOCIE, ANDRZEJ DUDA MIAŁ ZGINĄĆ W PANCERNYM SAMOCHODZIE?
Obrazek użytkownika Anka1
Obrazek użytkownika Aleszumm
6 lat temu Anka 1 Serdecznie dziękuję za ten komentarz. Bogu dzięki, że istnieją tacy Polacy jak Anka 1 6 JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH - ORZECZENIE BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO. LECH KACZYŃSKI ZGINĄŁ W SAMOLOCIE, ANDRZEJ DUDA MIAŁ ZGINĄĆ W PANCERNYM SAMOCHODZIE?
Obrazek użytkownika Anka1
Obrazek użytkownika zetjot
6 lat temu Co do facetów, to pełna zgoda Co do facetów, to pełna zgoda - regularnie podnoszę lament pod tytułem "Gdzie te chłopy są?". Czarno widzę dalszą przyszłość, czaaarno
Obrazek użytkownika Anka1
Obrazek użytkownika Weteran Polski
6 lat temu Rysio? A gdzie poizostali kolesie z cmentarza i CPNu?Oni sami nie wiele zdziałają ale jak nimi pokieruje swetru i przlatały bikiniarz  sznfeld to już bedzie grupa zorganizowana i wtedy mogą wzbudzić zainteresowanie obyczajówki jak i pozostałych słuzb specjalnych powołanych do likwidacji zagrożen. Czy w PE odbędzie się debata w sprawie Mieszka Pierwszego ?
Obrazek użytkownika Anka1
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
6 lat temu Anka1 Masz wiele racji. Zresztą historia nas nauczyła, że nie ma co liczyc na sojuszników zachodnich a więc trzeba sie samemu rozwijać tak, zeby ewentualnie byc gotowym na agresję (m.in armia, ale tez cyberprzestrzeń, bo ona jest dzisiaj orężem walki hybrydowej).  Kontekst miedzynarodowy w czasie tragedii smoleńskiej był chyba najistotniejszym elementem wpływajacym na zachowanie naszych sojuszników. Musimy niestety sobie zdać zprawę, że na razie - mimo naszej wielkości, ludnosci i historycznego znaczenia  - geopolitycznie jesteśmy tylko pionkiem lub może skoczkiem i to wszystko. Nasza pozycja zależy od geopolityki wielkich mocarstw. Pamietajmy, że wtedy Obama prowadził politykę resetu z Rosją. Stąd zaniechanie budowy u nas tarczy antyrakietowej. L. Kaczyński wtedy był niewygodny dla USA i oczywiscie NATO i Rosji. Jedgo uratowanie niepodległości Gruzji w 2008 roku było niechcianym posunięciem podczas polityki resetu.  Oczywiście jestem przekonany, że wszyscy w NATO wiedzą jak było i wie to też polski rząd czy prezydent. Wtedy prawda mogłaby doprowadzić do konfliktu, ale szkoda, że NATO nie zareagowało. To nauczka na przyszłość - musimy sami być mocni... A przeiceż za rządów PO armia sie praktycznie rozpadła a Komorowski nawet mówił o wyjsciu z NATO.  Teraz sytuacja geopolityczna jest inna i lepsza dla Polski. USA chcą mieć spokój w Europie a jednocześnie mieć jakiś swojego w niej konia, który zapewni interesy USA w Europie. Takim ich koniem jest Polska. Stąd przecież ta afera tasmowa. Tusk nie gwarantował USA interesów europejskich bo to opcja niemiecko-rosyjska. Polska to opcja proamerykańska i w części proizraelska (tez mi sie to nie podoba, ale tak geopolitycznie jest). USA postawiły na PiS i polską prawicę. I sądzę, że tak będzie jeszcze co najmniej przez 5 lat... chyba, że wybory w USA wygra H. Clinton, co byłoby dla Polski tragiczne w skutklach podobnie jak wybóe Obamy. Najlepszą dla nas wiadomoscią byłbny start D. Trumpa w wyborach i jedgo zwyciestwo, ale zobaczymy... Ogólnie zaś gdy wygra republikanin (a poowinien) to mamy spokówj i pewność poparcia naszego rządu i prezydenta.  Pozdrawiam P.S. Wielu przywódców z okresu 2010 roku juz dzis nie rzadzi lub może wkrótce jak Angela stracxić władzę 1 Kto i dlaczego boi się J. Kaczyńskiego?
Obrazek użytkownika Anka1
Obrazek użytkownika opornik45
6 lat temu @anka1 Polskie feministki protestować nire będą. Już maja w szafach burki poszyte na mierę i tylko czekają kiedy dosiądą czystej krwi arabów. Bo tutaj w Polsce to je tylko czas posuwa. 1 Dość już pomarańczowo-brunatnego draństwa!
Obrazek użytkownika Anka1

Strony