Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Grasja
5 lat temu no niestety, skoro jest się "na świeczniku" i skończyło sie już  ...dziesiąt lat, nie wymawiając nikomu wieku, a i wykonuje się nie byle jaki zawód, to wypadałoby dojrzeć psychcznie i mysleć zanim wypowiada sie publicznie swoje opinie. Co prawda w polskim światku artystycznym pełno jest idiotów, ale raczej sprytnych niż pożytecznych, bo raz to im ktoś w ramach wdzięczności za dedykowaną służalczość załatwi teatr w Warszawie, a nawet drugi dla córki, a innym razem zrewanżuje się popłatną reklamą albo inną bardzo wymierną korzyścią materialną. Zatem owi "artyści"  działają zgodnie z zasadą "gdzie pieniądze, tam ojczyzna", szkoda tylko że robią to tak jawnie, nie poozostawiając żadnych watpliwości co do swoich niskich motywacji. Cóż, jak to już kiedyś napisano w przypadku innego przedstawiciela owych artystów - Krzywego Olbrycha, oni jedynie odtwarzają na ekranie lub na scenie szlachetne postacie, ale sami nie posiadają takich cech!!! Niestety należałoby tu wspomniec mało popularne powiedzenie o "chamelitach"!!!!
2
Jak nisko upadł Marek Kondrat...
Obrazek użytkownika spas
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
5 lat temu My rozpatrujemy zrodniarzy naszymi wartosciami i naszym pojeciem posiadania sumienia,wyobrazamy sobie ze ich wlasnie sumienie gryzie. Ale czy te szamty ,zdrajcy ,sprzedawczyki mordercy smolenscy pokacapskojewrejska banda ma jakies sumienie?Czy zeczywiscie ich cos gryzie tak jak bysmy sobie to wyobrazali? Watpie. A szkoda! Ale napewno boja sie zeby ktos z tego morderczego spisku nie sypnal,bo go moga nie zdzayc usamobojczyc i jak sie worek rozsypie to moze byc ciezko A wystrczy zeby ktos zaczol puszczac informacje a sluzby juz dla prewencji zlikiduja podejzanych wlacznie z tymi co nic nie wydali jeszcze. Moze tez boja sie odrodzonych SZTYLETNIKOW czy AKowskich egzekutorow sadow podziemia polskiego. Ale mama nadzieje ze jednak taka Kopacz wciaz w nocnych snak kopie w ziemi smolenskiej i przesiewa ziemie i ze Sikorski w kazdym samolocie ma sraczke Tusk ma dozymetr przy sobie i kazdy napoj bada czy nie ma w nim Polonu, Turowskiemu czy Barowi snia sie caly czas drgajace ciala ofiar ze Smolenska,a Komoruski w czasie snu ciagle rozwiazuje rebus z zyrandolem i sznurem i nie moze go rozwiazac.
1
Smoleńsk, zbrodnia nieukarana…do czasu
Obrazek użytkownika spas
Obrazek użytkownika Weteran Polski
6 lat temu Młodzi wykształceni zapomniałeś dodać że;wykształceni inaczej.To że mają dyplomy jakis tak uczelni,które są kierowane w wiekszości przez komuszych wykładowców nie znaczy że są oni wykształceni na potrzeby współczesnego Panstwa Polskiego.Nauczeni co to jest Patriotyzm ani też nie mają pojęcia co znaczy słowo POLSKA.To arbajterzy na potrzeby POprawnego postępowania w celu nabijania kasy obcemu,który płaci i wymaga a takiego debilka potrzebuje do pilnowania jego interesu na terenia RP.
4
Upadek kontrolowany
Obrazek użytkownika spas
Obrazek użytkownika Weteran Polski
6 lat temu Zalecenia Już w roku 1978 były zalecenia przyszłościowe wskazujące na utrudnianie połaczeń telefonicznych zmniejszenia dostaw żywności do sklepów ze wskazaniem na zwiększenie dostaw alkoholu i inne utrudnienia.To wszystko było wydane w biurze politycznym kc pzpr w formie okulnika do wiadoomości wąskiej grupy okęgo warszawskiego pierwszych sekratarzy dzielnicowych pzpr-ów.W okulniku tym była tez zawarta sugestia o pozyskiwaniu informacji szczególnie w srodowiskach robotniczych.Nie było wzmianki o wynagrodzeniach.
4
Upadek kontrolowany
Obrazek użytkownika spas
Obrazek użytkownika zuberegg
6 lat temu spas Albo podatności na propagandę
8
Coroczna klęska Komorowskiego
Obrazek użytkownika spas
Obrazek użytkownika jazgdyni
7 lat temu @spas Witam   Wkrótce dużo więcej o tym napiszę. A zaczęło się już w 1953 jako Project MK-ULTRA, prowadzony przez agendę CIA. Mimo, że nie było jeszcze komputerów, już założono manipulację mediami.   http://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKUltra   Pozdrawiam
4
Biuro Manipulacji Internetem – czy tak to działa?
Obrazek użytkownika spas
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
7 lat temu @Lupo Nie będę mógł już zbyt długo ani pouczać ani przypominać im o ich obowiązkach, bo w ubiegłym tygodniu dostałem od konsylium lekarskiego informację, że ważność mojego biletu na pobyt w tym ziemskim teatrze się właśnie kończy i mam przygotować się tak sam jak i swoich bliskich do mojej podróży w nieznane. Tak więc życzę tego każdemu, kto będzie chciał to czynić w przyszłości, pouczać, przypominać, a nawet karcić niepokornych idiotów, którzy pochodzą wszak nie z siewu, prawda? Tak więc o przeczytania. Pozdrawiam. Obibok na własny koszt
0
Solidarność nie będzie już bronić pracowników
Obrazek użytkownika spas
Obrazek użytkownika Budyń78
7 lat temu Re: @Budyń78 - Wasiukiewicz i "pozbawianie podstaw godnościowych mi się jednak ten pierwszy wydaje najgorszy, ostatni byłby dla mnie zupełnie ok, gdyby nie nadtytuł. Natomiast ogólnie jest tak - widzę to i i Wasiukiewicza, i np w tekstach Szymona Majewskiego przytaczanych w "Przemyśle pogardy", że część żartów sama w sobie wydaje mi się dopuszczalna. Problem zaczyna się wtedy, gdy one funkcjonują jako część większego, o wiele gorszego zjawiska. Nawet i bez takiego założenia autorów. Tylko jak wierzyć w brak złej woli Wasiukiewicza w obliczu tych wszystkich sytuacji opisanych powyżej. A przy tym facet cały czas rysuje też dla strony Ewy Stankiewicz... Pozdrawiam
0
Hofman odbija się czkawką
Obrazek użytkownika spas
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu Poddaję się! Będzie przecież w Europie tak, jak to teraz jest w Arabii Saudyjskiej, Iranie i innych krajach muzułmańskich. Obowiązkowe tęczowe parady, homoseksualna propaganda na każdym kroku, o adopcjach nie wspominając. Kraje islamu to istny raj na ziemi dla homosi płci obojga. Innymi słowy, mądrze prawisz.
0
Bez kompasu moralnego ludzkość skazana jest na zagładę.
Obrazek użytkownika spas
Obrazek użytkownika lupo
7 lat temu No !!! nie byłbym tego taki pewny. To właśnie islamiści rządzić mogą wspólnie z degeneratami.
0
Bez kompasu moralnego ludzkość skazana jest na zagładę.
Obrazek użytkownika spas

Strony