Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika elig
8 lat temu @Satyr elig: To jest rodzaj demonstracji, ale nie dla gawiedzi.
0
Tusk kontra Urban - pionierski pomysł premiera
Obrazek użytkownika Katarzyna
Obrazek użytkownika PP
8 lat temu SG Przepraszam, ale nie wysłuchałam do końca - zasnęłam. ;-)
0
Preisnera wyznanie wiary
Obrazek użytkownika Katarzyna
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu No to Dratwa3 - przystępuję jutro do zaprojektowania... ... urządzenia o nazwie... "propagantomat" :-) Nie będzie potrzeby w niego dmuchać. Wystarczy, że badany odpowie do mikrofonu w urządzeniu na pięć pytań, a analizator przetransponuje wynik na promile... co ja mówię!... na procenty uległości propagandowej (PUP). Przyjmuję górną granicę dopuszczalnych PUP na poziomie... 10%. Powyżej tej granicy, osobnik zostanie zakwalifikowany do... leczenia w zakładzie (wiecie, w jakim), ale nie w tym, w ktorym bezskutecznie jest leczony niejaki Stefek od szczawiu i mirabelek. Tam... odwalają "kichę", aby tylko mieć kasę z NFZ-u, bez względu na skutki leczenia.  Pozdrawiam, Satyr  ________________________  "I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".   (ks.J.Popiełuszko)
0
No to siup w ten głupi dziób!
Obrazek użytkownika Katarzyna
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu Re: Re: Re: Ty 5 ja 1000 Tak. A więc metoda polemiczna, przepraszam - arytmetyczna, przepraszam - kombinatoryczna, pozostaje bez zmian. Tego się właśnie spodziewałem. Kombinatoryka stanowi tu swoistą alegorię.
0
Czy państwo polskie zda ten egzamin ???
Obrazek użytkownika Katarzyna
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu @awangardahh Pamiętam bardzo dobrze te czasy. Co niektórzy byli przekonani, że będą prywatyzowane tylko te zakłady, które mają ujemny bilans i są "na garnuszku" państwa, oczywiście poza placówkami służby zdrowia, oświatowymi oraz wszelkimi służbami bezpieczeństwa państwa.  A tu łup... zamach na najlepsze kęsy. Nawet na te, które z punktu widzenia bezpieczeństwa państwa (np. energetyka, banki) powinny być pod ścisłym nadzorem i kontrolą państwa. I temu właśnie sprzeciwiał się Jan Olszewski. Pozdrawiam, Satyr  ________________________  "I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".   (ks.J.Popiełuszko)
0
Z cyklu: „Od Mazowieckiego do Tuska” (10) – Jan Olszewski
Obrazek użytkownika Katarzyna
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu contessa Szczurbiurowy pokazał swoje prawdziwe oblicze. Oblicze złowrogie i podłe. Dyskutujemy tu sobie o jego postępkach i o jego podejrzanej przeszłości. Ponieważ jest to człowiek, który usunął komentarz, nic nas już jeśli chodzi o tego typka nie zdziwi. Teraz już wiesz...
1
Szczurbiurowy - Maciej Świrski usunął komentarz
Obrazek użytkownika Katarzyna
Obrazek użytkownika Thomas Jefferson
8 lat temu Witaj:) Pakosińska była niewątpliwą duszą KMN. Załuję, ze jej nie ma. A Górskim trochę się zasmuciłem... Psia kość, tak to jest gdy sie za bardzo kogs lubi, a potem.. ech.. Wiadomo, nie? Pozdrawiam! TJ.
0
Kabareciarz - czyli dał nam przykład Jakub Wojewódzki.
Obrazek użytkownika Katarzyna
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu http://www.czr.org.pl/ Informacje tam zawarte budzą raczej podejrzenia. Ta instytucja nic nie robi. A jak robiła, to szkodliwością wydobycia gazu z łupków się zajmowała. Śmierdząca sprawa...
0
Fu*king cracking ...czyli gaz z (g)łupków
Obrazek użytkownika Katarzyna
Obrazek użytkownika R.Zaleski
8 lat temu Re: Autor- toc to Polska jest juz krajem podbitym i okupowanym Obrona psychologiczna jest potrzebna właśnie przed takim myśleniem.
0
Obrona Totalna
Obrazek użytkownika Katarzyna
Obrazek użytkownika HdeS
8 lat temu Wbrew temu że jest to farsą, uważam, że jest czym się martwić. Czy nam się podoba czy nie, tak funkcjonujące państwo, oparte na porypanych dziwadłach, ma wpływ na nasze życie. Zwykle bardzo destrukcyjny. Ci co mają więcej oleju w głowie sobie z tym są w stanie poradzić. Ci co mają mniej pod czaszką, szybko zostaną postawieni po ciemnej stronie. Zapewniam Cię, że jest czym się martwić. HdeS
0
Czy Grodzka to lesbijka?
Obrazek użytkownika Katarzyna

Strony