Człowiek Pustułka

Obrazek użytkownika Krispin
Grafika komputerowa

Cóż poradzić, jak nic nie można poradzić?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (7 głosów)

Komentarze

No bo chyba ktoś jej za to płaci.

Sama pewnie nie wymyśliłaby takiej głupoty. Trzeba mieć całkiem nierówno pod sufitem!

Głupota podobno nie boli. Niektórzy natomiast twierdzą, że jest absolutnie nieograniczona. Dotychczas w to wątpiłam, ale być może...

I tak sobie myślę, że może dobrze byłoby przywrócić prawo z poprzedniej polskiej Konstytucji, które pozwalało na odebranie polskiego obywatelstwa osobom działającym przeciwko niepodległości i interesowi własnego Państwa. Bo wówczas te osoby traciłyby również mandat do reprezentowania naszej Ojczyzny na forum międzynarodowym. Znalazłoby się takich 25 wyrzutków poza Parlamentem Europejskim. Chyba że jakiś inny, "litościwy" kraj chciałby ich "przygarnąć" i umieścić na swoich listach kandydatów do EP. Ale te inne "postępowe" państwa mają własnych chętnych do korzystania z europejskich "fruktów". A czy jest jakiś inny sposób na pozbycie się takich szkodników?

Vote up!
6
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1637152

...podpisany przez szwagra "człowieka Bobra" - "Człowieka Pustułkę". Może ma to związek z "pustakiem", jakim okazała się Janka. Tych słów nie wypowiedziała, ale masę innych bzdur niestety tak.

Obywatelstwa nie można odebrać - mówi o tym Powszechna Deklaracja Praw Człowieka i akty z niej wynikające, podpisane przez Polskę. Niestety. Ale podzielam to oburzenie. Chciałoby się jakoś uciszyć tych jątrzących szkodników. W demokracji to trudna sprawa.

Vote up!
7
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1637158

Toteż nie chwyciłam dowcipu, a w świetle dotychczasowych wypowiedzi Ochojskiej wydawał się on wielce prawdopodobny.

Pozostaje żywić nadzieję, że ta "humanitarna akcja" nie zostanie po raz kolejny wybrana do Parlamentu Europejskiego.

Skoro jednak mowa o głupocie - można obawiać się, że głupia osoba znajdzie wystarczającą liczbę równie głupich wyborców.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1637275

Odebranie obywatelstwa i banicja do kraju na rzecz którego się prowadzi działalność.

Tylko, kurczę, jak to teraz udowodnić bez narażania się na zarzuty o brak "praworządności"?

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1637290

tłumaczyłem Ci, że sekcja ta jest dla prac, które są autorskie i zajmują trochę większą ilość czasu niż wciśnięcie print-screen i zapisanie przyciętego obrazu lub wklejenie latającego po sieci mema.

Vote up!
6
Vote down!
-4

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1637283

...przy ponownym nadawaniu rangi grafika tłumaczyłem Ci, że zdecydowana wiekszość grafik publikowanych przeze mnie w tej sekcji to MOJE PRACE AUTORSKIE, których wykonanie zajmuje trochę więcej czasu niż "wciśnięcie print-screena i zapisanie przyciętego obrazu lub wklejenie latającego po sieci mema". Podobnie jest w tym wypadku, Ta grafika jest w całości mojego pomysłu, z moim AUTORSKIM tekstem i przeze mnie wykonana. Masz jeszcze jakieś uwagi?

Owszem, zdarza mi się opublikować w tej sekcji tak naganne rzeczy jak:
to>>> komentarz do aktualnych wydarzeń (7 pozytywnych ocen)
to>>> z okazji 1 listopada (5 pozytywnych ocen)
to>>> ważne wydarzenie w historii Polski (5 pozytywnych ocen)
to>>> przypomnienie grafiki sprzed roku (5 pozytywnych ocen)
to>>> w rocznicę urodzin poety (spałowane przez wiadomo kogo)

Sądziłem, że to właściwe miejsce, na takie krótkie zajawki, nie będące notkami. Tak bardzo drażni Cię to urozmaicenie tej sekcji? Z tego powodu aż tak cierpisz?

Vote up!
5
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1637360

Poziom tych prac jest słaby - nie takiego tu oczekuję. W ostatnich 3 grafikach to nawet nie wiem co jest tym autorskim wkładem. Na przykład - bardzo szanuję Marszałka, ale każdy potrafi znaleźć w Google jego zdjęcie i wkleić.

Nie jestem już pewien czy jesteśmy w stanie osiągnąć stan porozumienia, w którym ja precyzyjnie formułuję oczekiwania, a Ty te oczekiwania rozumiesz. Mam wrażenie jakby drażnił się ze mną mój 12 letni syn, który "na wszystko ma odpowiedź" i na każdym kroku udowadnia wyższość swojego "logicznego" rozumowania. 

Vote up!
1
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1637748

...co "jest tym autorskim wkładem" w pracy, w której pomysł, tekst widoczny w pracy, oraz całość wykonania jest MOJEGO AUTORSTWA, to chyba czas, żebyś zapytał o to swojego 12-letniego syna. Wyjaśniłem to już wcześniej, ale zamiast wycofać się ze swojego chybionego zarzutu w stosunku do tej pracy, odebrałeś mi rangę. OK. Wolno ci, ale nie tłumacz się teraz tak beznadziejnie. Oczywiście nikt nie każe ci lubić moich prac. Powtórzę zatem, skoro tak cierpiałeś z powodu ich poziomu, podjąłeś jedynie słuszną decyzję.

 

 

A poniżej tekst, którego chyba nie zauważyłeś przy zdjęciu Marszałka. Dość krótki, więc można było nie zauważyć:


16 listopada

"Notyfikacja" to wg Słownika Języka Polskiego "urzędowe zawiadomienie, podanie do wiadomości innemu państwu lub grupie państw ważnego faktu, postanowienia". Jedna z najważniejszych notyfikacji w naszej historii miała miejsce 16 listopada 1918, kiedy Wódz Naczelny - Józef Piłsudski poinformował świat o zmartwychwstaniu państwa polskiego.

    Do P. Prezydenta Stanów Zjednoczonych,
    Do Królewskiego Rządu Angielskiego,
    Do Rządu Rzeczypospolitej Francuskiej,
    Do Królewskiego Rządu Włoskiego,
    Do Cesarskiego Rządu Japońskiego,
    Do Rządu Rzeczypospolitej Niemieckiej i do Rządów wszystkich Państw wojujących i  neutralnych

    Jako Wódz Naczelny Armii Polskiej, pragnę notyfikować rządom i narodom wojującym i neutralnym istnienie Państwa Polskiego Niepodległego, obejmującego wszystkie ziemie zjednoczonej Polski.

    Sytuacja polityczna w Polsce i jarzmo okupacji nie pozwoliły dotychczas narodowi polskiemu wypowiedzieć się swobodnie o swym losie. Dzięki zmianom, które nastąpiły wskutek świetnych zwycięstw armii sprzymierzonych - wznowienie niepodległości i suwerenności Polski staje się odtąd faktem dokonanym...

    Wódz Naczelny
    Piłsudski

    Za Ministra Spraw Zagranicznych
    Filipowicz

     
    Warszawa, 16 XI 1918 r.
    (całość notyfikacji: tutaj>>>(link is external))

Co ciekawe pierwszym państwem, które uznało niepodległość Polski były... Niemcy. Miało to miejsce 20 listopada 1918 r. Większość państw zachodnich - naszych przyszłych "przyjaciół" - zdecydowała się na to dopiero w lutym roku następnego.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1637793

Wobec ogromu cierpień, jakie to wywoływało, dalsze tolerowanie mnie w tej randze byłoby zwykłym masochizmem. Zdrowie najważniejsze.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1637375