To nie jest żart - Ostrzeżenie przed wielkim zamachem w 2012 roku w Europie

Obrazek użytkownika ciociababcia
Artykuł

 

  "Prowokacja na 10 czerwca - czy to jest możliwe?"
alex38waw

"Prowokacja na 10 czerwca - czy to jest możliwe? wpis nr 118 - 20/05/2012
 

Piotr Bączek - były szef Zarządu Studiów i Analiz Służby Kontrwywiadu Wojskowego, były członek Biura Bezpieczeństwa Narodowego (po objęciu urzędu Prezydenta RP przez Bronisława Komorowskiego został z BBN wyrzucony) - opublikował na łamach serwisu wPolityce.pl bardzo interesującą analizę pt.: "Czy ktoś szykuje prowokację na Euro2012? Powtórka z „Dworca Wschodniego”?" na temat potencjalnych prowokacji oraz prób wywołania zamieszek, które będą stanowiły zagrożenie dla porządku publicznego podczas EURO2012.
 

Bączek w swoim tekście zwraca szczególną uwagę na poszczególne fakty:

1) Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej rozpoczynają się 8 czerwca;

2) Piłkarska reprezentacja Rosji będzie mieszkała w warszawskim hotelu "Bristol", który sąsiaduje bezpośrednio z Pałacem Prezydenckim i miejscem uroczystości upamiętniających katastrofę smoleńska;

3) 10 czerwca na Krakowskim Przedmieściu, przed Pałacem Prezydenckim, odbędą się uroczystości związane z kolejną miesięcznicą tragedii smoleńskiej;

4) 12 czerwca ma zostać rozegrany mecz Polska - Rosja;

5) Zgodnie ze słowami szefa MSW Jacka Cichockiego, Rosjanie wynajęli jedynie pół hotelu Bristol. W praktyce oznacza to, że hotelu nie będzie można zamknąć dla osób z zewnątrz i teoretycznie każdy będzie mógł do niego wejść.
Autor analizy słusznie zauważył, że takie sąsiedztwo dat, miejsc oraz osób stanowi "swoistą mieszankę wybuchową" i jest "potencjalnym zagrożeniem dla porządku publicznego"."
 

 

 

"Obawiam się niestety, że 10 czerwca może dojść do zewnętrznej prowokacji, której celem będzie wywołanie zamieszek na Krakowskim Przedmieściu. Nie wykluczone, że wystarczy parę głupich zdań, jakaś przepychanka i prawdopodobnie nikt już nie będzie panował nad rozemocjonowanym tłumem ludzi. W takim przypadku skandal o charakterze reputacyjnym to najłagodniejsza forma niekorzystnych konsekwencji dla naszego państwa. Można sobie wyobrazić dużo gorsze...
 

W tym momencie powstaje szereg pytań

- czy decyzja o ulokowaniu rosyjskich piłkarzy w hotelu Bristol, vis a vis Pałacu Prezydenckiego, była decyzją przemyślaną i podjętą z premedytacją?

- Dlaczego polskie władze, przewidując, że 10 czerwca na Krakowskim Przedmieściu może być nerwowo, nie uniemożliwiły Rosjanom takiego wyboru?

- Czy ktoś rzeczywiście planuje jakąś prowokację? Jakie konsekwencje może to przynieść dla turnieju, naszego państwa, aktualnej geopolityki?

- Co jeśli dojdzie do najgorszego? Dlaczego polskie władze nie reagują?"
 

 

 

Hotel Bristol na Krakowskim Przedmieściu; bezpośrednio za nim znajduje się Pałac Prezydencki (.wikipedia.org/wiki/Plik:Hotel_Bristol_w_Warszawie)
 

"W sieci można znaleźć bardzo dużo opinii, z których jednoznacznie wynika, że umieszczenie rosyjskich piłkarzy w hotelu "Bristol" to nie jest przypadek, lecz celowe działania, policzone na to, że "pod hotelem drużyny rosyjskiej wybuchną antyrosyjskie zamieszki".

Nie da się ukryć, że takie rozruchy - jeśli by do nich rzeczywiście doszło - odciągnęły by na kilka tygodni uwagę od coraz gorszej sytuacji gospodarczo-politycznej w kraju, zaś media mainstreamowe znalazły by pretekst do rozpoczęcia bezpardonowych ataków na zyskującego w sondażach Kaczyńskiego, na którego natychmiast zrzucono by całość odpowiedzialności za zamieszki. W tym kontekście warto zacytować komentarz internauty o nicku "Stiopa Tankista" umieszczony pod analizą Piotra Bączka w serwisie wPolityce.pl: Należy przyjąć, że Rosjanie nie przypadkowo wynajęli pokoje w Bristolu.

Na takim szczeblu przy takiej imprezie nie podejmuje się przypadkowych decyzji. Wiadomo nie od dziś, że 10-tego będzie tam uroczystość i o to chodzi. Można przypuszczać, że "salon" spróbuje kolejny raz rozgrywki z Kaczyńskim: autorytety zaapelują o zaprzestanie organizowania uroczystości na Krakowskim Przedmieściu, zrobią z tego niesamowity raban. Zaprzyjaźnione stacje będą mówić tylko o tym jaki to niby Kaczyński niedobry i że tu takie święto, że goście w Bristolu, a on tu "dzieli", "jątrzy", "sieje nienawiść". Oczywiście potem wystarczy już tylko prowokacja i dojdzie do tragedii. "Oni" zrobią wszystko żeby nie mówić o braku lekarstw dla chorych na raka, o zapaści gospodarki, o zwolnieniach ludzi z pracy i o tym że nie ma dróg i nie będzie emerytur. Dziś już wiemy że Nowak oskarża PiS o brak dróg, a to dopiero wstęp. Szykuje się naprawdę jakaś wielka prowokacja. "Oni" nie cofną się przed niczym i wiedzą, że grają o "życie". Niech nikt nie próbuje wmawiać nam, że to zakwaterowanie Rosjan w Bristolu jest przypadkowe. Nie przypadkowo też Torwar oddany został jako eksterytorialny obszar dla Rosji gdzie nie będzie wstępu dla polskiej policji za to rządzić tam będą sowieckie służby specjalne. Ilu "kibiców" na Torwarze to będą kibice?

A wszystkiemu będzie przyglądać się "car" siedzący w "loży prezydenckiej" na stadionie... I jeszcze jeden komentarz dostępny pod analizą Bączka: Może ktoś ma przypadkowo zabić Kaczyńskiego? W rozruchach jakaś zabłąkana kula jak brzoza może znaleźć się w wybranym miejscu. Kaczyński musi bardzo na siebie uważać. Do 10 czerwca jest jeszcze sporo czasu. Jeszcze dużo można zrobić, by uniknąć ewentualnej prowokacji. Polskie służby mają niepowtarzalną okazję do wykazania się. Mam nadzieje, że będzie spokojnie. Boję się myśleć o najgorszych scenariuszach.
Źródło informacji i cytatów: - Artykuł Piotra Bączka opublikowany w serwisie wPolityce.pl -
"Czy ktoś szykuje prowokację na Euro2012? Powtórka z „Dworca Wschodniego”?""

http://niewygodne.info.pl/artykul/00118.htm

Brak głosów

Komentarze

 PRZED UKAZANIEM SIĘ TEGO FILMU NIE PRZYKŁADAŁAM WIĘKSZEJ WAGI DO POJAWIAJĄCYCH SIĘ OSTRZEŻEŃ O ZAMACH, CHOCIAŻ NIEKTÓRE POCHODZIŁY Z POWAŻNYCH ŹRÓDEŁ. PO TYM FILMIE MAM "DOŁA"\ Nie bez znaczenia jest również fakt podany przez tvp, że Prezes "coś tam zawiesza" na czas Euro i może pojawić się na stadionach????????? Tego już dla mnie było za wiele!!!
 

 

Chińska reklama Illuminati zapowiada wojnę w Europie?

Nie wiadomo co to jest – klip muzyczny czy reklama Euro 2012. Jeśli to drugie, to wygląda bardzo niepokojąco.
Być może jest to tylko fantazja twórców, takie nawiązanie do brutalnej przeszłości Polski, jednak pewne elementy wskazują na to, że film zawiera przekazy podprogowe – tzw. „subliminal messages”.
Dlaczego nawiązuje do karty Illuminati z 1995 roku, na której przedstawiony jest waląca się wieża Big Bena?
•Reklama – teledysk w jakości HD: http://www.youtube.com/watch?v=f4k7k-cnQGY
•Skrócona wersja: http://www.youtube.com/watch?v=-cJvZWc2d_8
•wersja piosenki bez animacji: http://www.youtube.com/watch?v=jU2rO-2CaqE
 

http://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2012/05/Euroo-2012-chinski-film-reklamowy-1.jpg
 

 

http://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2012/05/Euroo-2012-chinski-film-reklamowy-2.jpg
(Te linki otwierałam przez google chrome)

Dlaczego sprzęt bojowy – czołgi, karabiny, wyrzutnie rakietowe,nie wyglądają na archaiczne z II wojny światowej? Owszem, są i samoloty śmigłowe, ale bomby wyglądają jakoś inaczej…
Przyznam, że się naprawdę przestraszyłem jak zobaczyłem tę reklamę. Zburzony Berlin, Rzym, Londyn, Paryż ze stopioną wieżą Eiffla…
I te mistrzostwa na gruzach zburzonej Europy. Nie przemawia do mnie interpretacja, że sport jest ponad podziałami i ponad wojnami.
Warto by dokładniej przenalizowac ten film pod kątem ukrytych informacji. Od razu nasuwa mi się kilka pytań:
•Muzyka do złudzenia przypomina partyzancką ”Rozszumiały się wierzby płaczące”, no i jest Fantazja Impromtu Chopina •Dlaczego eksponowana jest koszulka nr.10 z nazwiskiem Hacken Lee, piosenkarza i prezentera futbolowego z Hong Kongu. Lee ma podpisany kontrakt z Universal Music Hong Kong, którego logo jest niemal cały czas widoczne w rogu. Przemysł muzyczny i filmowy jest całkowicie w rękach żydowskiej masonerii – Illuminati. •Cały czas przewija się NOW TV, czyżby chodziło raczej o NWO – New World Order – Nowy Porządek Świata? •Co oznaczają liczby na stopklatkach, jak ta na spodenkach: 365-24-17 (lub 7 na końcu) Zob. też:
 

•Bomby spadają na stadion.Tak Chińczycy promują Euro (TVN Warszawa)
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,bomby-spadaja-na-stadion-tak-chinczycy-promuja-euro,45680.html
Bomby spadające na stadion, żołnierze walczący z piłkarzami, wybuchający Big Ben, powalona Wieża Eiffla, zapadająca się pod nogami murawa. Wszystko to można zobaczyć w chińskim klipie promującym Euro 2012.
Na oficjalnym kanale Youtube Universal Music Hong Kong pojawił się niezwykły spot promujący Euro 2012. Nie znajdziemy w nim, ani polskich, ani ukraińskich symboli miast. Pojawia się za to londyński Big Ben, paryska Wieża Eiffla, rzymskie Koloseum, a nawet niemiecka Brama Brandenburska.
 

http://www.monitor-polski.pl/chinska-reklama-illumianti-zapowiada-wojne-w-europie/
 

komentarz: gość on 20 maja 2012 at 22:50 said: podkład muzyczny – inspirowali się melodią „Pożegnanie Słowianki” http://www.youtube.com/watch?v=lumCv1JIO64 , rosyjska pieśń wojskowa z 1912.
***************************************************

 Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#411851

 ~a co !: Szykują nam ZAMACH
link do strony ↑
czytajcie i rozsyłac gdzie sie da !!!
W 2012 roku CIA zorganizuje ogromne zamachy terrorystyczne podczas XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz podczas Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. Zamachy posłużą jako pretekst do poszerzenia totalitaryzmu, powszechnej inwigilacji i ograniczenia praw człowieka. Posłużą także jako pretekst do napaści NATO na Iran, ponieważ każda wojna potrzebuje Casus belli usprawiedliwiającego mordy i grabieże. Zamachy mają, więc wywołać u społeczeństw zachodu szok i niedowierzanie, chęć odwetu i żądze krwi. Gdy nagle zginą dziesiątki tysięcy ludzi tłum nie zastanowi się czy wskazany przez media i polityków sprawca jest nim w rzeczywistości. W rzeczywistości zaś będzie to klasyczna operacja typu „False Flag”. Takimi operacjami były chociażby „Incydent mukdeński” z 1931 roku dający Japonii pretekst do zajęcia Mandżurii, czy też „Prowokacja gliwicka” z 1939 roku dająca Niemcom pretekst do ataku na Polskę. Taką operacją, choć rząd amerykański się do tego nigdy nie przyzna był też zamach 11 września 2001 na WTC i Pentagon będący pretekstem do podboju Afganistanu i Iraku. Niestety tego typu operacją będzie też tegoroczny atak terrorystyczny podczas wspomnianych imprez sportowych.

Skąd wiemy o planowanych zamachach? Nie mamy, co prawda wglądu w proces decyzyjny CIA, mamy jednakże 6 przesłanek układających się w spójną całość:

1) Pierwsza przesłanka to wypowiedź krajowego szefa wywiadu USA Jamesa Clappera. Od wielu lat wszelkie możliwe media syjonistyczne prowadzą permanentną akcję propagandową mającą na celu ukazanie Iranu jako Imperium Zła marzącego o zniszczeniu świata. Z medialną akcją propagandową sprzężone jest prowokacyjne zachowanie syjonistycznych polityków USA i Izraela, którzy każdego dnia swoimi wypowiedziami jak i wydawanymi dyspozycjami starają się przygotować ludzi do wojny z Iranem. W nagonce na Iran stosowane są wszelkie środki od zaliczenia tego kraju do „osi zła” przez prezydenta Busha po zabójstwa irańskich naukowców i naloty dronów. Najnowszą odsłoną tej propagandowo-terrorystycznej kampanii jest właśnie wypowiedź krajowego szefa wywiadu USA Jamesa Clapera twierdzącego, iż Iran jest gotowy „do sponsorowania przyszłych ataków w USA lub przeciw naszym interesom za granicą” Powyższa wypowiedź zawiera dwie informacje. Po pierwsze świadczy o tym, że syjonistyczny reżim USA zamierza rzeczywiście zorganizować operacje False Flag dla rozpoczęcia wojny z Iranem. Po drugie ów sfingowany zamach będzie miał miejsce poza granicami USA.

2) Druga przesłanka to kreowany w mainstreamowych mediach i bezmyślnie powtarzany za nimi w mediach niszowych mit końca kalendarza majów w 2012 roku. Oczywiście jest to bzdura, oczywiście żadnego końca świata, nowej ery, przebudzenia i tym podobnych rzeczy nie będzie. W całej promocji tej daty chodzi tylko i wyłącznie o mentalne przygotowanie ludzi do nagłych zmian systemowych, zmian w organizacji społecznej i trybie życia. Cała wieloletnia kampania kreowania mitu 2012 roku ma za zadanie zminimalizować szok związany z tegorocznymi jak najbardziej przyziemnymi wydarzeniami- zamachem i zamordyzmem

3) Trzecia przesłanka to podpisana 31.12.2011 roku przez Baracka Obamę totalitarna ustawa „National Defense Authorization Act” określająca całe terytorium USA jako pole bitwy co pozwala US Army na aresztowanie obywateli USA w ich własnych domach, bez nakazów ani procesów. A także wprowadzanie porozumienia ACTA cenzurującego internet. Natężenie totalitarnych ustaw w ostatnim czasie sprawia wrażenie zabezpieczenia się syjonistycznych „elit” przed protestami społecznymi wynikającymi z nadchodzących wydarzeń.

4) Czwarta, piąta i szósta przesłanka dotyczą sfery symboliki. Syjoniści bowiem jako organizacja na poły okultystyczna przywiązującą do niej ogromne znaczenie. Przed atakiem na WTC w hollywodzich filmach i serialach pojawiło się mnóstwo zapowiedzi nadchodzącego ataku. Niestety zapowiedzi te zostały dostrzeżone dopiero po fakcie a i to przez niewielki procent społeczeństw. Pierwsza przesłanka z symboliki to logo XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie. link Już w 2007 roku, kiedy owe logo ujrzało światło dzienne ludzie na świecie dopatrywali w rzekomych cyfrach 2012 napisu ZION, po angielsku SYJON. Rzeczywiście znajdujący się pośrodku loga kwadrat nie ma żadnego związku z rzekomymi cyframi ma natomiast zastosowanie jako kropka nad i w wyrazie ZION

5) Druga przesłanka z symboliki to wydane w 1996 roku Karty Iluminatów przedstawiające kolejne wydarzenia prowadzące do wprowadzenia New Word Order. Karta przedstawiająca atak na WTC już się wydarzyła, karta przedstawiająca atak na Pentagon także, karta o tytule „Kill for Peace” także, to właśnie w ramach „Wojny o Pokój” wymordowano miliony ludzi w Afganistanie, Iraku i Libii. Karta, która wydarzy się teraz to „Combined Disasters”. link Przedstawia ona walącą się kamienną wieże zegarową przypominającą zarówno symbol Londynu – Big Ben, jak i symbol Warszawy – Pałac Kultury i Nauki. Ludzie uciekający przed kulą ognia prezentują różne typy rasowe, co albo symbolizuje wielokulturowe miasto albo międzynarodową imprezę. Być może jedno i drugie. Kolory ubrań uciekających osób są takie same jak kolory 5 obręczy symbolu igrzysk olimpijskich. link Wszystkie te kolory pojawiają się także w logo Euro 2012. link Czy to przypadek, że logo mistrzostw w Polsce i na Ukrainie jest stylizowane na kwiat z piłką zamiast pąku, czy tez może specjalnie ma taką formę, aby „wcisnąć” do logo imprezy kolor zielony i czarny? Uważamy, że to drugie.

6) Trzecia przesłanka z symboliki to okrągła liczba XXX. Podczas X Olimpiady w 1932 roku miał miejsce Wielki Kryzys, który pozwali bankom syjonistów wchłonąć mniejsze banki gojów. To także Wielki Kryzys wyniósł do władzy Adolfa Hitlera i NSDAP, których głupia polityka oparta o bezmyślne ludobójstwo, skończyła się budową państwa Izrael na palestyńskiej ziemi oraz powszechnym zakazem krytyki syjonistów jako przejawem „antysemityzmu”. Podczas XX Olimpiady w 1972 roku Palestyńczycy z organizacji „Czarny Wrzesień” zamordowali 11 izraelskich sportowców, co pozwoliło Izraelowi na dalsze represje w okupowanej Palestynie w ramach odwetu i „prewencji”. W tym zaś roku przypada XXX Olimpiada…

Co należy czynić? Przede wszystkim nie należy panikować. Nie popełniajcie samobójstwa, nie wyzbywajcie się majątku. Zachowajcie żelazne nerwy i zastosujcie się do poniższych rad:
- Skopiujcie ten tekst i wklejajcie wszędzie gdzie się da. Na swoje blogi, na wszystkie fora, pod wszystkimi artykułami, prześlijcie wszystkim znajomym. Poruszajcie też temat nadchodzącego zamachu w świecie realnym. Róbcie wszystko, aby uświadomić niebezpieczeństwo jak największej grupie ludzi.
- Jeśli macie taką możliwość pikietujcie w wolnym czasie pod ambasadami i konsulatami USA i Izraela. Skandując „WIEMY O ZAMACHU” Być może, jeśli protest będzie masowy syjoniści zrewidują plany bądź też ograniczą skale aktu terrorystycznego.
- Jeśli atak nastąpi a media, służby i politycy zaczną oskarżać Iran. Domagajcie się prawdy.
- Jeśli możecie zróbcie zapas konserw na parę tygodni. Nie wiadomo, jaki chaos może zapanować w gospodarce po atakach. Pamiętajcie przezorny zawsze ubezpieczony.
- Jeśli macie bilety na stadiony, nie idźcie na nie! Przebolejcie zmarnowanie pieniędzy. Nie wiadomo, którego dnia i na którym stadionie będzie atak. Być może właśnie na zawodach, na które macie bilet.
- Jeśli mieszkacie w Londynie bądź też miastach organizatorach Euro, starajcie się w czasie wspomnianych imprez przebywać jak najwięcej poza miastem. Jeśli nie macie takiej możliwości przebywajcie jak najwięcej w domu. Iran to kraj ponad 2 razy ludniejszy od Afganistanu czy Iraku. Nieporównanie bardziej cywilizowany i bogatszy. Tak, więc aby wywołać w społeczeństwach zachodu żądze ataku na ten kraj, tegoroczny zamach musi być naprawdę potężny. To nie będzie ani zamach pokroju bomby w Mińskim metrze z 2011 roku, ani zamach pokroju bomby w Londyńskim autobusie w 2005 roku. Tegoroczny zamach będzie nawet większy od tego z 11 września 2001 roku. Być może zostanie użyta broń masowego rażenia. W 1997 roku generał Aleksander Lebiedź podał informację, że w rosyjskich magazynach jądrowych brakuje około 100 przenośnych bomb walizkowych. Najpewniej ich wcale nie brakuje. Najprawdopodobniej są one wciąż w posiadaniu kontrolowanego przez syjonistów KGB, bądź część z nich została przekazana bratnim CIA i Mossadowi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wymienione służby użyły ich a winę zrzuciły na Iran zarzucając mu kupno tego typu broni wiele lat temu na czarnym rynku.

Nie chcemy was straszyć, nie chcemy narzucać wam żadnych poglądów ani zmuszać do jakichkolwiek działań. Na spokojnie przemyślcie wszystko, co jest powyżej napisane i samodzielnie oceńcie czy mamy racje czy też jesteśmy wariatami.

http://edgier25.wordpress.com/2012/03/26/uwaga-mroczny-komentarz-opublikowany-na-stronie-onetu-ukazal-sie-wczoraj/

 

Stadiony koncentracyjne?
Przeczytajcie dokładnie ten artykuł: http://wyborcza.pl/1,76842,11576219,Stadiony_na_Euro_nieprzygotowane_do_sadzenia_doraznego_.html
O tym, że stadiony można wykorzystać do więzienia i mordowania ludzi to dokładnie wiemy. Mało kto jednak mógł sadzić, że remonty przed Mistrzostwami mogły być pretekstem do takich zabezpieczeń, że stadion mógłby się stać więzieniem. Podobnie z wszelkimi galeriami i centrami handlowymi – zauważcie jak są solidnie zbudowane. Większość dużych miast posiada je wygodnie – przy dworcu. Ale także wygodnie dla transportów wojsk! Mogą służyć świetnie jako koszary.
Przypadek, czy planowe działanie?

http://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/20/wydarzenia-i-komentarze-21-kwietnia-2012-r/

(Czy mogą też być galerie handlowo- koncentracyjne?)

***************************************************

 Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#411852

 Agent Mossadu: terroryści są w Polsce i planują zamach

Legendarny agent izraelskiego Mossadu Juval Aviv, o którym opowiadał film “Monachium”, twierdzi, że terroryści już są w Polsce i wykonują operacyjną pracę.

Niedługo zostanie ogłoszone, że USA miały w Polsce przynajmniej jedną tajną bazę, gdzie torturowały jeńców z Iraku, Pakistanu i Afganistanu. To zwróci uwagę terrorystów. Po raz pierwszy Polska może stać się krajem, któremu będą przyglądać się terroryści. Oczywiście macie dla nich dodatkową okazję. To jest Euro 2012 – mówił w TVP Info Juval Aviv.

Były oficer Mossadu uważa, że terroryści są już w Polsce od jakiegoś czasu. Sprawdzają lokalizacje, zajmują się logistyką, planowaniem. I uważam, że tym razem mogą uderzyć w transport masowy: pociągi czy autobusy, a także w dworce czy hotele, czyli miejsca, gdzie gromadzą się ludzie. Tam łatwo jest zaparkować ciężarówkę z materiałem wybuchowym czy dokonać zamachu samobójczego. To jest coś, czego Polska nie doznała. Dlatego ludzie nie zdają sobie sprawy i nie są na to przygotowani – alarmuje izraelski ekspert.

Były agent jest też przekonany, że polska opinia publiczna nie została uczulona, że coś takiego jak zamach może się zdarzyć, a atak terrorystów może być dla Polaków, taką samą ogromną niespodzianką, jaką dla Amerykanów był 11 września 2001.

Aviv sugeruje, że ludzie muszą przygotować się na potencjalne zagrożenie. Rodziny powinny np. wcześniej ustalić, kto w razie zamachu ma odebrać dzieci, czy gdzie się spotkać. Po zamachu na WTC, na ulicach Nowego Jorku można było zobaczyć setki płaczących dzieciaków błąkających się po ulicach. Te dzieci szukały rodziców, których część już nie żyła – mówi ekspert.

Jak mówił w TVP Info, najważniejsze jest, aby także ludzie zwracali uwagę na to, co się dziej wokół nich. I reagowali na tajemnicze pakunki, dziwne samochody czy podejrzanych ludzi.

Juval Aviv to legenda izraelskich tajnych służb. To na nim wzorował się Steven Spielberg kręcąc film “Monachium” o zamachu terrorystycznym na reprezentację Izraela podczas olimpiady w 1972 roku.

Więcej: wiadomosci. dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/387939,byly-agent-mossadu-ostrzega-przed-euro-terrorysci-sa-juz-w-polsce.html

Jan Piński
Szef Wiadomości Nowego Ekranu

KOMENTARZ BIBUŁY: Co przygotowują nam służby specjalne obcych państw, których agenci rezydują i operują w Polsce, bo przecież nie z dobrej woli i dla “dobra Polaków” agent Mossadu dzieli się takimi informacjami w publicznej telewizji. Co zatem chciał przekazać w swoim “ostrzeżeniu” agent Mossadu, i komu?

Ciekawe też czy gdy już dojdzie do tych “zamachów terrorystycznych”, do których przygotowują nas oficerowie wywiadu obcych państw, nie zobaczymy świętujących i radujących się ich agentów (a może i współwykonawców) na ulicach, dokładnie tak jak to miało miejsce w Nowym Jorku gdzie pięciu izraelskich Żydzi cieszyło się z widoków palących się wieżowców. (Czytaj: “Policjant, który zatrzymał radujących się z wydarzeń 9-11 Żydów – ujawnia szczegóły”

http://www.bibula.com/?p=55740

******************************************************

 Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#411853

Pamiętam, kiedy w sobotę, przed niedzielnym pochówkiem Marii i Lecha Kaczyńskich,na Placu Piłsudskiego miał się odbyć symboliczny pogrzeb wszystkich Ofiar katastrofy smoleńskiej, to wszystkie media przez kilka dni informowały o zagrożeniu, który niesie popiół wulkaniczny.
Omawiano makabryczne objawy typowych doznań, które niechybnie czekają uczestników uroczystości, jeśli ci, wybiorą się tam pomimo ostrzeżeń.
Zwłaszcza osoby starsze(w domyśle; mohery) miały paść ofiarą morderczego pyłu.
Zalecano specjalne maski :)

Nie dajmy się zwariować.Propaganda zaczęła przygotowywać bezpieczny grunt, by nic nie zepsuło "najważniejszego wydarzenia w dziejach Polski".
Trzeba przecież napędzić stracha "ciemnemu ludowi smoleńskiemu", by nie wylegał na ulice, kiedy zapełnią je goście ze świata:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#411857

Cos sie szykuje z pewnoscia,czytajac rozne zrodla.Wszystko owiane jest tajemnica.Na pewno beda demonstracje,w ktorych bedzie okazja do zlikwidowania kogos.W takim zamieszaniu nawet nikt moze nie zauwazyc.
Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

someone

#411854

Ten film ma się nijak do, przecież radosnego, wydarzenia sportowego.

Świat zwariował, gdyby nie wypowadali się ludzie, którzy są autorytetami w kwestii, może nie zwróciłabym szczególnej uwagi na ten zamach. Jednak zamachy na świecie mnożą się szybciej od królików.

**********************************************

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#411856

Czy zauwazyla Pani,ze ta notka jest ukryta?Nie ma jej nigdzie,tylko w najnowszych odpowiedziach.
To sie nazywa niepoprawna demokracja?
Manipulacje,oszustwa ,podobne jak u Jankego.Przestane chyba tu cokolwiek pisac,bo wyglada mi to na agenture.
Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

someone

#411858

 

czy dobrze zrozumiałam, ale ten wpis jest na polecankach. Po prawej stronie portalu (w tej chwili na 2-im miejscu. Nie jest ukryty.

*************************************************

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#411860

To nie jest notka, tylko polecany artykuł. Zatem można było go komentować, ale jest w pasku polecanek. http://www.niepoprawni.pl/content/nie-jest-zart-ostrzezenie-przed-wielki... I po co takie nieuprawnione wnioski ? jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio. jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#411864

Witam,
jak sądzę, nie tylko takie scenariusze są szykowane, jednak wątpię, czy sami będą prowokować.

Wystarczy tylko, że te puzzle się złożą.

Nikt nie przewidział Smoleńska i obawiam się, że wielu rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Co nie oznacza, iż powinniśmy milcząco przyzwalać i nie analizować sytuacji.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#411855

  Wizyta Brzezińskiego (17.o5.2012) nie pozwala mi spokojnie spać. Zawsze po Jego wizytach są znaczące (nieprzyjazne dla Polski) wydarzenia, w tym zamach w Smoleńsku.

Obama akceptuje w USA prawo „międzynarodowe”

•http://fromthetrenchesworldreport.com/obama
-signs-executive-order-declaring-international-law-for-the-united-states/14439

Kolejne niezgodne z Konstytucją posunięcie Obamy. Trudno go zresztą nazwać prezydentem, skoro sfałszował akt urodzenia i nawet sięz tym nie ukrywa.

Tym razem podpisuje „standaryzację” prawa międzynarodowego, co oznacza, że ani Kongres ani żadna instytucja prawna nie może zablokować egzekucji niezgodnych z Konstytucją zarządzeń. W ten sposób „legitymizuje” możliwą inwazję obcych wojsk na USA czy też powszechną konfiskatę broni. Autor artykułu ostrzega, że jest to dokładnie to samo co zastosowali bolszewicy w Rosji, co w dalszej kolejności prowadziło do ludobójstwa. Wcześniejsze „prawa”, które jednym pociągnięciem pióra (co jest całkowicie niezgodne z Konstytucją) wprowadziłObama, są akceptacją agresywnego totalitaryzmu, który de facto czyni z obywateli niewolników. NDAA zezwala np. na więzienie czy nawet zamordowanie obywateli przez agencje rządowe bez jakiegokolwiek wyroku...

NDAA nazwano nawet "konstytucją globalną" - może polecił Komorowskiemu dostosowanie naszego "prawa" do podległości tej "konstytucji"?

To jednak nie przesądza o operacji "fałszywej flagi", co m.in.pozwoli na wprowadzenie stanu wojennego.

Zajrzyj w wolnej chwili na:

http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=32&start=200

http://www.wis.org.pl/forum/search.php - więcej o NDAA

*************************************************

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#411859

A gdzie ta Pani notka? ukryli? ma pani witryne niezalezna:) Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

someone

#411861

 http://www.baltops.mw.mil.pl/grafika/wstep_caly.png

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#411862

właśnie !!!!

Dlatego nie wybudowano autostrad i nie wypłacono kasy wykonawcom.
Po co płacić i kończyć w obliczu takiej jatki.

A co do Jarosława - jedna z upadających agencji turystycznych organizuje loty na Madagaskar.

Od jutra drożeje cukier :
Na wniosek posła palikota sejm uchwalił podwyżki cen żywności, w tym cukru o 100%, mięsa o 69%, serów i masła o 50%, a warzyw o 30%.

Vote up!
0
Vote down!
0
#411863