TYLKO U NAS! To już efekt polityki szefa MSW? Pobici przez policję, bo poszli na mecz. PUBLIKUJEMY ZDJĘCIA

Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Artykuł

TYLKO U NAS! To już efekt polityki szefa MSW? Pobici przez policję, bo poszli na mecz. PUBLIKUJEMY ZDJĘCIA

Dodano: 02.09.2013 [20:50]
foto: Zbyszek Kaczmarek

- Napadli nas w lesie. Bili, poniżali, kilkunastoletnim chłopakom kazali rozebrać się do naga i robić przysiady. I cały czas wyzywali – tak brutalną akcję policji z Otwocka opisują kibice Hutnika Warszawa, którzy wybrali się na mecz. – Mój klient ma obrażenia twarz, podbite oczy, siniaki na całym ciele. Takie ślady nie powstają przez przypadek – mówi w rozmowie z portalem niezalezna.pl mecenas Dominika Daniluk, reprezentującego jednego z pobitych.
 
W minioną sobotę (31 sierpnia) grający w lidze okręgowej Hutnik Warszawa miał zaplanowany wyjazdowy mecz z Vulcanem w Wólce Mlądzkiej koło Otwocka. Kibicować swojej drużynie pojechało kilkadziesiąt osób. W mailu przesłanym do naszej redakcji tak opisują początek wyprawy:
 
"31.08.2013 po zebraniu się w naszym źródełku postanowiliśmy wyruszyć na mecz naszego kochanego Bielańskiego Hutniczka, część z nas pojechała samochodami, a część komunikacją miejską (około 20 osób). Postanowiliśmy spotkać się na stadionie w Wólce Mlądzkiej (pod Otwockiem). Na miejscu czekała na nas osoba, która zaprowadziła nas na tamtejszy stadion (kilometr drogą przez las). Kiedy doszliśmy na stadion, dołączyliśmy do reszty naszych. Była wesoła i przyjemna atmosfera, nawet prezes tamtejszego klubu przyszedł nam pogratulować za doping i atmosferę, którą prezentowaliśmy na meczu”.
 
Przed meczem, jak i w jego trakcie było bardzo spokojnie. Ponieważ Hutnik wygrał kibice z Warszawy wracali w doskonałych nastrojach. Ale tych co zamierzali jechać miejską komunikacją czekała przykra niespodzianka.
 
„W grupie 12 osób (7 małolatów i 5 dorosłych) wracaliśmy tą samą drogą, co przyszliśmy. W środku lasu jesteśmy zatrzymani przez policje. Kazali nam się zatrzymać, a po zatrzymaniu się momentalnie wybiegli (około 25/30 wąsów). Z relacji kibiców wynika, że jeden z policjantów straszył ich poszczuciem psem. 

I zaczęło się. Opis wydarzeń przekazany nam przez kibiców jest drastyczny. Gdy jeden z nich zapytał za co są zatrzymani od razu otrzymał pierwszy cios, później w ruch poszedł paralizator, pałki policyjne i teleskopowe. Bito nie tylko jednego. Cały czas przy akompaniamencie wulgarnych odzywek policjantów. Szokuje brutalność jaką popisali się rzekomi stróże prawa, ale największe wrażenie robi jeden z fragmentów opisu sobotnich wydarzeń.


 
„ (policjant – dop. red.) podszedł do dwóch małolatów (16 lat) i uderzył ich pałką w miejsca intymne, a po chwili kazał im się rozebrać do naga. Małolaci rozebrali się do majtek". Na tym jednak nie koniec. Policjant kazał im rozbierać się do naga. "Chłopaki skrępowani tą całą sytuacją, nie chcieli ściągnąć majtek, po czym jeden wąs uderzył jednego z nich w nogę. Przerażeni tą sytuacją ściągnęli majtki, a on kazał im robić przysiady. Gdy nic nie znaleźli przy nich, to mogli w końcu się ubrać.”
 
Po kilkudziesięciu minutach większość kibiców została puszczona wolno, ale dwóch zatrzymano. Wyszli dopiero na drugi dzień. W jakim stanie był jeden z nich po pobycie w komisariacie? Zdjęcia, które publikujemy nie pozostawiają żadnych wątpliwości.
 

Mecenas Dominika Daniluk podjęła się reprezentowania pobitego kibica. I nie ukrywa oburzenia sytuacją. - To nie są ślady po próbach obezwładnienia przez policjantów. Ten mężczyzna był bity. Także po twarzy, a tego już nie da się wytłumaczyć rzekomym stawianiem oporu – tłumaczy portalowi niezalezna.pl.
 
Policjanci Otwocka już zapewne szykują linię obrony, bo skatowany mężczyzna usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariusza publicznego. - Na pewno, nie zgodzimy się na tryb przyspieszony. Podczas sądowych rozpraw będzie chcieli usłyszeć uzasadnienie tak brutalnej akcji policji. Poza tym sami zastanawiamy się nad złożeniem doniesienia o przekroczeniu uprawnień. Będę do tego namawiała mojego klienta – dodaje mecenas Daniluk, która zadeklarowała pomoc innym ofiarom sobotniej akcji.
 

Portal niezalezna.pl dotarł również do obdukcji sądowego-lekarskiej dzisiaj przeprowadzonej. Wynika z niej jednoznacznie, że mężczyzna ze zdjęć został bestialsko pobity. Lista obrażeń szokuje:
 
- okularowe zasinienie obu oczy barwy sinawej
- bolesność w okolicy lewego barku
- znacznego stopnia bolesność w zakresie stawu łokciowego prawego
- zmasowane zasinienie na obu pośladkach i udach barwy ciemno-sinawej
- podejrzenie złamania stawu łokciowego

 
Najważniejsze jest jednak podsumowanie obdukcji: „Do stwierdzonych obrażeń mogło dojść w warunkach i okolicznościach podanych przez badanego”. Czyli w wyniku pobicia przez policjantów.


Żródło: niezalezna.pl
Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

Właśnie dotarliśmy do tego o czym wielokrotnie publicznie mówiłem i przed czym publicznie przestrzegałem w latach 1989 – 1991.
Nie chciano mnie słuchać, a w końcu pozbawiono mnie prawa do wypowiadania się w gremiach zajmujących się SB i MO, które zajmowały się m.in. lustracją i reformami służb bezpieczeństwa państwa w tym MO, SB.
Tak jak wówczas tak i dziś uważam, że należało bezwzględnie rozwiązać MO i SB oraz uznać obie te służby PRL za zbrojne organizacje przestępcze, które były zbrojnym ramieniem okupującej Polskę Rosji sowieckiej, a zatrudnionym tam funkcjonariuszom i cywilnym pracowników nie uznać całego tamtejszego okresu zatrudnienia do okresu ubezpieczeniowego.
Było to o tyle łatwe, bo za milicjantów jak i esbeków MSW nie odprowadzało (tak jak i dziś nie odprowadza) żadnych składek na emerytury czy renty.
Przestrzegałem przed tym, że starzy milicjanci i esbecy pozostawienie w nowych służbach wcześniej czy później nauczą swojego przestępczego fachu młodych adeptów w przechrzczonej lecz nie przewietrzonej milicjo-policji i SB-UOPie.
Właśnie widzimy skutki tamtych zaniechań i braku determinacji w rozwaleniu tamtych bandyckich okupacyjnych służb.
I znów kłania się brak dekomunizacji i deUB/SBekizacji w III RP, która jest w prostej linii spadkobierczynią i sukcesorką PRL, bo te komunistyczne organizacje przestępcze reformowali TW/KO/OŹI i ich oficerowie prowadzący.
Skąd się wzięli?
Na przykład już ze strajku sierpniowego 1980 roku w Stoczni Gdańskiej im. Lenina, gdzie znaleźli się przyszli szefowie MSW i KW Policji w Gdańsku (Majewski, Borsuk) jak i tacy jak A. Hall, który już w styczniu 1990 roku razem z T. Mazowieckim wysłał ZPMO po przechrzczeniu na Policyjne Oddziały Prewencji na młodych Polaków przede wszystkim z Federacji Młodzieży Walczącej okupujących KW PZPR w Gdańsku by bronić niszczonych tam przez komunistów akt.
31 sierpnia 2013 roku były I sekretarz KW PZPR Tadeusz Fiszbach był gościem honorowym uroczystości rocznicowych w Gdańsku, co powinno każdemu Polakowi dać bardzo dużo do myślenia i nasunąć pytania, czy nadal żyjemy w PRL czy w rzekomo wolnej Polsce, bo niby z jakiej przyczyny na solidarnościowe obchody zapraszani są po 33. Latach ci sami komuniści z PZPR?
To nie jest cyrk, ani burdel lecz szopka, na którą Polacy jak się nabierali tak i nabierają po dziś dzień.
Ślepi, głusi i bezrozumni, tyle i nic więcej nie jestem w stanie z siebie wydobyć.

Pozdrawiam tylko tych, którzy to wszystko widzą i przeciwko takiemu stanowi protestują czynnie.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#415565

 Obiboku. Tą szopkę codziennie uprawia się na wizji, w radiu i wielu gazetach. Ta fikcja krąży po necie. Mnie uderzyło najbardziej chwalenie się Bolka w dniu 31 sierpnia, podczas obchodów przy bramie Stoczni Gdańskiej. W obliczu tego, jak oszukał Polaków i tego, co o nim wiadomo, powinien nosa nie wyściubiać z chałupy, bo a nuż ktoś sobie przypomni i odbiorą prezydencką emeryturkę... A ten łazi szeroki po mieście i chwali się tym, czego nie zrobił i co zdradził. Ohyda. A w ogóle marzę o tym, żeby sąd w wolnej Polsce zabrał mu wszelkie uprawnienia i świadczenia prezydenckie. Ciekawe, jaki wtedy byłby szeroki. A policja? Cóż, zbieramy owoce braku rozliczenia po 1989 roku. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#415566

Nie ma co owijać w bawełnę.
Pozostało mu rozgrzać sąd, a jak nie będzie chciał to oberszeryf Tusk wie jak to się robi.
Koniec pieszczot ! Bandyterka hula na najwyższych półkach władzy, z błogosławieństwem tego, który jest zwierzchnikiem ministra SWiA !
Koniec, kropka !
Po imieniu i nazwisku jechać po dziadach ! By Polska wiedziała.
To sienkiewiczowi mają udowadniać, że było inaczej. Nie oni są płatnikiem obywateli !
Czy obywatele o tym wiedzą? Czy kopami trzeba im to uświadamiać.
A jak obywatelom jest wszystko jedno to... niech ich Sienkiewicz kopie i Tusk gnoi! Ich dupa, nie moja w końcu !

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#415567

 Nie jestem mlodzikiem chodzacym na mecze.Mam siwa glowe i swoje, zwiazane z wiekiem doswiadczenie. I wlasnie dlatego zgadzam sie z Obibokiem w 100% .Milicjant czy policjant to moj smiertelny wrog.Widzialam to kiedys i widze to teraz. To mordercy na smyczy swoich kolejnych panow, ktorzy gotowi sa dla nich mnie zabic. Tak powinien myslec kazdy Polak. (zreszta w wiekszosci krajow jest tak samo). Mit, ze maja oni nas bronic, mozemy sobie w buty wsadzic.Wystarczy popatrzec na mordy tych mlodych, ich uzbrojenie, by zdac sobie sprawe - kim sa.Platne pacholki dla lepszej pensji i poczucia waadzy- zwolnione z czlowieczenstwa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#415586

są wyłącznie następstwem wzorców, obowiązujących w Policji od roku 1945. Po pierwsze warto wiedzieć, kto statystycznie idzie do tych służb. Kto filtruje tam nabór psychopatów, naturalnie garnących się, do aparatu przemocy?. Po drugie właśnie, dlaczego tam idą. Wreszcie, kto ich kształci w szkołach policyjnych?. A są to spece od zbrodni, szkoleni w głębokiej komunie, lub wręcz w akademiach sowieckich!. Od zawsze w Szczytnie i Legionowie, kwitł kult prymitywnej siły i przemocy. Dało to określone owoce. A jakie społeczeństwo, taka i jego Policja!...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#415568

więc nie "ciągnij po całości" jak w maglu, tylko pomyśl chwilę: na całym świecie Policja - to resort siłowy.
Nie podano personaliów napastników. Może to podstawieni siepacze, jak na manifestacji 11. 11. 11?

Ma rację contessa - to rozgrzewka Sienkiewicza. (skąd on wziął to nazwisko?)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#415569

cytuję @włodeusza: "A są to spece od zbrodni, szkoleni w głębokiej komunie, lub wręcz w akademiach sowieckich!. Od zawsze w Szczytnie i Legionowie, kwitł kult prymitywnej siły i przemocy. Dało to określone owoce. A jakie społeczeństwo, taka i jego Policja!.."

Specami od zbrodni są zakonspirowani w Polsce agenci,którzy jak ośmiornica infiltrują struktury polskiego Państwa. Nie mylmy pojęć: zwykła, szeregowa policja jest potrzebna - i nie obrażajmy policjantów, którzy pracują w trudnych warunkach, a muszą świecić oczami za swoich rozkazodawców - i na nich spływa odium ludzkiej niechęci.

Wierchuszka siedzi sobie wygodnie w swoich rezydencjach popijając stare wino. Człowiek, który stara się o pracę w Policji musi odpowiadać określonym kryteriom, sprostać wymaganiom; poszukajmy agentury w prywatnym wojsku ratusza, którym jest Straż Miejska.

Uzbrojeni, umundurowani, z uprawnieniami policyjnymi - nie muszą nic, łażą sobie po Warszawie, ścigając babcie handlujące pietruszką; jeden sprawiedliwy wśród nich, Artur Jarecki który odmówił gaszenia zniczy i usuwania kwiatów na Krakowskim Przedmieściu - został bezwzględnie wyrzucony. Jakim kryteriom podlega kandydat na Strażnika Miejskiego: nietrudno zgadnąć.

Gdyby ktoś miał trochę czasu i ochoty - oto wykład znakomitego sowietologa, profesora Andrzeja Nowaka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#415570

obrazki policjanta "spod baranów", kopiącego w głowę leżącego nieszczęśnika?. Zdjęcia z manifestacji sprzed niewielu lat prawda?. Ich tam było kilkudziesięciu, młodych wyżartych bandytów....Dobry policjant, to.............!.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#415571

Lecz nie widzę sensu w opluwaniu całej instytucji.

Ostatnie zdanie kwalifikuje się, do zgłoszenia do działu naruszeń.
Tłumaczenie @włodeuszowi, że policjanci podlegają rozkazom, że jest to instytucja hierarchiczna, gdzie czynnik decydujący siedzi bezpiecznie ukryty - mija się z celem.

Był taki generał: Marek Papała, Komendant Główny. Komuś podpadł, zachwiał ciemnymi interesami - więc musiał zginąć.
To nie szeregowi policjanci są zakałą. A nawet nie polscy oficerowie Policji, lecz obca agentura.
Polecam trylogię Krzysztofa Kąkolewskiego: "Generałowie giną w czasie pokoju". Kopalnia wiedzy - znakomite opracowanie legendarnego dziennikarza śledczego.

http://natemat.pl/71229,kompromitacja-panstwa-polskiego-wdowa-po-gen-papale-nie-pozostawia-suchej-nikt-na-organach-scigania

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#415572

pod swoimi notkami i polecankami, a nie moimi.

Czy naprawę jest to aż takie trudne do zrozumienie, że nie jest @Markowa mile widziana pod moimi notkami, komentarzami czy polecankami?

Nie potrzebuję też i tu obrońców milicjo-policji PRL II, która na swoich stronach internetowych podaję takie kłamstwa o swoich komendantach.

http://www.info.policja.pl/portal/inf/827/86241/Komendanci.html

EOT
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#415577

Brak opcji "BAN" pod prywatnym wątkiem mówi za siebie.
Daruj więc sobie pouczanki. Nie zamkniesz mi ust.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#415589

[quote=obiboknawlasnykoszt@tlen.pl]Po raz kolejny upraszam by @Markowa komentarze zgłaszała pod swoimi notkami i polecankami, a nie moimi.

Czy naprawę jest to aż takie trudne do zrozumienie, że nie jest @Markowa mile widziana pod moimi notkami, komentarzami czy polecankami?

Nie potrzebuję też i tu obrońców milicjo-policji PRL II, która na swoich stronach internetowych podaję takie kłamstwa o swoich komendantach.

http://www.info.policja.pl/portal/inf/827/86241/Komendanci.html

EOT
Obibok na własny koszt[/quote]

Skoro trafiłem do encyklopedii pisanej przez niewychowanego chama nauczyciela, to prosiłbym by nie zanieczyszczać mojego kawałka podłogi na Niepoprawnych.

Tylko dla tych, którzy potrafili i potrafią zachowywać się kulturalnie pozwalam pisać do mnie korzystając ze skrótów jak @Onwk czy @Obibok.

Już wcześniej prosiłem o zwracanie się do mnie pełnym brzmieniem mojego nicka który pisze się tak: @Obibok na własny koszt

Nie uwłaczam ani sobie i nikomu innemu gdy kogokolwiek piszę jego nick z dużej litery, tak jak napisałem w cytowanym wyżej komentarzu.
Chociaż nie cierpię użytkownika o nicku @Markowa, to jednak piszę go z dużej litery, chociaż jest on pisany z małej litery, prawda?
Lecz do tego @Markowa jeszcze nie dorosła, prawda?
Służba nie drużba i brak czasu na oporządzenie się z wystającą słomą, a to tu, a to tam, prawda?
Jeśli na służbie, to proszę stąd odmaszerować i nie podejmować się roli papugi szczególnie tu pod moją polecnką, bo o tych bandytach mam dość dokładnie wyrobioną opinię, która opieram o swoje dotychczasowe przeżycia jak "ścieżki zdrowia", "Safari", "polowania w Nairobi" itp. bestialstwa jaki osobiście doznałem od tych bandytów, szczególnie od tych wstępujących na służbę w latach 80. XX wieku.
Proszę dodać to do swojej encyklopedii do hasła @Obibok na własny koszt, a stąd odjazd choćby na miotle.

EOT

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#415590

...jak zwykle to bywa - i dlatego innym czytelnikom tego wątku polecam od 55:00 minuty = profesor Nowak mówi o służbach specjalnych i ich roli w Polsce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#415573

leżący na jezdni.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#415576

Wracając do tematu polecanki i milicjo-policji w III RP vel. PRL II, należy przyjrzeć się kto stoi na czele tej rzekomo potrzebnej policjo-milicji kontynuatorki MO i PRL.
Co wiec znajdujemy, a nie to:

NADINSP. MAREK DZIAŁOSZYŃSKI
KOMENDANT GŁÓWNY POLICJI
Urodzony w 1962 roku w Trzebiatowie na Pomorzu Zachodnim. Ma żonę i dwoje dzieci. Jest absolwentem wydziału prawa i administracji filii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nadinspektor Działoszyński służbę w Policji rozpoczął w 1985 roku. Pracował w różnych jednostkach, przechodząc wiele szczebli kariery zawodowej. Służbę rozpoczął od pracy patrolowej w Międzyrzeczu.
Przebieg służby na stanowiskach kierowniczych:
Komendant Komisariatu w Skwierzynie
Dyrektor Biura Spraw Wewnętrznych
Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi
od 10 stycznia 2012 roku Komendant Główny Policji

NADINSP. KRZYSZTOF GAJEWSKI
I ZASTĘPCA KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI

Urodzony 17 kwietnia 1958 roku w Chełmnie. Ukończył studia na kierunku politologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Służbę w Policji pełni od 1983 roku. Jest doświadczonym oficerem, umiejętności zawodowe zdobywał i doskonalił na różnych stanowiskach w służbie kryminalnej. Odbył szereg kursów i szkoleń specjalistycznych z zakresu kierowania zespołami ludzkimi, a także kurs prawa w Szkole Inspektorów Policji we Francji oraz szkolenie dot. zwalczania przestępczości organizowane przez francuskie MSW.
Przebieg służby na stanowiskach kierowniczych:
Naczelnik Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Rejonowej Policji Gdańsk-Południe
Zastępca Komendanta Rejonowego w Komendzie Rejonowej Policji Gdańsk-Południe
Zastępca Komendanta Rejonowego Policji w Gdańsku
Komendant Miejski Policji w Gdańsku
Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy
Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku
od 16 stycznia 2012 roku Zastępca Komendanta Głównego Policji.

NADINSP. WOJCIECH OLBRYŚ
ZASTĘPCA KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI

Urodzony 12 listopada 1959 r. w Kętrzynie. Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Politechniki Szczecińskiej i Akademii Spraw Wewnętrznych. Do służby został przyjęty w 1984 r. W 1991 roku ukończył Szkołę Inspektorów Policji Kryminalnej we Francji.
Przebieg służby na stanowiskach kierowniczych:
Zastępca Komendanta Rejonowego Policji w Szczecinie
Naczelnik Wydziału Postępowań Administracyjnych KWP Szczecin
Komendant Miejski Policji w Koszalinie
Zastępca Dyrektora Biura Taktyki Zwalczania Przestępczości KGP
Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach
Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu
Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie
od 15 maja 2013 r. Zastępca Komendanta Głównego Policji

ZA: http://www.info.policja.pl/portal/inf/827/86241/Komendanci.html

Mogę wskazać nie kilku lecz kilkadziesiąt tysięcy takich milicyjnych policjantów, którzy okres pracy w MO przemianowali już na okres pracy policyjnej, chociaż policji wówczas nie było w ogóle, bo powstała po przechrzczeniu i przebraniu w roku 1990.

Kto da świadectwo, że chociaż ci nie uczestniczyli i nie nakłaniali innych do udziału w zbrodniczych komunistycznych czynach jak „ścieżki zdrowia” czy „polowanie w Nairobi”?

No kto się odważy?

Może @Markowa, co?

No i w końcu niech ci co bronią ogółu niech w końcu wskaże tych, którzy w tych zbrodniach uczestniczyli, a którzy w nich nie brali udziału?

Dowody, świadectwa, a nie tylko puste słowa wygłaszane po próżnicy lub będąc na służbie jawnej lub coś tam coś tam.
Tymi karmią Polaków okupacyjne media i partyjni propagandyści i ich zbroje ramie jak policjo-milicja, nowa esbecji-ubecja i wojsko, rzekomo polskie, które wygumkaowało literkę L – jak „Ludowe” ze swojej sowieckiej nazwy.

Skoro ci sami bandyci z komunistycznego MO dziś nazywają się po przechrzczeniu komunistycznej MO na różową policję, a ci z UB/SB na ABW, a ci z IW/WSW/WSW – kontrwywiad i wywiad wojskowy, to nie oczekujmy zmiany ich wcześniejszych zbrodniczych zachowań iż po fałszywych chrzcinach staną się od razu świętymi bez grzechu zbrodniarzami.

To ja napisałem więzień polityczny, pokrzywdzony i ofiara zbrodni komunistycznych na Narodzie Polskim.

Pozdrawiam tylko tych Komentatorów i Czytelników Niepoprawnych, którzy tych milicyjno-policyjnych skurw… i bandytów nie bronią, tak na służbie czy jako ich coś tam coś tam konfidenci lub usłużni i naiwni idioci.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#415578

Ustawa z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji.

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19900300179

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#415579

Żadne z nimi ciackanie,za ten ubecki ryj i do puszki.

Tysiące młodych porządnych ludzi nie ma pracy,a te ubeckie parchy,zajmują stanowiska,i są POd ochronką ubeckiej wierchuszki.

Gotowi tak jak w 1956r,1970r,1976r,czy jak 1981r, strzelać do ludzi,w pokojowych manifestacjach.

Jeszcze żaden czerwony morderca z MO,czy UB/SB,przez te 24 lata niby wolnej Polski,nie został ukarany.

Na POhybel,czerwonym skur...om,i wszystkim kundlom co im służyli i służą.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#415580

Skoro rzekomo po 'naszej" stronie mają bardzo wiele papug, to chyba się takiemu stanowi rzeczy nie dziwisz, prawda?
Czytaj wyżej, a sam się przekonasz, że i tu znalazła się obrończyni tych kanalii, która chciałaby im wybaczyć jak Michnik "honorowym" sowieckim generałom poprzebieranych w rzekomo polskie mundury, w mim imieniu i mnie podobnych ofiar zbrodni komunistycznych popełnionych przez wówczas młodych "niewinnych" chłopców z milicjo-policji.
Nic nie da się zrobić w Polsce z takimi załganymi i cynicznymi hipokrytami, którzy wybiegają przed szereg pokrzywdzonych i ofiar zbrodni komunistycznych by wybaczać zbrodniarzom w nie swoim imieniu i nie za swoje krzywdy.
Ciekaw jestem jak by do tego podchodziła gdyby po 31 latach oglądała choćby zdjęcia RTG połamanych żeber i mostka ze stawami rzekomymi, bo po pobiciu i torturach nie byłaby zabezpieczona medycznie, a złamania by się nie zrosły albo gdyby oglądała fotki RTG czaszki i czytała wyniki TK i RGM głowy, z których jasno wynika, że po 31 latach widoczne są ślady pobicia do utraty przytomności z obumarłymi tkankami oraz wykazującymi mnogie urazy o średnicy 5 mm jak i zrostów kości czaszki, które powodują ucisk na mózgowie?
Zapewne wówczas by nie była wśród klaki broniącej swoich oprawców jak czyni to tu i teraz pod moją polcanką.
Marku sam widzisz, że każdy rwie się wybaczać nie swoje krzywdy, nie tylko Michnik krzyczał - "odpierdolcie się os generała", prawda?
Bo jest mnogo tego turystycznego ssąco-skaczącego towaru opatulonego we flanelką koloru czerwonego, różowego czy szarego.

Pozdrawiam.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#415591