Pius XII, Żydzi i rtm.Pilecki

Obrazek użytkownika Mufti Turbanator
Artykuł

"Hucpa, z jaką część wpływowych środowisk żydowskich reaguje na niewygodne fakty jest tyleż przewidywalna, co nużąca. Ci, którzy identyfikują się ze standardami wypracowanymi w cywilizacji Zachodu (zwanej kiedyś łacińską) raz jeszcze mają okazję docenić fundamentalną różnicę w stosunku do prawdy między przedstawicielami z pozoru tylko podobnych kultur."

Całość: http://mementomori.salon24.pl/205517,pius-xii-zydzi-i-rtm-pilecki

Brak głosów

Komentarze

Jednak żydami dzisiaj , szkoda sobie dupy zawracać . Ponad stu piędziesięcio tysięczna armia żydowska w mundurach niemieckich napadła na POLSKĘ i mordowała POLAKÓW. Możemy powiedzeć że wymordowali setki tysięcy razem z żydostwem idącym od wschodu mordujących następne setki tysięcy rodaków. To samo po wojnie . Dzisiaj żydowski sejm w POLSCE uchwala jakieś odszkodowania tym bandytom. A żydostwo tzw "polskie" schowało się do gett, bo powiedzieli im że Hitler żydów nie ruszy. Niech by brali za broń i się bronili, a nie jak barany dawali sobą pomiatać własnym braciom synom przebranym w mundury przez niemców za policjantów żydowskich. Spacerowali dumni po gettach lejąc i mordując nawet własne rodziny. Czy nie mogli się przeciwstawić niemcom czy nie chcieli. W końcu sto pięćdziesiąt tysięży żydów uzbrojonych przez niemców mogli odwrócić lufy do niemców a nie mordować POLAKÓW i żydów w POLSCE. Nu ale ile zdobyli odznaczeń Hitlerowskich za zdobycie czytaj mordowanie POLSKI, POLAKÓW i żydów. Ciekawym polecam kierunek myślowy w poznaniu prawdy , naszkicowany przez panią Ewe Kurek w książce "Poza granicami solidarności" trzeba czytać roztropnie, bo ta książka została zablokowana przez żydów. I zapewne , wydanie wypuszczone na rynek nie wiele ma wspólnego z pierwowzorem. Wydanie to jest zaśmiecone kłamstwami, kto interesuje się tymi tematami to bedzie wiedział co jest co. Zapewne nawet to wydanie, nie jest łatwe do zdobycia. Czasami warto kupić książkę dla kilku mądrych zdań, a tam takie są. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#406418

Nie czuję nienawiści do żydów jako narodu, może raczej awersję. I tak jak i wszystkich ludzi jest mi po prostu ich żal. A wiesz dlaczego?
Dlatego że byli pierwszą nacją poddaną "zabiegowi" lobotomii przez .... własne elity.
Które to samo próbują zrobić z nami i z całym światem. Co zresztą zapewne zauważyłeś.
Charakterystyczne jest to że na przestrzeni całej swej historii nie zdołali się uwolnić od ich destruktywnego wpływu i wykształcić ze swego środowiska nowych elit.
Po prostu trzymający "rząd dusz" żadną miarą by nie dopuścili do powstania mogącej im zagrozić "konkurencji". Dlatego jednostki wybitne i wartościowe otrzymywały zapewne
"propozycje nie do odrzucenia". Bo albo "jesteś z nami albo przeciwko nam". Stąd też ci "niepokorni" znając ich filozofię, by przeżyć zakopywali się w wielu dziurach na całym świecie. Często nawet nie przyznając się do swego pochodzenia. Przynajmniej tak to ja widzę.
Natomiast co do ich walki przeciw Hitlerowi to częściowo nie masz racji. Dość wspomnieć powstanie w gettcie Warszawskim.
Dziś ta "elita" skutecznie opanowała bez mała cały nieomal świat. I jedynym jej przeciwnikiem z istnieniem którego się liczą i się go obawiają jest ...islam. Gdyż po dziś dzień nie udało im się skutecznie go zindoktrynować. Stąd wściekłe ataki na te kraje które nie chcą uznać prymatu ich interesów.
To tak "na gorąco" tytułem moich przemyśleń do zadanego przez Ciebie tematu
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#406421

Że napewno my jej nie rozwikłamy. Jednak pewne rzeczy są znane. Ja piszę że się pochowali w gettach , aby podczas mordowania Polaków przez niemcy nic im się nie stało. Ty piszesz o powstaniu w gettcie Warszawskim.  I Ty i ja mamy rację , bo ja o powstaniu nic poprostu nie pisałem. Zapewne wiesz że to nie miejsce i czas do opisania przereklamowanego powstania. Wiemy że żydzi w gettcie od początki jego powstania nawet nie chcieli słyszeć o przyjęciu pomocy od Polaków w formie uzbrojenia , a tym bardziej walki. Dopiero pod koniec istnienia getta kilku żydów się zorganizowało. Jak to mówią to kisiel po obiedzie.  Dalej nie bedę opisywał ,  bo kto chce to oczywiście temat zna.Pozdrawiam serdecznie. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#406425

Ja o gettcie wspomniałem tylko dlatego, że wcześniej wspomniałeś o nie podjęciu przez nich walki zbrojnej. A to przykład na to że jednak wprost przeciwnie, tyle że dopiero wtedy gdy stanęli przed widmem eksterminacji. Oczywiście że cały czas byli przekonani co do tego że tak "kulturalny i światły naród" jakim byli dla nich Niemcy hitlerowskie w odróżnieniu od "polskiego bydła" nie uczyni im krzywdy. Tym bardziej że zdawali sobie sprawę z kim ich rodacy z "high lifu" robią biznesy i to w ich mniemaniu gwarantowało im nietykalność.
Jeśli idzie o zakłamywanie historii to też lekko bym się z tym nie zgodził. A to dlatego, że .... to właśnie oni ją zapisywali wedle uznania (choć w przypadku niejakiego Jezusa z Nazarethu popełnili błąd. Tu im się faktycznie nie udało ^^). Później zaś nie tylko ją zapisywali, ale w istotny sposób zaczęli ją kreować. Czego żalosne skutki już mieliśmy okazję odczuć. I nie da się ukryć że z pewnością jeszcze odczujemy.
Oczywiście mówię tu o ich "elitach" które de facto sprawują już władzę nad większą częścią globu. I znów bym podkreślił, że to są osoby pochodzenia żydowskiego. Ale nie uogólniałbym ich do całego ich narodu. Którym w samej rzeczy pogardzają tak jak i nami "gojami". I widzą ich tylko wtedy gdy jest to na rękę ich interesom. Zaznaczam, że to tylko moje osobiste przemyślenia.

Pozdrawiam równie serdecznie
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#406442

Ty chyba rozumiesz że jak się pisze POLACY,żydzi itd to chodzi nam tu i teraz o jakąś konkretną grupę a nie całość. Jeśli piszemy o żydokomunofaszystach to nie piszemy o żydach chałatowych, czy Amerykańskich sklepikarzach. Nawet jezyk tak wyśmienity jak POLSKI ma wyjątki. hahhahahah -o to fachowiec od języka. Śmieje się. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406449

Jak by co to pisz: w.red@op.pl. Co prawda pocztę odbieram nieregularnie ale zawsze to jakiś "namiar". W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#406450

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Armia żydowska w mundurach niemieckich napadła na Polskę? Czy Pan nie bierze tych samych leków co Niesiołowski?

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#406422

Nie nie biorę , bo leki jak i wiedza mogą szkodzić.Nawet nie wiem co pani napisać.Bardzo cieniutko sie pani odniosła do mojego wywodu, a szkoda.Jeśli zada pani konkretne pytanie postaram sie odpowiedzieć. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#406423

Moim zaniem komentarz naszego chłopa duże przegięcie, że trudno to komentować. Lewacy mają ubaw czytając takie wpisy.
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#406427

Trudno mi skomentowac ten komentaż. Pozostawmy tak. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406431

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Proszę się choćby odnieść do zacytowanego zdania o "żydowskiej armii przebranej w niemieckie mundury". Dobre byłoby i to, na początek. To stwierdzenie jest wg. mnie bzdurą (Paru Żydów ukrywających się w szeregach nazistów tego nie zmieni). Nienawiść zaślepia. Ośmiesza się Pan takimi bredniami. Nie neguję Pana prawa do tego. Proszę bardzo, ale proszę pozwolić, że zachowam swoje zdanie co do hitlerowskiej armii i "ostatecznego rozwiązania"..

P.S. Chcąc zachęcić czytelnika do starannego zagłębiania się w Pana wywody, mógłby Pan troszkę popracować na ortografią (i nie chodzi mi tu o literówki, ale o pisownię łączną i rozłączną.  Dodatkowo kompromituje te wywody i ich autora)

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#406426

Zgadzam się z Panią, że pisanie takich bzdur jak "żydowska armia przebrana w nazistowskie mundury" dyskredytuje komentatora. Cóż, każdy ma prawo do własnego zdania.
-----------------------------------------------------------
Co do ortografii i ojczystego języka to maturę zdałem na trójkę (w latach 80-tych), a od 20 lat mieszkam za wielką kałużą i więcej pisze po angielsku niż po polsku. Ubezpieczam się z góry.;)
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#406428

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Dzięki za dobre słowo. Mnie samej czasem zdarzy się błąd, a żyję ze znajomości języków (nie hebrajskiego, he, he), a już szczególnie jak piszę bez okularów ;) Nie jestem purystką, ale zdarza mi się zeźlić. Ilu młodych ludzi odstraszono takimi wywodami od obozu patriotycznego. Nieraz się zastanawiam czy to nie są celowe wrzutki, żeby taki zdezorientowany człowiek stawiał znak równości pomiędzy wszystkimi teoriami spiskowymi, masońskimi i żydowskimi, i w końcu postawił na "bycie nowoczesnym" (czytelnikiem GW i widzem TVN). Bardzo bym nie chciała, aby ten portal stał się bezsensownie żydożerczy, bo nie ma wtedy szansy na szerszy odbiór, a byłoby szkoda, bo pisze tu wielu znakomitych i bardzo rzetelnych autorów (również o spiskach ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#406429

Na początku na temat moich bykow. Poniewaz jestem chlopem ze wsi to przychodząc na ten portal kilkakrotnie pisałem po chlopsku że , wybaczcie, ale jestem gramaciejem. Inteligent podchodzi do tematu inaczej- wymyslili sobie jakąś chorobę [zapomniałem nazwy}. A więc mozesz przyjąc zę jestem człowiekiem uczciwym. Jeśli u ciebie miernikiem jest pisownia , a w związku z tym i wiedza - jestem nikim i tak zostawmy. Wiesz jak to mowią ; głupi się nie pozna , mądry nic nie powie. Nie wiem jak Cie określić a zwązku z tym przysłowiem - wychodzi mi mądry inaczej. Czyli jak by jesteś na topie. To jednak potraktujmy jako margines tematu. Wracajmy do meritum. Czyli glupi , osmieszający się chłop i mądra baba z mniasta. Pisząc o 150 000 tyśiącach żydów w armi Hitlera jestem durniem , idiotą antysemitą i jak tam jeszcze mnie nazwiesz. Nakreśliłem tylko temat dla ludzi co nie co wiedzacych na ten temat. Jak to ktos madry napisał  "Nie wstyd nie wiedzieć , ale wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić". Dlatego ja jak czytam czyjs tekst i podane przez niego fakty są dla mnie zaskoczeniem , to albo pytam grzecznie o wyjaśnienie , albo milczę. Tam mnie zle wychowali. Wyjaśniam że do takiego durnia jak ja musisz dolaczyć drugiego. a jest nim żyd pan Mark Riig który po zmudnych badaniach w niemczech udowodnił udział minimum 150 000 tyś żydów biorących udział w armi Hitlera. Możesz blondynko wpisac w google lub pujśc do dobrej księgarni w POLSCE i kupić książkę żyda Pana Bryan Marka Rigga "Żydowscy żołnierze Hitlera". Wiem wiem, ale to niemozliwe, ale to nie tak ..............Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#406430

Już Ci mówiłem wcześniej, że potrzebujesz szybkiego kursu czytania ze zrozumieniem. Albo jesteś zwykłym manipulatorem???

Dlaczego służyli Hitlerowi? Wydaje się, że obecność osób pochodzenia żydowskiego w wojsku III Rzeszy była logiczną kontynuacją długofalowego trendu asymilacyjnego. Przecież patrioci niemieccy żydowskiego pochodzenia (i religii) brali udział w walkach przeciw Napoleonowi. Potem nastąpił szalenie szybki proces asymilacji, konwersji, ożenków, oraz niemczenia się wśród ludności żydowskiej. Germanizacja szła w parze ze wzrostem patriotyzmu, zrozumienia obowiązku w stosunku do narodu. Niemcy żydowskiego pochodzenia walczyli w wojnach z Danią, Austrią, Francją, a szczególnie w I wojnie światowej (zginęło wtedy za Niemcy więcej osób pochodzenia żydowskiego niż padło za Izrael we wszystkich wojnach z Arabami). Automatycznie też – mimo dyskryminacji przez NSDAP – wielu z nich stanęło do szeregu aby walczyć w czasie II wojny. Przecież czyny Hitlera w ciągu swych pierwszych lat u władzy, do 1939 r., nie mogły doprowadzić do gwałtownej zmiany mentalności większości, do de-asymilacji. Takowa, o ile miała miejsce, nastąpiła po wojnie, po Zagładzie. Do wojny Niemcy żydowskiego pochodzenia byli po prostu Niemcami.  Przeciętny Mischling czuł, pracował i myślał jak przeciętny „aryjski” Niemiec w tamtym czasie. Hans Gerlach napisał: „Rodzice wychowali mnie jako prawdziwego Niemca w miłości do Führera oraz Ojczyzny.”[4] Jego kolega, Dieter Bergmann myślał podobnie: „Zwyciężamy!… Muszę wierzyć w to zwycięstwo ponieważ poświęciłem dla niego tak wiele. Także wierzę w nie bowiem goreje we mnie miłość do Ojczyzny.” A kto był wrogiem? Jüdische Kapitalistenschweine.[5] Tak pisała wtedy osoba, która nie tylko była Żydem, ale również homoseksualistą. Co więcej, zdawał on sobię sprawę z tego, że „nie mogę być całkowicie optymistycznie nastawiony co do finału wojny. Naziści chcą się mnie pozbyć.” [6] Mimo takich sprzeczności, nie przestał być Niemcem. 

         Rigg odkrył, że „były niemiecki kanclerz, Helmut Schmidt, porucznik Luftwaffe w czasie II wojny… przyznał, że gdyby nie miał żydowskiego dziadka, zostałby nazistą.”[7]        Hans Herder wpadł w głęboką depresję, gdy dowiedział się, że ma żydowskiego dziadka. „Mówię ci uczciwie, że nie lubię Żydów,” powiedział Riggowi w 1996 r.[8] Jego koledzy winią Ostjuden albo Ortodoksów za anty-semityzm.[9] Jednak żołnierz Wehrmachtu, z jednym żydowskim rodzicem, stwierdził: „generalnie rzecz biorąc Mischlinge są bardzo anty-semiccy.”[10] Inny wojskowy o żydowskich korzeniach dodał: „większość Mischlinge czuli się bardziej Niemcami niż  Żydami…. Niektórzy z nich chętnie wstąpiliby do SS gdyby nie byli skalani żydowską krwią.”[11]

I tak dalej, i tym podobnie... Jak się mówi "A" to trzeba powiedzieć też "B". Nieładnie manipulować faktami. A fe!

A teraz idź precz antysemito!

 

-------------------------------

 

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#406432

Ja nie napisałem że streszczam książkę. Powiem po damsku , fajnie piszesz. Pisz dalej. Mnie nie tłumacz bo książke czytałem. Dziwne że nie wyjasniasz bbebeci która domysla sie że moze kilku żydów ukrylo sie u Hitlera.Jednak jak słusznie napisałeś żydzi tzw niemieccy [ w/g żydów to idiotyczne określenie bo żyd jest zawsze i wszędzie żydem-sa wybitne wyjatki} nie nawidzili żydów tzw wschodnich-chałatowych,religijnych. Trzymanych w ciemnocie przez wlasne gminy zydowskie. Przeznaczone do likwidacji.Czytaj ze zrozumieniem Wiku Hitler budowniczym Izraela. Czytaj ze zrozumieniem Wilku .Cztaj ze zrozumieniem Wilku zydówkę panią chyba Arend czy nawet Pianistę itd. Pozdrawiam 

Vote up!
0
Vote down!
0
#406433

Ja czytam ze zrozumieniem. I jak ktoś pisze, że na Polskę napadła żydowska armia, to uznaje, że mam do czynienia z kłamcą i manipulatorem! Tyle...

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#406435

Fakty mowią same za siebie, ja Ci tego wyjaśniał nie będę. A kłamca i manipulatorem jesteś Ty. Ja podałem fakty, a Ty o asymilacji. To twierdzenie, ten Twój pewnik nijak się ma do faktów. Bo jeśli niemcy zabili iles tam żydów tzw niemieckich to zabili żydów, a jak walczyli żydzi u boku hitlera to nie żydzi tylko niemcy .Wytłumacz no takim ciemniakom jak ja. Żyd [wg Ciebie niemiec} wpada do domu na urlop z frontu  a tu rodzinę mu wymordowali  , czytaj rodzine żydowską [czy wg Ciebie niemiecką]  Fajny jesteś , ale ja tylko kobiety lubię. pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#406438

Spoko, manipulatorku! Szkopuł tkwi w tym, że Ty ich uznałeś za Żydów wbrew ich woli! Bo oni za Żydów się nie uważali. Oni uważali się za Niemców!!! To są fakty, które mówią same za siebie. Więc twierdzenie, że napadli na nas Żydzi jest zwykłym kłamstwem, w najlepszym razie naciąganą do własnych potrzeb półprawdą! Gonisz w piętkę. Zresztą jak każdy przyłapany na kłamstwie...

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#406439

Ja Ci zadałem pytanie o zołnierzu i rodzinie. W Polsce niedawno jednego chcieli zamknąć bo się uwazał za LENINA-to tez fakt.Pozdrawiam,dziadek mający jeszcze babcię na ławeczce.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406441

Możemy tak w nieskończoność przerzucać się wyzwiskami, niczym dzieciaki w przedszkolu... Nie ma sprawy. Tutaj doprecyzuję tylko jedną kwestię:

"Ponad stu piędziesięcio tysięczna armia żydowska w mundurach niemieckich napadła na POLSKĘ i mordowała POLAKÓW."

To są Twoje słowa. Co z nich wynika dla średnio lub słabo zorientowanego Czytelnika? Dokładnie to, co napisałeś: że Żydzi mordowali Polaków. Tymczasem prawda jest inna, o czym wiesz. Ci "Żydzi" mieli swoje żydostwo w głębokim poważaniu i czuli się Niemcami z krwi i kości. W tak głębokim poważaniu jak Ty masz rzetelne przedstawianie faktów! I to jest manipulacja. Obiektywnie. Bezsprzecznie. Bezdyskusyjnie! Stosujesz sztuczki semantyczne, naginasz bądź w ogóle pomijasz fakty, które nie pasują do Twoich tez. To obrzydliwe. Jakby tylko kryterium krwi decydowało o tym czy ktoś jest Polakiem, Żydem, Niemcem czy kimś innym, to nigdy z czystym sumieniem nie moglibyśmy powiedzieć o wielu Polakach, Żydach czy Niemcach, że są Polakami, Żydami lub Niemcami, bo w tym rejonie świata te nacje (i inne też) mieszały się jak siekane owoce w mikserze! Być może też jestem Żydem? Nie wiem czy w moim drzewie nie ma jakiegoś Żyda? Albo Niemca? Albo w Twoim drzewie? Tak więc uznanie tych żołnierzy za Żydów, którzy sami Żydami się nie tytułowali, tylko dlatego, że któryś z ich przodków był Żydem jest manipulacją, która, powtórzę to jeszcze raz, ma na celu udowodnienie Twojej tezy mówiącej o tym, że żydowska armia napadła na Polskę! To tyle. Gratuluję bezczelności i pogardy dla prawdy.

Bywaj zdrów

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#406444

Jedno dowiedliśmy na konkretne pytanie nie umiesz odpowidać , A co ci się wydaje to jest inna sprawa.Słyszałem w życiu jak kobieta mówi że jest w siódmym niebie.Niestety już nie zapytam czy czuła się aniołem. Myślę jednak że nie. Pozdrawiam.  

Vote up!
0
Vote down!
0
#406447

Po pierwsze: niczego nie dowiedliśmy - Ty starasz się dowieść. Bezskutecznie, z przyczyn obiektywnych...

Po drugie: na konkretne pytania odpowiadam zawsze, choćby z dużym opóźnieniem. Na kretyńskie raczej nigdy, z braku czasu...

Ale jak bardzo chcesz odpowiedzi, a zakładam, że właśnie tak jest, to odpowiem jak robotnik chłopu, czyli prostacko, by trzymać się Twojej narracji:

A kto mu mordował tę rodzinę? Żydzi czy Niemcy?

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#406451

Czy to pytanie jest odpowiedzą. Nie denerwuj się bo zlość piękności szkodzi.  Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406453

Ależ ja jestem brzydki, więc nawet Twoje wmawianie mi dziecka w brzuch, czyli sugerowanie, że znajduję się w stanie wzburzenia nerwowego niczego w tej kwestii nie zmieni. Jedyne co mi grozi w dyskusji z Tobą to zajady i zmarszczki od napadów dzikiego śmiechu...

Cóż, temat zdaje się być wyczerpany, Ty dalej twierdzisz, że na Polskę napadli Żydzi (w niemieckich mundurach, oczywiście!), a ja dalej twierdzę, że to manipulacja i nadinterpretacja faktów hisotrycznych.

Po raz kolejny tej nocy: bywaj zdrów

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#406455

Nieładnie tak krzyczeć na forum, nawet jeśli poglądy innej osoby są Panu nie na rękę.
I śmiem twierdzić, że krzykiem i obelgami nikt nikogo do niczego jeszcze nie przekonał.
To wszystko
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#406443

Drogi Panie!

Mi tylko prawda jest nie na rękę! Poza tym nikogo nie mam zamiaru przekonywać, bo fakty mówią same za siebie. I można jeszcze sto razy, albo nawet tysiąc, powtórzyć, że żydowska armia napadła na Polskę, ale faktu, iż jest to zwykła manipulacja nie zmieni nic! Z jednej strony fakty, a z drugiej ich nadinterpretacja... To dziecinnie proste, trzeba tylko chcieć zobaczyć! Serdecznie zapraszam do otwarcia oczu!

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#406445

Lubię takich narwańców co wszystkie rozumy zjedli. A i jest okazja bo na chlopa trafili, tylko nie pomysleli że chłopy sa różne. Takie co nie interesują się historią i polityką i tacy co się interesują. Ja chciałbym tylko mieć te książki co podobno leżą w Ameryce we wszystkich ksiegarniach na te tematy, u nas zakazane, taka demonkracja. . A u nas wydadzą jedną czy dwie ,spod lady. Chłop tym się interesuje, zdobędzie ich i przeczyta. Wtedy inteligencja {oczywiscie nie muszę podkreślać że nie cała inteligencja- ale na wszelki wypadek zaznaczam] sraczki dostaje. A chłop sie smieje , bo ten inteligent to mały pikuś - no powiedzmy pisze ładnie,też nie wiem czy pisze ladnie bedąć sam gramaciejem. Ja blogów dlatego nie piszę. Jeśli ktoś pisze bloga na jakiś temat to ja odpowiadam lub nie.  Wolę odpowiedzieć na temat mnie interesujący niż co dzisiaj powieszał Palikot. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#406446

Rozumiem, że te wycieczki o "inteligencji" to także pod moim adresem? To no posłuchaj chłopie: mój ojciec jest hydraulikiem a matka ukończyła tylko podstawówkę, więc jaki ze mnie inteligent? Taki jak z tych "Żydów" co napadali na Polskę byli prawdziwi Żydzi! Te Twoje wycieczki pt. "Ja biedny chłop w walce z inteligencją" są nieskończenie żałosne! Budzisz litość... Poza tym nie zjadłem ani jednego rozumu a posługuję się tylko swoim! A przede wszystkim nie stosuję manipulacji!!!

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#406448

Tylko w niemieckich mundurach.Chyba nie muszę ci tlumaczyć jak ksiądz magdzie na miedzy. W niemieckiej armi bylo najmniej 150 tysięcy żydów napadając na Polskę w 1939 roku.W NIEMIECKIEJ ARMI HITLERA.  Takie są fakty zebrane i opracowane przez wspaniałego młodego żyda [o dziwo żyda-sam tak pisze} Amerykańskiego.Który namieszał trochę [raczej mocno] w żydoskiej hucpie historycznej. Tylko że jemu jako żydowi wolno więcej.A ja jestem Polakiem i mnie wolno tyle samo , ja sobie przyznałem równość sam.Tym bardziej jest mi przyjemnie że własną wiedzę zawdzięczam temu Markowi Riggowi. Tylko tyle i aż tyle. Ja Wilku nie walczę z inteligencją [ jak pisałem , mądrych ludzi zawsze słucham,wykształcenie jest mniej istotne].Powiem Ci tak to moje własne "Nie każdy zielony, jest nie wykształcony". Gdzie Ty widzisz moje wołanie o litosć.Ja podkreślam kim jestem abys sie nie wygłupiał i nie krzyczał że uczony a gramaciej - ułatwiam rozpoznanie. Oczywiscie czlowiek inteligentny i nie myl z wykształconym ,kapnie się od razu po pismie,składni itd. więc ja nie widzę potrzeby samobiczowania dla twego widzimisię. Szkoda że nadal nie nauczyles się odpowiadać na pytania. Ale to taka drobnostka. Jeszcze cholera mi litery sie poscierały na klawiaturze - to utrudnia, ale oczywiscie nie tlumaczę tym gramaciejstwa.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406452

I myślisz, że ten Twój wywód załatwia sprawę? I co z tego, że napisałeś, że w niemieckich mundurach? To byli Żydzi, którzy, znów muszę się powtórzyć, mieli gdzieś swoje żydostwo i mienili się Niemcami! Jak chcesz dalej pisać, że na Polskę napadli Żydzi (w takich czy innych mundurach), to sobie pisz! Nie powstrzymam Cię, nawet jakbym chciał. Natomiast takie zdanie jest nadinterpretacją faktów historycznych. Ty nie napisałeś, że w armii hitlerowskiej, która napadła na Polskę w 1939 roku służyli Żydzi (którzy w zdecydowanej większości byli Żydami w którymś tam pokoleniu), tylko, że Żydzi w niemieckich mundurach napadli na Polskę. A na to mojej strony zgody nie ma i nie będzie, bo to jest manipulacja! To ma kompletnie, podkreślam: kompletnie, inny wydźwięk!

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#406454

Chcialem powiedziec, abys spokojniej pisał, ale wycofuje to słowo. Pisz tak jak Ci pasuje. Ja bardzo lubie rozmawiać. Jednak konkretnie. Bo to jest tylko krotka "rozmowa" przez nie zbadane przestrzenie Pana Boga. Zadajesz pytanie ja odpowiadam, i wice wersa .  Ty tego nie uznajesz.  Dlatego cieżko się z Tobą "rozmawia".  Ja świata nie zmienię, wiem o tym.  Mam jak to na wsi mówią "łeb i ....... to kombinuj" bo nikt ci z rzadzących nie pomoze. A życie to nie bajka. Człowiek jest dorosly i musi sobie poradzić. Nie jestem trolem jak niektórzy pisali o mnie. Tylko może inaczej patrzę na to wszystko. Nawet jak czasami oglądam wiadomości to patrzę co mowią, dlaczego to, a nie tamto i gdzie w zwązku z tym klamią. Jak to mówią na wsi nie patrzę jak szpak w coś tam. Ja w pierwszym wpisie pod artykułem nakresliłem sporo spraw. Ty się uczepiłeś,jednego zdania. Ty wiesz że żyd nie czuł się żydem. Ty wiesz że w tzw "krystal noc" to niemcy napadali na niemcow. Pomine pochodzenie gubernatorów Hitlerowskich w POLSCE , i odnowicieli Polski wyslanych przez Stalina. Rozumując [ja cie rozumię} twoim tokiem to żydzi przysłani przez Stalina byli bezpanstwowcami. A ci co mordowali setki tysięcy POLAKOW po wojnie nie byli żydami. Bo dzisiaj żydzi mówią, mordował a to my go nie uznajemy za żyda. Tok rozumowania masz prawidłowy na dzisiejsze czasy, tylko nie mieszaj mnie POLAKA do tego. Ty mi nie odpowiedziałeś ani na jedno pytanie. Pozdrawiam, biegaj dalej, a ja posiedzę na ławeczce.   

Vote up!
0
Vote down!
0
#406456

No spać mi dajesz...

Że niby nie uznaję odpowiadania na zadane pytania? A Ty tak? No to prześledź uważnie nasz dialog i odpowiedz sobie sam uczciwie czy odpowiadałeś na moje pytania! Bez dalszego komentarza...

A teraz odpowiem, skoro pytanie za odpowiedź nie uznajesz, choć właśnie w moim pytaniu zawiera się odpowiedź! W sumie nie też nie lubię tej maniery, ale skoro sam nie odpowiadasz a mi zarzucasz takie "grzeszki", to postanowiłem nakarmić Twoją ciekawość:

"Bo jeśli niemcy zabili iles tam żydów tzw niemieckich to zabili żydów, a jak walczyli żydzi u boku hitlera to nie żydzi tylko niemcy .Wytłumacz no takim ciemniakom jak ja"

Ci Żydzi, którzy walczyli u boku Hitlera mordowali Żydów, którzy u boku Hitlera walczyć nie chcieli. Rozumiesz? Nie. Gdyby było inaczej, nie byłoby tej dyskusji! Bo oni mieli w dupie swoje żydostwo! I nie jest tak jak piszesz, że sobie coś ubzdurałem, że Żydzi walczący w hitlerowskiej armii nie czuli się Żydami. To są fakty, na potwierdzenie których podałem cytat na samym początku tej rozmowy, a Ty na jej końcu insynuujesz, że sobie coś wymyśłam? Daruj...

Innymi słowy: kryterium żydostwa jest dla Ciebie najistotniejsze. To Żydzi, nie Niemcy mordowali Polaków. To Żydzi, nie Rosjanie czy Polacy mordowali Polaków po wojnie i urządzali nam 9. potęgę gospodarczą świata. Tylko dlaczego ci Żydzi mordowali też Żydów? A jak mordowali się wzajem, to którą grupę można określić jako reprezentatywną dla żydostwa? Obie?

Pewnie, że inaczej na to wszystko patrzysz. Patrzysz i widzisz, że wszystkiemu winni są Żydzi! Daruj po raz kolejny...

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#406457

Po pierwsze śpij jutro jest też dzień. Do mnie nie dawno przyjechał syn i tak sobie piwkujemy. Mogę ??? A piszę często ciemny chłop bo tak mnie zakwalifikowało "państwo" a nie dla tego że jak pisałeś walczę,żalę się , z inteligencją. Piję piwo LUBELSKIE- to już wiesz gdzie , centrum ciemnogrodu.  Dlaczego żydzi mordowali żydów - to jest zasadnicze pytanie. Przeczytałem , powiedzmy jak na chlopa sporo ksiażek - czy to Ci sie podoba czy nie. Takie są jednak fakty - ja to nazywam dobrych książek nie salonowców. Bo gó .na do ręki nie biorę. Dlatego mam pewien kłopot o którym już gdzieś pisałem. Jak wiesz nie piszę blogów dlatego nie jestem w stanie Ci podać gdzie i kiedy. Musisz mi uwierzyć lub nie. Moje prawdy są często brane za prawdy idioty, nawet się nie dziwię. Bo jak nieraz rozmawiam ze znajomymi , tez się pukają dyskretnie. A z książek wynika prawda bolesna , bolesna dla żydów i ja nie mam zamiaru tego ukrywać za rzadne pieniądze, a nie mam obecnie pieniędzy "wcale".Jestem takim małym człowiekiem Orła że nawet miliony mnie nie interesują.Jak widzisz Dr Ratajczak zginął za prawdę , pomnóż to razy setki tysięcy POLAKÓW . O czym ja mogę z Tobą rozmawiać, chyba o tym co powiedział Palikot, bo ja tam nie zabieram głosu.  Ja jestem Bóg , Honor i Ojczyzna, wiem że to ginący gatunek. Jednak przeżyłem komunę nie będąc komunistą. Co proponowano mi kilkakrotnie, wiem że to głupio brzmi , ale takie są fakty. Dawno temu zrobiłem średnie wykształcenie , a to było coś w tamtych czasach - normalnie brak ludzi wykształconych jako tako. . Ja to nazywam, pozostałem sobą, inni poszli po lini [to prawda , po za stwierdzeniem że uczciwe] "uczciwe ciele dwie matki śsie. I naprawdę na stare lata nic się nie zmienilo. I wy dla POLSKI nic nie zrobicie. Bo was interesuje kasa, was kupią po jednym. A na to dzisiaj trzeba być odpornym na własną glowę, jeśli ktoś poważnie pisze że chce dla POLSKI dobrze , to to jest sprawa nr jeden. Dlatego pisałem,zakładamy partię ,przysięga na glowę własną,to warunek.Innych obcji dzisiaj niestety nie ma. Zabawa dobra rzecz, bawcie się dalej , jak wiemy tytanik zatonie. . Pozdrawiam ,rozlałem się.  

Vote up!
0
Vote down!
0
#406458

No to chyba za dużo tych piwek było, bo odpowiedziałeś mi nie na temat! Nie znasz mnie, więc nie możesz wiedzieć co robię dla Polski i co mógłbym zrobić więcej, do czego jestem zdolny, itd. Poza tym nie zwracaj się do mnie per "WY" i nie obrażaj mnie tym, że ktokolwiek może mnie kupić! To jest obelga, za którą żądam przeprosin!

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#406462

Powinno wynikać jasno że opisuję sytuację , jak byłem młody , piękny i bez grosza. Po szkole zostałem sobą, a inni poszli po czerwonym do jakichś tam stanowisk. Dlatego napisałem że się sprzedali. Nie wiem gdzie ty wyczytałeś że to piszę o Tobie. Jeśli jeszcze raz przeczytasz i tak samo zrozumiesz że to pisałem o Tobie to przeproszę. To nie w moim stylu aby pisać coś o kimś kogo jak piszesz nie znam. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406465

Opisujesz sytuację jak byłeś młody, a potem wstawiasz zdanie:

"I naprawdę na stare lata nic się nie zmienilo."

I dalej:

"I wy dla POLSKI nic nie zrobicie. Bo was interesuje kasa, was kupią po jednym."

Jak to można zrozumieć? Że nic sie nie zmieniło i teraz też są tacy, którzy dla Polski nic nie robią, bo ich interesuje kasa. I to wszystko w dyskusji ze mną, więc poczulem się adresatem. Nieważne zresztą, jeżeli piszesz, że nie piłeś do mnie, to nie ma sprawy.

Pozdrawiam

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#406466

Sami opisujecie, opisujemy kto i gdzie poszedł po kasę nic nie robiąc dla dobra POLSKI. No chyba to nie o mnie ani o Tobie czy innym internaucie. Tylko o wszelkiej maści przedstawicielach  tzw władzy i to zapewne nie wszystkich. Oczywiście że nie do Ciebie. Troche już piszemy i wiesz że osobistych "wycieczek" w czyjaś stronę nie robię.Dyskutowaliśmy jak chlop z chlopem , ty masz swoje zdanie a ja swoje i to szanuję. A zobacz jak się zachowała Bbecia , z głupimi wycieczkami do mnie osobiście i jeszcze ma do mnie pretensję za blondynkę. Tego to już naprawdę nie pojmuję. I nie domagam się przeprosin. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406468

W porządku. W sumie to zabawne, bo ani słowem nie odniśliśmy się do zalinkowanego przez Muftiego tekstu, który z góry do dołu jest prawdziwy aż boli...

Pozdrawiam takoż

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#406469

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Bardzo Panu dziękuję za wzięcie udziału w dyskusji. Pańska argumentacja - rzeczowa i spokojna - może być wzorem dla wielu, również dla mnie. Cieszę się, że ktoś tak konkretnie i rzeczowo odparł argumenty chłopa ze wsi. Jestem zgorszona tym jak teraz chce Panu pochlebić (bo nie znajduje argumentów przeciw) i pognębić mnie. Uważam, że jego komentarze na mój temat są poniżej pasa, a poza tym rzeczywiście na poziomie kawałów o blondynkach (na "niegramotność" spuszczę zasłonę milczenia)

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#406474

Na odpowiedz. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406436

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Przyznaję, że mam na sumieniu 2 nieprzyjemne komentarze pod Pana adresem, w których posunęłam się zbyt daleko (zachęta do pracy na ortografią i porównanie z Niesiołowskim), ale proszę wybaczyć, nie będę dyskutować z człowiekiem, który nazywa mnie "mądrą inaczej" czy "blondynką".

P.S. A swoją drogą, jestem ciemnooką brunetką (to chyba gorzej w kontekście rasowym, he, he). Na dowód zamieszczę na jakiś czas w profilu swoje zdjęcie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#406463

Napewno prawdę. Czyli rozumiesz że 'mądra inaczej" czy "blondynka" jest tylko odbitym echem Twoich słów wysłanych w moim kierunku. Napewno nie było odwrotnie. Bo ja takich rzeczy nie robię.To jest niestety twój poziom- czy tego chcesz czy nie. Blondynka - "moja"  pani może być jak najbardziej brunetką, rudą, kasztanową, siwą itd. Tak więc wszyscy wiedzą że blondynka nie musi być blondynką. Wiem , to takie proste aż trudno zrozumieć. A ten kontekst rasowy ,określa Panią całkowicie. Co przez to mi pani sugeruje. Naprawde dyplom to za mało. Pomijam że o pierwszym zarzucie w moją stronę o kilku żydach "chwających" się w armi jakoś niechcący pani zapomniała." he he"

Vote up!
0
Vote down!
0
#406467

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Poziom dowcipów o blondynkach, to jednak zdecydowanie nie mój poziom, a co do Żydów w niemieckiej armii, to w dyskusji usłyszał Pan aż nadto argumentów - patrz odpowiedzi "wilka", pod którymi podpisuję się z przekonaniem. Co do paru Żydów, to myślałam o Żydach "ortodoksyjnych", którzy ukrywali się w różnych szeregach i miejscach, by przetrwać, a nie o osobach z rodzin z żydowskimi korzeniami. Liczył Pan ilu w hitlerowskiej armii było "Polaków" z pogranicza, zaborów, itp.? To pytanie retoryczne (tzn. proszę nie odpowiadać)

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#406471

Jakkolwiek sama raczej nie robię błędów, trudno mi się zgodzić z takim podejściem. Błędy ortograficzne nie kompromitują człowieka, w przeciwieństwie do mało eleganckich uwag typu "mógłby Pan troszkę popracować na ortografią".

Doprawdy... bardzo MAŁA to... szpileczka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406437

człowiekiem. Wiem ze nie wszystko co ma indeks jest inteligencją. Oni nawet sami o tym piszą , tylko jak raz o tym nie myślą, wyzywając od różnych, bądz, co badz ludzi wykształconych typu ;Tuski, Szetyny, Palikoty itd. A tu trafili chlpa to wio. Ja się nie gniewam - jestem ponad to.  Dziecinada mnie bawi- szkoda ze z indeksami w domu. Taka uczona to moze pomyśli, chłop pisze-pisze jak umie ,czy pisze jak mówi. A o treści juz wiadomo , nie ma co z durnym dyskutować bo jak pisze z bykami to i czytać nie potrafi bez byków. Brak merytorycznej rozmowy. Ja nie jestem tutaj , aby się kłócić i tego nie zrobię pomimo a może dlatego , mojej ciemnoty. Niech inteligencja się "wyszumi".  Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0
#406440

Każda odpowiedź wydaje się za mało pojemna. Każdy sie zgodzi ze nie chodzi o kryteria rasowe czy etniczne. Więc o jakie : religijne, kulturowe? To też nie całkiem pasuje. Raczej chodzi o rodzaj uwiedzenia ideologicznego , postawy, pewnego rdzenia osobowości. Jest takie stare marzenie o zjednoczonym ludzkim świecie , błyszczace i pociagajace a zawsze wydajace potworne owoce , taki mozna by rzec pierscien Saurona. Całkiem dobra odpowiedź lecz juz za obszerna. 

Kiedyś ludzie wierzyli w demony. Strach potęga okrucienstwo. A po jej formie mozna było poznac demona. Po konkretnych upodobaniach.Może poscig a może świeża krew a może płomienie? Ślepa furia czy zorganizowna rzeź? Chaos czy porządek odwroconych reguł i prawd? 

Powiadało się że jeśli ktoś wstapi w słuzbę demona to i potomstwu jego cięzko bedzie sie uwolnić.

Nawet jeden zwykły płatek sniegu jest piekniejszy niż rządki słów wypalone w kamieniu. A gdy znajdujemy tego którego każdy szuka z nadzieją to znajdujemy wyjaśnienia i uczestnictwo ,większy rozum i większe serce a nie reguły które nas spetają  i nie głupie łechczące próżnośc obietnice granic posiadania ,licznego potomstwa i że każdy lękać się będzie. Już to powinno przestrzec.

 Cóż dopiero szczególne upodobanie naszego władcy - ofiara całopalna.  

Ze wszystkich proroctw i przepowiedni Starego Testamentu o jednej nie mozna powiedziec iż jej spełnienie jest oszustwem i fałszerstwem skrybów - gdy mowi Jehowa co uczyni gdy znikna ofiarne ołtarze. Ze sam dokona ofiary  ze swoich wyznawców. 

Ludzie ludziom zgotowali.. doprawdy? Stając się zbyt racjonalnym zagłuszamy to co jest częścia każdej istoty (a jakze - czującej jak mowił Budda) - swiadomośc obecności i wizję tego co to jest. 

Nauczyciel mowił tak jasno i dobitnie (Dziś mało kto go tak nazywa. To dobry sposob by nie wnikac w treść):dzielcie się , zyjcie prozą i poezja zycia , tak samo sa ważne jak chleb i wino , jak ciało i krew.

To dziwne że ludzie nie widza roznicy w sercu podstawionym pod ostrze i policzku wystawionym na drugi cios a widza ja między ptakiem o ktorego troszczy sie Ojciec a tym który człowiek zarzyna na ołtarzu. A może jednak widzą bo przeciez nie chodzi o to co się głosi i komentuje ale co się powoli staje.

 Czy owa jasnośc to dopełnienie świetosci ziemii czy zgoła przeciwnie dowód że nawet szczególnie dobitnie przekletą (gdzie brat zabija brata , kazirodztwo dziecio i ojcobójstwo stały się nie tylko plagą lecz nawet swego rodzaju nobilitacji doznały w rodzinie królewskiej) mozna oświecić?

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#406460

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Fakt, niezbyt elegancko się zachowałam z tą ortografią. Bardzo mnie zeźliła żydożercza wypowiedź chłopa ze wsi. Myślę jednak, że czytelnikom trochę wysiłku ze strony autora się należy. Wszystko można przecież sprawdzić b.łatwo, mając do dyspozycji 'spell-check' i internet, a patriotyzm, to także dbałość o zachowanie pięknej polszczyzny. Ja sama miałam duże kłopoty z ortografią, piszę głównie w obcych językach, ale się staram - nie wychodzę z założenia, że będę pisać niegramotnie, a komu się nie podoba, wara.

Bardzo szanuję prostych ludzi i w ogóle jestem wielbicielką gwar. Nauczyłam się nawet swego czasu mówić w jednej, dość egzotycznej, gwarze, a książki Wiecha pisane gwarą warszawską czytałam na głos dzieciom.

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#406461

Witaj, Bbebciu.

Zwlaszcza na tle ostatnich wydarzeń najbardziej nie toleruję... polakożerstwa, i wszelkie jego przejawy z zapalem tepię. Co do żydożerstwa:

Jakkolwiek nigdy nie lubilam stereotypów, to nie one sprawiają, że darzę Żydów coraz większą nieufnością... i nie mam tu na myśli żadnych "list" czy uprzedzeń wielu ludzi, ale sytuację w naszej pięknej Polsce i sytuację na świecie. Im więcej się dowiaduje, tym bardziej jezy mi sie wlos na glowie.

Istnieją żydowskie strony internetowe, na których piszą Żydzi, którzy potepiają zachowania części swoich pobratymców, istnieje masa książek napisanych przez Żydów i otwierających oczy "gojom". Z jednej strony to dowód na to, że nie można demonizować calego narodu (ufff...) - ale i na to, że jest w nim sporo jednostek, które mają przed soba jasno określony cel, który niestety nie jest zbieżny z celami Polaków.

Do niedawna nie wiedzialam nic o syjonistach i o rozróżnieniach pomiędzy różnymi odlamami Żydów.
Przyznaję, że od kiedy zaczęlam się w ten temat zaglębiać, okazal się fascynujący. Wśród Żydów jest wiele osób utalentowanych, wiele bardzo inteligentnych i wiele... gotowych na wszystko, by osiągnąć cel.

Myślę, że więcej niż w jakimkolwiek innym narodzie. Co więcej, wygląda na to, że z Polakami większości z nich nigdy nie bylo im po drodze.

I na koniec: wydaje się, że zaklamania w historii, i to spore, to nie bzdura, dlatego, jakkolwiek podchodzę do różnego rodzaju nowinek z dużym sceptycyzmem, nigdy nie wykluczam żadnej opcji a priori. Zbyt wiele "pewnych" teorii na moich oczach rozsypywalo się w proch...

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406464

mnie. Nie wiedziałem że temat żydów wywoła taką reakcję i zainteresowanie z różnych względów. Swego czasu zaineresowałem sie historią żydów. Jak na mnie przeczytałem masę książek na te tematy-pisarzy, historyków  POLSKICH i żydowskich, sporo tzw pamiętników żydów z czasu II wojny światowej.Trochę książek zakłamujących prawdę itd .Tą drogą dziękuję wszystkim zabierającym głos w tej sprawie.Szczególnie dziekuję za głosy merytoryczne . Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406470

Babcia pochodząca z WILEŃSZCZYZNY (WILNO, LANDWARÓW, TROKI, BRZEZINY) zawsze mówiła: "NA ŻYDÓW TO NIEMCA BYŁO MAŁO". Dziadek tylko mówił jak ŻYDZI witali armiję czerwoną na WOŁOSZCZYŻNIE i PODOLU. I jak mało go nie znaleźli przez usłużnego ŻYDA. Och- nie dziwota. Wywalili ich za kolaboracje z ARABAMI na półwyspie IBERYJSKIM, potem przegnali z FRANCJI za popieranie ANGOLI, aaaa wcześniej z ITALII (Włoch jeszcze wtedy nie było) za kupczenie i podżeganie. I tak trafili do POLSKI. Księstwa na GERMANJI to ich w ogóle nie wpuszczały...
No i poza tym w STARYM TESTAMENCIE jest, że NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW PRZEDE MNA. Że BOG JEST JEDEN>
A chrześcijanie modlą się do boga w 3 osobach, do świętych , czasami nawet świętymi nie są a ludzie się do takich modlą co nawet w katolicyźmie jest grzechem śmiertelnym...

**************************
BETTER DEAD THAT RED!

Vote up!
0
Vote down!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#406475