Pokrętność ogórka

Obrazek użytkownika kles
Notka

Warto znać problemy, którymi żyjemy jako pełnoprawni członkowie społeczności UE;i dodam, że to nie jest śmieszne 

Bruksela prostuje krzywe ogórki 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

..ale we mnie, na ten przykład, wzburza spokojną krew. Marnuje się nie tylko żywność. Marnowane są nasze ciężko zarobione pieniądze na utrzymanie europejskiej biurokracji, która zajmuje sie takimi strasznymi bzdurami. Uzasadnienie proste - wszystko dla ochrony konsumenta, bydła które nie potrafi decydować o tym co kupuje i co chce kupić. Ta centralnie planowana erokomuna mnie przeraża. Swoją drogą mam czyste sumienie choćby z tego powodu że w referendum byłem przeciw wstapieniu w szeregi ubezwłasnowolnionych dyrektywami. Większość jednak chciała inaczej..

Vote up!
1
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#402622

Też nie chciałem "stać się beneficjentem" akcesji- muszę przyznać, że to akurat mi się udało. Pomimo, że do wstąpienia doszło beneficjentem, podobnie jak i wielu innych,  nie zostałem. Skutki normowania krzywizny (czy to aby nie oznacza  uznawania za normę curve'izny) dopiero zaczniemy odczuwać gdy namnoży się nam casus'ów A.Tysiąc, Doliny Rozpudy, ENA (europejskiego nakazu aresztowania), demoralizujących dotacji i żebractwa o wcześniej wpłacane pieniądze.

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#402623