Czy portal Niepoprawni.pl stosuje cenzurę???

Obrazek użytkownika Andrzej 101
Blog

Przed dwoma godzinami zadzwonił do mnie znajomy. Zapytał mnie, dlaczego nie może znaleźć mojego tekstu o spiskowej teorii dziejów, który jeszcze rano czytał na portalu Niepoprawni.pl. Sprawdziłem sam. Wchodząc przez mojego bloga, lub zapisany link tekst mój wciąż jest dostępny. Natomiast usunięty został z listy wpisów chronologicznych. Tak więc osoba, która wchodzi teraz na stronę główną portalu Niepoprawnych. pl nie zdaje sobie sprawy z tego, że tekst taki został napisany, umieszczony na portalu, a już następnego dnia usunięty ze strony głównej, z listy wpisów chronologicznych.
Już w przeszłości spotkałem się z niechętną, wręcz wrogą postawą ze strony jednego z administratorów portalu, którego najwyraźniej denerwuje poruszana przeze mnie problematyka.
http://niepoprawni.pl/blog/820/swinska-grypa-%E2%80%93-wazny-element-spisku-tworcow-new-world-order
W związku z usunięciem mojego felietonu
http://niepoprawni.pl/blog/820/spiskowa-teoria-dziejow-losy-polski
z chronologicznego wykazu umieszczanych tekstów mam pytanie do administratorów portalu. Czy portal ten dopuszcza tylko jedynie słuszne tematy niepoprawne koncesjonowane? A inne, jako niesłuszne, są po krótkim czasie usuwane z chronologicznego wykazu? Czy poruszona przeze mnie problematyka jest za mało, czy za dużo NIEPOPRAWNA?
A mnie osobiście przypomina to po prostu cenzurę. Rodem z czasów PRL!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Trudno, żeby na poważnym portalu wisiało wszystko, co się pojawi; administracja ma chyba prawo kasować teksty niespełniające jakichś minimalnych wymogów (merytorycznych, stylistycznych czy innych)? W przeciwnym wypadku portal zamieni się w ściek, w którym pojawić się może wszystko...

Psuj

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pogromca Smoków

#37328

Jemu, jak widzę, zdejmuje się publikacje ze strony głównej - natomiast "promuje się" jakieś zupełnie tu zbędne, przynajmniej moim skromnym zdaniem zbędne, wyznania o psach (wczoraj jedno, dzisiaj już drugie, ile jeszcze tego będzie?), i o koniach (pierwsze już jest - zapewne parę następnych w przygotowaniu).

Wygląda więc na to, że wcale nie tak "trudno", i że tu rzeczywiście wisi na stronie głównej "wszystko, co się pojawi". Więc tym bardziej dziwi utrudnianie publikowania komuś, kto pisze na tematy interesujące czytelników serwisu o profilu politycznym - gdy jednocześnie zamieszcza się na SG jakieś kompletne "michałki".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37879

Panie Andrzeju 101....prosze sie nie wysilac i nawet nie probowac wchodzic w dyskusje z DoktoremNo...to sprawa bezsensowna. Ten facet podobnie jak i Gajowy Marucha jest wlascicielem Niepoprawnych.pl kierujac ta strona jak tylko mu sie zywnie podoba. Jezeli DoktorNo uczcil na Niepoprawnych.Pl jakies tam sfingowane ladowania jankesow na Ksiezycu i On w to goraco wierzy....to nie ma o czym z tym Panem dyskutowac. Podejrzewam coraz bardziej, ze i ON (DoktorNo) jka i Gajowy Marucha sa przebierancami WSIokow, probujacymi malutkim kroczkami forsowac WSIokowskie i UBeckie idee....Sic !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zbyszek Lowcakangurow

#37332

A jakie to WSI-owe idee są lansowane? Jeśli można spytać?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#37333

Rozumiem, że aktywuje się pan tylko po to, żeby przywalić serwisowi?
Czy komuś odebrano status blogera?
Inna sprawa, czy mamy tak bez końca dyskutować o świńskiej grypie? Przypomnę też, że nie wszystkie wpisy "muszą" wisieć na SG niepoprawnych. Zwłaszcza te, które niczego odkrywczego nie wnoszą.
Zamiast dyskutować o polityce, Bondaryku, PO, itp., będziemy gadać o świni? To znaczy, że skupienie się na aferze hazardowej, a nie lansowanie świni to zabieg socjotechniczny rodem ze służb?
Bez sensu, czasami zastanawiam się, kim są osoby po drugiej stronie ekranu.
A rzucenie podejrzenia to typowa "świnia", którą posługiwały (ją) służby.
Pozdrawiam.
p.s.
Co do Doktora, to ma chłopak prawo mieć swoje zdanie, tak jak każdy z nas. Czy jest coś w tym złego? Według Doktora, różne "teorie spiskowe" (prezentowane przez użytkowników) ośmieszają portal, mnie akurat nie przeszkadzają.
Co do właścicieli, to portal należy do użytkowników, wielokrotnie zachęcaliśmy do współpracy i uczestnictwa w prowadzeniu niepoprawnych. Zaproszenie jest otwarte dla wszystkich. Serwer jest umieszczony w USA, aby WSI-oki nie miały wglądu w funkcjonowanie serwisu (tak jak np. salonu24, czy też innych serwisów blogerskich).
Mam nadzieję, że rozwiałem "wątpliwości" związane z działalnością serwisu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#37336

Nie kazdy wpis musi pojawic sie na niebiesko, nie kazdy musi zaistniec.
Przeciez gdy zjawi sie jakis wpis przekraczajacy dozwolone granice to trzeba cos z nim zrobic.
Na razie jest wspaniale, ale w zyciu roznie bywa...tak sadze...

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#37337

Dziękuje za dobre słowo. Serwis utrzymuje się z datków użytkowników i składek adminów. Sposobem na "uwalenie serwisu" jest zasianie strachu, wtedy użytkownicy przestaną się pojawić i konkurencja dla salonu sama zdechnie.
Zresztą Janke głosi nową wunderwaffe na "konkurencję w blogosferze".
http://jankepost.salon24.pl/138576,salon24-sto-procent-w-gore
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#37339

To by wszystko wyjaśniało. ;)) Mam na myśli salon.;)

Niemniej pozwolę sobie wtrącić trzy grosze.

Przeczytałam teksty, które podobno nie podobały się. Nie znam tematu, rozumiem, że nie należy każdej historii kupować, ale przecież Autor powołuje się na linki zamieszczone w internecie. Czy nie lepiej po prostu merytorycznie odpowiedzieć, jest okazja do prostowania krzywego zwierciadła. A w przypadku grypy nie tyle chodzi o eksterminację , w Europie jest już nas i tak mało, ale o chamską akcję marketingową, opartą o strach.

Cenzura posuwająca się do kasowania wykazu blogów jest moim zdanie niebezpiecznym zajęciem. Naprawdę Admin ma tak mało zaufania do czytelników?!

Pozdrawiam właściciela niepoprawnych. Miło mi, że wreszcie się o tym dowiedziałam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#37416

Nic nie było kasowane.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37417

Uważam, że wystarczą decyzje, czy dać tekst na miejsce na "czołówkę", czy nie. Wszyscy użytkownicy mogą go sobie potem ocenić, a te oceny wyrażą się w komentarzach, "punktach", a także "wejściach".
Nie wchodzę w szczegóły sporu, co więcej uważam, iż zarzucanie komuś, że zachowuje się jak "właściciel", za pozbawione podstaw i chamskie. Ja też czuję się współwłaścicielem Niepoprawnych, bo tu czytam i piszę, choć nie jestem adminem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#37363

[quote=Mysliwy] Jezeli DoktorNo uczcil na Niepoprawnych.Pl jakies tam sfingowane ladowania jankesow na Ksiezycu i On w to goraco wierzy....to nie ma o czym z tym Panem dyskutowac.

Podejrzewam coraz bardziej, ze i ON (DoktorNo) jka i Gajowy Marucha sa przebierancami WSIokow, probujacymi malutkim kroczkami forsowac WSIokowskie i UBeckie idee....Sic ! [/quote]
Panie Myśliwy,
mam dwa pytania:
1. czy lot Gagarina też był sfingowany? (jest przecież książka na ten temat),
2. kto to jest "jka", ten jeden z "przebierańców WSIoków"?

Spędzam na tym portalu dużo czasu i naprawdę interesuje mnie to, aby nie zadawać się z niewłaściwymi ludźmi... Musze wiedzieć, kogo jeszcze mam omijać...

Pozdrawiam,
Hun.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37354

Nie ma żadnej Australii. Kto wierzy w Antypody jest przeklęty.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#37359

Mylisz się z DoktoremNo można prowadzić ciekawe dyskusje mając na niektóre tematy całkowicie odmienne poglądy i nigdy nie spotkałem się z tym aby ktoś był złośliwy i "zrzucał" teksty, to nie jest Salon24 i pomyliły Ci się portale i administratorzy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#37425

Szukałem - nie znalazłem :((((
Jak wspomóc finansowo Niepoprawnych ?
czuje się gościem -ale bez przesady .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37341

tez chcialbym wspomoc w funkcjonowaniu serwis niepoprawni.pl. Moze co prawda nie chodzi o wielkie kwoty, ale chetnie bym wspomogl nasze wspolne dzielo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37352

W kwestii finansowania - pracujemy nad odpowiednią formą.. Niedługo powinno się pojawić na stronie coś nowego ;)

Co do zarzucanej cenzury. To o czym pan pisze, panie Andrzeju, to prawdopodobnie efekt odpublikowania z promowanej listy wpisów ze strony głównej. Promowanie wpisów poprzez umieszczanie ich jako przyklejonych na samej górze oraz na stronie głównej, to dwie główne formy promocji wpisów i każdy z redaktorów podejmuje w tym zakresie pewne samodzielne decyzje. W pierwszym przypadku - nie każdy tekst zasługuje na "przyklejenie", więc niepojawienie się tam tekstu nie jest odczuwane jako cenzura. W drugim przypadku faktycznie regułą jest pojawienie się na stronie głównej i w związku z tym brak takiej promocji może być odczytany jako stosowanie cenzury. Czy jest to cenzura? Moim zdaniem nie. Wpis jest nadal dostępny w blogu autora, jednak nie pojawia się na stronie głównej. Warto pamiętać, że niepoprawni.pl mają określoną misję i promują tylko określone, założone przez Redakcję, twórców portalu wartości wyrażone we wpisach. Należy także przypomnieć o tym, że ranga blogera, nadawana jest poprzez suwerenną decyzję Redakcji. Bardzo duży odsetek wpisów pojawiających się na stronie głównej jest dowodem na trafność naszych decyzji w przedmiocie nadawania tej rangi.
Czy chcielibyśmy na niepoprawnych czytać Matkę Kurkę? Konto w serwisie ma, aplikował o blogera - nie daliśmy. Cenzura czy brak promocji?

Kilka jeszcze słów o teoriach spiskowych. Faktycznie DoktorNo nie przepada za teoriami spiskowymi - jego święte prawo. Tak się składa, że jest jednym z wielu twórców, Redaktorów serwisu i jego decyzje dotyczące serwisu będą zawsze w jakimś stopniu odbiciem jego poglądów. Nie jest jednak na tyle źle, aby można było wnioskować, że teorie spiskowe nie mają prawa pojawiać się na niepoprawnych. Redakcja niepoprawnych, to także inne osoby, o innych zapatrywaniach - mi, tak samo jak Danzowi, teorie spiskowe nie przeszkadzają (niektóre są bardziej wiarygodne od innych) i uważam, że dla dobra prawdy powinno się o nich dyskutować i wspólnie wyciągać słuszne wnioski. Dyskusja taka zawsze wyjdzie na dobre, o ile nie jest się wyznawcą (wiara - co często się zdarza, jest najbardziej w teoriach spiskowych dla prawdy szkodliwa), a tylko np. zwolennikiem czy przeciwnikiem takiej teorii. Dla równowagi redakcyjnej jestem więc zwolennikiem promowania dyskusji o teoriach spiskowych tak samo jak zwolennikiem niektórych teorii. Jak w życiu.

Podsumowując - proszę nie bać się o cenzurę i redakcyjną równowagę i harmonię. Proszę pamiętać także o tym, że Redakcja posiada własną politykę promocyjną dla wpisów. Myślę, że do tej pory radziliśmy sobie w Redakcji dobrze i tak będzie nadal w przyszłości. Jednocześnie dziękujemy za sygnał - pewne kwestie we własnym gronie przedyskutujemy ponownie.

p.s. Jeśli chodzi o to, co napisał Myśliwy - najlepiej byłoby bez komentarza, ale się nie da.. Jest to, najdelikatniej mówiąc, bardzo szkodliwe dla serwisu nadużycie.. Niektórzy Panie Myśliwy chcieliby i próbują zasiać tutaj niepewność, próbują poruszać bardzo dziwne tematy na temat bardzo dziwnych teorii i hipotez. Po co to robią..?

Myśliwy - proszę bać się raczej o WSIowców i UBeków, nie o nas.. My tutaj bardzo dobrze się znamy i bardzo szybko wyczuwamy niepokojące sygnały i zagrożenia. Bez obaw.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#37355

Niedługo???? jakiś urzędowy termin 14 dni ? :)
Tak trzymać ! ciągle poprawiać - samozadowolenie gubi:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37358

Precyzując - na tyle szybko, na ile się da. :)

Portal to efekt naszej pracy "po godzinach". Ostatnio admini, Redakcja, z różnych przyczyn nie ma tyle czasu, ile by chciała go mieć, na pracę związaną z serwisem. Przydałaby się nam pomoc w kilku rzeczach. Ale nie jest źle - damy radę ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#37360

Niepoprawni nie mają obowiązku nikogo promować, szczególnie wbrew własnemu przekonaniu. Teksty są wyróżniane także przez oceny punktowe (można zobaczyć, czy ktoś dostał kilka "dych), a najbardziej popularne znajdują się na specjalnej liście (z lewej :):):))
Wojenki o "pierwszą stronę" były zmorą salonu 24 (wtedy, kiedy tam zaglądałem, teraz nie wiem) i chyba rozwaliły stare dobre Blogmedia. Nie dajmy się w to wpuścić!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#37365

Jeżeli ktoś się czuje napiętnowany przez słabe oceny notek, to powinien pamiętać, że oceniać mogą wszyscy od Mł. Komentatora w górę.

Na marginesie: tekst z 15.11 br. jest opublikowany i dostępny, trzeba tylko skorzystać z Archiwum i kalendarza:

http://niepoprawni.pl/archive/all/2009/11/15/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37368

I bardzo dobrze.
Wszystkie teksty jadą na dół, aż zejdą po czasie z ekranu.
Moim zdaniem sprawa jest jasna.
Cieszę się, że została wyjaśniona.
Pozdrawiam, Doktorze!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#37369

Panie Gawrion, prawdopodobnie źle pan zrozumiał moją wypowiedź. Nie skarżę się, iż mój tekst nie był "promowany"! Nie cierpię na przerost ambicji. Rozchodzi się o to, że wchodząc na Niepoprawnych na stronę główną można, znajdując się na stronie głównej, zjeżdżać w dół, aby pooglądać i wybrać sobie do przeczytania którykolwiek z tekstów, wklejanych chronologicznie. Mój tekst nie był "promowany"; nie oczekiwałem tego. Ale umieszczony był w wykazie chronologicznych wpisów. Znajomy chciał go jeszcze raz przeczytać, czy nawet polecił to innemu znajomemu.
No i wtedy okazało się, że tekst zniknął z listy wpisów chronologicznych (a nie "promowanych" - gdyż promowany nie był).
A ponieważ w przeszłości (już o tym pisałem) spotkałem się z nieprzyjazną postawą jednego z adminów w związku z podobną publikacją, odebrałem to - pan pewnie na moim miejscu też by to tak odebrał - jako cenzurę.

Nie jestem wyznawcą teorii spiskowych. Dostrzegam różnicę pomiędzy faktycznymi spiskami, a jedynie teoriami o spiskach. Sprawa poruszana przeze mnie nazywana jest wprawdzie teorią spiskową, ale teorią nie jest. Jest rzeczywistością. Podałem zresztą wystarczająco dużo faktów, cytatów i linków, aby to wykazać.
To przeciwnicy opierają się na wierze, że coś takiego jest niemożliwe. W dyskusji ich agrumenty wypadają jednak cieniutko.
Sprawa jest dla mnie o tyle istotna, gdyż bezpośrednio dotyczy losów Polski.
Oceny innych użytkowników są dla mnie obojętne. Pisanie to nie konkurs piękności. Nie potrzebuję uznania innych, aby dobrze czuć się we własnej skórze!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Andrzej Szubert

#37370

http://historiaimedia.org/2007/09/05/%E2%80%9Eprotokoly-medrcow-syjonu-autentyk-czy-falsyfikat%E2%80%9D-%E2%80%93-janusz-tazbir-o-naturze-mitu/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37371

ale ciekawym jest fakt, że Żydzi zawsze zajmują rolę destruktorów. Komuniści - przecież ZSRR to tak naprawdę dzieło osobników pochodzenia żydowskiego, tak samo PRL u zarania. Współczesny neomarksizm - źródło obyczajowej zgnilizny - to też żydowski wynalazek między innymi niejakiego Adorno-Wiesengrunda.

Poza tym skoro to taki falsyfikat, to dlaczego jest zakaz wydawania Protokołów w niektórych krajach, jeżeli nie mówią nic o prawdziwych wydarzeniach. Ja myślę, że mimo, że to falsyfikat, to Siergiej Nilus doszedł do ciekawych wniosków. Związał Żydów z ruchem socjalistycznym i obyczajowym zepsuciem. Żydzi dobrze się bowiem w rozkładającym się społeczeństwie Gojów czują.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#37373

Argumenty w stylu "fake but accurate" to kiepska droga do dochodzenia do prawdy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37375

zauważyłem, że to Ty masz zwyczaj uprawiania dosyć niewybrednej erystyki.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#37380

... skoro starczy Stary Testament?

Fakt, wiem że to nieco więcej czytania, a do tego chrześcijanom może być dość trudno ocenić te sprawy z punktu widzenia etyki. Jednak, patrząc na to nieco głębiej to czyją w końcu najświętszą księgą jest w praktyce ST? Przecież nie katolików, którzy w sumie prześlizgują się po niej jak tylko potrafią, właśnie chyba przede wszystkim z powodu tej plemiennej etyki, która tam jest lansowana...

I która, co gołym okiem widać, w tamtym plemieniu jest wciąż żywa.

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
Liberalizm to lewactwo sklepikarzy (i alibi aferzystów).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#37440

Lepszy jest Talmud, to dopiero jest nauka na całe życie o podejściu "narodu wybranego" do gojów i akumów (akum - katolik) np. klasyfikacja pod względem ważności: żyd, osioł, goj, świnia, akum (źródło Talmud Babiloński t. 2 wyd. 1901, Wiedeń)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#37447

Wróćmy do tego co pisałem. Bo zabrniemy w nieporozumienia do kwadratu ;)

Wpisy mogą jednocześnie mieć różne statusy:
1. opublikowany/nieopublikowany (czy w ogóle jest czy go "nie ma" - podstawowe znaczenie dla widoczności w serwisie)
2. na pierwszej/nie na pierwszej ( większość tekstów ma domyślnie ten status i jest to forma promocji)
3. przyklejony/nieprzyklejony (ten status dajemy tylko najciekawszym tekstom)

Pański tekst od samego początku był opublikowany/na pierwszej/nieprzyklejony. Doktor tylko zmienił status "na pierwszej" na "nie na pierwszej". W powody nie wnikajmy - dyskutujemy to właśnie w Redakcji.

Nad wpisami promowanymi na stronie głównej (niefortunnie?) widnieje "wpisy chronologicznie". Dla ścisłości powinno być może - "promowane na stronie głównej wpisy chronologiczne". Tytuł byłby jednak troszkę przydługi. Poza tym wydawało nam się, ze jest oczywistym, że są to chronologiczne wpisy, które na stronie głównej się pojawiają. Jeśli chodzi o chronologiczny wykaz wszystkich zawartości, które pojawiły się w serwisie, proszę zajrzeć do archiwum:

http://niepoprawni.pl/archive/all/2009/11/15

Przyznam szczerze, że jeszcze nie czytałem Pańskiego tekstu i nie mogę dyskutować o konkretnych powodach zachowania Doktora. Mogę tylko powiedzieć z góry (nie znając treści tekstu), że jestem zwolennikiem szerokiej dyskusji o teoriach spiskowych, bo mało co, tak jak dyskusja, służy prawdzie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#37379

Przyjmuję Pańskie wyjaśnienia ze zrozumieniem. Niemniej odczułem usunięcie mojego tekstu z wykazu chronologicznego jako złośliwość DoktoraNO. Przykro mi, że incydent ten wywołał zamieszanie. Nie chciałbym być przyczyną sporów w Redakcji. Nie jestem publicystą, nie muszę pisać.
Ewentualnie mogę pisać gdzieś indziej.
Wkleję za chwilę jeszcze jeden tekst. Być może pożegnalny. Bo nie odpowiada mi rola "wywoływacza" konfliktów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Andrzej Szubert

#37384

Nikt tu nie jest złośliwy, no chyba, że w komentarzach (co mi się zresztą bardzo podoba):):):). Wszystkie teksty "zjeżdżają" po jakimś czasie do archiwum. Jak jest dużo nowych, to szybko. Najlepiej zapomnieć o całej sprawie, tylko pisać, czytać i komentować.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#37390

proszę nie obawiać się o konflikty w redakcji. mamy do siebie 100-procentowe zaufanie i spory nam nie straszne. przeszliśmy niezłą szkołę ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37418

Oczywiście miał Pan prawo poczuć się niesprawiedliwie potraktowany. Ale dajmy już pokój ;)

Cóż - teorie spiskowe przeważnie wywołują mieszane uczucia i różne reakcje. Każdy ma do teorii spiskowych różny stosunek - nawet członkowie ekipy niepoprawnych ;).

Ja osobiście lubię oryginalne, niecodzienne spojrzenie na świat. Lubię ciekawe i nieprawdopodobne hipotezy, teorie. W młodości moją wyobraźnię pobudzał Daniken, niedawno zainteresowałem się Zecharią Sitchinem. Lubię tematykę związaną z UFO, niecodziennym podejściem do fizyki kwantowej, zjawiskami elektromagnetycznymi (Tesla) itp itd. Tematyką NWO interesuję się w najmniejszym stopniu, ponieważ zbyt mało w tym niedomówień. Przecież wiadomo, że Światem rządzą zachłanne na kasę i władzę kliki - jak świat Światem. I nie od dziś wiadomo, że sprawiedliwych i miłosiernych władców w historii można szukać w bajkach..

Dla rozluźnienia polecam tematykę UFO. W szczególności jeden film, który od dawna mnie bardzo fascynuje i pobudza wyobraźnię. Jak Pan to skomentuje?:

http://polecanki.pl/Ciekawostki/Misja_NASA_sts_75

Zachęcam także do rejestracji w serwisie polecanki.pl, do komentowania, dyskusji. Może pomoże Pan ożywić serwis ;)
Zapraszam także inne osoby!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#37420

Cieszę się, że sprawa została wyjaśniona i zakończona.
Tematyką UFO zajmuję się od dawna . Od Dänikena czytałem wszystko. Od a do z.
Robiłem nawet modele piramid do badań ich energii. Niestety z mizernymi wynikami. W fizyce kwantowej wciąż intryguje mnie zjawisko przechodzenia pojedynczego elektronu jednocześnie przez dwie szczeliny. W kosmologii ciekawi mnie pytanie, czy pierwotna osobliwość w modelu standardowym posiadała horyzont zdarzeń. Jeśli tak (a kosmolodzy twierdzą, że każda osobliwość musi posiadać horyzont zdarzeń), to przestrzeń musiała istnieć wcześniej. A nie, jak twierdzą kosmolodzy, że powstała dopiero w momencie wielkiego wybuchu.
Ciekawi mnie parapsychologia. Ale i teoria "setnej małpy". Poza tym problem reinkarnacji i życia po życiu.
A przede wszystkim pytanie - czym jest życie, i czy ma jakiś wyższy cel?
Co do UFO, nie mam wątpliwości, że istnieją inne, pozaziemskie cywilizacje. Bóg czy natura byłyby zbyt rozrzutne tworząc setki miliardów galaktyk złożonych z setek miliadrów gwiazd, aby tylko wokół jednej z nich krążyło świadome życie.
Filmiki są ciekawe. Najbardziej interesujące jest w nich dla mnie to - dlaczego tak długo trzymano je pod kluczem?
Dodam jeszcze, że widziałem UFO na własne oczy. I to nie jeden obiekt, ale kilkanaście, lecących na przestrzeni kilku minut w rozrzuconym szyku. Mnie do UFO nie trzeba przekonywać.
O polecankach z chęcią pomyślę. Naturalnie jeśli pozwoli mi na to czas.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Andrzej Szubert

#37450

[quote=Andrzej 101]A przede wszystkim pytanie - czym jest życie, i czy ma jakiś wyższy cel?[/quote]

jak coś znajdziesz, to daj cynk na PW

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37454

i nie mam prawa do wystawiania ocen,oprócz jednej,ze PODOBA mi się ten

PORTAL,czy wszystko co jest TU pisane...? nie musi,chociaz raczej TAK:)

wchodząc na TĄ strone ambicje wlasne zostawilam za progiem

Wszak mozna samu sobie stworzyć "miejsce w sieci,czy też wynająć mlodych

zdolnych informatykow ,zatrudniając ich na etecie.....można? mozna.

natomiast jesli, ktoś robi Dobrą Robotę,poswiecając swój czas,energię

i nie oszukujmy sie wlasne pieniadze.........TO uszanujmy,TO.

Nie wdając sie więc w dalszy nikomu niepotrzebny spór,powiem TAK: robmy swoje.......

a jesli TO jeszcze pomoże POLSCE,,to świetnie.....

wystarczy nam  klopotów,problemow dnia codziennego

byśmy sami sobie jeszcze ich dodawali............:)

wszak nie na darmo jesteśmy ....."..nieporawni,prawda......".? :))))

a więc do roboty...wszystkie ręce na poklad i razem,jak pieknie kiedyś POWIEDZIAŁA MONA:)

razem,nie osobno....:)

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#37385

Ależ skąd, możesz wystawiać. Próbowałeś? Masz odpowiednią rangę do tego. :) Jak by co, pytaj.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37392

dzięki...:)))))

ale ja stawiam tylko SUPER...:)))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#37409

nppl cenzury nie stosuje, ale profilaktykę musimy zdecydowanie poprawić ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37388

to znaczy CO?....:)

ja myslę,ze lepiej granice bardziej 'uszczelnic' i postawić snajperow

co by strzelali do tych mikrobów w powietrzu,skoro nielegalne,to" pokutu" niech przynajmniej placą,co tak za darmo i powietrzem....?:))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#37413

Andrzej pamiętam ten drugi tekst i brałem udział w krótkiej dyskucji. Tekst "wisiał" na pierwszej stronie przynajmniej przez dwa dni. Jeżeli spadł na kolejne, to trudno. Jestem dosyć długo na tym portalu i z niektórymi się nie zgadzam na niektóre tematy, dyskusje są momentami ostre innym razem bardzo merytoryczne i długie ale jeszcze nie spotkałem się z jakąkolwiek "cenzurą" ze strony adminów. Tak więc nie przejmuj się i pisz dalej, niekażdy czyta tutaj teksty wszystkich więc pisz chociażby dlatego abym ja mógł z Tobą podyskutować.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#37424

Pewnie nie raz jeszcze się nagadamy. Jak nie na moim, to na Twoim wątku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Andrzej Szubert

#37452