Żydowskie Obozy Zagłady czyli ile kosztuje milion Żydów

Obrazek użytkownika kat
Kraj

Żydowskie Obozy Zagłady czyli ile kosztuje milion Żydów
8 maja 1944 r. w gabinecie Eichmanna pojawił się Joel Brand, reprezentujący Komitet Pomocy i Ocalenia. Była to syjonistyczna organizacja, pomagająca dotychczas Żydom w ucieczce z okupowanej Europy na Węgry i dalej. Podczas rozmowy usłyszał on z ust swego gospodarza szokującą propozycję, o której pisze w swej książce „Misja Wallenberga” Alex Kershaw.
Obersturmbannführer miał powiedzieć:
– Gotów jestem sprzedać wam milion Żydów, krew za pieniądze, pieniądze za krew. Możecie ich zabrać z jakiego chcecie kraju, gdziekolwiek ich znajdziecie – z Węgier, z Polski, ze wschodnich terytoriów, z Theresienstadtu, Auschwitz, skąd się wam podoba. Kogo chcecie ocalić? Mężczyzn płodzących potomstwo? Kobiety, które mogą je rodzić? Dzieci? Starców? Niech pan siada i odpowie.
Transakcja nie doszła do skutku…………………. bo Żydzi pożałowali kasy na 10 000 ciężarówek.
Należy zwrócić uwagę na bardzo istotne elementy zachowania społeczności żydowskiej w zagrożeniu a mianowicie organizacje wywózek do niemieckich obozów zagłady .Ci którzy nie dali w łapę szmalcownikom żydowskim trafiali na listę śmierci spisywanych przez starszyznę getta czyli starych Żydów. Po sporządzeniu listy śmierci na miejsce wywózki dostarczała ich policja żydowska .Po przybyciu do obozu zagłady Żydzi byli przez współziomków grabieni z przywiezionego majątku .A po zagazowaniu paleni byli przez Sonderkommando składające się z Żydów. Można na podstawie tego wysnuć wniosek taki sam jak amerykańscy Żydzi , którzy wiedząc od kuriera karskiego co się dzieje w Polsce z ich braćmi nic nie zrobili ,czyli zamiast nazywać te obozy niemieckimi obozami zagłady należy je od dzisiaj nazywać Żydowskimi Obozami Zagłady . Francja , Węgry , Holandia , Szwajcaria itd. Wydawały swoich Żydów Niemcom z dostawą gratis do wagonów kolejowych . Żydzi zamieszkali w Polsce wydawali Polaków na wschodnich rubieżach na zsyłki , Żydzi stanowili 70 % PPR , KPP , MBP, KBW , WSI , PZPR itd. ….. palili polskie wsie .No cóż nie spisali się Żydzi amerykańscy w czasie II wojny światowej . Po II wojnie światowej tym bardziej biorąc czynny udział w zbrodniczych organizacjach komunistycznych i przy likwidacji społeczeństwa polskiego niepodległościowego . Amerykańskie żydostwo które palcem nie kiwnęło aby ratować swoich braci postanowiło żerować na ich śmierci tworząc przedsiębiorstwo holocaust i wysuwając absurdalne roszczenia , oczerniając Polaków których tysiące zginęły za ukrywanie polskich Żydów. Tak to jest we współczesnych czasach że mordercy kreują się na awangardę pokoju a złodzieje krzyczą łapać złodzieja .Nie byłbym sprawiedliwy nie dodając ze wielu polskich Żydów a raczej Polaków pochodzenia żydowskiego ofiarnie walczyło o Polskę i ginęło za nią we wrześniu 39 ,w Katyniu 40 i walce zbrojnej z okupantem niemieckim i rosyjskim . Cześć im i chwała za to….. niestety poumierali i poginęli więc nie mogą świadczyć . Jak tak dalej pójdzie to Niemcy i Rosjanie wybielą swoje totalitarne ustroje czyli faszyzm i komunizm a Polacy zostaną okrzyknięci sprawcami wybuchu II wojny światowej i likwidacji Żydów.

Brak głosów

Komentarze

W zasadzie mógłbym się podpisać pod tym tekstem, wyjąwszy kilka nieprecyzyjnyc sformułowań w rodzaju "starszyzna żydowska" etc. Ale pod jednym nie mógłbym się podpisać:

"Transakcja nie doszła do skutku...bo Żydzi pożałowali kasy na 10000 ciężarówek."

Problem w tym, że Eichmann nie chciał kasy na ciężarówki. Chciał ciężarówek.

Oczywiście 10000 ciężarówek nie zmieniłoby losów Niemiec. Ale mogło przedłużyć ich opór.

Pozdrawiam

PS. Rozmowa odbyła się w Budapeszcie. Wallenberg skończył gdzieś w Sojuzie. Nikt nie wie dokładnie kiedy i gdzie. Losów Brand nie znam.

PPS. W tymże Budapeszcie, w tymże czasie działał skutecznie niejaki George Soros.A właściwie rodzina Sorosów. Małoletni George załatwiał niektóre interesy ojca. Interesy szły dobrze :-)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#263035

dzięki za doprecyzowanie.....pozdrówka co do Sorosa to można zacytować żydów z USA coby handel szedł , coby handel szedł....

Vote up!
0
Vote down!
-1
#263039

"Jak tak dalej pójdzie to Niemcy i Rosjanie wybielą swoje totalitarne ustroje czyli faszyzm i komunizm a Polacy zostaną okrzyknięci sprawcami wybuchu II wojny światowej i likwidacji Żydów."--koniec cytatu.

To już sie stało i dzieje się dalej...
Nie Niemcy,tylko naziści z Marsa,albo hitlerowcy z UFO!
Nie sowieci,nie ruska swolocz,nie nacjonaliści i bandyci
z Ukrainy...tylko nieznani sprawcy.

A wszystkiemu winny jest Jagiełło i jego poprzednik...
Setki tysięcy żydów znalazło tu dom po tym,jak ich wyrzucono
z Hiszpanii,Francji,Italii i Prus!
"Im więcej im zrobisz dobrego,tym bardziej cię znienawidzą"
Ten gatunek tak ma...zapisane w genach!

Vote up!
0
Vote down!
0
#263037

zgadzam się z Twoja opinią.....niestety w Polsce nie rządzą Polacy ....to kto ma nas bronić? Pozdrówka

Vote up!
0
Vote down!
0
#263045

pełna zgoda z twoja wypowiedzią a pozdrówka to forma szacunku dla gościa , zawsze bez względu na stan ducha należy Gościa przyjąć , ugościć i pozdrowić

Vote up!
0
Vote down!
0
#263077

Kacie, więcej nie trzeba dodawać. Z Twojego wpisu doskonale wynika, jakimi potworami są żydzi, wysyłając swoich współplemieńców do swoich żydowskich obozów koncentracyjnych i jeszcze brali za to kasę.
I to trzeba głośno mówić wszystkim, bo żydostwo przystąpiło do otwartego i zmasowanego ataku na Polaków, wmawiając światu, że to my stworzyliśmy dla nich obozy i że to my ich mordowaliśmy oraz rozpętalismy II wojnę. Chodzi im o zniszczenie Polski na zawsze. A co za tym idzie o zawłaszczenie naszego terytorium.

Pozdrawiam.10.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#263065

Tak mamy się czym czym szczycić bo w momentach grozy i śmierci potrafimy być odważni i SOLIDARNI. My Polacy możemy być dumni z Naszych przodków i z Nas samych . My walczymy inni zdradzają.....3MAJ SIĘ CIEPŁO

Vote up!
0
Vote down!
0
#263082

Autorowi chyba beztrosko się wydaje, że wówczas można było lekką ręką dokonać transferu 10 tysięcy ciężarówek do III Rzeszy bez zgody zachodnich aliantów i Związku Sowieckiego, i na dodatek pod nosem ich wywiadów. Stąd też o ich roli ani mru-mru. To się nazywa nonszalanckie podejście do prawdy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#263561

przestań bredzić i poczytaj

Vote up!
0
Vote down!
0
#263677

Od razu wiedziałem, że na więcej Cię nie stać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#263692

polataj po necie ,kup kilka książek ,poczytaj, a potem rozpocznij dyskusje . Jeśli Cie uraziłem , przepraszam

Vote up!
0
Vote down!
-1
#263982

Ładną bajkę żeś sobie wymyślił:

nie doszła do skutku…………………. bo Żydzi pożałowali

Cały ten projekt był o samego początku poroniony. Był niewygodny dla Brytyjczyków i to oni sprawie ukręcili łeb. Zresztą z tego właśnie powodu dwóch facetów z Lehi dokonało w miesiąc po zwolnieniu Joela Branda z brytyjskiego więzienia udanego zamachu na brytyjskiego ministra-rezydenta na Bliskim Wschodzie, lorda Moyne'a.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#264100

skup się intelektualnie nad żydami amerykańskimi i ich postawą do holocaustu ...przedsiębiorstwo Holocaust wyceniło się na 65 mld dolarów

Vote up!
0
Vote down!
0
#264175

Jak się Żydzi o Tobie dowiedzą, to Cię kupią i Mesjaszem ogłoszą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#264178

jak żyd może kupić żyda? hahahahahaahahahahahaha

Vote up!
1
Vote down!
0
#264273

Masz coś z klawiaturą, że Ci tylko starozakonni wychodzą, a zwykli Żydzi Ci nie wychodzą? ;-) Napraw, to nie powinno dużo kosztować. ;-)

PS. A Żydzi wielokrotnie kupowali Żydów. Np. na targach niewolników. Jeśli wolisz, wykupywali...

Vote up!
1
Vote down!
-1
#264285

I sam się śmiejesz ze swoich dowcipasków.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#264286

Ty natomiast wyrażnie przynudzasz z tą polemiką. Zamiast raz wyłożyć swoje racje, to najpierw pogaduchy o brytyjskim wywiadzie, a potem czysta obstrukcja.

Ja tylko zwracam uwagę, że żydzi to wyznawcy religii mojżeszowej, a Żydzi to grupa etniczna. To, w jakiej formie to czynię, to moja sprawa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#264289

Więc nie rozumiem, dlaczego się przede mną tłumaczysz?

Vote up!
0
Vote down!
-1
#264290

Przepraszam, ale padłeś ofiarą niewłaściwego zaadresowania. Gdyby w Twojej notce zamiast tytułu był adres @kat, nie byłoby nieporozumienia. Jeszcze raz przepraszam.

Natomiast - korzystając z okazji - wypowiem się szerzej o Waszej polemice. @kat ponosi odpowiedzialność za swoje słowa, a więc nie wytykam mu sformułowań, które mnie rażą. Wytknąłem mu - zaraz na początku wątku - jedno. Przekłamanie (a może tylko chwyt retoryczny) dotyczący tezy, że Żydzi pożałowali pieniędzy na Żydów. To po prostu nieprawda w kontekście propozycji Eichmanna. Osobiście nie pisabym także o Żydach w Sonderkommandos, bowiem byli w nich nie tylko Żydzi, a ludzie stojący przed wyborem, czy wrzucać zwłoki braci do pieca, czy też samemu do pieca trafić znajdowali się w sytuacji, której komentować po prostu nie wypada.

Ty - po pierwszym w miarę rzeczowym komentarzu - poszedłeś w polemikę typu "głupi jesteś" (oczywiście niedosłownie). A ponieważ ta jałowa polemika trwała chyba siłą inercji, to się wkurzyłem bo jestem zwolennikiem wyrażnego oddzielenia wyznania od pochodzenia. Tyle. A potem nieporozumienie adresowe, za które przeprosiłem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#264294

Przyznaję bez bicia, że autora wpisu wstępnego do niniejszego wątku nie umiałbym traktować poważnie. I im dalej brnę w polemikę, tym mniej widzę powodów.

 

Jeśli zaś chodzi o meritum, wydaje mi się, że cała akcja była jedną wielką improwizacją. Z przyczyn jak najbardziej obiektywnych nic nie było zawczasu przygotowane. Myślę, że samo zorganizowanie 10 tysięcy ciężarówek było najmniejszą trudnością w całym projekcie. Problemem nie do przebrnięcia było znalezienie gościny dla miliona uchodźców bez względu na wyznanie czy też pochodzenie, jak oddzielone by one od siebie nie były, lub wręcz przeciwnie. Podejrzewam, że wszystkie żydowskie organizacje, instytucje i money tanks nie były w stanie sfinansować wydatków związanych z taką migracją dłużej niż kilka tygodni, o czym dokładnie wiedziały wszystkie rządy. Wyobraź sobie logistyczne wyzwanie jakim byłoby wyżywienie i ubranie takiej ilości gołodupców, zapewnienie im dachu nad głową i opieki zdrowotnej, przeprowadzenie szczepień itd. w warunkach toczącej się wojny. Dodajmy do tego jeszcze wewnętrzne rozdźwięki między zachodnimi aliantami oraz niezgodę Sowietów na jakiekolwiek układy z III Rzeszą i mamy beznadziejną sprawę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#264310

Nie zmuszam, ale wolę rzeczową polemikę od zarzucania adwersarzowi braków w edukacji historycznej...

Całkowita zgoda, odnośnie do problemów z "zagospodarowaniem" (przepraszam za słowo) ewentualnych ocaleńców.

Natomiast problem 10000 ciężarówek nie był wcale błahy i najmniejszy. Jedynym możliwym dostawcą takiego sprzętu w odpowiednim terminie mogły być jedynie siły zbrojne aliantów zachodnich w Europie. Nie chce mi się szukać danych liczbowych, ale tak na oko oceniam, że byłaby to minimum 1/4 ich parku samochodowego. I to ma być najmniejszy problem? ;-) Abstrahując oczywiście od woli polityków i dowódców wojskowych...

PS. A aliancji zachodni w tym czasie także nie byli nadmiernie skłonni do separatystycznych układów z ani Rzeszą, ani jej wysokimi funkcjonariuszami, którzy nie legitymowali się żadnymi pełnomocnictwami...

Vote up!
0
Vote down!
0
#264312

Tak, tak, problem ciężarówek. Znamy go nie od dzisiaj, to temat zastępczy.
Pewnie kolej strajkowała.
Natomiast tam gdzie trzeba i statki dopływały i inne środki lokomocji też działały sprawnie, jak nigdy.
Deal nie doszedł do skutki z innej przyczyny.
Warto było ich "zagospodarować" ( wiem, że to strasznie brzmi, ale prawda bywa okrutna ) w innym obszarze.
Historia to fakty, ludzie, to już całkiem inna historia.

Ratowanie życia nie winno podlegać kalkulacji, że miejsca i środków brakuje. Są jednak tacy, co zawsze znajdą wytłumaczenie dla przyzwolenia, czy też planu.

Wolałbym z głodu na pustyni umrzeć, ale jako wolny człowiek

Pozdrawiam

jwp

Vote up!
0
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#264318

Przyznam, że nie bardzo rozumiem. M.in. twierdzenie "pewnie kolej strajkowała". Ciężarówki nie miały być środkiem transportu (dla Żydów), ale ceną (za Żydów). Nie rozumiem też innych sformułowań...

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#264334

Ja natomiast stawiał bym przed sądem każdego kto naraził choć jednego Polaka na śmierć przechowując kogoś z tego bezczelnego narodu. Ze szczególnym ostrością traktował bym ojców i matki,którzy narażali życie własnych dzieci. Nigdy nie zdecydowałbym się na takie ryzyko,a często złapani żydzi pokazywali kto ich chował. Jeśli ktoś ryzykował tylko sobą lub innymi dorosłymi za ich zgodą to owszem,ale dzieci to tak jakby sam je zamordował. Nawet ojciec czy matka jakie mieli do tego prawo?

Vote up!
0
Vote down!
0
#264326

Czyli musztarda po obiedzie.

Vote up!
1
Vote down!
0
#264340