Zaczęło się w Polsce!

Obrazek użytkownika Zuzanna Kurtyka
Kraj

31 sierpnia odbędą się w Krakowie obchody 31 rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych..
Rozpoczną się Mszą św. w intencji Ojczyzny i "Solidarności" w Bazylice Mariackiej o godz. 18.30. Po Mszy św. przemarsz sztandarów i uczestników pod Krzyż Katyński. Składanie kwiatów.

Do udziału w tych uroczystościach, zaproszona przez organizatorów, chciałabym zachęcić wszystkich ludzi, dla których idee "Solidarności" to nie tylko zbiór pustych słów. Chciałabym przypomnieć, że wielu ludzi dla tych idei poświęciło swoje życie. Ich heroizm nie ma nic wspólnego z aktualnymi przepychankami na scenie politycznej. Żyją w cieniu swoich "wielkich" kolegów. Nikt już nie pamięta, że wyrzucono ich ze studiów, z zakładów pracy, że zablokowano szanse na znalezienie pracy w zawodzie. To o nich powinniśmy jutro mówić. I pamiętać.

Dziś możemy żyć w kraju wyzwolonym od beznadziei komunizmu. My i nasze dzieci właśnie im to zawdzięczamy.
Naszym obowiązkiem jest przypominać o tym młodym ludziom, którzy tych czasów, czasów walki, nie pamiętają.
Musimy też być świadomi, że to Solidarności, polskiemu ruchowi społecznemu, Europa zawdzięcza wyzwolenie człowieka z komunistycznej destrukcji najważniejszych dla niego wartości. Wartości, bez których nie da się godnie żyć.

Mamy obowiązek pamiętać i przypominać innym, że zaczęło się w Polsce.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pani Zuzanno Polacy wiedzą o tym, że to się w Polsce wszystko rozpoczęło, jednak mam do pani jedno pytanie lub dwa. Na marginesie dodam, że zamiast nagrodzić pokojową nagrodą Nobla cały związek zawodowy Solidarność nagrodzono nią Lecha Wałęsę, że niby to on sam obalił komunę w Polsce i w Europie Wschodniej. :))

Pierwsze pytanie:

Który z 21 postulatów wysuniętych przez pierwszą Solidarność został kiedykolwiek spełniony przez rządzących Polską po 1989 roku?

I następne pytanie.

Co tak naprawdę wywalczyła Solidarność w Polsce. Czy pani również tak jak niektórzy sławni i lubiani aktorzy filmowi i teatralni uważa, że w Polsce upadł komunizm?

To, że możemy sobie tutaj popisać, że możemy swoją frustrację i niezadowolenie w sposób jawny wyartykułować na takich portalach jak niepoprawni ma o tym świadczyć? Czy to pani zdaniem ma świadczyć o tym, że Solidarność coś wywalczyła i, że już w Polsce komunizm upadł? Kto w Polsce odpowiedział w jakikolwiek sposób za zbrodnie stalinizmu, komunizmu i PRL-u dokonane na narodzie polskim, oprócz Humera, który w rzeczywistości nazywał się Umer?!

Kto rządzi tak naprawdę Polską, jaki wpływ na losy Polski w dzisiejszej Polsce mają sami Polacy? Przecież Polska jest de facto pod zaborami, edukacji historycznej w szkołach polskich w zasadzie nie ma, ta sytuacja paradoksalnie o niebo lepiej wyglądała w Polsce za komuny i to jest niestety fakt, w zasadzie na co, by się nie spojrzeć w Polsce leży na łopatkach, armii polskiej nie ma, ludzie młodzi bez pracy, szukający tak jak pod zaborami lepszego życia poza granicami Polski. Gdzie jest ten dobrobyt i wolność oraz suwerenność, jeżeli dyrektywy unijne dla Polski są decydujące? Na każdym kroku Polacy są poniżani i oskarżani o rzeczy, których nigdy nie uczynili. Historia Polski zakłamana, niestety ludzie związani z Solidarnością nadal tę prawdziwą historię Polski zakłamują lub ją przemilczają. Związek Solidarność w dzisiejszych czasach jest wykorzystywany politycznie oraz bierze udział w zwolnieniach grupowych, ale tylko chroniąc przy tym swoich członków oraz bierze czynny udział w tzw. prywatyzacjach polskiego sektora przemysłowego, aby zaraz potem udawać oburzenie i wyprowadzać ludzi zrzeszonych w tym związku na ulice lub w tzw. proteście wywołując w tych zakładach państwowych strajki, który jedynie do czego prowadzą, to do upadku tych przedsiębiorstw....i w efekcie tego do ich wrogiego przejęcia za bezcen poprzez tzw. prywatyzację.

Nawet nie można być pewnym, że jak się czegoś nie napisze, co mogłoby urazić rządzących Polską, to po tym nie znajdzie się za to w więzieniu lub z wilczym biletem, po dostaniu którego nie dostanie się nigdzie pracy? I to nie dotyczy tylko tego rządu PO-PSL, ale i innych partii, które rządziły Polską po 1989 roku w tym również PiS. Mogę pani podać kilka takich przykładów zatrzymań polskich narodowców, które miały miejsce podczas rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Dlaczego w Polsce tworzy się matriks wszędobylskiego dobrobytu, tak jak za najlepszych czasów peerelu, a tak naprawdę połowa społeczeństwa polskiego żyje na skraju biedy i nie jest pewna kolejnego dnia?

Komuna, zbrodniarze komunistyczni, żydowscy spadkobiercy Bermana, Różańskiego i Wolińskiej mają się w Polsce doskonale, Polacy natomiast we własnym kraju są traktowani systemowo jak niewolnicy i tani wyrobnicy bez żadnych praw i możliwości na rozwój.

Co tutaj pamiętać i święcić? Ludzi, którzy zakładali pierwszą Solidarność w polskiej polityce w zasadzie nie ma, a ci którzy pozostali już dawno temu się sprzedali lub już wtedy w latach osiemdziesiątych byli agentami SB lub TW...

Pozdrawiam i życzę pani wiele wytrwałości w pani misji i pracy, którą pani wykonuje dla Polski, oby była pani swojej idei wierna do końca. :))

Paweł Tonderski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179543

Paweł T, chyba zbyt pochopnie Cię osadziłem w moich poprzednich wpisach i przeprosić za nie..W 90% zgadzam się z Toba w całej rozciagłości...W 90% nie w 100% bo moim zdaniem źle oceniasz PiS i obecna rzeczywistość! I nie dlatego że nie masz podstaw tak myślec jak myslisz, ale dlatego że zbyt idealizujesz to co idealne być nie może!! PiS to ludzie, a ludzie sa rózni..Tak było jest i bedzie..Ponadto do PiSu, szczególnie w początkowej fazie wepchneło sie wielu bolszewickich agentów i szpionów..Jesli Bracia Kaczyńscy nie umieli ich rozpoznać, to znaczy że nie było to takie proste! Przyznaje że pewne zachowania Braci Kaczyńskich wydają sie naiwnie łatwowierne co skończyło sie tragicznie w Smoleńsku..Ale to raczej trzeba odczytywac jako niesamowita złożoność i przewrotnośc w jakiej przyszło Braciom Kaczyńskim  funkcjonować! A to że wokół niego wciąż  się kręci wiele glizd niczego nie zmienia bo liczy się niewątpliwy patriotyzm J.Kaczyńskiego oraz dodatkowe zmotywowanie zniszczenia bolszewii w Polsce spowodowane zamordowaniem Jego Brata, Bratowej oraz 94 innych Polaków! Podkreslasz bardzo często rolę żydostwa w powojennym zniewoleniu Polski i słusznie..Ale do tego zniewolenia nigdy by nie doszło gdyby Stalin nie przysłał w 1945 ponad 200 tys sowieckich Żydów często w NKWDowskich mundurach! Młówiąc najkrócej, Michnik i jego ekipa to najlepsi sojusznicy obecnej Rosji i Putina! Rosji która wraz z Niemcami byli są i beda nam wrodzy bez względu co bysmy nie zrobili!! Bo Polaków wina jest że sobie upodobali  miejsce na świecie nad Wisła pomiedzy właśnie Rosja i Niemcami!! To Jarosław Kaczyński na poczatku lat 90tch powiedział "że Polska będzie silna albo nie bedzie jej wcale" Te słowa dzis nabieraja realnego kształtu w sensie negatywnym dla nas i niestety z przykroscią muszę stwierdzic że swoja postawa w stosunku do PiSu Ty tego stanu rzeczy nie poprawiasz..Inaczej mówiąc,  jeśli Polska znowu zniknie z mapy świata lub zostanie całkowicie zmarginalizowana przez Niemcy i Rosję i oddana Zydom pod zarząd, to będzie to równiez Twoja zasługa bo nie potrafisz spojżeć na problem z większej perspektywy zamykając się w wąskim paśmie problemów. Na pewno ważnych ale nie strategicznych kwestionując jedyna realna siłę w Polsce która ma szanse pokrzyżować plany paktu Niemcy-Rosja-Michnikowszczyzna..

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179554

Panie Pawle T zgadzam się z panem w 100%,ja sam brałem czyny udział w Solidarności i byłem bardzo dumny z tego,i jak 8 milionów związkowców,ale radość nie trwała długo,i zdradzili nas o świcie,dzięki za ten cytat wspaniałemu Polskiemu poecie,ubole wprowadzili swoich ludzi typu Bolek,Borysewicz,Michnik,Krzywonos,Borowczyk,i tym POdobni,i czar znikł, jak postulaty sierpniowe,dobiła mnie Magdalenka,gdzie Bolek,Michnik i cała masa zdrajców,piła i się całowali z Kiszczakiem i Jaruzelskim,obmyślając plan przejęcia Polski,a tacy bohaterowie jak śp pani Anna Walentynowicz i Andrzej Gwiazda,zostali opluci,wysprzedali majątek narodowy za bezcen,a nam wciskają że to prywatyzacja,byliśmy młodzi gniewni i głupi,głupotą naszą było to że wieżyliśmy w tą ideje całym sercem,myśl o wolnej Polsce,w tamtych czasach nie dawała nam spokojnie życ,tak byliśmy od dani sprawie,byliśmy tylko amatorami,a na przeciw nam staneli zawodowcy,którzy mieli do dyzpozycji zdrajców z naszej strony,ale gdy będzie taka potrzeba stanąć na barykadzie,to stanę chociaż nogi nie są tak szybkie jak wtedy,a bżuszek nieco większy,jutrzejsza uroczystość za pana
Dudy to święto uboli,skoro pan Komorowski mówi że statuą rozwijającej Polski są nie pracujące dzwigi portowe,to nie mamy o czym mówić z POlszewikami,a jeżeli chodzi PIS to w stadzie zawsze znajdzie się czarna owca, PIS to jedyna szansa na zmienienie tego układu,i rozbicie POlszewi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179555

Zgadzam się prawie całkowicie z pana wypowiedzią. Czuję to samo i prawie tak samo. Jednak tylko prawie. Nie odważę się oceniać tamtych wydarzeń i ludzi biorących udział w powstawaniu związku Solidarność. Za mało miałem wtedy lat, ażeby dogłębnie rozumieć tamten czas. Jednak mam przed oczyma obraz z telewizorni, jak Rakowski w poluźnionym krawacie, z podwiniętymi rękawami koszuli, spocony "urabiał" stoczniowców. Ta prawdziwa Solidarność trwa przy św. pamięci Annie Walentynowicz, Andrzeju Gwiaździe i innych im podobnych. Natomiast Solidarność zaprojektowana przez Kiszczaka i prowadzona przez Wałęsę, Mazowieckiego, Kuronia, Michnika, Frasyniuka, Bujaka ma tylko podobnie brzmiącą nazwę. Podobnie jak Pan, ja też czuję się oszukany. Był czas kiedy mógł bym się bić w obronie Wałęsy, to dziś uważam go za zwykłego judasza, który sprzedał się za zaszczyty, emeryturkę i nagrodę Nobla. Nagroda jaką otrzymał za swoją wierność Lech W. zapewne jest nie warta w mojej i Pańskiej ocenie przysłowiowego funta kłaków. Ale dla takiego prostaka, to apogeum marzeń.

I jeszcze jedna uwaga. Proszę zwrócić uwagę ile tak naprawdę potrafię wymienić nazwisk ludzi z tamtego okresu , którzy po dzień dzisiejszy pozostali wierni tamtym ideałom, a ile znam nazwisk tych już "koncesjonowanych". Ot skutek ustawicznego bombardowania poprawnej propagandy.

Z wyrazami szacunku W. F.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179642

Pani Zuzanno, oczywiście nie można pozwolić na to, by pamięć o "tamtej" Solidarności została zawłaszczona przez ludzi pokroju Wałęsy, Borowczaka czy pani Krzywonos, bo byłaby to zbrodnia wobec historii i sprzeniewierzenie się ideałom, które ożywiały wówczas nasze serca, i którym również poświęcił życie Pani ś.p. Mąż.
Zatem zgadzam się z tym, co Pani pisze, ale muszę dodać, że komentarz Pawła T. również oddaje to, o czym dzisiaj myślę. 10 kwietnia 2010 musiałam zrewidować swój "ułudny" obraz świata, w tym również swoje rozumienie przeszłych wydarzeń. Nie dość, że ok. roku 1989 nie wyzwoliliśmy się spod dominacji sowieckiej,i o "obaleniu komuny" też mówić trudno, to jeszcze świadomość tego stanu rzeczy jest rozpaczliwie mała. Przegraliśmy, ale w3szystkim nam się zdawało, że jest inaczej. O ile największym sukcesem Szatana jest przekonanie ludzi o jego nieistnieniu, tak największym sukcesem grupy trzymającej tu władzę od 1945 r. jest przekonanie Polaków, że mają "pluralizm i demokrację" oraz wolne media. To jest straszne. Solidarność przegrała swoją walkę z czerwoną hydrą, nic wiec dziwnego, że świat wokół nas jest tak strasznie smutny...
Pozdrawiam Panią serdecznie
Dama Pik

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dama Pik

#179541

Byłem jednym z tych jakże licznych którzy zakładali solidarność. Solidarność przez małe "s", bowiem nam nie przyświecał żaden wielki cel i żadna polityczna misja. Walczyliśmy o prawo do lepszych warunków pracy, nie oglądając się na to że tak zwane "Państwo" już nie było stać na spełnienie naszych żądań. Jeśli reżym odciskał swoje piętno na nas - my chcieliśmy odcisnąć na nim swoje. Nawet za cenę ogólnej katastrofy, do której zupełnie nieswiadomi tego było nam bliżej niż dalej. Tak samo jak dziś, wmawiano nam w przekaziorach że wszystko jest cacy. Że tylko przejściowe tzw braki w zaopatrzeniu, że jest tzw sprawiedliwość społeczna, że jak wolność to tylko pod sztandarem socjalizmu i w sojuszu z wiadomo kim. Były to bajki dla naiwnych. Życie wymagało od nas nieustannej troski o siebie i swoich najbliższych. Łatwo było się ześwinić za cenę mieszkania czy wyjazd za granicę. Wielu, zbyt wielu ludzi zrezygnowało z walki z systemem i poszło na współpracę z tzw komuną. Dziś wiemy że twórcami Solidarności byli również a może przedewszystkim TW i SB. Oszukano nas sromotnie. Sprzedano nas za puste obietnice. Bo dziś nie ma ani sprawiedliwości i prawa, ani dobrobytu ani nadziei i wizji dla przyszłych pokoleń. Wmówiono nam że musimy ponieść cenę zacofania cywilizacyjnego. Dziś wiemy że to był bałah aby nas omamić i wywieść w pole. Obudziliśmy się dopiero teraz. Nie ma demokracji, nie ma wolności i nie ma Polski. To co zrobiono z naszego kraju można nazwać jedynie efektem zdrady narodowego interesu. Tragedia w Smoleńsku tylko unaocznia jak daleko odeszliśmy od praworządności i demokracji. Polska nie jest w żadnym stopniu podobna do tej, jaką pragnęlibyśmy aby była. Stan Polski wymaga zrewidowania swojego poglądu na ostatnie dwadzieścia lat. Jesteśmy w gorszym polożeniu pod każdym względem niż w roku 1989. Jeszcze bardzo długa droga przed nami do osiągnięcia stanu zadowalającego nas i nasze dzieci. Życzę Pani aby wytrwała Pani w swoich staraniach o NASZĄ Polskę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179545

@stronnik "Dziś wiemy że twórcami Solidarności byli również a może przedewszystkim TW i SB. Oszukano nas sromotnie. Sprzedano nas za puste obietnice."
Twórcami Solidarności nie byli agenci. Twórcami Solidarności były WZZ stworzone przez takich ludzi jak państwo Gwiazdowie i ś.p. Anna Walentynowicz. SBcja nie mogąc pokonać tych niezłomnych ludzi podesłała im Bolka i innych agentów żeby rozbijali ten ruch od środka jednocześnie dążąc do przejecia w nich władzy.
Dyskredytuje się Solidarność mówiąc dziś że to Bolek i jego "doradcy" ją utworzyli albo że to komuna obaliła komunizm. Solidarność to byliśmy my a oni zawsze byli komuchami i agentami pomimo że kazano im się włączyć do tego ruchu społecznego.

Podobnie było z KORem, kto dziś pamięta że został on utworzony przez np. Antoniego Macierewicza, Władysława Siłę-Nowickiego, Jana Olszewskiego i Jacka Taylora czy księdza Jana Zieję w celu konkretnej pomocy osobom represjonowanym i skazywanym przez podobnie jak dziś rozgrzane sądy. Dziś dla wielu osób KOR to Kuroń, Michnik i paru innych zaprzańców którzy przyłączyli się w celu rozbicia tego ruchu od środka (co im się skutecznie udało).

Kończąc kłaniam się nisko p. Zuzannie i apeluję: Nie plujcie na Solidarność bo plujecie na mnie i na wielu działaczy którzy dziś pracy nie mogą znaleźć albo już nie żyją. Agentów, SBków i ich POmagierów należy nazywać po imieniu nawet jeśli do dziś nie są ujawnieni. Rocznicę Solidarności musimy czcić godnie i na razie poza tymi "rządowymi" obchodami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179663

Janusz Kurtyka

sanitariusz naszej tożsamosci, rycerz patriota

przywracanie Polakom godnosci , to jego robota...

 

geszefty z komuną

"Solidarnosci" żal i kręci się w oku łezka

Mazowiecki, po cholerę nam była ta "Gruba Kreska"?

 

polska Joanna d’Arc

z Bożą iskrą nadziei, znając życia marnosć

porwała Naród do walki Anna Solidarnosć..

 

 Polska zasługuje na więcej!

ludzie okrągłego stołu, pragmatycy

wracajcie już do czerwonej macicy!

 

Wałęsa

bełkot co Matkę Boską w klapie poprawia

swięty układów, w sądach się zabawia...

 

Tusk a Rosja

kiedy zbierze ci się na amory

nie leż do niedzwiedziej nory...

 

brak instyktu państwowego

polskiej historii to psikus

przewlekła choroba: homo sovieticus

 

odwaga Wałęsy

przeskoczyć płot miał smiałosć

ale nie własną małosć...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179559

gość z drogi

i nie wiem co lepsze czy gruba Krecha,czy może homo sovieticus

10

p.s

Anna Solidarność,Matka Solidarności ONA i Pozostali

niestety już w Niebie

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#179563

Pozwólcie coś zauważyć:

http://niepoprawni.pl/blog/3043/zuzanna-kurtyka-zaczelo-sie-w-polsce

To że Zuzanna zdecydowała się opublikować tę notkę na portalu którego jest szefową nie jest równoznaczne temu, że ktoś może ją skopiować do Jej bloga. Gdyby chciała opublikować to na blogu to tak by zrobiła. Pozdrawiam mając nadzieję że nie ocenzurujecie tego komentarza.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179561

za Tą notkę

tylko dlaczego nie cieszy mnie Nasze Zwycięstwo ,własnie dzisiaj ?

dlaczego nie czujemy się zwycięzcami,my anonimowi członkowie pierwszych 

Komisji Zakładowych ?

Pani życzę powodzenia

ja, czuję się natomiast przegraną a gdy jeszcze widzę dzisiaj w telewizorni twarze TW

w rolach szczególnych,to mi po prostu wstyd

i cichutko pytam nieżyjacych już Przyjaciół paląc IM świeczkę,czy warto było ? ,czy 

nie żal ICH zmarnowanego zdrowia,zycia.....?

PO to  tylko by dzisiaj na szklanym ekranie widziec same TW i i im podobnych ?

Ale ONI śpią i nic nie mówią

rozstrzelani Górnicy również zamilkli na zawsze

Pani Anna gdzieś w Niebie,

odleciała ostatnim lotem prosto do Piotrowych Bram

a prowadzili ICH

Prezydent i Najlepsi Synowie i Córki Polski i Polska Generalicja

Pani Zuzanno

to nie wygrana,

przegraliśmy bo wokół nas  było zbyt wielu złych LUDZI/tak kiedyś powiedziała Pani Anna S/

kto  jak  KTO.

 ale TO  PANI wie o TYM niestety Najboleśniej

niskie ukłony od starego solidarnościowca

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#179565

Jeszcze niczego nie przegraliście. Przeciwnie, to jest Wasze, choć może małe jeszcze ale zwycięstwo. To, że powstała taka strona, że ludzie tacy jak Ty, twórcy, uczestnicy, naoczni świadkowie tamtych wydarzeń znaleźli się na tym blogu, to sukces. Dzięki Wam wielu nieświadomych ale  myślących może dowiedzieć się prawdy.

To są najlepsze, najwartościowsze świadectwa dla następnych.

Dzięki Wam nie dajemy się omamić propagandzie.

Za to Tobie Gościu z drogi i wszystkim innym serdecznie dziękuję.

Przegracie (przegramy) wtedy kiedy zamilkniemy na zawsze nie dzieląc się wiedzą z następnymi pokoleniami. Serdecznie pozdrawiam. To Wasze święto a dla Wałęsy to hańba, choć on z uporem maniaka sądzi inaczej. Przyjdzie i na niego czas.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179644

gość z drogi

                jeśli żle się czujemy,gdy Boni wychodzi na ekran,a Tusk wypina pierś w Brukseli,nie wspomnę juz bolka

to ciężko nam na duszy

i wiesz doskonale,że nie zazdrość ani chęć błyszczenia jest moim 

tematem przewodnim,tylko smutek,że tylu ludzi nie żyje,że tak młodo umierali,że ich stargane  nerwy,wyczerpane serca nie wytrzymywały czasu pokoju,że inni przymierając głodem gdzieś na swych nędznych rentach ,zostali zepchnięci do

narożnika,

że na wieczną wartę odleciał Nasz Katyński Samolot

i dlatego nie czuję zwycięstwa,ale też nie mam zamiaru odpuścić,

cała nadzieja teraz w WAS

My stajemy u Waszego boku,by strzec,by podpierać i by Przypominać

i "korygować"

by wszelkie krzywonosy ,czy im podobne, nie zawłaszczały

sobie tego, do czego nie mają prawa,

serdecznie Cię pozdrawiam i pozostałych

p,s 

Największym naszym osiągnieciem było nie zwycięstwo,lecz 

zwyczajna ludzka solidarność,taka normalna ,trwająca do dzisiaj :)

Dobrej Nocy :)

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#179650

Ta sama notka pojawiła sie także w S24: http://zuzannakurtyka.salon24.pl/

Proszę sprecyzować zastrzeżenie. Standardowo blog jest własnością gospodarza i publikuje na nim teksty, które uznaje za stosowne. Jaka w tym rola Niepoprawnych??

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179566

że notka na blogu pomniksmolensk.pl, która pojawiła się znacznie wcześniej bo o 11:24 (http://niepoprawni.pl/blog/3043/zuzanna-kurtyka-zaczelo-sie-w-polsce) została ukryta i zniknęła ze strony głównej...Malo tego wstawiliście obrazek do notki taki sam jaki pojawił się w notce z pomniksmolensk. Uważam że to nie do końca fair, ale jestem tutaj tylko gościem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179568

Właścicielem tego bloga jest pani Zuzanna.
To ona decyduje co, gdzie i kiedy publikuje - nie Niepoprawni.

Redakcja nie ingeruje w treść notek.
Blog pomniksmoleńsk jest osobnym blogiem.
Redakcja tutaj również NIE ingeruje.

Redakcja może opatrzyć notkę ilustracją, jest to jedyna forma edycji, na którą sobie pozwalamy, oczywiście jeśli właściciel bloga wyrazi sprzeciw, nie robimy tego.

Natomiast, jeśli notka jest zdublowana (a wydaje mi się, że tego tyczy się Pana komentarz), w całości bądź częściowo, mamy w zwyczaju ją "odpublikowywać".
Jeśli tego typu sytuacja miała miejsce, moderator prawdpodobnie uznał, że niepotrzebne jest jednoczesne umieszczanie notki pani Zuzanny (którą umieściła w całości) oraz Pana odsyłacza do tej samej, nota bene, notki.

Preferencję mają zawsze wpisy publikowane w całości, z przyczyn oczywistych.
Mam nadzieję, że to przyczyni się do wyjaśnienia sytuacji.

Pozdrawiam serdecznie :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179579

Zgadza się, zajawianie notek jest dla nas bezcenną formą reklamy. Bardzo jesteśmy wdzięczni Wam za pozwolenie reklamowania naszego portalu. Korzystamy z Waszej popularności, ale jedziemy na jednym wózku. Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179583

Miłego wieczoru, cieszę się, że udało się sprawę wyjaśnić :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179584

w zasadzie zaszło nieporozumienie więc tematu nie było. Kłaniam się

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179626

jest Pani nie tylko piękna, ale i mądra. Z utęsknieniem czekam, kiedy będę mógł podziwiać Pani wystąpienia w Parlamencie. Życzę Pani zwycięstwa w wyborach, nawet jestem pewien, że ono się ziści.
Z całego serca życzę Pani sukcesu, a wraz z Panią życzę sukcesu niezwyciężonym. Bo dla mnie jest Pani uosobieniem ideałów pokolenia '44.
Godnie reprezentuje Pani honor i pamięć po mężu.
Niech Panią Bóg ma w swojej opiece!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179574

Drodzy Państwo, któż z nas nie czuje rozgoryczenia? Nie do końca się udało, to prawda, „Solidarność” została oszukana, także przez niektórych jej własnych członków, ale nieraz w naszej historii trzeba było przegrać, by potem odnieść zwycięstwo. Powstańcy styczniowi doczekali się na stare lata specjalnych honorów w wolnej Polsce, my musimy zagwarantować to bohaterom ostatnich dekad.

Jest to wyraźnie wpisane w mój program polityczny, będę do tego dążyć w senacie: http://zuzannakurtyka.pl/index.php/teksty-prawa/108-filar-2-pami-i-tosamo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#179633

gość z drogi

wierzę,ze dopełni Pani Testamentu Męża i Tych wszystkich

którzy byli chorzy na Polskę,tak chorzy że potrafili nawet dla Niej umrzeć

powodzenia i serdeczne pozdrowienia dla Dzieci,wierzę,że zobaczymy i usłyszymy

Panią w sejmie

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#179651