Czarna środa

Obrazek użytkownika bambi441
Blog

                               Czarna środa

Blady strach padł na pracodawców czarnych kolejarzy, którzy jeździli w zawsze właściwym (sobie) kierunku po jedynie słusznej linii wożąc spokojnie swoich wybrańców, którzy w czasie jazdy słuchali i oglądali sobie krajobraz od czasu do czasu przesłaniany widokiem reklam za które słono płacili kreatywni producenci i handlowcy, by sprowokować pasażerów do przerwy w podróży i wydania pieniędzy na proponowane przez nich wyroby. Kasę za te reklamy do swojej kieszeni brali bez podatku członkowie zarządu i właściciele jedynie słusznej linii.

Sielankę tą przerwał nagle znienawidzony przez nich PiS, który wzorem wielu innych zagranicznych linii zaproponował wprowadzenie dodatkowego drakońskiego podatku w wysokości od kilku do kilkunastu procent od reklam wygłaszanych w czasie jazdy do podróżnych, którym tym samym w niedopuszczalnie niedemokratyczny sposób ograniczono wolność podróży i słuchania bo za kasę z głoszenie reklam właściciel stacji będzie musiał zapłacić podatek.

POprawni Kowalscy, którzy na próżno czekali wczesnym rankiem jak co dzień na swój ulubiony pociąg do którego wcześniej wykupili miesięczny abonament ze zdumieniem patrzyli jak na czarnym tle peronu ręczną drezyną przedefilował transparent, że tutaj miał być ich ulubiony pociąg ale w ramach protestu nie pojawi się a na końcu peronu pojawił-a się Lampart przy Budce głośno przez megafony państwowej tuby wyrażający poparcie dla ich zdaniem słusznego sprzeciwu (prywatne megafony w ramach protestu też były wyłączone.)

Tylko mały Jaś naiwnie pytał mamę dlaczego nie pojechała z nim inną państwową kolejką, której zarząd zgodził się bez protestu i wahania zapłacić podatek od dodatkowych dochodów z zysku z reklam by rząd mógł go przeznaczyć na wzmocnienie osłabionych koronawirusem finansów NFZ, Narodowego Funduszu Ochrony Zabytków oraz nowego funduszu celowego, służącego dofinansowaniu projektów związanych z przemianami w przestrzeni cyfrowej, kulturą i dziedzictwem narodowym.

I tak w 130 miesięcznicę tragedii (zbrodni) smoleńskiej, na zawsze rozwrzeszczanym czarnym peronie zapanowała głucha złowieszcza cisza, szkoda tylko że na tak krótko!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

Zazwyczaj trwa bardzo krotko,i mysle ze rozdarte czarne macice z lumpatowa na czele zaczna sie domagac wiecej czerni na ekranach ich wymazonych stacji dewiacyjno-odurzajacych z wykrzyknikiem wypierdalacz polski.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1661299

Swoją drogą w jakim stanie jest społeczeństwo, że miało być rzucone na kolana strajkiem dnia bez jakiejś stacji TV. Dzień bez telewizora powinien być oficjalnym świętem państwowym, zresztą były już takie inicjatywy

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1661316

Wprost genialne! Mamy dzień bez papierosa, dzień bez samochodu, więc 10 lutego może być dniem bez telewizji. Państwowe święto z wojskową asystą. Jestem za.  

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1661318

Najbogatsze media w Polsce mają zapłacić skromną część od milionowych dochodów i od razu jest zamach na wolne media. Ale Budka i Trzaskowski chcą całkowicie zlikwidować TVP- to jest ok- to nie jest zamach na wolne media. Większość Polków ogląda TVP- 43% wyborców PIS i 51% popierająca Dudę (wybory prezydenckie)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1661319

Jeśli ktoś myślał, że repolonizacja mediów uda się bezproblemowo, to się grubo mylił. Ta wojna będzie może większa od tej w obronie postsowieckiej kasty. Agentura wpływu zrobi wszystko, by zachować wpływ na polskie społeczeństwo. Media są głównym narzędziem polityki kolonialnej

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1661471

Wspaniały Dzień, mogłem spokojnie nie oglądać tej TVN owskiej szczujni...Chyba "platfusy" zdają sobie sprawę, że Polacy są podzieleni przez te kłamliwe stacje. Kiedy rozmawiam (rzadko na ten temat dyskutuję) że znajomymi, którzy tylko oglądają TVN, to proszę wierzyć, że wiele informacji z TVP do nich nie dociera i żyją  w tym "matrixie". Żal mi tych ludzi.

Serdecznie pozdrawiam

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1661330

"Moda ma sukces" w  wersji  PO

2015 - odsuniemy PIS od władzy
2016 - odsuniemy PIS od władzy 
2017 - odsuniemy PIS od władzy 
2018 - odsuniemy PIS od władzy 
2019 - odsuniemy PIS od władzy 
2020 - odsuniemy PIS od władzy 
2021 - odsuniemy PIS od władzy 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1661411

W punkt GRATULUJĘ.

Pozdrawiam serdecznie. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1661469

przez różowe okulary...

 

przez różowe okulary

nie widać sadzy

program totalnych

odsunąć PIS

od władzy!

 

PS A może raczej przez tęczowe okulary.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1661489