EWA KOPACZ DO NATYCHMIASTOWEJ DYMISJI

Obrazek użytkownika lwowianka
Kraj

EWA KOPACZ DO DYMISJI  NATYCHMIASTOWEJ

AFERA AGENTURY IZRAELA W JEJ GABINECIE

SPRAWOWANEJ PRZEZ  DORADCĘ PREMIER MICHAŁA KAMIŃSKIEGO

http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/doradca-ewy-kopacz-michal-kaminski-agentem-wywiadu-izraela

 

Premier Ewa Kopacz powinna się podać natychmiast do dymisji w związku z agenturą Izraela w Polsce która kwitnie w jej Kancelarii w osobie jej doradcy Michała Kamińskiego.

Prawo i Sprawiedliwość wzywa premier rządu, by podała się do dymisji. Koalicja powołałaby wówczas rząd techniczny, który urzędowałby do jesiennych wyborów parlamentarnych. Z kolei Sojusz Lewicy Demokratycznej chce odwołania rządu Kopacz, ale przy jednoczesnym samorozwiązaniu Sejmu.

 W środę, w związku z kolejną odsłoną afery taśmowej, Ewa Kopacz ogłosiła dymisję Bartosza Arłukowicza, Andrzeja Biernata, Włodzimierza Karpińskiego i wiceministrów: Rafała Baniaka, Stanisława Gawłowskiego, Tomasza Tomczykiewicza oraz swojego doradcy Jana Rostowskiego. Szefowa rządu nie podała nazwisk ich następców, co spowodowało lawinę spekulacji, również w samej PO. Zapowiedziała, że na początku przyszłego tygodnia poznamy nowych ministrów, a do obsadzenia są stanowiska w pięciu resortach: skarbu państwa (dwa), zdrowia, sportu, środowiska i gospodarki.

W związku z tym trwa gorączkowe poszukiwanie ludzi, którzy mogliby zastąpić odwołanych ministrów. W Platformie Obywatelskiej brakuje „nowych twarzy”, dlatego też Kopacz zastanawia się nad wzięciem polityków z innych partii bądź będących formalnie poza polityką, jak np. Roman Giertych. O pomyśle „poszerzenia obu skrzydeł partii” pisze „Polska The Times”, sugerując, że do PO weszliby były poseł SLD Wojciech Olejniczak i mecenas polityków PO Roman Giertych.

Politycy tej partii pytani przez „Codzienną” o byłego lidera Ligi Polskich Rodzin sugerują, że miałby on zostać ministrem. Za takim rozwiązaniem optować ma Michał Kamiński, który widziałby swojego kolegę na stanowisku szefa doradców premier, które dotąd zajmował Jacek Rostowski.

Jak wynika z naszych informacji, Kopacz swoje typy trzyma w ścisłej tajemnicy, nawet przed samymi liderami partyjnymi, a wiadomo, że następcami mają zostać osoby niekojarzone z żadną frakcją, by nie wywoływać konfliktu wewnętrznego. Politycy PO, z którymi rozmawialiśmy, mówią o posłance Agnieszce Pomaskiej, która miałaby pokierować resortem sportu i Renacie Zarembie, która szykowana jest na wiceministra skarbu państwa. Jakub Rutnicki, ostatnio często reprezentujący Platformę w mediach, miał usłyszeć propozycję kierowania resortem skarbu państwa.

– Do ministerstw zdrowia i środowiska mają przyjść ludzie spoza polityki – twierdzą informatorzy „Codziennej”. Z kolei o stanowisko wiceministra gospodarki trwa walka między koalicjantami. Wicepremier i szef MG Janusz Piechociński w zamian za poparcie dla nowego marszałka z PO (to stanowisko stracił Radosław Sikorski) chce, by jego zastępca w resorcie był politykiem PSLu. Z kolei marszałkiem z ramienia partii rządzącej chce zostać Stefan Niesiołowski. Poseł w latach 2007–2011 pełnił funkcję wicemarszałka.

 

Premier Ewa Kopacz powinna się podać natychmiast do dymisji w związku z agenturą Izraela w Polsce która kwitnie w jej Kancelarii w osobie jej doradcy Michała Kamińskiego.

 

Źródła:

 

]]>http://niezalezna.pl/67984-platforma-poszukuje-ministrow-opozycja-zgodna-ewa-kopacz-do-dymisji]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (13 głosów)

Komentarze

Tylko kto ją ma zdymisjonować? Kruk krukowi...łba nie urwie. Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

Verita

#1490320

Dziwnym trafem PO organizuje je przed każdymi wyborami...

Vote up!
9
Vote down!
0

M-)

#1490341

BRUNER ty świnio !

TAM stój !

POd murem twoje miejsce Bruner.

a z tobą kulę w te łby zakute

za zdradę POLSKI POtuski burdel ! 

przez mafie POszustów i ćpaną 

hołote !

wszyscy pod mur !

AND GO TO HELL !

Vote up!
8
Vote down!
0
#1490354

Gdzie te czasy gdy w rządzie zasiadał taki jeden...... Syryjczyk.

Co robić by w Polsce żyło się,,, no może nie lepiej ale łatwiej?

Trzeba uruchomić program "Dwa P" tzn. portki w dół i podatki w dół.

Inaczej do końca świata Polacy będą spłacać jewrejskim grandziarzom cudze zobowiązania,

tak jak dzisiaj spłacają ze szwajcarów szmal z tzw. martwych kont.

Ciekawe. Jedna z najbardziej stabilnych walut na świecie leci na morde i nikt się nie pyta dlaczego?

Niedługo po tym odzyskuje straconą pozycje.... i znowu bez żadnych pytan.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1490380

"Jeżeli boisz się głosić prawdę

- już jesteś niewolnikiem."

Henryk Pająk

Przedsiębiorstwo “holokaust i antysemityzm” to pijawki które przyssały się do Polski i wysysają krew.

 

http://wolna-polska.pl/zydowska-nienawisc-do-polski-i-polakow

 

Pozdrawiam :-)

Vote up!
3
Vote down!
0
#1490402

ok 90% gudlaji w polskich partiach politycznej judaizacji polski. To oni doprowadzili nasz kraj do ruiny gospodarczej, kulturalnej,moralnej i naukowej. Dyzurni demoralizatorzy polskiej mlodziezy robta co chceta, POmatoly, PiSdzielce, SLDczerwonepajaki, PSLemingi-buraki, Mikkdebile, KukkizUPA, i wielu innych to zorganizowana armia likwidatorow Polski z chazyrskim rodowodem, z bulem Szczynukowyczem vel Komoruskim na czele, POLAKU OBUDZ SIE , gon te parchata szarancze CHŁOTE bo ZEŻRĄ NAS DO KOŃCA,  zeby nie ten parch NIE TYLKO Polska - ALE Swiat caly byłby bajką.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1490407

http://www.bibula.com/?p=82848

Vote up!
2
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1490544